Νέα

Sexotic 2009 Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μολίς γύρισα παίδες, τίποτα συγκλονιστικό.. σαν να πήγαινες σε ένα μεγάλο sex shop για να χαζέψεις. Την ώρα που ήμουν οι πορνοσταρ δεν υπήρχαν πουθενά προφανώς θα ερχόντουσαν αργά το βράδυ κάτι το όποιο έχει μια λογική.

Αυτό που μου άρεσε ήταν ότι είχε πολλές γυναίκες, ίσες με τους άντρες θα έλεγα αν όχι περισσότερες. (Το τζάμπα βοήθησε πολύ).

Ο χώρος επάνω που έπινες καφέ είχε τρομέρο κρύο κάτι το οποίο δείχνει μεγάλη προχειρότητα μιας κ για να το φτιάξεις απλά ήθελε μερικές ομπρελοσόμπες. Ο καφές 4 ευρώ κ ήταν σαν το καφέ που πουλάνε σε πάγκους στα πανεπηστήμια κ τον παίρνεις με 50 λεπτά (κ είναι κ πολύ καλύτερος).

Το σεξ σόου απλά δεν υπήρχε, βγήκε όση ώρα ήμουν μόνο μια χοντρή με πολλά ρούχα κ ένα φίδι κ κουνήθηκε λίγο.

Δεν κλαίω τα λεφτά μου, υποστηρίξα κάτι ενδιαφέρον και πρωτότυπο που έγινε στην πόλη μου. Απλά ελπίζω αν ξαναγίνει κάτι τέτοιο να γίνει καλύτερα γιατί αυτό ήταν πόλυ αδύναμο και πρόχειρο.

(Αν τα 4 γκομενάκια που μας ακολουθούσαν το διαβάζουν αυτό στείλτε μου ΡΜ χαχα)

ωραίο τζήν... ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
απ οτι καταλαβα κ καλα τον ακολουθουσε ρε
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο εκθεση οπου πηγα ...πολυ μικρη εκθεση....1 ωρα ειναι πολυ χρονικο διαστημα για εκει...ειχε λιγες ωραιες γκομενες που ηταν παρεα με κατι γεροντακια ...ματσωμενα μαλλον,απο σοου λιγα πραματα ....ξενερωσα σε 15 λεπτα...την ολη κατασταση...ο μαλακας  ο μανθες...τοσες υπερβολες και μαλακιες που εγραψες ,ουτε σε εκθεση φαντασιας δε ταιριαζει ,οχι σε αυτη που πηγαμε :tickedoff:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδια τον Manthes34 δεν τον βρηκατε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μεγαλη επιτυχια η εκθεση λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.


Βαλτε καμια φωτο να δουμε τα μπαζα :2funny: :2funny: :2funny:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Aν ανέβεις θυμήσέ μου να σου πω την ιστορία με την - μουνάρα όντως-Lanny Barby-που λέγαν ότι θα φέρουν και δεν ήρθε ποτέ


Χαχαχα ελπιζω να ξερεις την ιστορια γιατι δεν ηρθνα οι δικες σας  :2funny: :2funny: :2funny:

Ξεχασαν τα διαβατηρια τους μηπως? :2funny: :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ο mathees θα ειναι στην εκθεση και θα βγαζει γουστα,με καμια πορνοσταρ απο αυτεσ ποθ ειπε οτι θα εφερνε ο μαλακας ο ψευτης.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16

Επισκέπτης
μιλα ρε μανθες....πες κατι...ακομη και οι πορνοσταρς εκει ηταν για το π...τσο καβαλα...μετριες με υφακι ελλεεινιδας....αλλα οι ελλεεινιδες ειναι πιο ομορφες απο αυτες  :2funny:
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
πραγματικα απιστευετη μουφα.....προχειρο ολο το σκηνικο...κλασσικη ξεπετα...τι να πει κανεις οτι επειδη ηταν σε καλοκαιρινο μαγαζι το δαγκωσαμε....η οτι η γκομενα εχτες μια συμπαθητικη μαυρουλα αρχιζει το στριπ τιζ κ μολισ παει να βγαλει το παντελονι την σταματανε κ απλα μας εδειξε για λιγο τα βυζια της κ φευγει!κ φυσικα δε το λεω γιατι θα εβλεπα πρωτη φορα μουνι.....αλλα επειδη πρεπει να υπαρχει ενας σεβασμος στον πελατη!!η πιο ομορφη κοπελα παντως ηταν μια πωλητρια σε ενα περιπτερο που πουλουσαν τζακουζι!κατα τα αλλα απλα στριξαμε την εκθεση μπας κ γινει καλυτερη του χρονου!!αν κ δε το βλεπω...χαρικα που ειχε εχτες τουλαχιστον αρκετο κοσμο...γιατι αν κ ειμαστε ενα μεγαλο χωριο δεν κολλισαμε πολυ στα ψευτοταμπου!!!!τουλαχιστον βρε ρομπες διοργανωτες βαλτε να σερβιρουν  τοπλες τον καφε η καντε μας να νιωσουμε οτι ειμαστε καπου ιδαιτερα κ οχι στο πανυγηρι του χωριου μας!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Mαλλον παραμυθιαστηκαμε ολοι.........αλλα ξεσαχαμε οτι στην Ελλαδα δεν υπαρχει περιπτωση να γινει σωστη εκθεση τετοιου ειδους.

Στην Ουγγαρια και Τσεχια ποτε γινεται η πορνοεκθεση?
 

wolf_b

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Δεν γραφω συχνα εδω αλλα παρακολουθω τακτικα το φορουμ.Να πω δυο λογια λοιπον.
Οποιος δεν το περιμενε οτι ηταν αρπαχτη μαλλον ειναι αφελης και ευκολοπιστος.Η απλα εχει υπερβολικες καυλες.
Αρκουσε να διαβασεις πεντε ποστ εδω μεσα απο ατομα εμπειρα και συνεπη σ'αυτα που λενε.
Π.χ. τα ποστ του Pathfinder.Δεν αβανταρω κανενα.Απλα σταχυολογω απο εδω μεσα και κρινω.
Δηλαδη οταν ο αλλος συντηρει ενα thread μονος του ενα μηνα πριν την "εκθεση",θελει πολυ μυαλο για το τι ρολο βαραει?
Κατα τ'αλλα ας καταλαβουμε επιτελους οτι δεν προκειται να δουμε στην Ελλαδα προτου παγωσει η κολαση,ουτε σοβαρες εκθεσεις τετοιου ειδους,ουτε σοβαρες γκομενες στα μπουρδελα,ουτε πολυ περισσοτερο σοβαρες υπηρεσιες και σωστες τιμες σε οτι εχει να κανει με την αγορα του sex.
Ακομα και για αυτη την αγορα απαιτειται ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ για να λειτουργησει σωστα.Γαμημενη καλλιεργεια.Δεν ειναι σωνει και καλα κατι υποκοσμικο,underground μια sex εκθεση.Στις υπαρχουσες συνθηκες παρολα αυτα ,αυτοι που μαζευονται για να τ'αρπαξουν απο τα κοροιδα ειναι τετοιοι.Υποκοσμικοι,τσακαλια και απατεωνες.ΒΡΙΣΚΟΥΝ και τα κανουν.
Εισαι ΠΕΛΑΤHΣ σε αυτη την αγορα.Οταν μαθεις να λειτουργεις ως τετοιος θα ερθουν και τα καταλληλα ατομα στο χωρο.Γιατι θα υπαρξει ανταγωνισμος και οι αχρηστοι απατεωνες θα πανε να παρασιτισουν αλλου.Οχι στο χωρο του sex τουλαχιστον που τοσο μας καιει:).
Μεχρι τοτε ΜΑΥΡΟ παντου.
Δεν το παιζω εξυπνος.Δεν ξερω ,ταξιδια Βερολινο με easyjet,Βουκουρεστι ο καθενας οτι μπορει.Αλλα οχι στα κοπροσκυλα.Η εστω λιγο μετρο.Οχι απο την Αθηνα ρε μαγκακια για το παζαρι δονητων που ειπε κι ο αλλος.Ελεος.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δεν γραφω συχνα εδω αλλα παρακολουθω τακτικα το φορουμ.Να πω δυο λογια λοιπον.
Οποιος δεν το περιμενε οτι ηταν αρπαχτη μαλλον ειναι αφελης και ευκολοπιστος.Η απλα εχει υπερβολικες καυλες.
Αρκουσε να διαβασεις πεντε ποστ εδω μεσα απο ατομα εμπειρα και συνεπη σ'αυτα που λενε.
Π.χ. τα ποστ του Pathfinder.Δεν αβανταρω κανενα.Απλα σταχυολογω απο εδω μεσα και κρινω.
Δηλαδη οταν ο αλλος συντηρει ενα thread μονος του ενα μηνα πριν την "εκθεση",θελει πολυ μυαλο για το τι ρολο βαραει?
Κατα τ'αλλα ας καταλαβουμε επιτελους οτι δεν προκειται να δουμε στην Ελλαδα προτου παγωσει η κολαση,ουτε σοβαρες εκθεσεις τετοιου ειδους,ουτε σοβαρες γκομενες στα μπουρδελα,ουτε πολυ περισσοτερο σοβαρες υπηρεσιες και σωστες τιμες σε οτι εχει να κανει με την αγορα του sex.
Ακομα και για αυτη την αγορα απαιτειται ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ για να λειτουργησει σωστα.Γαμημενη καλλιεργεια.Δεν ειναι σωνει και καλα κατι υποκοσμικο,underground μια sex εκθεση.Στις υπαρχουσες συνθηκες παρολα αυτα ,αυτοι που μαζευονται για να τ'αρπαξουν απο τα κοροιδα ειναι τετοιοι.Υποκοσμικοι,τσακαλια και απατεωνες.ΒΡΙΣΚΟΥΝ και τα κανουν.
Εισαι ΠΕΛΑΤHΣ σε αυτη την αγορα.Οταν μαθεις να λειτουργεις ως τετοιος θα ερθουν και τα καταλληλα ατομα στο χωρο.Γιατι θα υπαρξει ανταγωνισμος και οι αχρηστοι απατεωνες θα πανε να παρασιτισουν αλλου.Οχι στο χωρο του sex τουλαχιστον που τοσο μας καιει:).
Μεχρι τοτε ΜΑΥΡΟ παντου.
Δεν το παιζω εξυπνος.Δεν ξερω ,ταξιδια Βερολινο με easyjet,Βουκουρεστι ο καθενας οτι μπορει.Αλλα οχι στα κοπροσκυλα.Η εστω λιγο μετρο.Οχι απο την Αθηνα ρε μαγκακια για το παζαρι δονητων που ειπε κι ο αλλος.Ελεος.
σωστα μιλας φιλε μου....να ποσταρεις πιο συχνα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Οχι απο την Αθηνα ρε μαγκακια για το παζαρι δονητων που ειπε κι ο αλλος.Ελεος.

Αυτό μπορείς να το κάνεις πιο "λιανά" για να το καταλάβουμε;


Με αυτά που διάβαζα για το σόου στη Θεσσαλονίκη,πράγματι σκέφτηκα να ανέβω.Γιατί είναι κακό;Εσύ δηλαδή περίμενες να είναι όπως στην Πράγα;Με πραγματικό πήδηγμα επί σκηνής;Ζούμε στην Ελλάδα,και πρέπει να αποδεχόμαστε κάποια πράγματα.Αν εδώ γινόταν σεξ επί σκηνής,επόμενη έκθεση δε θα γινόταν.Θα έπεφτε η επερώτηση στη βουλή από τις βουλευτίνες που κόπτονται για τα δικαιώματα της γυναίκας-μόνο στο σεξ όμως...-και άδεια κανείς δε θα έπαιρνε για άλλη έκθεση.Βασικά περίμενα να δω ωραίες κοπέλες και κάποιες πορνοστάρ,όχι να γαμιούνται στη σκηνή,αλλά όπως θα ήθελα να δω στην Αθλητική έκθεση που γίνεται στην Αθήνα κάθε χρόνο,τον Ραούλ ή τον Ζιντάν ή τον Boterro.Απλώς να τους δω από κοντά.Τώρα αν οι διοργανωτές δεν κατάφεραν να οργανώσουν σωστά το σόου,είναι άλλο θέμα.Αν ήθελαν να εξοικονομήσουν χρήματα για να κερδίσουν περισσότερα,και δεν διέθεσαν μακιγιέρ στις κοπέλες και στυλίστες,και δεν ξέρω τι άλλο,είναι αρνητικό και το χρεώνονται.Μήπως η περσινή στην Αθήνα δεν είχε ελλείψεις;Ήταν όμως μια αρχή.Φέτος θέλω να πιστεύω πως θα είναι καλύτερη.Εσύ αν είσαι από τη βόρεια Ελλάδα,δε θα ερχόσουν;Για τα 25€ που κάνει το εισιτήριο του τραίνου και για ένα ξενοδοχείο 40€;Δεν ξέρω τι ρόλο είχε ο τύπος που έγραφε,και από πού τα "έπιανε" και δε με νοιάζει.Από εμένα λεφτά δεν έπαιρνε πάντως!Αν ήταν της διοργάνωσης ή του τουριστικού γραφείου είναι δικό του θέμα.Αν ανέβαινα,δε θα έβριζα διότι θα πέρναγα ωραία και στην πόλη.Ένας καφές στο kitchen bar και ένα ποτάκι στη Νίκης,μια βόλτα μέχρι τη Φλώρινα ή την Έδεσσα για εμένα θα ήταν αρκετή.Και ας μην είχα δει την Aurora snow ή την Sylvia Saint.Ευρώπη δεν είμαστε σε αυτά και ούτε θα γίνουμε.Στη δήθεν απελευθέρωση μας,υποσκάπτει ο συντηριτισμός και ο πουριτανισμός μας.Τα 400 χρόνια κατοχής από την Οθομανική αυτοκρατορία,είναι πολλά για να διαγραφούν σε 200 χρόνια "ελευθερίας"...Εσύ μπορεί να "κέρδισες" που δεν πήγες,αλλά Μετά Χριστόν,πας προφήτης γάιδαρος.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Δεν γραφω συχνα εδω αλλα παρακολουθω τακτικα το φορουμ.Να πω δυο λογια λοιπον.
Οποιος δεν το περιμενε οτι ηταν αρπαχτη μαλλον ειναι αφελης και ευκολοπιστος.Η απλα εχει υπερβολικες καυλες.
Αρκουσε να διαβασεις πεντε ποστ εδω μεσα απο ατομα εμπειρα και συνεπη σ'αυτα που λενε.
Π.χ. τα ποστ του Pathfinder.Δεν αβανταρω κανενα.Απλα σταχυολογω απο εδω μεσα και κρινω.
Δηλαδη οταν ο αλλος συντηρει ενα thread μονος του ενα μηνα πριν την "εκθεση",θελει πολυ μυαλο για το τι ρολο βαραει?
Κατα τ'αλλα ας καταλαβουμε επιτελους οτι δεν προκειται να δουμε στην Ελλαδα προτου παγωσει η κολαση,ουτε σοβαρες εκθεσεις τετοιου ειδους,ουτε σοβαρες γκομενες στα μπουρδελα,ουτε πολυ περισσοτερο σοβαρες υπηρεσιες και σωστες τιμες σε οτι εχει να κανει με την αγορα του sex.
Ακομα και για αυτη την αγορα απαιτειται ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ για να λειτουργησει σωστα.Γαμημενη καλλιεργεια.Δεν ειναι σωνει και καλα κατι υποκοσμικο,underground μια sex εκθεση.Στις υπαρχουσες συνθηκες παρολα αυτα ,αυτοι που μαζευονται για να τ'αρπαξουν απο τα κοροιδα ειναι τετοιοι.Υποκοσμικοι,τσακαλια και απατεωνες.ΒΡΙΣΚΟΥΝ και τα κανουν.
Εισαι ΠΕΛΑΤHΣ σε αυτη την αγορα.Οταν μαθεις να λειτουργεις ως τετοιος θα ερθουν και τα καταλληλα ατομα στο χωρο.Γιατι θα υπαρξει ανταγωνισμος και οι αχρηστοι απατεωνες θα πανε να παρασιτισουν αλλου.Οχι στο χωρο του sex τουλαχιστον που τοσο μας καιει:).
Μεχρι τοτε ΜΑΥΡΟ παντου.
Δεν το παιζω εξυπνος.Δεν ξερω ,ταξιδια Βερολινο με easyjet,Βουκουρεστι ο καθενας οτι μπορει.Αλλα οχι στα κοπροσκυλα.Η εστω λιγο μετρο.Οχι απο την Αθηνα ρε μαγκακια για το παζαρι δονητων που ειπε κι ο αλλος.Ελεος.

Επιτέλους ένας άνθρωπος με άποψη και δομημένο λόγο :thumbsup:

Να προσθέσω κάτι και εγώ;;;; (αν και δεν έχω πάει στην συγκεκριμένη έκθεση).

Πιστεύω, ότι η σοβαρότητα και η εντιμότητα είναι το σημαντικότερο στον χώρο του σεξ.

Αρπραχτές και ρεζιλίκια δεν χωράνε πουθενά. Αν ο άλλος/η "δεν τιμά τα λεφτά του" τι να λέμε τώρα;;
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
πολυ μιρλα απο τους περισσοτερους και χανουμε το χρονο μας λεγοντας σχολια κτλ..ρε παιδια αυτη ειναι η κατασταση στην ελλαδα, οπως και να εχει αυτο εγινε, και για πρωτη φορα ειναι ενα βημα, και φυσικα καθε χρονο εαν το θελουν και δουν συμετοχη και γινουμε λιγοτερο πουριτανοι θα ανεβει η επομενη εκθεση.

δυστοιχος στην διαδρομη πηρα χαμπαρι οτι ξεχαα την φωτογραφικη ετσι εβγαλα με κινητο και μολις δυο φωτο

το ποιο ωραιο περιπτερο



και μια αποψη απο πανω με το ακυρο περιπτερο τον μελωμενων ξηρων καρπων...βαθεια βεβαια σχεση ο ξηρος καρπος με το ουισκι- κωλομπαρο-γκομενες-εκθεση σημερα!




 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα. Γενικά το όλο θέμα με το ερώτικα ήτανε μούφα. εγώ ξεκίνησα απο έβρο για να δώ show και είδα μόνο sex shop.ούτε πορνοστάρ ούτε τίποτα. τζάμπα τόσο δρόμο που έκανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom