Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 743
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
143
Πόντοι
1
Για πείτε μέρη βρε παιδιά να καταλήξω που θα πάω διακοπές που έχει περισσότερα μουνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τουρίστριες
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Για πείτε μέρη βρε παιδιά να καταλήξω που θα πάω διακοπές που έχει περισσότερα μουνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τουρίστριες
Εξαρτάται τι ηλικία έχεις και τι προφίλ έχεις ρε αδελφέ. Αν το 1990 είναι η χρονιά γέννησης του και έχεις καλό πορτοφόλι πήγαινε Μύκονο ή Πάρο που έχουν γκόμενες που γουστάρουν ποζεράδες, μόλις φανεί χρήμα κάποια θα τσιμπήσει. Αν δεν έχεις λεφτά αλλά είσαι ωραίος πήγαινε Ίο, Αμοργό κλπ. νησιά που μαζεύουν πιο low-budget και alternative κόσμο. Αν δεν έχεις ούτε λεφτά ούτε εμφάνιση πήγαινε σε κανένα οικογενειακό νησί στυλ Αίγινα, Θάσος κλπ. μήπως γίνει παιχνίδι με καμια μιλφοθείτσα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Πλάκα πλάκα Σαλαμίνα εχει δυνατά κομμάτια.και πολλές αλβανίδες που μένουνε μόνιμα εκεί και πολλά λαϊκά μούνια από Πειραιά που πανε διακοπες..πολύ πιο καλά για γκομενάκι πάρα στα σκατονησια κυκλαδονησια που είναι γεμάτα ελλεινιδες.με ξινες φατσες..
Και στα κυκλαδονησια έχει πολλές Αλβανίδες . Καθαριστριες, λαντζερες.
Γιατί δεν έρχεσαι ???
Είναι ακριβό το εισιτήριο????
 

ujolk

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
61
Πόντοι
0
Όλοι αυτοί που λέτε για Φαληράκι πότε πήγατε τελευταία φορά?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Γιατί δε Μ αρέσει η ξεραιλα..και δε γουστάρω.νσ κονομανε οι αραβοφατσες σε.μυκονο Πάρο..καινά έχουν δέκα χοτελια ο καθένας..
Κρίμα να μην μπορούν να σε χαρούν αυτά τα νησιά .
Σαλαμίνα καλά είναι.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
724
Like
948
Πόντοι
86
εμενα ο κολλητός μου φιλος περυσι το καλοκαιρι ειχε παει σε ενα πολυ κοσμοπολίτικο νησί για να βρει να γαμησει ευκολα ξένες....Μια μερα εμεινε στην παραλία μεχρι αργά οπου και μεινανε λιγα ατομα στην παραλία οσπου βαρέθηκε και ειπε να φυγει επειδη δεν ειχε καταφερει να κανει κατασταση με καποιο μουνί.Οπως περπατούσε απο εναν χωματόδρομο για να φτασει στο ξενοδοχείο,του την πέσανε 4 ρομαλέοι Αφρικανοί,οι οποιοι τον κολομπάρευαν επίμονα και δεν τον αφηναν να φυγει.Λεει οτι δεν εγινε κατι και τους ξεφυγε και οτι την επομενη μερα γαμησε 2 μουνάκια.Τωρα να τον πιστεψω εγω???Ισως φταιει και η εμφανιση του γιατι εχει ενα πολυ μοντερνο στυλ με μακρύ μαλλι καρέ και λαμπερό προσωπακι.Εγω εχω υπόνοιες οτι γεύτηκε το πικρό ποτήρι της μαυρης πουτσας κι ας το παιζει γαμιάς
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.098
Κριτικές
33
Like
7.298
Πόντοι
4.746
Παιδες για να παιξετε μπαλα με τουριστριες θα πρεπει να υπαρχουν και οι καταλληλες προυποθεσεις οπως: ηλικια, συμπαθητικη εμφανιση, αθλητικο προφιλ, ξενες γλωσσες, καλη ψυχολογια, διαθεση, λιγο χρημα, χρονος, ροδα, χωρος, πειρα, ιδιοτητα και πολυ μπλα μπλα για παραμυθα. Αν τηρειτε αυτα τα βασικα τοτε προχωρηστε.. εαν οχι αφηστετο και καντε αλλο σπορ.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
624
Κριτικές
60
Like
3.783
Πόντοι
10.335
Αυτό λέελμε κυκλαδονησια σκατονησια είναι μόνο για να φάνε οι γκόμενες καμια πουτσα..και για να στη πέσει κανένας γκεουλας..η κάνενας αράπης..γκόμενες εκεί δε βρίσκεις..πάρτε το χαμπάρι μη κάνετε πλούσιους τους βλάχους απογόνους Αράβων πειρατών..πιο καλά Σαλαμίνα για γκόμενα..
Απογόνους Αράβων πειρατών. Φοβερό και αληθινό :)
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
143
Πόντοι
1
Ούτε λεφτά θες ούτε τίποτα..ένα κορμάκι καλό να έχεις και να μιλάς σχετικά καλά τα αγγλικά..εσύ με αυτά που γράφεις..περιγραφεις τι πρέπει να έχεις..για να βρεις ελλεινιδα..
Εσύ φίλε έχεις εμπειρία με νησιά Που έχεις πάει;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Εσύ που έχει πάει και τι έχεις γαμησει?στα νησιά δηλαδή θες αν μας πεις ότι γαμανε ελλεινιδες?σίγουρα δεν είσαι αραβονησιωτης με χοτελια αχουρια στη Πάρο?εμένα μου λέγανε κάτι παιδιά που πήγανε ιό ότι χαλάσανε όλα τα λεφτά τους και δεν γάμησε κανένας τους ελλεινιδα..γιατί να ξαναπάει πάλι φέτος κόσμος εκεί και να γυρίσει πίσω αγαμητος?ούτε ευρώ στα νησιά!!αν θέλουν τουρισμό οι βλάχοι σε το κάνουν όπως στη.ταιλανδη που έχει εύκολες γκόμενες..να πηγαίνεις στα νησιά αλλά να γκσσς.και καμία ντόπια νησιωτισα με μουστάκι όχι να έρχεσε πίσω αγαμητος και χώρις λεφτα
Εγώ αδελφέ δεν θα σου πω το που έχω πάει ούτε το τι έχω γαμησει γιατί δεν κάνει να σε πικαρω.Εννοειται ότι αν είσαι λίγο μαγκακος θα γαμησεις και θα περάσεις καλά παντού
Εσύ όμως που δεν έχεις μουνι Ελληνικό γιατί όλες σε φτυσανε και αμφιβάλω αν έχεις δει και πατριωτισας σου βρίζεις από το πρωί ως το βράδυ τις Ελληνίδες και λες τη γνώμη σου για τα Ελληνικά νησιά και δεν έχεις περάσει ούτε απέξω .
Πες μας τη γνώμη σου για το Αλβανοχωρι σου και για τις ντόπιες κατσίκες του και άσε τα άλλα για αυτούς που ξέρουν.
Αφου δεν σου αρέσει εδώ γυρνα στην πατρίδα σου και μην μας σπας τα αρχιδια .
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.462
Like
5.903
Πόντοι
1.056
Τα καλύτερα μέρη είναι
1.Χερσόνησσος
2.Παραλία Κατερίνης
3.Μύκονος
4.Ρόδος
με αυτή τη σειρά.Μόνο η Αγία Νάπα είναι καλύτερη απο τη Χερσόνησσο αλλά δεν είναι Ελλάδα.
Οι πιο πολλοί βέβαια ψαρώνουν Χερσόνησσο από τον ανταγωνισμό και η Μύκονος τους φαίνεται πολύ ακριβή.Τα ακριβά νησιά είναι DHV εχεις αξία γιατί οι γκόμενες θεωρούν οτι έχεις λεφτά για να μπορείς να μένεις στο νησί.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.569
Κριτικές
1
Like
5.469
Πόντοι
2.356
Εσύ που έχει πάει και τι έχεις γαμησει?στα νησιά δηλαδή θες αν μας πεις ότι γαμανε ελλεινιδες?σίγουρα δεν είσαι αραβονησιωτης με χοτελια αχουρια στη Πάρο?εμένα μου λέγανε κάτι παιδιά που πήγανε ιό ότι χαλάσανε όλα τα λεφτά τους και δεν γάμησε κανένας τους ελλεινιδα..γιατί να ξαναπάει πάλι φέτος κόσμος εκεί και να γυρίσει πίσω αγαμητος?ούτε ευρώ στα νησιά!!αν θέλουν τουρισμό οι βλάχοι σε το κάνουν όπως στη.ταιλανδη που έχει εύκολες γκόμενες..να πηγαίνεις στα νησιά αλλά να γκσσς.και καμία ντόπια νησιωτισα με μουστάκι όχι να έρχεσε πίσω αγαμητος και χώρις λεφτα
τα νησια σας φταινε ρε βλαχοι?

ας μη τρωγαν τα λεφτα τους...

αφου δε το ξερουν το παιχνιδακι ας καθονται αθηνα να καιγονται μαζι με τα τσιμεντα....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.643
Like
17.679
Πόντοι
3.656
Τι ψάχνετε μωρέ,μονο οσοι πάνε με γκόμενα γαμάνε,άντε άμα είσαι πιτσιρικάς να σου κάτσει καμια πιτσιρίκα,αλλά για μεγαλύτερους είναι παντού φάτε μάτια ψάρια.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.098
Κριτικές
33
Like
7.298
Πόντοι
4.746
Ούτε λεφτά θες ούτε τίποτα..ένα κορμάκι καλό να έχεις και να μιλάς σχετικά καλά τα αγγλικά..εσύ με αυτά που γράφεις..περιγραφεις τι πρέπει να έχεις..για να βρεις ελλεινιδα..
Ποια Ελλεινίδα ωρε; Όλες οι γυναίκες στον ίδιο πλανήτη κατοικούν και έχουν απαιτήσεις, αυτά που περιέγραψα παραπάνω είναι τα βασικα, κι αν δεν φυσάς σήμερα όπως και χθες δηλαδή το καμάκι θα παραμείνει άδειο. Αυτό που είπες ίσχυε τις παλιές εποχές, εποχές Στάθη Ψάλτη.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.422
Κριτικές
14
Like
4.369
Πόντοι
746
Ποια νησιά ρε πατριώτες...

Ελάτε Αθήνα τον Αύγουστο που έχουν φύγει όλοι ...
να ευχαριστήθηται εσκοτρακι και μπουρδελοτσαρκα ...!
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.214
Κριτικές
14
Like
4.789
Πόντοι
1.446
Ποια νησιά ρε πατριώτες...

Ελάτε Αθήνα τον Αύγουστο που έχουν φύγει όλοι ...
να ευχαριστήθηται εσκοτρακι και μπουρδελοτσαρκα ...!
καθε μερα οποια θελεις!!!!!!!!!!!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Αλβανία είναι οιο ωραία μέρη και ομορφιές..ελληνικά νησιά πας για να δεις κάνα μουνι Μύκονο και Πάρο..δε πας για την ομορφιά..άμα θες ομορφιά πας κσαμιλ Αλβανία και Αβλονα.αλλα άμα είναι να μην βρίσκεις γκόμενα να σου τρώνε και τα λεφτά οι βλάχοι και να είναι και ξεραιλα..για ποιο λόγο να πας στα κυκλαδονησια?αυτό λέμε..Σαλαμίνα πιο καλα
Άσε μας ρε ταγαρι .
Που μας κάνεις και συγκρίσεις
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
754
Like
911
Πόντοι
86
Κως φαντάρος η μία χυλοπίτα μετά την άλλη. Πήγα στην Αθήνα μετά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom