Νέα

Σεξ στο αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Έχει τύχει να διαβάσω θέμα για σέξ στο αμάξι, σε αυτό το site. Και εδώ, βλέπω ότι συνίσταται η κλασσική περίπτωση με τις πλάτες των μπροστινών καθισμάτων πεσμένες προς τα πίσω. Εγώ, έχω να προτείνω κάτι διαφορετικό. Το έχω δοκιμάσει επανειλημμένως και είναι ότι πιο βολικό. Ειδικά, αν το αυτοκίνητο είναι μεσαίου, ή μεγάλου μεγέθους.

Τραβάτε τα δύο μπροστινά καθίσματα τέρμα μπροστά. Και ρίχνετε τις πλάτες τους επίσης τέρμα μπροστά, να ακουμπάνε στην κονσόλα κάτω από το παρμπρίζ. Έτσι εξοικονομείται ένας πολύ μεγάλος χώρος στο πίσω μέρος της καμπίνας του αυτοκινήτου στο οποίο, μπορείτε να δοκιμάσετε διάφορες στάσεις και όχι να αρκεστείτε στις δύο, άντε τρείς που σας επιτρέπει το set-up με τις πλάτες των καθισμάτων γερμένες πίσω.

Για παράδειγμα, μπορείτε να ξαπλώσατε την παρτενέρ σας στον πίσω καναπέ και να έρθετε πάνω της. Να την καθίσετε, και σείς να γονατίσετε μπροστά της, πέρνοντάς την έτσι. Η λεκάνη σας, θα βρίσκεται ακριβώς στο ύψος της δικής της. Να καθίσετε εσείς στον καναπέ και να την βάλετε πάνω σας. Επίσης, είτε κάνετε στοματικό έρωτα στην παρτενέρ σας, είτε εκείνη σε σάς, μπορεί εκείνος που κάνει να καθίσει με άνεση στον καναπέ, και εκείνος που τον προσφέρει να κουλουριαστεί, ή να γονατίσει εξίσου άνετα μπροστά του.

Υπάρχουν και άλλες στάσεις. Όρεξη και φαντασία να έχετε. Πάντως ο χώρος, σίγουρα υπάρχει.

Μοναδικό μειονέκτημα, είναι ότι γίνεται εντελώς δύσκολο, μην πώ αδύνατο, να καθήσεις στη θέση του οδηγού, να βάλεις μπροστά τη μηχανή και να τραπείτε σε φυγή, αν τύχει κάποιος κίνδυνος. Γι' αυτό το λόγο, συνιστώ αυτό το set-up στο τουτού σας, μόνο αν πάτε σε ένα πολύ ήσυχο και ασφαλές μέρος. Ναξέρετε, ότι τα ήσυχα και ασφαλή μέρη είναι πάντα εκείνα τα χιλιάδες άγνωστα που η κρίση και η διαίσθησή σας σας οδηγούν και όχι τα κλασσικά που οι άλλοι σας αναφέρουν. Εκεί, μαζεύετονται από κάποια στιγμή και πέρα, η σάρα, η μάρα, και το κακό συναπάντημα.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μην το συζητάς βρε. Αν θές τη μέγιστη άνεση μές στο αμάξι, είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Δεν υπαρχει ασφαλες μερος δυστυχως.Ακομα και στα πιο απιθανα μερη υπαρχουν...περιεργα ματια
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Μου την σπάει το σεξ στο αμάξι!Το θεωρώ περιορισμένης φαντασίας. Προτιμώ το σεξ στο ασανσέρ (με καθρέπτες)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
με 20-30 ευρω, πας σ' ενα ξενοδοχειο για λιγες ωρες, πηδας με ανεση και πανω απ' ολα χωρις αγχος και κινδυνο. το αμαξι προσφερεται για καμμια πιπουλα
 

Επισκέπτης
Δεν πολυβολεύομαι στο αμάξι... προσπαθώ να το αποφύγω εκτός κι αν δεν μπορεί να γίνει κάπου αλλού την συγκεκριμένη στιγμή!
 

spiounos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
Η μαγκιά στο αμάξι είναι να στριμώξεις τη γκόμενα μεταξύ πόρτας και καθίσμοτος (ιεραποστολικο). Είναι σίγουρο οτι θα τον κουρνιάσεις και στο κουλουράκι θέλει δεν θέλει γιατί απλά δεν μπορεί να κουνιθεί....... Το είχα κάνει μια φορά σε μια τύπησα, στην αρχή ξύνισε, μετά όμως μου ελεγε κιάλο κιάλο.........τοσο έρωτα που να τον βάλω.........:P
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η μαγκιά είναι να βάλεις κοτσαδόρο στο αμάξι, και να πάρεις ένα τέτοιο:

 

Συνημμένα

  • caravan1.jpg
    caravan1.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 60
  • caravan2.jpg
    caravan2.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 50
  • caravan3.jpg
    caravan3.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 56

Επισκέπτης
για διθεσιο αμαξι υπαρχει καμια προταση ????
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
Αν έχεις χρήματα για διθέσιο γυφτία δεν θα είναι να μην πας σε ξενοδοχείο??
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε amale...πλακα κανω....γενικα δν ειμαι του γρηγορου πηδηματος...παντως κ στα 2 αμαξια μου δν θα μπορουσα να πηδηξω...
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τοδεύτεροτι είναι δηλαδή; Μονοθέσια αγωνιστική McLaren; :idiot:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ποτε των ποτών!!!

Δέν φτάνει που υποβιβάζεις τον εαυτό σου και την πούτσα σου γαμώντας σε τέτοιο άβολο μέρος κινδυνέυεις να κάνεις το αμάξι μουνι και να φονάζουν οι γονείς σου!!

Καλύτερα πίσω απο τους θάμνους!
 

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
το καλυτερο γαμησι το εχω ριξει σε 1 φιατ πουντο με ηλιοροφη. Η κοπελα μου, ανοιξε την ηλιοροφη καθισε στο πισο καθισμα ανοιξε τα ποδια της και τα εβγαλε εξω απο την ηλιοροφη του fiat. Το γαμησι που της εριξα δεν θα το ξεχασω ποτε....

 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
το καλυτερο γαμησι το εχω ριξει σε 1 φιατ πουντο με ηλιοροφη. Η κοπελα μου, ανοιξε την ηλιοροφη καθισε στο πισο καθισμα ανοιξε τα ποδια της και τα εβγαλε εξω απο την ηλιοροφη του fiat. Το γαμησι που της εριξα δεν θα το ξεχασω ποτε....

1) Για να κάτσει στο πίσω κάθισμα και να βγάλει τα πόδια έξω απ την ηλιοροφή, δεν πρέπει να έχει 1,65m πόδια? Όλη μαζί πόσο είναι? 3,30?

2) Είχες τραβήξει χειρόφρενο?
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Εχω γαμησει γκομενες στα 2 αμαξια μου αλλα η πρωτογνωρη εμπειρια μου ηταν στο πουλμαν ενος θειου μου :)
Ηταν καυλα να την γαμαω μεσα στην τουαλετα του πουλμαν :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom