Νέα

selena

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 819
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
για να ληξει επιτελους το θεμα ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛ ΓΚΙΡΛ ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ,ΦΑ-ΝΤΑΣΤΙ-ΚΕΣ

Αν δεν είσαι πουτάνα και είσαι μέλος στο bou τότε είσαι καριόλα ή ακόμα χειρότερα αγάμητη σαβούρα.  Πουτάνες άξιες σεβασμού και εκτίμησης υπάρχουν πολλές, καριόλα καμία (για τις αγάμητες σαβούρες έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει ελπίδα καμιά).

Τώρα αν όλη ιστορία γίνεται για το anal, βρε κουτό δε πειράζε, αλλά το cim/cif είναι αδιαπραγμάτευτο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν δεν είσαι πουτάνα και είσαι μέλος στο bou τότε είσαι καριόλα ή ακόμα χειρότερα αγάμητη σαβούρα.  Πουτάνες άξιες σεβασμού και εκτίμησης υπάρχουν πολλές, καριόλα καμία (για τις αγάμητες σαβούρες έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει ελπίδα καμιά).

Τώρα αν όλη ιστορία γίνεται για το anal, βρε κουτό δε πειράζε, αλλά το cim/cif είναι αδιαπραγμάτευτο.
Δηλαδη τα μελη του μπου ειναι καριολες και αγαμητοι σαβουριδες ρε  :S
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ασε φιλε spunky που μας αποκαλει δημοσια ψεθτες και μυθομανεις !!  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
...dare φιλτατε,το selenaki,ξερει τι κανει...ρε συ μου το ειπε εμενα...κοιτα να δεις τα εξτραδακια,μαυτα και μαυτα βγαινουν...α βρε selena...μας λειπεις!!!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
...dare φιλτατε,το selenaki,ξερει τι κανει...ρε συ μου το ειπε εμενα...κοιτα να δεις τα εξτραδακια,μαυτα και μαυτα βγαινουν...α βρε selena...μας λειπεις!!!

με αυτά και με αυτά μου ειπε ότι τερμα το τζαμπα γιατι την εκθεσα που εγραψα ότι δεν πηρε χρηματα  !!
:S
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αν δεν είσαι πουτάνα και είσαι μέλος στο bou τότε είσαι καριόλα ή ακόμα χειρότερα αγάμητη σαβούρα.  Πουτάνες άξιες σεβασμού και εκτίμησης υπάρχουν πολλές, καριόλα καμία (για τις αγάμητες σαβούρες έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει ελπίδα καμιά).

Τώρα αν όλη ιστορία γίνεται για το anal, βρε κουτό δε πειράζε, αλλά το cim/cif είναι αδιαπραγμάτευτο.
φιλε μου,δεν χρειαζεται να βριζεις..μπορεις να πεις αυτα που θελεις,χωρις χαρακτηρισμους...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
με αυτά και με αυτά μου ειπε ότι τερμα το τζαμπα γιατι την εκθεσα που εγραψα ότι δεν πηρε χρηματα  !!
:S

Σαφώς. Πιστεύει επίσης ότι της κάνατε "χαλάστρα", διότι μερικά μέλη θα υποπτευθούν ότι γράψατε επίτηδες διθυραμβική κριτική, προκειμένου να την προμοτάρετε.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Σαφώς. Πιστεύει επίσης ότι της κάνατε "χαλάστρα", διότι μερικά μέλη θα υποπτευθούν ότι γράψατε επίτηδες διθυραμβική κριτική, προκειμένου να την προμοτάρετε.
αγιε...γραφουμε αληθεα,και μονο αληθεια,χωρις φοβο και παθος(αληθεια που εξαφανιστηκε αυτο το παιδι?)...προμοταρισμα δεν παιζει..αλλα αν ειναι αστερακι καποια,να μην το πουμε?...
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
φιλε μου,δεν χρειαζεται να βριζεις..μπορεις να πεις αυτα που θελεις,χωρις χαρακτηρισμους...

Φίλε μου το πουτάνα, καριόλα, αγάμητη και σαβούρα ή ο συνδυασμός αυτών δεν είναι βρισιές, είναι κατηγοριοποίηση ή αν θες κατάταξη σε είδος.  Σα να λες ότι η άλλη είναι μουνάρα, δε τη βρίζεις στο bou είναι. 

Αν τώρα κάποιος/α παρεξηγείται τότε να γραφτεί και να ποστάρει στο cosmopolitan ή στο ρομφαία, εδώ για πουτάνες μιλάμε. 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
με αυτά και με αυτά μου ειπε ότι τερμα το τζαμπα γιατι την εκθεσα που εγραψα ότι δεν πηρε χρηματα  !!
:S
ενω εγω κυριος αγαπητε...με το δωρακι της,και τις 2 φορες,με την μετακινηση της,ανεβαινει σε μοτο,με τα ωπα της...αμ πως!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Φίλε μου το πουτάνα, καριόλα, αγάμητη και σαβούρα ή ο συνδυασμός αυτών δεν είναι βρισιές, είναι κατηγοριοποίηση ή να θες κατάταξη σε είδος.  Σα να λες ότι η άλλη είναι μουνάρα, δε τη βρίζεις στο bou είναι. 

Αν τώρα κάποιος/α παρεξηγείται τότε να γραφτεί και να ποστάρει στο cosmopolitan ή στο ρομφαία, εδώ για πουτάνες μιλάμε. 
και εκει,πουτανες μαζευει,αλλα αλλου ειδους... ;)
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Δηλαδη τα μελη του μπου ειναι καριολες και αγαμητοι σαβουριδες ρε  :S

Για τις γυναίκες μέλη εκτός δουλειάς, ναι.  Ρε μόνες τους τα γράφουν, η άλλη έγραψε ότι είχε χρόνο να τη γαμήσουν και μετά από ένα χρόνο αυτό που κατάφερε να βρει ήταν έναν μικροψώλη που τη γάμησε και ούτε σε ένα ταξί δεν την έβαλε για να την ξαποστείλει (αγάμητη σαβούρα).  Μετά μπήκε και στο bou να τον κάνει ρόμπα για το μέγεθος (καριόλα).
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
αγιε...γραφουμε αληθεα,και μονο αληθεια,χωρις φοβο και παθος(αληθεια που εξαφανιστηκε αυτο το παιδι?)...προμοταρισμα δεν παιζει..αλλα αν ειναι αστερακι καποια,να μην το πουμε?...

Βεβαίως και πρέπει να το αναφέρετε. ΄Άλλωστε ο σκοπός για τον οποίο δημιουργήθηκε ο παρόντας ιστότοπος, είναι η ενημέρωση γύρω από τον αγοραίο έρωτα.

Μην λησμονείτε όμως αγαπητέ μου, πως σε εσάς ζητήθηκε "δωράκι", ένω στον κ. Ντεροντέβλι τον 123κλπ, όχι. Το γεγονός αυτό, δύναται από μόνον του να αμαυρώσει την κριτική του κ. Ντεροντέβλι του 123κλπ, διότι θα θεωρηθεί από πολλούς, μεροληπτική.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Βεβαίως και πρέπει να το αναφέρετε. ΄Άλλωστε ο σκοπός για τον οποίο δημιουργήθηκε ο παρόντας ιστότοπος, είναι η ενημέρωση γύρω από τον αγοραίο έρωτα.

Μην λησμονείτε όμως αγαπητέ μου, πως σε εσάς ζητήθηκε "δωράκι", ένω στον κ. Ντεροντέβλι τον 123κλπ, όχι. Το γεγονός αυτό, δύναται από μόνον του να αμαυρώσει την κριτική του κ. Ντεροντέβλι του 123κλπ, διότι θα θεωρηθεί από πολλούς, μεροληπτική.
ακριβως αγιε...ετσι ειναι...εγω ,αμεροληπτα,εγραψα αυτα που εζησα τις 2 ωρες,που περασα μαζι της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom