Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ωραιος ο ossie
Kαλες γιορτες αγορι μου
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να υποθέσω  πως το "όψιμος βλάκας"  αφορά εμένα. Όψιμος γιατί δεν ασχολούμαι μαζί σου, δεν με αφοράς πουθενά και βλάκας γιατί το λες εσύ και έχει την ανάλογη αξία, γιατί το λες εσύ, με εννοάς πόση.
Και λες εμένα γιατί εγώ έγραψα παραδίπλα για σένα:

"........Προτείνω να τον αφήσετε εκεί που είναι και να περνά όπως του αξίζει  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: , να φροντίζετε να περνάτε και σεις καλά εδώ."

Αν και το θεώρησα απλοϊκά γραμμένο, εντούτοις τελικά θέλει εξήγηση. Εννοούσα να περνάς όπως αυτό αξίζει σε κάθε άνθρωπο μέρες που είναι και αυτό όπως βγαίνει από το χαρακτήρα του. Το "εκεί που είναι" σημαίνει ότι είσαι εδώ και δεν μπορείς να είσαι δίπλα.
Ελπίζω τώρα να είμαι κατανοητός, πιο κάτω δεν έχει.

Μην ασχολείσαι μαζί μου ρε....τέλος... :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για να δουμε ρε billako τωρα που ο κολητος σου χαριεντιζεται με τον kervera που σε βριζει τι θα πεις

Καλά από εσένα περίμενα,να είσαι πιο σοβαρός και να κρατάς ίσες αποστάσεις...αλλά βλέπω σε ενδιαφέρει να τα έχεις με όλους καλά...δεν γίνεται όμως!
Από εμένα δεν έχεις θέμα εννοείται....και φυσικά και θα πιω ξανά καφέ μαζί σου,όπως στο παρελθόν...
Σε εσένα εύχομαι καλές εορτές... :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν χαριεντίζομαι με κανένα. Όπως έχω πει και στο παρελθόν, και εγώ έμαθα από κάποιους όπως πχ Ινδιάνο, Piatsa, κλπ. Δεν γεννήθηκα και τα ήξερα. Στην πορεία τα έμαθα. Όπως και από εσένα μεταγενέστερα και από άλλους. Δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλο μου και να μην λέω το αυτονόητο.

Και επίσης μπορείς να δεις στα ποστ μου ότι δεν έβρισα κανένα. Αν το είχα κάνει θα το παραδεχόμουνα.

Να ξέρεις και το λέω δημόσια, παρόλο που κάνεις παρέα με άτομα που δεν γουστάρω (και φυσικά δεν με αφορά), είσαι από τους ανθρώπους που εκτιμώ και το γνωρίζεις αυτό.

Πήγαινε κάνε Χριστούγεννα ρε νούμερο με την οικογένεια σου και μην ασχολείσαι ούτε εδώ,ούτε αλλού....μαζί μου!
Άκου λέει,με ξέρεις.... :headbang: :headbang: :headbang:
Αρχίδια ξέρεις ρε βλάκα...1 φορά με έχεις δει... :jerking: :jerking: :jerking:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εσύ ρε....άκου λέει "όπως του αξίζει".....
Τι μου αξίζει ρε....
Σου είπα τέλος.....άντε ένας-ένας----


Ρε την ατυχία μου μέσα... :tickedoff: που μπλέξα....Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις;


Πάμε πάλι άλλη μία....

Ότι αξίζει από τον χαρακτήρα και το πως φέρεσαι γύρω σου.

Άντε λιγάκι ακόμη. Αν είσαι καλός χαρακτήρας να περάσεις καλά, αν είσαι σκατόψυχος δεν σε αφορούν τα Χριστούγεννα. Δεν ξέρεις τι είσαι;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ρε την ατυχία μου μέσα... :tickedoff: που μπλέξα....Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις;


Πάμε πάλι άλλη μία....

Ότι αξίζει από τον χαρακτήρα και το πως φέρεσαι γύρω σου.

Άντε λιγάκι ακόμη. Αν είσαι καλός χαρακτήρας να περάσεις καλά, αν είσαι σκατόψυχος δεν σε αφορούν τα Χριστούγεννα. Δεν ξέρεις τι είσαι;

Πάω να κουμπώσω τα νιτρικά μου  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: και πάω GYM.... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


[size=50pt]ΚΑΛΕΣ ΕΟΡΤΕΣ......[/size]
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μπιλυ δεν εχει νοημα,σταματα να ασχολεισαι. :grouphug:
τοσο απλα. :)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μπίλυ εντάξει, ότι εγράφη το πρωί,εγράφη.

Είπαμε και είπατε τέλος.

Ας μη το συνεχίζουμε- κάποια πράγματα όταν μεσολαβεί η ένταση και τα νεύρα μεγεθύνονται και παρερμηνεύονται.

Αστο να πάμε όλοι παρακάτω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπίλυ εντάξει, ότι εγράφη το πρωί,εγράφη.

Είπαμε και είπατε τέλος.

Ας μη το συνεχίζουμε- κάποια πράγματα όταν μεσολαβεί η ένταση και τα νεύρα μεγεθύνονται και παρερμηνεύονται.

Αστο να πάμε όλοι παρακάτω.

Ναι ρε δωσε συμβουλες για συμφιλιωση πρωτος στο βρισιδι εισαι  :2funny:

μ αρεσει που τα ελεγα χθες το βραδυ αυτα θέλει εναν σοβαρο συντονιστη εδω μεσα να βάλει τάξη δεν ασχολουνται.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ναι ρε δωσε συμβουλες για συμφιλιωση πρωτος στο βρισιδι εισαι  :2funny:

μ αρεσει που τα ελεγα χθες το βραδυ αυτα θέλει εναν σοβαρο συντονιστη εδω μεσα να βάλει τάξη δεν ασχολουνται.

Ρε άντε γαμήσου καθυστερημένε τράβα να γράψεις στο κοσμοπόλιταν
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μπίλυ εντάξει, ότι εγράφη το πρωί,εγράφη.

Είπαμε και είπατε τέλος.

Ας μη το συνεχίζουμε- κάποια πράγματα όταν μεσολαβεί η ένταση και τα νεύρα μεγεθύνονται και παρερμηνεύονται.

Αστο να πάμε όλοι παρακάτω.


Αυτό θέλω,αλλά με βρίζουν οι μπάσταρδοι....πετάγεται και η άλλη η κότα..... :birdman: :birdman: :birdman:


μπιλυ δεν εχει νοημα,σταματα να ασχολεισαι. :grouphug:
τοσο απλα. :)


Ναι ρε φίλε,προσπαθώ....
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε άντε γαμήσου καθυστερημένε τράβα να γράψεις στο κοσμοπόλιταν

Δώστους καμια συμβουλη να ειναι ψυχραιμοι στις φασαριες ρε Dude ξέρεις εσυ απο αυτα  :2funny:

"Paidia να ειστε ψυχραιμοι δεν κανει να βριζουμε τέτοιες μέρες ... "  :2funny: :2funny:

 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Δώστους καμια συμβουλη να ειναι ψυχραιμοι στις φασαριες ρε Dude ξέρεις εσυ απο αυτα  :2funny:

"Paidia να ειστε ψυχραιμοι δεν κανει να βριζουμε τέτοιες μέρες ... "  :2funny: :2funny:

Ναι ρε έχεις κάνα πρόβλημα ρε νούμερο;
Άντε γαμήσου ρε μουνόπανο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom