Νέα

Sexotic 2009 Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
μήπως πρεπει να οργανωσουμε περισσότερες sexotic για να χωρέσουν όλες ????? :2funny:
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Έλα ρε Yorgo να δώσουμε λίγο ζωή στο thread
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Tου χιλιάρικου/per day

Μια χαρά είναι, για αυτήν που είναι.

Δες τι ζητάνε per day κάτι τσιγγάνικα κομοδίνα που κάνουν βόλτες στα μέρη μας, τις οποίες τις πλακώνουμε και στα 10άρια με τόνο στις κριτικές!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
μας βλέπω κάθε εβδομάδα πλήρες πρόγραμμα :jerking:
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Μια χαρά είναι, για αυτήν που είναι.

Δες τι ζητάνε per day κάτι τσιγγάνικα κομοδίνα που κάνουν βόλτες στα μέρη μας, τις οποίες τις πλακώνουμε και στα 10άρια με τόνο στις κριτικές!
o έλληνας είναι άπλα αγόρι μου, στα λόγια(reviews)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πάντως, δεν καταλαβαίνω το κόλλημα με τα ονόματα. Όσο πιο γνωστές, τόσο πιο "καβαλημένες" είναι. Εγώ focusάρω στη δεύτερη γραμμή, όπως στα μπουζούκια. Πιο εύκολη λεία.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
o έλληνας είναι άπλα αγόρι μου, στα λόγια(reviews)

Δικαιολογείται κάπου....εάν σκεφτείς τι βλέπει καθημερινά τριγύρω του, λογικό είναι να εντυπωσιάζεται και με κομοδίνα.
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως, δεν καταλαβαίνω το κόλλημα με τα ονόματα. Όσο πιο γνωστές, τόσο πιο "καβαλημένες" είναι. Εγώ focusάρω στη δεύτερη γραμμή, όπως στα μπουζούκια. Πιο εύκολη λεία.
Σωστά ξηγιέσαι , είναι σα να λέμε ότι η Jenna Jameson γαμιέται καλά, μη χέσω
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Δικαιολογείται κάπου....εάν σκεφτείς τι βλέπει καθημερινά τριγύρω του, λογικό είναι να εντυπωσιάζεται και με κομοδίνα.
Γλυφτράκηδες είναι όπως και στην καθημερινότητά τους απλά
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σωστά ξηγιέσαι , είναι σα να λέμε ότι η Jenna Jameson γαμιέται καλά, μη χέσω

Ποιος την γαμάει μωρέ αυτή? (όχι εγώ!  :2funny:)

Οι αυλικές πάντως, με το ανάλογο παραμύθι....κάθονται!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
μην ξεχνάς ομως οτι οι επαγγελματίες φέρονται ανάλογα με την αμοιβή τους παρά δεύτερής και τριτης διαλογής που τα αρπάζουν χωρίς ανάλογο επίπεδο υπηρεσιών :birdman:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μην ξεχνάς ομως οτι οι επαγγελματίες φέρονται ανάλογα με την αμοιβή τους παρά δεύτερής και τριτης διαλογής που τα αρπάζουν χωρίς ανάλογο επίπεδο υπηρεσιών :birdman:

Ξέρεις όμως, ότι η διαφορά μεταξύ πρώτης και δεύτερης γραμμής, μπορεί και να είναι θέμα τύχης, γνωριμιών κλπ και όχι απαραίτητα προσόντων. Η μικρή μου εμπειρία λέει, ότι η δεύτερη γραμμή, έχει καλύτερα διαμάντια. Άσε που όταν φτάσουν να είναι πρώτη γραμμή, έχεις προβάδισμα επειδή ήσουν "φίλος" από τότε που ήταν στην αφάνεια. Κάτι σαν μικρή επένδυση είναι η ενασχόληση με την δεύτερη γραμμή.
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ξέρεις όμως, ότι η διαφορά μεταξύ πρώτης και δεύτερης γραμμής, μπορεί και να είναι θέμα τύχης, γνωριμιών κλπ και όχι απαραίτητα προσόντων. Η μικρή μου εμπειρία λέει, ότι η δεύτερη γραμμή, έχει καλύτερα διαμάντια. Άσε που όταν φτάσουν να είναι πρώτη γραμμή, έχεις προβάδισμα επειδή ήσουν "φίλος" από τότε που ήταν στην αφάνεια. Κάτι σαν μικρή επένδυση είναι η ενασχόληση με την δεύτερη γραμμή.
Σωστά σαν τις ακαδημίες ποδοσφαίρου
 
OP
OP
M

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
και αυτές που θα έρθουν στην έκθεση μάπα θα τις βγάλουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom