Νέα

Σε καλλιστεία στο ίντερνετ η μια κοπέλα είναι δική μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kost34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι εγινε εδω?!πως παει...βαριεμαι να διαβασω προηγουμενες σελιδες.... :sunglasses:
μολις ξυπνησα.... :helpplea:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
καλα το σιτε ειναι για το πουτσο που εχουν φτιαξει αναρωτιεμαι πως θα μπορεσουν να ψηφισουν ? μηπως ειναι ολα στημενα ?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
wx plaka plaka oloi ellhnika grafete :P pwpw, dn einai site auto gia mena :P

πριν γραφτείς έπρεπε να έχεις διαβάσει τους κανόνες... δε φταίω εγώ... λυπάμαι. Τώρα θα το ξαναγράψεις η θα συνεχίσεις τα greeklish και θα με κάνεις να πιαστεί το χεράκι μου να σβήνω ποστ?
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
ok λοιπόν. πείτε μου κι εμένα ρε παιδιά τι παίζει με τον διαγωνισμό. ποιά είναι αυτή η κοπελιά? ποιά λέτε να βγεί? (ορίστε μέχρι και τους τόνους έβαλα :P και σιγα μη πιανόταν το χέρι σου 2 posts έκανα όλα κι όλα :P)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μπράβο! Είδες που ήταν εύκολο? Συνέχισε έτσι και καλώς ήρθες!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστώ! Γράφτηκα βασικά στο site επειδη διάβασα το θέμα σας για το διαγωνισμό και μου κινήσατε τη περιέργεια γιατί συμμετέχω κι εγώ στο διαγωνισμό. Θα μου πει λοιπόν κανείς? :)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ευχαριστώ! Γράφτηκα βασικά στο site επειδη διάβασα το θέμα σας για το διαγωνισμό και μου κινήσατε τη περιέργεια γιατί συμμετέχω κι εγώ στο διαγωνισμό. Θα μου πει λοιπόν κανείς? :)

  α! μου έλυσες την απορία! Γιατί τελευταία μπαίνουν πολλά κορίτσια στο σάιτ και έλεγα μήπως θέλουν κα ξεκινήσουν καριέρα στο χώρο που πραγματεύεται!!!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχαχα! προσωπικά δεν έχω τέτοιες βλέψεις :P για τις άλλες κοπέλες δεν ξέρω αν ήταν πρίν στο site η αν μπήκαν τώρα για να κόψουν κίνηση ;)
εγώ δεν κολώνω πάντως να το παραδεχτώ και να πώ και ποια είμαι
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
χαχαχαχα! προσωπικά δεν έχω τέτοιες βλέψεις :P για τις άλλες κοπέλες δεν ξέρω αν ήταν πρίν στο site η αν μπήκαν τώρα για να κόψουν κίνηση ;)
εγώ δεν κολώνω πάντως να το παραδεχτώ και να πώ και ποια είμαι

α κάνεις προεκλογική εκστρατεία ε? Για να σε ψηφίσουμε! Είναι σκληρός ο ανταγωνισμός! Τη δικιά μας εδώ λίγες ελπίδες έχεις να την περάσεις! Προσωπικά δε πιστεύω, ξέχνα το!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
xaxa! προεκλογική εξτρατεία λέει :P θα στείλεις πμ να μου πείς ποιά είναι η κοπέλα?
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
μαλλον είσαι πολυ φανατικός της "δικiάς σας" :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom