Νέα

Sasha Grey

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα enallaktikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Eλληνικης καταγωγης αλλα ουδεμια σχεση με Ελληνιδα.
Ειναι φυλετικη μιξη η γκομενα.
 

STAM1974

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
ρε παιδια εντάξει δεν είναι και κάτι το τρομερο πια.... Κυκλοφορούν πολύ καλλίτερα μουνιά και κάνουν πολλά και διάφορα ετσι οπως εχει γινει το γαμησι σημερα
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ε καλά τώρα για το πόσο πουτάνες είναι οι Εληνίδες το ξέραμε. Αλλά πρέπει να πώ ρε παιδιά ότι είναι αλήθεια τελικά οι Ελληνες στο εξωτερικό πάντα διαπρέπουν και ξεχωρίζουν. Χα χα χα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ

Αλλά η Σασα είναι διάσημη πολύ καιρό στους τσοντάκιδες :2funny: :2funny: :2funny:

www.tube8.com/hardcore/sasha-grey-sunny-lane-threesome/142991/]http://www.tube8.com/hardcore/sasha-grey-sunny-lane-threesome/142991/[/url]
μπάζο και η Sunny ... μπάζο και η Sasha

πατοβυζούδες και από πρόσωπο....βάλτε τους μια σακούλα καλύτερα....
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
«Η μεγαλύτερη πορνοστάρ της Αμερικής είναι Ελληνίδα


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

sashal.jpg
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Παιδιά με συγχωτείτε αλλά η κοπέλα είναι ΠορνοΣτάρ [με πι και σίγμα καφαλαία!] και ξέρει να γαμηθεί και η μουρίτσα της είναι σκέτη κάβλα και άμα έχει και λίγη κυτταρίτιδα σκασίλα μου!
Γενικώς έχει τέτοια ωριμότητα και τέτοιο sex attitude, που καταρρίπτει τη θεωρία μου πως μια 20άρα δεν μπορεί να γαμηθεί καλά. Η Σάσα μπορεί! 'Ολοι οι κανόνες έχουν εξαιρέσεις και το μυστικό στη Σάσα είναι ακριβώς η μεγάλη ωριμότητά της, παρά τη μικρή ηλικία της.
 

Επισκέπτης
Παιδιά με συγχωτείτε αλλά η κοπέλα είναι ΠορνοΣτάρ [με πι και σίγμα καφαλαία!] και ξέρει να γαμηθεί και η μουρίτσα της είναι σκέτη κάβλα και άμα έχει και λίγη κυτταρίτιδα σκασίλα μου!
Γενικώς έχει τέτοια ωριμότητα και τέτοιο sex attitude, που καταρρίπτει τη θεωρία μου πως μια 20άρα δεν μπορεί να γαμηθεί καλά. Η Σάσα μπορεί! 'Ολοι οι κανόνες έχουν εξαιρέσεις και το μυστικό στη Σάσα είναι ακριβώς η μεγάλη ωριμότητά της, παρά τη μικρή ηλικία της.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
respect στο πουτανακι,για την εξυπναδα του..
mods αλλαξτε τον τιτλο σε Μαρίνα-Αννα Χαντζή(Sasha Grey) για να βγαζει & το bourdela.tv στις αναζητησεις του google..
δεν ειναι δυνατον να μιλανε για πουτανες ολοι οι τυχαρπαστοι & να μην εμφανιζεται το bourdela.tv πουθενα..   
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
respect στο πουτανακι,για την εξυπναδα του..
mods αλλαξτε τον τιτλο σε Μαρίνα-Αννα Χαντζή(Sasha Grey) για να βγαζει & το bourdela.tv στις αναζητησεις του google..
δεν ειναι δυνατον να μιλανε για πουτανες ολοι οι τυχαρπαστοι & να μην εμφανιζεται το bourdela.tv πουθενα..   
πολυ σωστο!
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
respect στο πουτανακι,για την εξυπναδα του..
mods αλλαξτε τον τιτλο σε Μαρίνα-Αννα Χαντζή(Sasha Grey) για να βγαζει & το bourdela.tv στις αναζητησεις του google..
δεν ειναι δυνατον να μιλανε για πουτανες ολοι οι τυχαρπαστοι & να μην εμφανιζεται το bourdela.tv πουθενα..   
Είμαι μαζί σου φίλε, συμφονώ απόλιτα....!!!!
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6

Χριστουγεννιάτικο πάρτι με την συμπατριώτισσα, υπερηφανη η ομογένεια για την αρχόντισσα :rockon:
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Καλά που ζω;
Η Sasha Grey είναι ελληνικής καταγωγής;
Μάλλον πρέπει να σκίσω τα "πτυχία" μου! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Καλά που ζω;
Η Sasha Grey είναι ελληνικής καταγωγής;
Μάλλον πρέπει να σκίσω τα "πτυχία" μου! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλά κάνεις και το χτυπάς στον τοίχο. Είναι δυνατό να εισαι μέλος και να μην γνωρίζεις την μεγαλύτερη ηθοποιό της έβδομης τέχνης. Θα σου αφαιρεθεί η ιδιότητα του μέλους. Στην Πυρά :2funny: :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη ρε παιδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom