Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
για αυτο χασατε την μπαλα οι νεοελληνιδες χαθηκε το κυρος της οικογενειας,τα παιδια δεν ειναι κτημα συμφωνουν και οι δυο να γινουν!!!!!τα βλεπεις ο σωστος που θελει να ειναι τζετλεμαν και να κανει αυτο που πρεπει ως συζηγος τον κραζετε!!!

:headbang: :headbang: :headbang:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Η ON THE ROAD ,ζωδιο παρθενος ,προεκυψε πολυ ιδεαλιστρια !
Πολυ περιεργο !
Εδω συζηταμε τις σχεσεις ελληνων αντρων με αλλοδαπες ,και αυτη μιλαει ...για τα παιδια !Παλι καλα που δεν εκανε αναφορα στο Συνηγορο του Πολιτη ,στο τμημα για την προστασια των παιδιων!
Ωραια μου κυρια ,που εισθε και καλη οδηγος ,μην ξενερωνετε παρακαλουμε την σεξουαλικη διεγερση που νοιωθουμε ,οταν μιλαμε για τις απελευθερωμενες ,ερωτικες και οργασμικες αλλοδαπες ,αλλαζοντας την συζητηση με ζητηματα εκτος θεματολογιας.Ευχαριστουμε ,που δεν θα προσπαθησετε να ξανακαταστειλετε την στυση την οποια εχουμε ,με κλαψουλες.
 

Επισκέπτης
πω πω! ειλικρινα ειστε εκτος τοπου και χρονου!

 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ει οπ...

παιδια ΣΟΥ?
θα την ειχες να καθεται?
και περιμενεις να βρεις καποια που να σε εκτιμαει με αυτες τις αποψεις?

Εγω μεγαλωσα με τους γονεις μου να δουλευουν και δεν περναγα πολυ χρονο μαζι τους. Αν στο μελλον τα οικονομικα μου το επιτρεψουν και αν θελει και η γυναικα μου, ας κατσει σπιτι να μεγαλωσει τα παιδια.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τι μας νοιαζει τι θελει αυτη ?
Αλλοδαπη ειναι ?
Μηπως να ρωτησουμε και μια καλογρια απο το μοναστηρι
την γνωμη της ?
ετσι για να βγαζουμε καλυτερα συμπερασματα!!!!!!!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγω μεγαλωσα με τους γονεις μου να δουλευουν και δεν περναγα πολυ χρονο μαζι τους. Αν στο μελλον τα οικονομικα μου το επιτρεψουν και αν θελει και η γυναικα μου, ας κατσει σπιτι να μεγαλωσει τα παιδια.

σωστα,κι οταν στα 50 σου σε πιασει η κριση για το αν περναει ακομα η μπογια σου και τα μπλεξεις με καμμια 25αρα,να της δωσεις ποδι χωρις συνταξη χωρις τιποτα.και μην μ πεις πως δεν εχει συμβει αυτο! :rolleyes:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
σωστα,κι οταν στα 50 σου σε πιασει η κριση για το αν περναει ακομα η μπογια σου και τα μπλεξεις με καμμια 25αρα,να της δωσεις ποδι χωρις συνταξη χωρις τιποτα.και μην μ πεις πως δεν εχει συμβει αυτο! :rolleyes:
ωραιο αβαταρ αβαταρακι μου...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σωστα,κι οταν στα 50 σου σε πιασει η κριση για το αν περναει ακομα η μπογια σου και τα μπλεξεις με καμμια 25αρα,να της δωσεις ποδι χωρις συνταξη χωρις τιποτα.και μην μ πεις πως δεν εχει συμβει αυτο! :rolleyes:
πολες φορες εχει συμβει με διαφορες ρωσσοουκρανες.και μολις τελειωνει το μαρουλι του παππου,του δινουν και μια κλωτσια.και μετα αυτος παει παρακαλετος στην οικογενεια να τον δεχτει πισω.για σχολιαστε και αυτους τους αντρες ρε τυποι.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Οι ελληνιδες αν δεν ειχαν στο μυαλο τους μονο το γαμησι ως βιοποριστικο μεσο για την αποκατασταση τους θα εβλεπαν πως οι αντρες στρεφονται σε αλλοδαπες γυναικες απο την ανατολη γιατι εκει ο φεμινισμος δεν τα εχει γαμησει ολα. Και οι γυναικες ειναι ακομα γυναικες. Οχι διποδα ζωα που φερονται σαν ευνουχισμενοι αντρες. Και εκει η οικογενεια ειναι ακομα σημαντικο πραγμα για μια γυναικα. Οχι ευκαιρια για επιδειξη.

Καθομαστε και ακουμε την μαλακια της καθε ανεγκεφαλης. Αμα καποιος περναει καλα με μια κοπελα, στα αρχιδια του αν δεν την εγκρινει ο Συλλογος Αγαμητων Ελλεηνιδων "Η ελπιδα" επειδη τυχαινει η κοπελα να ειναι αλλοδαπη.

Βριζουνε οι πουτανες ελληνιδες τις αλλοδαπες οτι ειναι πουτανες γιατι εχουμε πολλες αλλοδαπες sex workers στην Ελλαδα. Γαμησε τα δηλαδη.

 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
σωστα,κι οταν στα 50 σου σε πιασει η κριση για το αν περναει ακομα η μπογια σου και τα μπλεξεις με καμμια 25αρα,να της δωσεις ποδι χωρις συνταξη χωρις τιποτα.και μην πεις πως δεν εχει συμβει αυτο! :rolleyes:

Εχει συμβει. Ομως δεν ειναι ολοι οι αντρες το ιδιο.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Βριζουνε οι πουτανες ελληνιδες τις αλλοδαπες οτι ειναι πουτανες γιατι εχουμε πολλες αλλοδαπες sex workers στην Ελλαδα. Γαμησε τα δηλαδη.

Τι διαολο? εγω που ζω και δεν εχω καμία ελληνίδα να κατηγορει τις αλλοδαπές?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
καλα ρε ποτε εφτασες τα 6500 χιλιαδες ποστ ελεος ρε υπαρχει και ζωη εκτος ιντερνετ.
ευτυχως που δε μπαινω πια με το αλλο μου το νικ το pleasuregiver, εκει να δεις τι πλακα θα παθαινες!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
...αλλα ολες οι ελληνιδες ειναι το ιδιο?

Ας δεχτω οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις, αλλα οπως εχω ξαναπει, δεν γουσταρω να βουταω στα σκατα με την ελπιδα να βρω διαμαντι....
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τι διαολο? εγω που ζω και δεν εχω καμία ελληνίδα να κατηγορει τις αλλοδαπές?

Μολις παντρευτει κανενας γνωστος, φιλος, συγγενης σου καμια αλλοδαπη, εκει να δεις τι θα ακουσεις. Ειδικα απο κατι "τσατσαδες" που εχουν κορες 30+ ελευθερες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom