Νέα

Σεισμός στην Αϊτή!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
μονο που πρεπει να δωσουμε οτι μπορουμε σε οργανωσεις που ΣΙΓΟΥΡΑ θα συνδραμουν τον φτωχο λαο,γιατι ολοι εχουμε ακουσει για ανθρωπιστικες βοηθειες που εχουν καταληξει σε χερια επιτηδειων..

Η μόνη άμυνα που μπορώ να σκεφτώ σε αυτό είναι η αποστολή αγαθών που μπορούν να χρησιμοποιηθούν από τους αστέγους ή τους τραυματίες. Αλλά και για αυτά μπορεί κάλλιστα να υπάρξει μαύρη αγορά. Το μόνο για το οποίο ίσως δεν γίνει είναι το αίμα. Τί να πω;
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
θα τραβηξει πολυ η δυστυχια τους..
το πρωι στο μεγκα εδειχναν ενα παλαιοτερο ρεπορταζ του δανεζη ..
ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ..
φτιαχνουν "μπισκοτα" απο λασπη & αμυλο για να τα πουλησουν σε αλλους εξαθλιωμενους..


ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ..
Θ' ακολουθήσω το link να το δω.....
Πάντως, αν κάποιος δει το jqxENMKaeCU]ΗΟΜΕ[/url[/MEDIA]], θα καταλάβει πολύ καλά τι εννοώ, ότι εξαθλίωση ενός λαού σημαίνει συνολική υποβάθμιση της ποιότητας ζωής σε όλον τον πλανήτη. Όλα είναι αλυσίδα. ΟΛΑ.
 

Επισκέπτης
Η μόνη άμυνα που μπορώ να σκεφτώ σε αυτό είναι η αποστολή αγαθών που μπορούν να χρησιμοποιηθούν από τους αστέγους ή τους τραυματίες. Αλλά και για αυτά μπορεί κάλλιστα να υπάρξει μαύρη αγορά. Το μόνο για το οποίο ίσως δεν γίνει είναι το αίμα. Τί να πω;
αυτη ειναι η δημοκρατια σας παιχτη..
καταλαβες γιατι καποιοι ουρλιαζουν???
τιποτε να μην πεις..
απλα κανε οτι μπορεις..
τα λινκς που εδωσα,οπως & αυτο του τρεζουρα,ειναι εγγυηση..
δωσε εστω & ενα 10ευρο..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
κοιταξτε δυστυχια μετα το 8΄ μπισκοτα απο λασπη ετρωγαν το 2008 μετα απο 3 απανωτους τυφωνες..
φανταστειτε σε τι κατασταση ειναι τωρα & πραξτε αναλογως..

την ειχα δει αυτην την εκμπομπη του Δανέζη (Εμπολεμη ζωνη)
μεχρι τότε πιστευα οτι οι φτωχοι στην Ασια που τρώνε ακριδες και εντομα ήταν η απολυτη εξαθλιωση.
Υπάρχει ομως και πιο κάτω...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
αυτη ειναι η δημοκρατια σας παιχτη..
καταλαβες γιατι καποιοι ουρλιαζουν???
τιποτε να μην πεις..
απλα κανε οτι μπορεις..
τα λινκς που εδωσα,οπως & αυτο του τρεζουρα,ειναι εγγυηση..
δωσε εστω & ενα 10ευρο..

Πάνω που πήγα να πω ότι μπορείς να ανταλλάξεις δυο κουβέντες σαν άνθρωπος. Δεν είναι νήμα αυτό για αντιπαράθεση και συγγνώμη.
Τί σχέση έχει το πολίτευμα με αυτό που είπα μόνο στο δικό σου το μυαλό μπορούμε να βρούμε την απάντηση. Είπες: Προσοχή το πού θα βάλετε λεφτά μην πάνε σε τσέπες πονηρών. Εγώ λέω το πώς μπορούμε να προστατευτούμε από το να πλουτίσουν κάποιοι εις βάρος μας και μου πετάς για δημοκρατία. ΟΚ!
 

Επισκέπτης
Πάνω που πήγα να πω ότι μπορείς να ανταλλάξεις δυο κουβέντες σαν άνθρωπος. Δεν είναι νήμα αυτό για αντιπαράθεση και συγγνώμη.
Τί σχέση έχει το πολίτευμα με αυτό που είπα μόνο στο δικό σου το μυαλό μπορούμε να βρούμε την απάντηση. Είπες: Προσοχή το πού θα βάλετε λεφτά μην πάνε σε τσέπες πονηρών. Εγώ λέω το πώς μπορούμε να προστατευτούμε από το να πλουτίσουν κάποιοι εις βάρος μας και μου πετάς για δημοκρατία. ΟΚ!
αν μπορουσες να ξεκολλησεις το βλεμμα σου απο το δαχτυλο μου,θα εβλεπες & το φεγγαρι..
συνεχισε στην νιρβανα σου..
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
χρειαζεται να δουμε το HOME(οτιδηποτε σχετικο),για να παρουμε χαμπαρι οτι τα εχουμε κανει μανταρα???
καλα κανεις & το ποσταρεις,αλλα αρκει αυτο???
πρεπει να βγουμε στον δρομο οσο & αν προλαβαινουμε..
καποια ζωα εδω μεσα,πανυγηριζαν με τα κλουβια & τις συλληψεις των διαδηλωτων στην κοπεγχαχη..
ποσο αμοιβαδες μπορει να ειναι???
& ομως,ακομη & για τους ταϊτινους(& τον καθε ταϊτινο)καποιοι χαιρονται..
ΤΟΣΟ ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΙ..

Εσύ κι εγώ και όσοι σκέφτονται, δε χρειάζεται να το δουν για να καταλάβουν...
Αυτό δεν αρκεί πάντως.
Εντωμεταξύ βλέπω το ντοκυμαντέρ. όλη η δυστυχία του κόσμου μαζεμένη σε μια περιοχή.....
Δεν υπάρχει χρόνος για αναβολή.
Είναι επιτακτική ανάγκη η ανθρωπότητα να ενώσει τις δυνάμεις της. Ο ένας πρέπει να βοηθάει τον άλλο.
Αυτοί που χαίρονται με τη δυστυχία του διπλανού, να την περιμένουν στην πόρτα τους....
αυτό μόνο έχω να πω.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Πάνω που πήγα να πω ότι μπορείς να ανταλλάξεις δυο κουβέντες σαν άνθρωπος. Δεν είναι νήμα αυτό για αντιπαράθεση και συγγνώμη.
Τί σχέση έχει το πολίτευμα με αυτό που είπα μόνο στο δικό σου το μυαλό μπορούμε να βρούμε την απάντηση. Είπες: Προσοχή το πού θα βάλετε λεφτά μην πάνε σε τσέπες πονηρών. Εγώ λέω το πώς μπορούμε να προστατευτούμε από το να πλουτίσουν κάποιοι εις βάρος μας και μου πετάς για δημοκρατία. ΟΚ!

Καλά, προσπαθείς να μιλήσεις ανθρωπινά μαζί του??  :idiot: Αν και για να πω την αλήθεια στην αρχή ψάρωσα και εγώ  :S και πίστευα ότι τελικά μιλάει σαν άνθρωπος. Απλά περίμενα λιγάκι και είδα ότι αυτό ήταν σαν τις 100 πρώτες μέρες του ΠαΣοΚ. Μαλακίες!!!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Καλά δε σταματάτε τις μαλακίες;
Υπάρχουν πολλά άλλα θρεντς για να παίξετε.
Καλά, προσπαθείς να μιλήσεις ανθρωπινά μαζί του??  :idiot: Αν και για να πω την αλήθεια στην αρχή ψάρωσα και εγώ  :S και πίστευα ότι τελικά μιλάει σαν άνθρωπος. Απλά περίμενα λιγάκι και είδα ότι αυτό ήταν σαν τις 100 πρώτες μέρες του ΠαΣοΚ. Μαλακίες!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πάνω που πήγα να πω ότι μπορείς να ανταλλάξεις δυο κουβέντες σαν άνθρωπος. Δεν είναι νήμα αυτό για αντιπαράθεση και συγγνώμη.
Τί σχέση έχει το πολίτευμα με αυτό που είπα μόνο στο δικό σου το μυαλό μπορούμε να βρούμε την απάντηση. Είπες: Προσοχή το πού θα βάλετε λεφτά μην πάνε σε τσέπες πονηρών. Εγώ λέω το πώς μπορούμε να προστατευτούμε από το να πλουτίσουν κάποιοι εις βάρος μας και μου πετάς για δημοκρατία. ΟΚ!
Και 0,0001% να υπάρχει πιθανότητα να φτάσουν τα λεφτά σε σωστά χέρια θα πρέπει να το εκμεταλλευτούμε όλοι.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Και 0,0001% να υπάρχει πιθανότητα να φτάσουν τα λεφτά σε σωστά χέρια θα πρέπει να το εκμεταλλευτούμε όλοι.
Έλα ρε συ, οι γιατροί του κόσμου, γιατροί χωρίς σύνορα και τέτοιες οργανώσεις δε σε κλέβουν!
Αυτά είναι φτηνές δικαιολογίες για μερικούς
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλά δε σταματάτε τις μαλακίες;
Υπάρχουν πολλά άλλα θρεντς για να παίξετε.

l_03829544.jpg
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
logo.gif[img]
http://pan4.fotovista.com/dev/4/4/03829544/l_03829544.jpg[/img[/URL]]

Τι να σου πω...
Προφανώς η δυαδική σου λογική δεν επιτρέπει να καταλαβαίνεις πότε πρόκειται για πλάκα και πότε όχι.
Το πρόβλημά σου είναι ο πλέζουρ;
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Τι να σου πω...
Προφανώς η δυαδική σου λογική δεν επιτρέπει να καταλαβαίνεις πότε πρόκειται για πλάκα και πότε όχι.
Το πρόβλημά σου είναι ο πλέζουρ;


Όχι, δεν είναι πρόβλημα... Απλά κάτι είπε, τον διόρθωσα επειδή μπαίνει σε όλα τα thread και τα γαμάει. Αν πρόσεξες μίλησα μόνο όταν άρχισε να λέει μαλακίες.. Όση ώρα μιλούσε σοβαρά, εγώ μόκο....

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Όχι, δεν είναι πρόβλημα... Απλά κάτι είπε, τον διόρθωσα επειδή μπαίνει σε όλα τα thread και τα γαμάει. Αν πρόσεξες μίλησα μόνο όταν άρχισε να λέει μαλακίες.. Όση ώρα μιλούσε σοβαρά, εγώ μόκο....
OK
καλύτερα να ποστάρεις κάτι για το θέμα του θρεντ εδώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom