Νέα

Σέξ με στριπτιτζού! ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ STD !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα floydianlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

floydianlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες !
Στην Αθηνά πριν λίγες μέρες γνώρισα μια μαύρη (και μούνταρα) κοπέλα.
Μου έδωσε το τηλέφωνο της κλπ κλπ..
Μέσα στην κουβέντα μου είπε ότι είναι στριπτιτζού
Το καλοκαίρι δούλευε στη ρόδο και τώρα –υποθέτω- συνεχίζει στην Αθηνά.
Η βασική μου απορία είναι : να κάνω κάτι μαζί της ή θα μου γίνει ο πούτσος σαν τον jaba από το star wars;
Όπως τα έχω στο μυαλό μου το ‘κάτι’ περιλαμβάνει :επίσκεψη στο σπίτι της, φιλιά στο στόμα ,πίπα ακάποτη και γαμίσι (εννοείται με καπότα.)

Είμαι 19 χρονών και άπειρος για τέτοια πράγματα, και δεν θέλω να κολλήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ας είναι και κάτι που θα περάσει σε μια μέρα.
-είδα κάτι φωτογραφίες με κονδυλώματα και μου ήρθε να κόψω το πουλί μου-

Θέλω να μου πείτε :
1)τι μπορώ να κολλήσω από γλυφομουνι που δεν θα το κολλήσω από τα υπόλοιπα (με άλλα λόγια: υπάρχουν λόγοι να μην της κάνω γλυφομουνι αν δεν έχω πληγές στο στόμα;;;)
2) γενικά οι στριπτιζούδες είναι καθαρές;;; τι ακριβώς παίζει;;(Όταν μάθω σε πιο μαγαζί δουλεύει θα ρωτήσω συγκεκριμένα )

3) πηδιούνται για λεφτά με πελάτες από τα στριπτιτζάδικα;;
4) μπορούν αυτές να κολλήσουν κάτι από την κανονική δουλειά σε στριπτιτζάδικο;
5) Εγώ τι πρέπει να αποφύγω για να μην κολλήσω τίποτα;; (πχ αμα τη γαμήσω μόνο ,φορώντας καπότα λογικά δε θα πάθω τίποτα!!)
6)  ποια είναι τα σημάδια πάνω της που άμα δω πρέπει να «φύγω τρέχοντας»; (στο μουνί,στο πρόσωπο, στα χείλη κλπ )
7)[ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ] : υπάρχει υπηρεσία που να μπορώ να πάω και να ρωτήσω αν αυτές που εργάζονται σε ένα μαγαζί είναι καθαρές; Κάτι σε στιλ υγειονομικού…

8) επειδή ακούω για πολύ ηπατίτιδα στην αθήνα…τι ακριβώς παίζει ρε μάγκες;;;;
Αυτάααα….και αν μου έρθουν και άλλα θα κάνω edit !!
Παρακαλώ απαντήστε σε κάθε ερώτηση γράφοντας το νούμερο της πριν από την απάντηση!
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη !!


PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα


 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα
Σε ποιο δηλαδή;Ποιος τολμάει να πιάνει το site μας στο βρωμόστομα του;
Όσο για τη δικιά σου ασθένεια μάλλον τον ιό HIV θα κουβάλαγε η μαύρη αλλά με την αντιρετροική θεραπεία μια χαρά θα 'σαι,καλύτερος και από πολλούς υγιείς.
 

Toni Skizo

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
8
Like
4
Πόντοι
11
Αν είσαι όντως 19 βρες γκόμενα και άσε τις στριπτιτζούδες... Είναι ακριβό σπορ και για πιο έμπειρους παίχτες.  :grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα
σε ποιο φορουμ τυπε να παμε να τους τραμπουκισουμε, θα στειλουμε μια διμοιρια με τους καλυτερους μπαχαλακηδες  ;)
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Όπως θα σου πούνε και οι άλλοι σ'αυτό το άθλημα πέρνεις ρίσκα τύπε. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, μπορείς να πάρεις όλες τις πιθανές προφυλάξεις η να αποφύγεις τα "πολλά πολλά" για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο. Αν από την άλλη θες να το ευχαριστηθείς στο 100% τότε θα πάρεις ρίσκο κάτι που εγώ προσωπικά δεν το συνιστώ. Οι λάτρεις του ακάποτου εδώ μέσα θα σου πουν άλλα, παρόλαυτα καλό θα ήταν να'σαι επιφυλακτικός και αν δεν είσαι σίγουρος για την τύπισσα απόφυγε γλυφομούνι και ακάποτη πίπα κατα την γνώμη μου.

Υ.γ όταν λες την γνώρισες θα σου κάτσει τσάμπα;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
με την αντιρετροική θεραπεία μια χαρά θα 'σαι,καλύτερος και από πολλούς υγιείς.
Μπορεί μέχρι νά παίξει καί μπάσκετ. :rockon:

magic-johnson.jpg
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Όπως θα σου πούνε και οι άλλοι σ'αυτό το άθλημα πέρνεις ρίσκα τύπε. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, μπορείς να πάρεις όλες τις πιθανές προφυλάξεις η να αποφύγεις τα "πολλά πολλά" για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο. Αν από την άλλη θες να το ευχαριστηθείς στο 100% τότε θα πάρεις ρίσκο κάτι που εγώ προσωπικά δεν το συνιστώ. Οι λάτρεις του ακάποτου εδώ μέσα θα σου πουν άλλα, παρόλαυτα καλό θα ήταν να'σαι επιφυλακτικός και αν δεν είσαι σίγουρος για την τύπισσα απόφυγε γλυφομούνι και ακάποτη πίπα κατα την γνώμη μου.

αν κ ειμαι φανατικος της ακα πιπας
την πρωτη φορα μη ρισκαρεις κ ιδιαιτερα με μαυρουλα
 
OP
OP
F

floydianlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Υ.γ όταν λες την γνώρισες θα σου κάτσει τσάμπα;
ναί ρε φίλε χαχαχχ
την είδα σε ένα μαγαζί,μου άρεσε και ζήτησα το τηλέφωνο της !
μέσα στην κουβέντα μου είπε πως είναι στριπτιτζού
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λοιπόν μάγκες !
Στην Αθηνά πριν λίγες μέρες γνώρισα μια μαύρη (και μούνταρα) κοπέλα.
Μου έδωσε το τηλέφωνο της κλπ κλπ..
Μέσα στην κουβέντα μου είπε ότι είναι στριπτιτζού
Το καλοκαίρι δούλευε στη ρόδο και τώρα –υποθέτω- συνεχίζει στην Αθηνά.
Η βασική μου απορία είναι : να κάνω κάτι μαζί της ή θα μου γίνει ο πούτσος σαν τον jaba από το star wars;
Όπως τα έχω στο μυαλό μου το ‘κάτι’ περιλαμβάνει :επίσκεψη στο σπίτι της, φιλιά στο στόμα ,πίπα ακάποτη και γαμίσι (εννοείται με καπότα.)

Είμαι 19 χρονών και άπειρος για τέτοια πράγματα, και δεν θέλω να κολλήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ας είναι και κάτι που θα περάσει σε μια μέρα.
-είδα κάτι φωτογραφίες με κονδυλώματα και μου ήρθε να κόψω το πουλί μου-

Θέλω να μου πείτε :
1)τι μπορώ να κολλήσω από γλυφομουνι που δεν θα το κολλήσω από τα υπόλοιπα (με άλλα λόγια: υπάρχουν λόγοι να μην της κάνω γλυφομουνι αν δεν έχω πληγές στο στόμα;;;)
2) γενικά οι στριπτιζούδες είναι καθαρές;;; τι ακριβώς παίζει;;(Όταν μάθω σε πιο μαγαζί δουλεύει θα ρωτήσω συγκεκριμένα )

3) πηδιούνται για λεφτά με πελάτες από τα στριπτιτζάδικα;;
4) μπορούν αυτές να κολλήσουν κάτι από την κανονική δουλειά σε στριπτιτζάδικο;
5) Εγώ τι πρέπει να αποφύγω για να μην κολλήσω τίποτα;; (πχ αμα τη γαμήσω μόνο ,φορώντας καπότα λογικά δε θα πάθω τίποτα!!)
6)  ποια είναι τα σημάδια πάνω της που άμα δω πρέπει να «φύγω τρέχοντας»; (στο μουνί,στο πρόσωπο, στα χείλη κλπ )
7)[ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ] : υπάρχει υπηρεσία που να μπορώ να πάω και να ρωτήσω αν αυτές που εργάζονται σε ένα μαγαζί είναι καθαρές; Κάτι σε στιλ υγειονομικού…

8) επειδή ακούω για πολύ ηπατίτιδα στην αθήνα…τι ακριβώς παίζει ρε μάγκες;;;;
Αυτάααα….και αν μου έρθουν και άλλα θα κάνω edit !!
Παρακαλώ απαντήστε σε κάθε ερώτηση γράφοντας το νούμερο της πριν από την απάντηση!
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη !!


PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα
τυπε καλα εκανες και εγραψες εδω
εδω υπαρχει ιατρικη υπηρεσια :rockon:

κατα τα αλλα να προσεχεις τις μαυρες γιατι προκαλουν τριχοπτωση :S
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τυπε καλα εκανες και εγραψες εδω
εδω υπαρχει ιατρικη υπηρεσια :rockon:

κατα τα αλλα να προσεχεις τις μαυρες γιατι προκαλουν τριχοπτωση :S
ειναι τυχερος ο νεος που σε πετυχε σε εφημερια αν και δεν ειναι κυριακη  ;)
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
ΡΕ  συ προσεξε!!!!!!


Κυκλοφορει ο ΕΜΠΟΛΑ!!!!!!

Η πουτανα η αραπινα θελει να σου μεταδωσει τον υιο!!!!
 
OP
OP
F

floydianlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες...προς τι όλο το δούλεμα;
ανησυχώ άσκοπα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom