Νέα

Σας την έχει πει ποτέ η μάνα σας για τη μπουρδελοζωή που κάνετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petercanali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
παρατηρώ μια βαθύτατη αγάπη μεταξύ των arcans82 και koronakis, όπως κι ένα υψηλό επίπεδο στη συζήτηση τους!  :cheesy:

Επρεπε να το εχειs εμπεδωσει τωρα ,  οτι εδω μεσα κανουμε συζητησειs μονο....επιστη(μουνικεs) :grin:


Επι του θεματοs τωρα..........Καποια πραγματα δεν πρεπει να γινονται αντιληπτα απ την μανα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ο τιτλος του θρεντ να πω οτι ειναι λιγο αδερφιστικος?
εχει καμια δουλεια η μανα σου να ασχολειται με το τι κανεις (στα σεξουαλικα) ?
Μηπως δινετε δικαιωματα ρε μαγκες και μιλατε αυτα τα θεματα με τις μαναδες σας?
ενα περισσοτερο respect αξιζει.
εκτος του οτι δεν εχει καμια σημασια,σαν gossip μου ακουγεται,αλλο ενα κουφο θρεντακι μεσα στα τοσα αλλα,ο server αν μπορουσε να μιλησει θα ελεγε''Μην με φορτωνετε με αλλες αηδιες...''
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
οσα εγραψες τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου και εσενα μαζι.
οσο για τις απειλες σου,τις εχω γραμμενες στα αρχιδια μου και αυτες.
παλιοπουστα φτυσμενη απο ολο τον κοσμο.

έβγαλες άκρη με τα τόσα ορθογραφικά του?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

carnagaro

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2012
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ρε μ@@@@@ες κάθεστε και βρίζεστε χωρίς λόγο.......relaaaaaaaaax  ;) (καινούριος και ξέμπαρκος) :P εγώ πάντως είμαι 18 και έχω πει στην μάνα μου ότι έχω πηδήξει σε μπουρδέλο πιο παλιά ...και θυμάμαι της είχα πει και την εξής ατάκα ...ΜΑΝΑ συγνώμη που θα στο πω αλλα άλλος γαμάει και άλλοσ πληρώνει ......for fun παντα :P
 

Επισκέπτης
Η μανα σου δεν εχει κανενα λογο να στην πει οταν εισαι μπουρδελιαρης, απλα συμβιβαζεσαι με το χαρτχιλικι και δεν τις σπας τα αρχιδια για λευτα! αντιθετα αν τα εχεις μπλεξει με καμια ελεηνιδα φεμηνιστρια σε κοβω να φτασεις στο σημειο να κλεβεις μεχρι και απο το κουμπαρα του μικρου σου αδερφου για να τις ικανοποιησεις τα καπριτσια που της εχουνε μηνει κομπλεξ! ΣΥΧΑΜΕΣ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ!
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Η μανα σου δεν εχει κανενα λογο να στην πει οταν εισαι μπουρδελιαρης, απλα συμβιβαζεσαι με το χαρτχιλικι και δεν τις σπας τα αρχιδια για λευτα! αντιθετα αν τα εχεις μπλεξει με καμια ελεηνιδα φεμηνιστρια σε κοβω να φτασεις στο σημειο να κλεβεις μεχρι και απο το κουμπαρα του μικρου σου αδερφου για να τις ικανοποιησεις τα καπριτσια που της εχουνε μηνει κομπλεξ! ΣΥΧΑΜΕΣ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ!


Πες τα συναγωνιστή Ελλεεινήδες κ@@@@@@@@@@@@@. .. λες που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι αν ο γκόμενος έχει λεφτά και καλό μηχανάκι - μηχανή  . .. .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Η μανα σου δεν εχει κανενα λογο να στην πει οταν εισαι μπουρδελιαρης, απλα συμβιβαζεσαι με το χαρτχιλικι και δεν τις σπας τα αρχιδια για λευτα! αντιθετα αν τα εχεις μπλεξει με καμια ελεηνιδα φεμηνιστρια σε κοβω να φτασεις στο σημειο να κλεβεις μεχρι και απο το κουμπαρα του μικρου σου αδερφου για να τις ικανοποιησεις τα καπριτσια που της εχουνε μηνει κομπλεξ! ΣΥΧΑΜΕΣ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ!
Θα παιρνεις το χαρτζιλικι της μανας σου για να πας στα μπουρδελα;Ποσο χρονων εισαι;10; :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Θα παιρνεις το χαρτζιλικι της μανας σου για να πας στα μπουρδελα;Ποσο χρονων εισαι;10; :headbang:
[/εσυ μονο να την λες στουσ αλλους ξερεις παπαρα :jerking: οσο γουσταρει ειναι το παιδι


Τι ζορι τραβας παπαρακο;Σε θιξαμε; :birdman:
Βρηκες τηλεφωνο ή ακομα ψαχνεις;
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Η μανα σου δεν εχει κανενα λογο να στην πει οταν εισαι μπουρδελιαρης, απλα συμβιβαζεσαι με το χαρτχιλικι και δεν τις σπας τα αρχιδια για λευτα! αντιθετα αν τα εχεις μπλεξει με καμια ελεηνιδα φεμηνιστρια σε κοβω να φτασεις στο σημειο να κλεβεις μεχρι και απο το κουμπαρα του μικρου σου αδερφου για να τις ικανοποιησεις τα καπριτσια που της εχουνε μηνει κομπλεξ! ΣΥΧΑΜΕΣ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ!

Πες τα συναγωνιστή Ελλεεινήδες κ@@@@@@@@@@@@@. .. λες που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι αν ο γκόμενος έχει λεφτά και καλό μηχανάκι - μηχανή  . .. .

καλα ρε μαγκες τι ηλικιες μπαινουνε στο σαιτ  :think:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Σιγα μη δωσω κι αναφορα στη μανα μου για το αν γαμαω και πού γαμαω
Ας μαγειρεψει κανα ρημαδοφαϊ να μην πεθανουνε απ' την πεινα
Αϊντε
(Και μια ηλεκτρικη σκουπα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom