Νέα

Ad Sensuality Spa Μπουζιάνη 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sensualityspa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
720
Κριτικές
59
Like
3.031
Πόντοι
2.666
Κοιταξτε..καμια φορα εχει να κανει και με ταιριασμα που εχεις με τον αλλον στο δωματιο...μπορει για καποιον μια κοπελα που θα διαλεξει με αυτον τον τροπο να ειναι το απολυτο τοπ γι αυτον...γιατι τον " τραβαει" απλα το ολο στυλ της και η παρουσια-συμμετοχη...για καποιον αλλον ομως οχι...να θελει κατι διαφορετικο...κι αυτες οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια αλλα δε μπορουν να "ταιριαξουν" εξισου με ολους μας...γι αυτο και οι διαφορες αποψεων.
Και σε μενα μου εχει τυχει να περασω π.χ με καποια που συντριπτικα ολοι σε κριτικες την αποθεωναν...ωστοσο εγω δε βιωσα το ιδιο εξισου...προσωπικες στιγμες-αποψεις-γουστα κλπ..ειναι αυτα, και μερικες φορες εχει να κανει και η συγκεκριμενη στιγμη-σε τι φαση πετυχαινεις και τον αλλον...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

peresvet

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
53
Like
58
Πόντοι
0
Και σε μενα μου εχει τυχει να περασω π.χ με καποια που συντριπτικα ολοι σε κριτικες την αποθεωναν...ωστοσο εγω δε βιωσα το ιδιο εξισου...προσωπικες στιγμες-αποψεις-γουστα κλπ..ειναι αυτα, και μερικες φορες εχει να κανει και η συγκεκριμενη στιγμη-σε τι φαση πετυχαινεις και τον αλλον...

σχετικά με τις κριτικές θεωρώ ότι είναι καθαρά υποκειμενικές και απλά μας βοηθούν. Δεν είναι κάτι ντε φάκτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
585
Πόντοι
310
Πάντα είναι θέμα χρόνου χημείας και διάθεσης, όπως επίσης και τα γούστα του καθενός. Ομολογουμένως δεν υπάρχουν και πολλά όμορφα κορίτσια σε στιλ cge στα μασάζ. Επομένως τα κριτήρια πάνε αναλόγως. Επίσης το κάθε μαγαζί προσπαθεί το value for money με το ελάχιστο κόστος και τέλος έχουν αυξηθεί οι σαβουρογάμηδες που προσπαθούν με το ελάχιστο να πάρουν το μέγιστο. Πάντως οφείλω να πω πως εδώ το μαγαζί έκανε το άνοιγμα με την Ταϊλάνδη που για μένα είναι πολύ πρώτο.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
28
Like
20.038
Πόντοι
5.946
Nai φυσικα...σε μενα φουλ δοτικη πολυ περισσοτερο απο πριν
σε μένα κλασική ψυχρή απόμακρη, σαν Λατίνα, χωρίς φιλιά, χωρίς πολλά χάδια, με αδιάφορη συμπεριφορά ξεπέτας...
είμαι καθαρός, γυμνασμένος και εμφανίσιμος...
συνήθως οι πουτάνες μου κάνουν παπάδες... η Ζάρα κομοδίνο... αλήθεια δεν το περίμενα...
θεωρώ τα χρήματα που έδωσα πεταμένα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

hoftun

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
87
Like
158
Πόντοι
0
σε μένα κλασική ψυχρή απόμακρη Λατίνα, χωρίς φιλιά, χωρίς πολλά χάδια, με αδιάφορη συμπεριφορά ξεπέτας...
είμαι καθαρός, γυμνασμένος και εμφανίσιμος...
συνήθως οι πουτάνες μου κάνουν παπάδες... η Ζάρα κομοδίνο... αλήθεια δεν το περίμενα...
θεωρώ τα χρήματα που έδωσα πεταμένα...
Από Ταϊλάνδη δεν είναι η Ζάρα αν απαντάς στον πιο πάνω για αυτήν;
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
117
Like
66
Πόντοι
1
Ρε παίδες η ζαρα είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή . Φοβερή στο σεξ και πολύ καλή στο social . βέβαια δεν μπορεί να ταιριάξει με όλους .και η νατι μου αρέσει πολύ που της γίνεται η ρώγα κάγκελο μόλις την γλύψεις λίγο
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
116
Εμφανίσεις
19K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom