Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Παιδιά...

Και εσύ billy, και εσείς δίπλα-bodos, Kerveras,lagonisian...

Θέλω να σας παρακαλέσω κάτι:

Ας σταματήσετε αμφότεροι αυτό το θέμα-άσχετα ποιος το ξεκίνησε, άσχετα ποιος πιστεύει ότι έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο θα είσαστε όλοι καλύτερα από κάθε άποψη.

Κρίμα είναι για όλους σας-πόσο μάλλον που ο καθένας σας ξεχωριστά είσθε σίγουρα κάτι το ιδιαίτερο και ασφαλώς πολύ πιο διαφορετικό από αυτό το άσχημο που βγάζετε μέσα από τα γραφόμενά σας...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Παιδιά...

Και εσύ billy, και εσείς δίπλα-bodos, Kerveras,lagonisian...

Θέλω να σας παρακαλέσω κάτι:

Ας σταματήσετε αμφότεροι αυτό το θέμα-άσχετα ποιος το ξεκίνησε, άσχετα ποιος πιστεύει ότι έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο θα είσαστε όλοι καλύτερα από κάθε άποψη.

Κρίμα είναι για όλους σας-πόσο μάλλον που ο καθένας σας ξεχωριστά είσθε σίγουρα κάτι το ιδιαίτερο και ασφαλώς πολύ πιο διαφορετικό από αυτό το άσχημο που βγάζετε μέσα από τα γραφόμενά σας...


Σταματώ και τώρα αλλά αυτός ο μπάσταρδος ο κέρβερας....συνεχίζει και γράφει το μουνόπανο....
Βλαμμένε κέρβερα....ετοιμάσου να σου γράψω τα χειρότερα,αν συνεχίσεις και θα κλαις μετά....


Καλές Εορτές.... :-* :-* :-*
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τότε δεν θα παρεμβαίνεις και εναντίον του μπέμπα και υπέρ του προέδρου για παράδειγμα,όπως έγινε προχθές...είναι δικό  τους θέμα...

θα μου πεις και που θα παρεμβαινω billy?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Kervera δεν παρεμβαίνω εναντίον σου ή υπέρ του billy.

Εντάξει, στα λέω σε εσένα γιατί βλέπω ότι ποστάρεις εδώ:

Ας σταματήσετε, αν γίνεται, και εσείς και ο billy.

Δεν βγαίνει κάτι καλό με αυτή την ιστορία για κανέναν σας.

(Και βέβαια το ίδιο ισχύει και για τον billy.)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Kervera δεν παρεμβαίνω εναντίον σου ή υπέρ του billy.

Εντάξει, στα λέω σε εσένα γιατί βλέπω ότι ποστάρεις εδώ:

Ας σταματήσετε, αν γίνεται, και εσείς και ο billy.

Δεν βγαίνει κάτι καλό με αυτή την ιστορία για κανέναν σας.

(Και βέβαια το ίδιο ισχύει και για τον billy.)


:grouphug:


Σταματώ αμέσως....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Kervera δεν παρεμβαίνω εναντίον σου ή υπέρ του billy.

Εντάξει, στα λέω σε εσένα γιατί βλέπω ότι ποστάρεις εδώ:

Ας σταματήσετε, αν γίνεται, και εσείς και ο billy.

Δεν βγαίνει κάτι καλό με αυτή την ιστορία για κανέναν σας.

(Και βέβαια το ίδιο ισχύει και για τον billy.)
επειδή σε ξέρω προσωπικά σου απαντάω...

δεν έβρισα, ευχές είπαμε και χρόνια πολλά... και τα λέμε και πάλι. Δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό.

άλλωστε του το είπα και του ίδιου... όσο μπορώ να πάρω στα σοβαρά ένα 5χρονο και να κρατήσω κακία, άλλο τόσο μπορώ να το κάνω και με αυτόν.

Αν τον πείραξε που είπα για το κέρασμα, καλή καρδιά.

Να έχετε όλοι σας μια όμορφη χρονιά. Χρόνια πολλά
 

Gami Seta

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συνεχίστε ρε παιδιά μη μας ξενερώνετε με αγάπες ευχές και μαλακίες  :rolleyes: :rolleyes:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
επειδή σε ξέρω προσωπικά σου απαντάω...

δεν έβρισα, ευχές είπαμε και χρόνια πολλά... και τα λέμε και πάλι. Δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό.

άλλωστε του το είπα και του ίδιου... όσο μπορώ να πάρω στα σοβαρά ένα 5χρονο και να κρατήσω κακία, άλλο τόσο μπορώ να το κάνω και με αυτόν.

Αν τον πείραξε που είπα για το κέρασμα, καλή καρδιά.

Να έχετε όλοι σας μια όμορφη χρονιά. Χρόνια πολλά

Επειδή λοιπόν σε ξέρω κι εγώ προσωπικά(και σε εκτιμώ...) ανταλλάξατε ευχές μεν, ήταν κάπως περίεργες ευχές δε-και αυτός και εσείς...!!!

Δεν βγαίνει όμως κάτι καλό αν συνεχιστεί/συνεχίζετε αυτό το θέμα-πίστεψε με.

Αν γίνεται,αγνοήστε ο ένας τον άλλον, όχι μόνο ως φυσική παρουσία αλλά και ως αντικείμενο ιντερνετικής ενασχόλησης.

Και θα δείτε πως σίγουρα και καλύτερα θα είσαστε και πολύ καλή νέα χρονιά θα έχετε...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Επειδή λοιπόν σε ξέρω κι εγώ προσωπικά(και σε εκτιμώ...) ανταλλάξατε ευχές μεν, ήταν κάπως περίεργες ευχές δε-και αυτός και εσείς...!!!

Δεν βγαίνει όμως κάτι καλό αν συνεχιστεί/συνεχίζετε αυτό το θέμα-πίστεψε με.

Αν γίνεται,αγνοήστε ο ένας τον άλλον, όχι μόνο ως φυσική παρουσία αλλά και ως αντικείμενο ιντερνετικής ενασχόλησης.

Και θα δείτε πως σίγουρα και καλύτερα θα είσαστε και πολύ καλή νέα χρονιά θα έχετε...
δεν αντιλέγω σε αυτά που λες, ξέρεις άλλωστε πως λειτουργούν αυτά. Λέει ο ένας κάτι, απαντάει ο άλλος και πάει λέγοντας. Από εμένα το τελειώνω εδώ, τώρα αν κάνουμε καμιά πλάκα στο μεταξύ μας δίπλα,να μην το πάρει προσωπικά. Άλλωστε σε ότι και να λέμε είναι ο μόνος που πετάγετε και νομίζει ότι το λέμε για αυτόν. Μαρτυράει χωρίς ξύλο που λένε...

Επίσης διάβασε τα μνμ του και τα δικά μας. Κανένας δεν έβρισε και εκείνος κατέβασε θεούς και δαίμονες. Αυτό δείχνει ότι πέρα από το "μπινελίκι" δεν ξέρει να απαντάει διαφορετικά. Και ξαναλέω, δεν του κρατάω κακία.

Και επειδή θέλω να τα λέω όλα, να σου πω σε εσένα προσωπικά ότι σε διαβάζω πάντα. Οι ενημερώσεις σου είναι γαμάτες και με έχουν βοηθήσει πολύ. Άσχετα με τα υπόλοιπα που έχουν ειπωθεί και δεν με αφορούν, μαθαίνει πολύς κόσμος από τα γραφόμενά σου.

Να περνάς καλά... τα λέμε  :thumbsup:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Για να δουμε ρε billako τωρα που ο κολητος σου χαριεντιζεται με τον kervera που σε βριζει τι θα πεις
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Εντάξει παιδιά,Ειρήνη υμίν!

Kervera σ'ευχαριστώ πολύ και Καλές εορτές να έχετε όλα τα παιδιά- εσείς και όλοι οι δικοί σας άνθρωποι!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Για να δουμε ρε billako τωρα που ο κολητος σου χαριεντιζεται με τον kervera που σε βριζει τι θα πεις
Δεν χαριεντίζομαι με κανένα. Όπως έχω πει και στο παρελθόν, και εγώ έμαθα από κάποιους όπως πχ Ινδιάνο, Piatsa, κλπ. Δεν γεννήθηκα και τα ήξερα. Στην πορεία τα έμαθα. Όπως και από εσένα μεταγενέστερα και από άλλους. Δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλο μου και να μην λέω το αυτονόητο.

Και επίσης μπορείς να δεις στα ποστ μου ότι δεν έβρισα κανένα. Αν το είχα κάνει θα το παραδεχόμουνα.

Να ξέρεις και το λέω δημόσια, παρόλο που κάνεις παρέα με άτομα που δεν γουστάρω (και φυσικά δεν με αφορά), είσαι από τους ανθρώπους που εκτιμώ και το γνωρίζεις αυτό.
 

Gami Seta

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Mια σφουγγαρίστρα κάποιος ρεε.  :tired:
Φτάνει πια με τις ευχές και τα γλυψίματα θέλουμε ΑΙΜΑ!!!  :s&m_3: :uzi:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Όσο για τον όψιμο βλάκα....να πω ότι φυσικά και θα περάσω τις μέρες όπως μου αξίζει κτλ....


Να υποθέσω  πως το "όψιμος βλάκας"  αφορά εμένα. Όψιμος γιατί δεν ασχολούμαι μαζί σου, δεν με αφοράς πουθενά και βλάκας γιατί το λες εσύ και έχει την ανάλογη αξία, γιατί το λες εσύ, με εννοάς πόση.
Και λες εμένα γιατί εγώ έγραψα παραδίπλα για σένα:

"........Προτείνω να τον αφήσετε εκεί που είναι και να περνά όπως του αξίζει, να φροντίζετε να περνάτε και σεις καλά εδώ."

Αν και το θεώρησα απλοϊκά γραμμένο, εντούτοις τελικά θέλει εξήγηση. Εννοούσα να περνάς όπως αυτό αξίζει σε κάθε άνθρωπο μέρες που είναι και αυτό όπως βγαίνει από το χαρακτήρα του. Το "εκεί που είναι" σημαίνει ότι είσαι εδώ και δεν μπορείς να είσαι δίπλα.
Ελπίζω τώρα να είμαι κατανοητός, πιο κάτω δεν έχει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom