Νέα

Σε καλλιστεία στο ίντερνετ η μια κοπέλα είναι δική μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kost34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
πειτε ποια ειναι που ειναι το κακο ρε παιδες????
Αν δεν πειτε απλα αναφερετε ποιος ειναι ο λογος που δεν λετε και τελος στο ζητημα.
θα σου πω εγω ποιο νομιζω πως ειναι το κακο
κατ αρχην προκειται για γυναικα που ειναι μελος του φορουμ (ναι ξερω ποια ειναι)
δεν νομιζεις/ετε οτι ειναι παραβιαση προσωπικου δεδομενου να βγει καποιος που την αναγνωρισε στη συγκεκριμενη λιστα κ να γραψει ποια ειναι??? να πει το ταδε νικνεημ του εδω φορουμ ειναι η συγκεκριμενη κοπελα εκει περα??? (ακομη κ αν απλα ειπωθει  το νικνεημ χωρις να ξερουμε σε ποια γυναικα στο αλλο σαιτ αντιστοιχει ειναι παλι δεδομενο το οποιο δεν θα εχει δοθει απ την ιδια αλλα απο γκοσσιπ γιουζερς...)
διοτι αν ειναι ετσι οποιον τυχει κ εντοπισουμε σε αλλες ιστοσελιδες με προσωπικα δεδομενα  του να τον κανουμε πρωτο θεμα εδω περα.... ή να προχωρησουμε παρα περα κ να βγαλουμε ολοι τις φωτος μας με τις φατσες μας  να πεσουν κ οι μασκες των νικνεημς βρε παιδι μου..
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.721
Πόντοι
606
ο λιλας ειναι
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.028
Like
1.784
Πόντοι
216
θα σου πω εγω ποιο νομιζω πως ειναι το κακο
κατ αρχην προκειται για γυναικα που ειναι μελος του φορουμ (ναι ξερω ποια ειναι)
δεν νομιζεις/ετε οτι ειναι παραβιαση προσωπικου δεδομενου να βγει καποιος που την αναγνωρισε στη συγκεκριμενη λιστα κ να γραψει ποια ειναι??? να πει το ταδε νικνεημ του εδω φορουμ ειναι η συγκεκριμενη κοπελα εκει περα???
διοτι αν ειναι ετσι οποιον τυχει κ εντοπισουμε σε αλλες ιστοσελιδες με προσωπικα δεδομενα  του να τον κανουμε πρωτο θεμα εδω περα.... ή να προχωρησουμε παρα περα κ να βγαλουμε ολοι τις φωτος μας με τις φατσες μας  να πεσουν κ οι μασκες των νικνεημς βρε παιδι μου..

ε αντε καιρος ειναι να πεσουν και αυτες η μασκες τα βαρεθηκα τα παρτυ με μασκες λολ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε αντε καιρος ειναι να πεσουν και αυτες η μασκες τα βαρεθηκα τα παρτυ με μασκες λολ

ε τοτε να κλεισει το φορουμ κ να βρισκομαστε μια φορα τη βδομαδα να κανουμε συνεστιασεις :tooth:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
θα σου πω εγω ποιο νομιζω πως ειναι το κακο
κατ αρχην προκειται για γυναικα που ειναι μελος του φορουμ (ναι ξερω ποια ειναι)
δεν νομιζεις/ετε οτι ειναι παραβιαση προσωπικου δεδομενου να βγει καποιος που την αναγνωρισε στη συγκεκριμενη λιστα κ να γραψει ποια ειναι??? να πει το ταδε νικνεημ του εδω φορουμ ειναι η συγκεκριμενη κοπελα εκει περα??? (ακομη κ αν απλα ειπωθει  το νικνεημ χωρις να ξερουμε σε ποια γυναικα στο αλλο σαιτ αντιστοιχει ειναι παλι δεδομενο το οποιο δεν θα εχει δοθει απ την ιδια αλλα απο γκοσσιπ γιουζερς...)
διοτι αν ειναι ετσι οποιον τυχει κ εντοπισουμε σε αλλες ιστοσελιδες με προσωπικα δεδομενα  του να τον κανουμε πρωτο θεμα εδω περα.... ή να προχωρησουμε παρα περα κ να βγαλουμε ολοι τις φωτος μας με τις φατσες μας  να πεσουν κ οι μασκες των νικνεημς βρε παιδι μου..
πως να αποφευχθούν τέτοια αδιέξοδα όταν προσπαθείς να κάνεις καριέρα στο bourdela.tv και σε online καλλιστεία.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε βαριέμαι να διαβάζω ενημερώστε μεεεεε απ'το σάιτ είναι; :o
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Eπαγγελματιας ειναι η κοπελα αλλα δεν εχω βρει ακομα ποια ειναι.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
θα σου πω εγω ποιο νομιζω πως ειναι το κακο
κατ αρχην προκειται για γυναικα που ειναι μελος του φορουμ (ναι ξερω ποια ειναι)
δεν νομιζεις/ετε οτι ειναι παραβιαση προσωπικου δεδομενου να βγει καποιος που την αναγνωρισε στη συγκεκριμενη λιστα κ να γραψει ποια ειναι??? να πει το ταδε νικνεημ του εδω φορουμ ειναι η συγκεκριμενη κοπελα εκει περα??? (ακομη κ αν απλα ειπωθει  το νικνεημ χωρις να ξερουμε σε ποια γυναικα στο αλλο σαιτ αντιστοιχει ειναι παλι δεδομενο το οποιο δεν θα εχει δοθει απ την ιδια αλλα απο γκοσσιπ γιουζερς...)
διοτι αν ειναι ετσι οποιον τυχει κ εντοπισουμε σε αλλες ιστοσελιδες με προσωπικα δεδομενα  του να τον κανουμε πρωτο θεμα εδω περα.... ή να προχωρησουμε παρα περα κ να βγαλουμε ολοι τις φωτος μας με τις φατσες μας  να πεσουν κ οι μασκες των νικνεημς βρε παιδι μου..

φιλε η γκομενα απο μονη τις αποφασισε να συμμετασχει σε αυτη τη μαλακια.τωρα αμ βαζει τις φωτο τις στο ιντερνετ λογικο ειναι να περιμενει να τις δει και καπου αλλου.ασε που θα χαρει αμα μαθει οτι την βαλαμε και εμεις απο εδω τις φωτο τις αν ειναι μελος.και επισης επειδη ο διαγωνισμος ειναι με ψηφοφορια μεσω ιντερνετ,μπορει η γκομενα να μας το ζητηση να την ψηφησουμε,και να μας πει και απο μονη τις πια ειναι,και εμεις τοση ωρα να συζηταμε μαλακιες εδω περα.παντως αν ζητηση ψηφο απο το σαιτ και ο διαγωνισμος δεν ειναι μουφα η γκομενα πρωτη και με διαφορα θα βγει.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ποιά είναι τελικά ρε παιδιά; Στείλτε μου πμ να τη δω και να σας πω αν όντως είναι αυτή... :dancing:
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ναι αυτη ειναι αλλα νομιζω οτι δεν πρεπει να το κανουμε και τεραστιο θεμα
το κοριτσι ετσι ηθελε να κανει ετσι εκανε τωρα για το πια ειναι εφοσον δεν το αποκαλυπτη η ιδια εμεις δεν εχουμε κανενα λογο να το πουμε

παντος εμεις οι ελληνες ειμαστε πολύ περιεργοι ρε γαμωτο
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και τι γινεται τωρα?τι πρεπει να κανουμε εμεις? :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
  Το θεμα το ανοιξε ο kostas34 που εχει 2 μυνηματα με τι ιδιο θεμα'

 

  H o kostas34 ειναι ο Piatsas ή ειναι μουφα
Δεν ξερω τι ιδεες μπορεις να κατεβαζει το μυαλο σου παντως σιγουρα δεν θα ανοιγα καποιο θεμα με κλωνο και με σκοπο να το παιξω εξυπνακιας!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
  Το θεμα το ανοιξε ο kostas34 που εχει 2 μυνηματα με τι ιδιο θεμα'

 
  H o kostas34 ειναι ο Piatsas ή ειναι μουφα

 
Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:



Ελιωσα!!!!!!
Φιλε που το ηξερες οτι τον piatsa τον λενε Κωστα και εινα 34? :think:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πολλά γκομενάκια απο εκεί μέσα έχουν προφιλ στο facebook, και πολλές φωτογραφίες τους είναι απο εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom