Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λές να με κλάνει λίγο ?
τυπε θα την εχει δασκαλεψει καμια βρωμερη ελλεεινιδα
ξερεις τι ειναι αυτες?
μεχρι την πολωνια ειναι ικανες να φτασουν για να διαιωνισουν το dna τους
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σκέφτομαι να πιρφοριάσω εντελώς και να της στείλω λουλούδια θα πιάσει ή θα πιαστεί η τσέπη μου ?
τυπε δεν της στελνεις καμια τσιπουρα γιατι πρεπει να πεφτει πεινα στην πολσκα :grin:
 

Επισκέπτης
Απαρετητως σχεση με γυναικα αλλης χωρας. Στην ελλαδα δεν γαμας χωρις λεφτα ητε εμεσα ητε αμεσα.. ανταλαγη γυναικων απο εδω ακομα και με γυναικες απο την παπουα..  ζουμε στο χειροτερο κωλοκρατος μαγκες σε αφηνουνε να ζεις μαζι με 3.000.000 κωλοπακιστανους και κατα τα αλλα σου λενε δεν μπορεις να φερεις εδω γυναικα για οσο θες.. μαληστα και τα κωλοπακιστανα τα ελληνοπιουνε μεσα στο πιτσ  φιτιλι.. :headbang: :headbang: :headbang:  δηλαδη να ζουμε με ελεινιδες και πακιστανους αυτο θελει δηλαδη το κωλοκρατος????  πως μπορουμε να αφανησουμε αυτη την συχαμενη φαρα ανθρωπον ελεινιδες+πακια ρε παιδια????

δεν αντεχουμε αλλο στο ελλαντο-φεμηνιστο-πιρφορισταν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Reggae23 της εκανες καθολου κουβεντα, αν μπορεις και θελεις κι εσυ βεβαια, αν θα της αρεσε να ερθει ελλαδα, να μεινει εδω καποιο καιρο, και μετα βλεπεις πως παει το πραγμα?
Εκτος αν δεν θες, ή αν αυτη δεν θελει ή εχει υποχρεωσεις εκει στην πολωνια και δεν μπορει να ερθει.
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Reggae23 της εκανες καθολου κουβεντα, αν μπορεις και θελεις κι εσυ βεβαια, αν θα της αρεσε να ερθει ελλαδα, να μεινει εδω καποιο καιρο, και μετα βλεπεις πως παει το πραγμα?
Εκτος αν δεν θες, ή αν αυτη δεν θελει ή εχει υποχρεωσεις εκει στην πολωνια και δεν μπορει να ερθει.

Υποχρεώσεις έχει αλλά εγώ χαλαρά άλλαζα χώρα για αυτήν  :)
Άστο το έχω κάψει το κακάο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Αυτη ειναι καψουρεμενη μαζι σου? Τι σου λεει?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Απαρετητως σχεση με γυναικα αλλης χωρας. Στην ελλαδα δεν γαμας χωρις λεφτα ητε εμεσα ητε αμεσα.. ανταλαγη γυναικων απο εδω ακομα και με γυναικες απο την παπουα..  ζουμε στο χειροτερο κωλοκρατος μαγκες σε αφηνουνε να ζεις μαζι με 3.000.000 κωλοπακιστανους και κατα τα αλλα σου λενε δεν μπορεις να φερεις εδω γυναικα για οσο θες.. μαληστα και τα κωλοπακιστανα τα ελληνοπιουνε μεσα στο πιτσ  φιτιλι.. :headbang: :headbang: :headbang:  δηλαδη να ζουμε με ελεινιδες και πακιστανους αυτο θελει δηλαδη το κωλοκρατος????  πως μπορουμε να αφανησουμε αυτη την συχαμενη φαρα ανθρωπον ελεινιδες+πακια ρε παιδια????

δεν αντεχουμε αλλο στο ελλαντο-φεμηνιστο-πιρφορισταν  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Aκομα ενας αγανακτησμενος ελληνας  :grin:.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Με τον εαυτο του ηταν αγανακτισμενος αυτος
που γεννηθηκε τοσο μαλακας.

:2funny:
Ζω στο εξωτερικό, παντρεμένος με Ρωσίδα. Έριξα μια ματιά στην ψηφοφορία: Μακριά από Ιταλίδες, Ισπανίδες και Ιρλανδέζες - για σχέση μιλάμε όχι για πήδο.
Προσωπικά θεωρώ ότι ο καλύτερος συνδυασμός είναι Έλληνας άντρας με Βουλγάρα ή Ρωσίδα -ανατολική βέρα δηλαδή όχι κεντρική (Ουγγαροπολωνία κλπ). Η Ρωσίδα γυναίκα είναι το αντίστοιχο του Έλληνα άντρα, είναι giver, αν του/της φερθείς καλά/σωστά/όμορφα και τον/την κάνεις δικό/ια σου γίνεται αυτό που λέμε "ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ". Βάλε τώρα δυο givers στο ζευγάρι... Ως άντρες θεωρώ ότι δε ζητάμε πολλά, αλλά αυτά τα λίγα που ζητάμε τα θέλουμε αυστηρά και απαρέγκλιτα. Και δεν έιχα παράπονο από τις Ελληνίδες κοπελιές μου, τα κορίτσια μας είναι πολύ γλυκά αλλά πολλή γκρίνια και πολλή ζήλεια ρε παιδί μου (φίλος Ιρλανδός παντρεμένος με πανέμορφη Κερκυραία η πρώτη λε΄ξη που έμαθε ήταν ΓΚΡΙΝΙΑ, και η πρώτη φράση ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) - καμμιά σχέση με τις κούκλες γειτόνισσες όμως: ζωή κόλαση να έχεις μάτια και να είσαι με Ιταλίδα όσο και να ξελιγώνεσαι κάθε φορά που γδύνεται. Όσο για τις Ιρλανδεζες μαίγερες... ΑΛΑΡΓΑ!!! Ισπανίδες ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΥΛΟ, όλες τρελλές για δέσιμο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Για πολωνεζες δεν μας ειπες πολλα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Και για τις ρουμάνες επίσης!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ζω στο εξωτερικό... Ιρλανδός παντρεμένος με πανέμορφη Κερκυραία η πρώτη λε΄ξη που έμαθε ήταν ΓΚΡΙΝΙΑ, και η πρώτη φράση ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) - καμμιά σχέση με τις κούκλες γειτόνισσες όμως...

πάντως γυναικα να μου λέει όταν την πηδάω όλα μέσα παπαφλέσσα με ξενερώνει. θα προτιμούσα σκίσε με αγορίνα μου και εγώ να τnς λέω μουνάρα μου γλυκιά θα σε χύσω.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
είναι πού θα πέσεις..Πάντως στην πλειονότητά τους είναι καλές,αλλά πίνουν τον πάτο τους!!!!!!!
Κατι θα ξερεις, αλλα δεν πινουν μονο οι πολωνες γενικα και αναλογα οι περισσοτερες του μπλοκ κατεβαζουν!! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom