Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
191
Like
1.687
Πόντοι
201
Ισχύει σε γενικές γραμμές...υπάρχουν και εξαιρέσεις

Βαριέμαι αφάνταστα τους συναισθηματισμούς και τις δακρύβρεχτες ιστορίες.

Στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων, οι πόρνες είναι λούμπεν άτομα του υποκόσμου.
Μερικοί έχουν θεοποιήσει τις πουτάνες σαν να πρόκειται για πρόσωπα άξια λόγου, ενώ ουσιαστικά είναι βρωμοθήλυκα που κάνουν τα πάντα για το χρήμα.
Πουλάνε στα θύματα ιστορίες που θα ζήλευε ο Βασιλάκης Καϊλας, ενώ παράλληλα γαμιούνται με βαρυποινίτες νταβάδες και άλλους περιθωριακούς αλήτες.
Και πριν πεταχτεί κάποια πορδή, ναι, υπάρχουν και εξαιρέσεις. 1 στις 100.

Εδώ μορφωμένες γυναίκες που διαθέτουν κάποια οικονομική επιφάνεια, καλλιέργεια και παιδεία, συχνά συμπεριφέρονται σαν τα χειρότερα αρπαχτικά, φαντάσου οι χωριάτισσες αλβανίδες και οι γυφτορουμάνες που είναι διατεθειμένες να φτάσουν.

Δεν είναι κακό να γαμιέσαι για λεφτά, κακό είναι όμως να προβάλεις δικαιολογίες και πως το κάνεις ''για κάποιο ανώτερο σκοπό'' ενώ το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι η καλοπέραση και η εύκολη ζωή.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
Με αφορμή το πραγματικά άσχημο περιστατικό που περιγράφη από το συναγωνιστή "Σμύρνη", είτε αληθινό είτε όχι από την πλευρά της κοπέλας πάντα και ΟΧΙ του ίδιου, μην τα βάζετε αυτά μέσα στην καρδιά σας, καλώς ή κακώς αυτά έχει η ζωή, αυτά είναι του Θεού δουλειά (ναι μάλλον είναι αργόσχολος) γιατί η πολύ ψυχοπονία βλάπτει εμάς στο τέλος (μας πιάνουνε μαλάκες) και μετά...Σούζη τσούζει
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
63
Like
19.982
Πόντοι
13.636
Πουλάνε στα θύματα ιστορίες που θα ζήλευε ο Βασιλάκης Καϊλας, ενώ παράλληλα γαμιούνται με βαρυποινίτες νταβάδες και άλλους περιθωριακούς αλήτες.
Και κατά τύχη με αυτούς κάνουν και τα παιδιά τους και εν συνεχεία επιστρέφουν στη δουλειά γιατί πρέπει και να τα ταΐσουν...

Σκάλες βέβαια δεν πλενουν γιατί είναι λίγα τα λεφτά...
Και δεν είναι και καλή δουλειά...

Ευτυχώς λίγες πολύ λίγες αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Βαριέμαι αφάνταστα τους συναισθηματισμούς και τις δακρύβρεχτες ιστορίες.

Στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων, οι πόρνες είναι λούμπεν άτομα του υποκόσμου.
Μερικοί έχουν θεοποιήσει τις πουτάνες σαν να πρόκειται για πρόσωπα άξια λόγου, ενώ ουσιαστικά είναι βρωμοθήλυκα που κάνουν τα πάντα για το χρήμα.
Πουλάνε στα θύματα ιστορίες που θα ζήλευε ο Βασιλάκης Καϊλας, ενώ παράλληλα γαμιούνται με βαρυποινίτες νταβάδες και άλλους περιθωριακούς αλήτες.
Και πριν πεταχτεί κάποια πορδή, ναι, υπάρχουν και εξαιρέσεις. 1 στις 100.

Εδώ μορφωμένες γυναίκες που διαθέτουν κάποια οικονομική επιφάνεια, καλλιέργεια και παιδεία, συχνά συμπεριφέρονται σαν τα χειρότερα αρπαχτικά, φαντάσου οι χωριάτισσες αλβανίδες και οι γυφτορουμάνες που είναι διατεθειμένες να φτάσουν.

Δεν είναι κακό να γαμιέσαι για λεφτά, κακό είναι όμως να προβάλεις δικαιολογίες και πως το κάνεις ''για κάποιο ανώτερο σκοπό'' ενώ το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι η καλοπέραση και η εύκολη ζωή.
Σωστότατη τοποθέτηση αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις που εκτυλίσσεται μπροστά σου το σκηνικό πρέπει πάντα να πρυτανεύει η λογική, η οποία εν προκειμένω δεν αφήνει περιθώρια για κάτι διαφορετικό από αυτό που έπραξε ο Σμύρνης (:thumbsup: btw), δλδ μια πιο ανθρώπινη αντιμετώπιση. Ακόμα κι αν η άλλη πουλάει φίδια, με τι διάθεση θα συνεχίσεις, τη στιγμή που τη βλέπεις να είναι μες το δάκρυ και τη πίκρα ρε μαν;; και δεν συζητώ καν την απειροελάχιστη πιθανότητα να λέει αλήθεια... τον χάνεις τον ύπνο σου ή όχι;;;
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων, οι πόρνες είναι λούμπεν άτομα του υποκόσμου.

Πωωωω, μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο τώρα.

Κάτσε να το γράψω αυτό στο πρακτικά μου.
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Και κατά τύχη με αυτούς κάνουν και τα παιδιά τους και εν συνεχεία επιστρέφουν στη δουλειά γιατί πρέπει και να τα ταΐσουν...

Σκάλες βέβαια δεν πλενουν γιατί είναι λίγα τα λεφτά...
Και δεν είναι και καλή δουλειά...

Ευτυχώς λίγες πολύ λίγες αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις.
Δίπλα μου μια εποχή έμεναν 1 Ρωσίδα που δούλευε σαν καθαρίστρια και 1 ουκρανιδα πουτανα σε μπουρδέλο. Σε μια συζήτηση που είχα με την Ουκρανή αν σκεφτετε να αλλάξει δουλειά μου είπε: σε 30 λεπτά βγάζω ότι η Ρωσίδα στο 8ωρο.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
802
Κριτικές
34
Like
5.317
Πόντοι
2.836
Πουλάνε στα θύματα ιστορίες που θα ζήλευε ο Βασιλάκης Καϊλας, ενώ παράλληλα γαμιούνται με βαρυποινίτες νταβάδες και άλλους περιθωριακούς αλήτες.
Και πριν πεταχτεί κάποια πορδή, ναι, υπάρχουν και εξαιρέσεις. 1 στις 100.
Εμένα μια ουκρανη σε μασατζιδικο την ωρα που έκανε μασάζ μου έλεγε κάποια οικογενειακά προβλήματα κ πήγε να βάλει τα κλάματα.....τότε εγώ αστραπιαία τις πιάνω τον κολο κ λεω ξέχνα το παρελθόν κουκλάρα μου κ απόλαυσε το παρόν......κ πέρασα στο 2 γύρο σεξ. ΜΗΝ πιστεύετε τα λόγια πουτανας ποτέ όλα για τα ευρώ γίνονται μάγκες!!!!!!!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Με αφορμή την κριτική του @n.smirni76 για την νέα κοπέλα Νάταλι στο Κολωνου 45. Ρε παιδιά εδώ μέσα έχουμε αρκετούς εύπορους συναγωνιστές. Ας κάνουν κάτι πολυ καλο και ας βρουν το κορίτσι να του δώσουν μια αξιοπρεπεις δουλειά. Δεν είναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτό. Σε εμένα έχει ξανασυμβεί σε έναν οικο στη Σαλονίκη πριν 15-18 χρόνια και από τη στεναχώρια μου δε ξαναπήγα σε οίκο για ένα εξάμηνο. Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.
Μηπως η κοπέλα είναι θύμα traffic king ?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Μήπως έχεις μείνει λίγο σε άλλη εποχή; Τη σημερινή μέρα πολύ σπάνιο μια κοπέλα να μην επιλέξει αυτή τη δουλειά μόνη της.
Εδώ πριν 10 μερες έκαναν ντου στα μπουρδελα βρε αγαπητέ και έπιασαν κύκλωμα… και πριν ένα μήνα πάλι τα ίδια είχαμε…
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εδώ πριν 10 μερες έκαναν ντου στα μπουρδελα βρε αγαπητέ και έπιασαν κύκλωμα… και πριν ένα μήνα πάλι τα ίδια είχαμε…
Οκ, μόνο για τις Κολομβιανές θα κρατούσα μια επιφύλαξη, όπου υπάρχουν καρτέλ τουλάχιστον από την εποχή του Εσκομπάρ και τώρα επικρατούν έντονες κοινωνικές αστάθειες.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.212
Κριτικές
16
Like
14.780
Πόντοι
3.246
Εδώ πριν 10 μερες έκαναν ντου στα μπουρδελα βρε αγαπητέ και έπιασαν κύκλωμα… και πριν ένα μήνα πάλι τα ίδια είχαμε…
υπάρχουν και κυκλώματα ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ το επάγγελμα έχει ανοίξει τόσο πολύ που απλές καθημερινές κοπέλες το ασκούν χωρίς καν να σου πηγαίνει το μυαλό
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.212
Κριτικές
16
Like
14.780
Πόντοι
3.246

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
υπάρχουν και κυκλώματα ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ το επάγγελμα έχει ανοίξει τόσο πολύ που απλές καθημερινές κοπέλες το ασκούν χωρίς καν να σου πηγαίνει το μυαλό
Είχα δυο σχέσεις (συνοδοί όμως), το ανακάλυψα μετά από καιρό.. πραγματικά μπορεί να είναι καποιος διπλανός μας και να μην πάρουμε χαμπάρι
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Με αφορμή την κριτική του @n.smirni76 για την νέα κοπέλα Νάταλι στο Κολωνου 45. Ρε παιδιά εδώ μέσα έχουμε αρκετούς εύπορους συναγωνιστές. Ας κάνουν κάτι πολυ καλο και ας βρουν το κορίτσι να του δώσουν μια αξιοπρεπεις δουλειά. Δεν είναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτό. Σε εμένα έχει ξανασυμβεί σε έναν οικο στη Σαλονίκη πριν 15-18 χρόνια και από τη στεναχώρια μου δε ξαναπήγα σε οίκο για ένα εξάμηνο. Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.
αξιζεις ενα τεραστιο respect συναγωνιστη
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
8
Like
1.251
Πόντοι
486
Με αφορμή την κριτική του @n.smirni76 για την νέα κοπέλα Νάταλι στο Κολωνου 45. Ρε παιδιά εδώ μέσα έχουμε αρκετούς εύπορους συναγωνιστές. Ας κάνουν κάτι πολυ καλο και ας βρουν το κορίτσι να του δώσουν μια αξιοπρεπεις δουλειά. Δεν είναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτό. Σε εμένα έχει ξανασυμβεί σε έναν οικο στη Σαλονίκη πριν 15-18 χρόνια και από τη στεναχώρια μου δε ξαναπήγα σε οίκο για ένα εξάμηνο. Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.
Ορθώς... κάποιος από εδώ μέσα θα έχει κάνα καφέ...φαγαδικο... πάρτε την για λατζιερα... καθαρίστρια..κάτι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom