Νέα

Σε καλλιστεία στο ίντερνετ η μια κοπέλα είναι δική μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kost34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Έλα μωρέ και να βάλει φωτός τι έγινε? Και κανόνι να ναι, άλλος ανάβει το φυτίλι...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ε να μην μαθουμε και εμεις
κριμα ειναι
:2funny:

Πάντως και ο τραυματίας Βασιλόπουλος είχε πάθει πλάκα όταν είδε τη chrysa.
Έκανε ότι πιάνει τη μέση του αλλά το χέρι του πήγαινε από μπροστά. :2funny: :2funny: :2funny:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως και ο τραυματίας Βασιλόπουλος είχε πάθει πλάκα όταν είδε τη chrysa.
Έκανε ότι πιάνει τη μέση του αλλά το χέρι του πήγαινε από μπροστά. :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ το πουλάκι μου....να γίνει γρήγορα καλά για το Final :)
αλλά έχω και μάρτυρα τώρα...
Ο Μουnijia τα δε όλα...!!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως και ο τραυματίας Βασιλόπουλος είχε πάθει πλάκα όταν είδε τη chrysa.
Έκανε ότι πιάνει τη μέση του αλλά το χέρι του πήγαινε από μπροστά. :2funny: :2funny: :2funny:
O MOUNINJA παίδαροι είναι φίλος -αδερφός μου κτλ. :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
τελικα ποια ειναι?

Ποιες θες να πεις. Μετά τις τελευταίες εξελίξεις έχω μπλέξει τα καλλίγραμμα μπούτια μου. Σε λίγο θα ψάχνουμε ποια δεν είναι στα καλλιστεία...

Θα'θελα, με τη σειρά μου, ν'απευθύνω κάποιες ερωτήσεις στις διαγωνιζόμενες:
Ποιοί είναι οι επαγγελματικοί και προσωπικοί σας στόχοι; :think:
Αν κερδίσετε τον τίτλο, θα ακολουθήσετε καριέρα στο μόντελινγκ ή θα αφοσιωθείτε στη μητρότητα; :think:
Υπάρχει ζωή μετά τη Λάσκαρη; :think:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ποιες θες να πεις. Μετά τις τελευταίες εξελίξεις έχω μπλέξει τα καλλίγραμμα μπούτια μου. Σε λίγο θα ψάχνουμε ποια δεν είναι στα καλλιστεία...

Θα'θελα, με τη σειρά μου, ν'απευθύνω κάποιες ερωτήσεις στις διαγωνιζόμενες:
Ποιοί είναι οι επαγγελματικοί και προσωπικοί σας στόχοι; :think:
Αν κερδίσετε τον τίτλο, θα ακολουθήσετε καριέρα στο μόντελινγκ ή θα αφοσιωθείτε στη μητρότητα; :think:
Υπάρχει ζωή μετά τη Λάσκαρη; :think:

1. επαγγελματικος στοχος: καριερα στο μοντελινγκ σε διεθνες επιπεδο φυσικα. προσωπικος στοχος: γαμος μ ενα πλουσιο γερο, με το ενα ποδι κατω απ τη γη, για να του τρωω τα λεφτα

2. δεν θα χαλασω εγω  το υπεροχο μου σωμα για να γινω μητερα, δεν με αφορα το θεμα

3. φυσικα κ ναι,  ζωη μετα απο μενα δεν υπαρχει..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
1. επαγγελματικος στοχος: καριερα στο μοντελινγκ σε διεθνες επιπεδο φυσικα. προσωπικος στοχος: γαμος μ ενα πλουσιο γερο, με το ενα ποδι κατω απ τη γη, για να του τρωω τα λεφτα

2. δεν θα χαλασω εγω  το υπεροχο μου σωμα για να γινω μητερα, δεν με αφορα το θεμα

3. φυσικα κ ναι,  ζωη μετα απο μενα δεν υπαρχει..

Μάλιστα είναι ξεκάθαρο.
Είσαι ρεαλίστρια και αλτρουίστρια συνάμα. Είσαι μυστικοπαθής και εσωστρεφής με τα προβλήματά σου.
Η υπομονή είναι ένα από τα κυριότερα χαρακτηριστικά σου αλλά εξαντλείται εύκολα και μπορεί να σε οδηγήσει σε ατέρμονες εσωτερικές αναζητήσεις.
Προσαρμόζεσαι με ευκολία σε διαφορετικές συνθήκες και απεχθάνεσαι την ρουτίνα. Είσαι σεμνή, διακριτική, ντροπαλή και μετριόφρων και υπόδειγμα εργατικότητας και αυταπάρνησης.
Έχεις επίσης ένα βαφτιστήρι που έχει ψώνιο με τα καλλιστεία και κάθε Πάσχα ζητάει λαμπάδα με βυζιά. :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom