Νέα

Sexotic 2009 Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ωπα χαλαρωσε λιγακι.Εχεις κανει ενα θρεντ μονοπωλειο με την διαφημιση σου.Ασε να πει και κανεις αλλος την γνωμη του.Οσο για τα 10 ευρω που λες δειχνει το τι προβλεπετε να δει ο κοσμος...Ουτε το σινεμα δεν εχει 10 ευρω εισιτηριο οποτε χαλαρουιτα
έχω γράψει πάρα πολλές φορές και γιατί γράφω και έχω προσκαλέσει τους πάντες να γράψουν, αν δε βαριέσαι διάβασε μερικές σελίδες πίσω. όσο για το εισιτήριο αν ήταν 50 ευρώ θα ήταν καλύτερα? Τι να πώ
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εχετε δικιο παιδες.ο τυπος μονος του ανοιξε το θρεντ και μονος του το τραβαει αλλα μαλλον δεν παει αλλο γιατι ξεχυλωσε,θα το καταλαβει ομως σιγα σιγα.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
έχω γράψει πάρα πολλές φορές και γιατί γράφω και έχω προσκαλέσει τους πάντες να γράψουν, αν δε βαριέσαι διάβασε μερικές σελίδες πίσω. όσο για το εισιτήριο αν ήταν 50 ευρώ θα ήταν καλύτερα? Τι να πώ


Εγραψα αλλα αμεσως να πεις οτι εχω προβλημα με την διοργανωση κτλ.

Κρινω απο της αθηνας και ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι προκειται για Copy paste...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Πώς τα λένε οι άτιμοι  :dancing: :grin: :grin: :grin:

Γκεστ σταρ θα είναι η Monica Sweetheart και η Ellen Saint, δύο πασίγνωστες πορνοστάρ οι οποίες έχουν καθηλώσει χιλιάδες άνδρες με τις υποκριτικές τους ικανότητες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Εγραψα αλλα αμεσως να πεις οτι εχω προβλημα με την διοργανωση κτλ.

Κρινω απο της αθηνας και ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι προκειται για Copy paste...
Καταρχήν είναι άλλοι διοργανωτές,δεν πήγα στης Αθήνας και δεν έχω γνώμη, άκουσα πως πήγε καλά, αν εξεραίσουμε ότι δεν είχε ούτε μια πορνστάρ(τους λόγους θα σας τους πω άλλη φορά)και το κυριότερο μη συγκρίνεις με το εξωτερικό που έχει άλλες μέρες γι εμπόρους κι άλλες για το κοινό, εξάλλου εκεί υπάρχει πορνοβιομηχανία ενώ εδώ μόνο μεταπωλητές ή λιανική (sex shop).
θα χαρώ να τα πούμε από κοντά αν έρθεις και να κεράσω και καφέ ή ότι άλλο θες και αν είναι ένα μάτσο χάλια να την κράζουμε μαζί τη Δευτέρα εδώ
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Πώς τα λένε οι άτιμοι  :dancing: :grin: :grin: :grin:

Γκεστ σταρ θα είναι η Monica Sweetheart και η Ellen Saint, δύο πασίγνωστες πορνοστάρ οι οποίες έχουν καθηλώσει χιλιάδες άνδρες με τις υποκριτικές τους ικανότητες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Έτσι έτσι
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Καταρχήν είναι άλλοι διοργανωτές,δεν πήγα στης Αθήνας και δεν έχω γνώμη, άκουσα πως πήγε καλά, αν εξεραίσουμε ότι δεν είχε ούτε μια πορνστάρ(τους λόγους θα σας τους πω άλλη φορά)και το κυριότερο μη συγκρίνεις με το εξωτερικό που έχει άλλες μέρες γι εμπόρους κι άλλες για το κοινό, εξάλλου εκεί υπάρχει πορνοβιομηχανία ενώ εδώ μόνο μεταπωλητές ή λιανική (sex shop).
θα χαρώ να τα πούμε από κοντά αν έρθεις και να κεράσω και καφέ ή ότι άλλο θες και αν είναι ένα μάτσο χάλια να την κράζουμε μαζί τη Δευτέρα εδώ

Θα δειξει...Προς στιγμην ουτε να το σκεφτομαι για προσωπικους λογους
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Έτσι μπράβο ανάψαν λίγο τα αίματα και το θρεντ ανέβηκε
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Πώς τα λένε οι άτιμοι  :dancing: :grin: :grin: :grin:

Γκεστ σταρ θα είναι η Monica Sweetheart και η Ellen Saint, δύο πασίγνωστες πορνοστάρ οι οποίες έχουν καθηλώσει χιλιάδες άνδρες με τις υποκριτικές τους ικανότητες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Υποκρινόταν οι άτιμες και δεν κατάλαβα τίποτα τόσον καιρό :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Υποκρινόταν οι άτιμες και δεν κατάλαβα τίποτα τόσον καιρό :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Τρελαίνομαι μόνο που σκέφτομαι ότι υπάρχει η πιθανότητα για κάτι τέτοιο. Που ξανακούστηκε αυτό?
Μου φαίνεται θα το ρίξω στα κρουπ.
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Τρελαίνομαι μόνο που σκέφτομαι ότι υπάρχει η πιθανότητα για κάτι τέτοιο. Που ξανακούστηκε αυτό?
Μου φαίνεται θα το ρίξω στα κρουπ.
Θα έρθουν κρουπ(sorry guys inside joke) από όλη την Ελλάδα μαθαίνω
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Θα έρθουν κρουπ(sorry guys inside joke) από όλη την Ελλάδα μαθαίνω
Ποια κρουπ επιτρέπεται να γαμήσουμε? Σε ρωτάω για να μην μας πούνε και περίεργους.
Αν και με τα μπλόκα θα γίνει χαμός με τα αεροπλάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom