Νέα

Sexotic 2009 Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα, πολύ καλό ακούγεται! Αλλά όταν ο άλλος είναι παντρεμένος, εδώ στην Θεσσαλονίκη λίγο δύσκολο να πάει σε τέτοια συνεύρεση!
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Είμαι πολύ τυχερή!!! Το αφεντικό μου με στέλνει Θεσσαλονίκη εκείνη ακριβώς τη περίοδο!!! Αποκλείεται να τη χάσω την έκθεση.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Πολυ ντορος για το τιποτα  ;) ;) ;)
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Εσύ είσαι που θα κάλυπτες το 3ήμερο φωτογραφικά και καλά?
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
παιδες και εγω λεω αυτο.πολλα λογια και στο τελος μηδεν.
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μάγκες που όλα σας φταίνε και σας βρωμάνε σε πόσες αντίστοιχες εκθέσεις του εξωτερικού έχετε πάει?
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Εσύ είσαι που θα κάλυπτες το 3ήμερο φωτογραφικά και καλά?


Ναι αλλαξα γνωμη.Βασικα σπαστικα με την πολυ διαφημιση και την προωθηση απο μερικους...Σιγα το event...

Ναι εχω παει σε αντιστοιχη του εξωτερικου.Καμια σχεση δεν υπαρχει συγκριση μαν
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Σε ποιά αν επιτρέπεται γιατί έχω πάει σε πολλές και σαν επισκέπτης και για δουλειά και σαν εκθέτης
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ναι αλλαξα γνωμη.Βασικα σπαστικα με την πολυ διαφημιση και την προωθηση απο μερικους...Σιγα το event...

Ναι εχω παει σε αντιστοιχη του εξωτερικου.Καμια σχεση δεν υπαρχει συγκριση μαν
Και να ήθελες είναι αδύνατο υπάρχουν αγορασμένα δικαώματα γι αυτό( φωτογράφηση, αυτόγραφα, συνεντεύξεις)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βασικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο θεμα απο μερικους κ εγω.δεν λεμε κ τιποτα.ειπαμε οτι θα ερθουμε τελος ρε παιδια......εχει κανενας οφελος απο την εκθεση?νομιζω πως ολοι το διαβασαμε το θεμα
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16

Παλιο θρεντ μου μπορεις να δεις εδω...


Στην Ελλαδα αδελφε ειναι μια προσπαθεια που κανουν τα στριπτιζαδικα..Ειδα και την περσινη μαλακια της αθηνας.Ενας χωρος τιγκα στις πατσαβουρες...Στην Βουδαπεστη τουλαχιστον ειχε και 5-6 δυνατα γκομενακια του χωρου ;)
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον μερικοι τους αρεσει να κανουν με ξενα κολυβα μνημοσθνο και το τραβανε τοσο πολυ.
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ναι αλλαξα γνωμη.Βασικα σπαστικα με την πολυ διαφημιση και την προωθηση απο μερικους...Σιγα το event...

Ναι εχω παει σε αντιστοιχη του εξωτερικου.Καμια σχεση δεν υπαρχει συγκριση μαν
Και στο κάτω έχεις δίκιο ΑΠΟΛΥΤΟ . ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ καλύτερα για όλους. Οι διοργανωτές θα χάσουν 10 ευρώ.Τους ακούς που κλαίνε? Θα ησυχάσουμε κι εμείς απ τη γκρίνια ορισμένων που θάβουν κάτι χωρίς να το δουν. Να μου πεις μετά την έκθεση, πεταμένα λεφτά ρε φίλε, κρίμα η διαφήμιση,δε τα τα έτρωγα ηλιόσπορα καλύτερα να σου πω μπράβο μαζί σου είμαι
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον μερικοι τους αρεσει να κανουν με ξενα κολυβα μνημοσθνο και το τραβανε τοσο πολυ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαι για να σοβαρευτούμε και λίγο, μερικοί καλυπτώμενοι πίσω από την ανωνυμία τοθ site γράφουν πράγματα αστεία και εκτίθενται
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ωπα χαλαρωσε λιγακι.Εχεις κανει ενα θρεντ μονοπωλειο με την διαφημιση σου.Εσυ φαινεται να παρακαλας να μαζευτει κοσμος.Ασε να πει και κανεις αλλος την γνωμη του.Οσο για τα 10 ευρω που λες δειχνει το τι προβλεπετε να δει ο κοσμος...Ουτε στο σινεμα δεν εχει 10 ευρω το εισιτηριο οποτε χαλαρουιτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom