Νέα

Σας την έχει πει ποτέ η μάνα σας για τη μπουρδελοζωή που κάνετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petercanali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εμενα μου εβαλε τις φωνες πριν μερες και με ακουσαν οι γειτονισες. Απο τοτε, ολ με λοξοκοιτανε και πετανε διαφορα του στυλ ειμαστε και εμεις εδω, τι πας στις ξενες κλπ. Τι ακριβως εννουν?
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. Από τότε, και για ολο το καλοκαίρι δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί. Μου'λεγε: πίνεις, καπνίζεις, πάς σε γυναίκες στα μπαρ, να δούμε τί άλλο θα δούμε από σένα'..... Έχετε ανάλογα περιστατικά να διηγηθήτε? Γιατί, η όλη συζήτηση μέχρι τώρα είχε να κάνει με το αν σας έχει πάρει πρέφα η σύζυγος... 
Εμένα το έχει πάρει πρέφα όλο το σόι ότι γαμάω στα μπουρδέλα και είναι η αγαπημένη συζήτηση του πατέρα μου, άμα αρχίσει αυτός να μιλάει για μπουρδέλα δεν τον σταματάει κανείς και ας έχει ξένο κόσμο μπροστά...Η αρχή έγινε όταν ξεκίνησα να πηγαίνω Φυλής στα 18 και με είδε να μπαίνω σε μπουρδέλο ένας Αλβανός τυλιχτής που δούλευε μαζί με την μάνα μου σε ένα σουβλατζίδικο και με ήξερε. Μετά το είπε στην μάνα μου και η μάνα μου με ρώτησε αν πηγαίνω. Χάρηκε που έμαθε ότι πηγαίνω γιατί νόμιζε ότι δεν είχα σεξουαλικές σχέσεις μέχρι τότε γιατί με έβλεπε τις περισσότερες ώρες στο σπίτι. Τώρα κάθε φορά που βγαίνω από το σπίτι λέει ''ααα κατάλαβα για κακό σκοπό το βάλαμε  :)''. Μερικές φορές μου δίνει λεφτά και η ίδια άμα δεν έχω για να ρίξω κανά πούτσο. Μετά τα περιστατικά με τα aids όμως έχει αλλάξει στάση και την ενοχλεί που πηγαίνω και είναι σε μόνιμη γκρίνια  :tickedoff: ...
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Παω μια εξαετία ανελλιπώς. Ξεκινησα δειλά μόνο βράδια φορώντας σκουφάκι μην τυχόν με δει κανένας όταν μπαινόβγαινα από μπουρδέλο σε μπουρδέλο.
Πλεον πάω και στις 8 το πρωί.
Ουτε η μάνα μου,ούτε κανείς απο την οικογένεια ξέρει τα ...βήματα μπροστά που κάνω, μόλις φευγω απ'το σπίτι κι ούτε χρειάζεται να δίνω αφορμές να μου τα πρήζουν ;) ;)
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Παω μια εξαετία ανελλιπώς. Ξεκινησα δειλά μόνο βράδια φορώντας σκουφάκι μην τυχόν με δει κανένας όταν μπαινόβγαινα από μπουρδέλο σε μπουρδέλο.
Πλεον πάω και στις 8 το πρωί.
Ουτε η μάνα μου,ούτε κανείς απο την οικογένεια ξέρει τα ...βήματα μπροστά που κάνω, μόλις φευγω απ'το σπίτι κι ούτε χρειάζεται να δίνω αφορμές να μου τα πρήζουν ;) ;)
Καλα ρε αλητη τι [ραματα ειναι αυτα,ντροπη.Ο πατερας σου  :2funny: :2funny:
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Καλα ρε αλητη τι [ραματα ειναι αυτα,ντροπη.Ο πατερας σου  :2funny: :2funny:


χαχαχα, σωστοςς!
Το σκεφτομουν καμια φορά τι χαβαλέ θα ειχε να πετυχαινα τον πατέρα μου ή καποιον πολύ γνωστο να βγαινει αφου εχει πηδηξει :P :P :P
Μια φορά πέτυχα τον γκόμενο μιας κοπελας να βγαινει απο ενα στη Φυλης κι εκανε πως δεν με ειδε :P
Φυσικα και δεν τον εδωσα, ουτε ειπα κάτι σε τρίτους!! Αλληλλεγγυη πανω απο ολα :) :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ενδιαφέρον θέμα,

οι δικοί μου γονείς είναι πολύ "αθώοι" , πιστεύουν ότι ο μόνος τρόπος για να κάνει κάποιος σέξ
είναι μόνο μέσω μιας συναισθηματικής σχέσης αγάπης , είναι αυτής της ρομαντικής σχολής, ονειρεύονται γάμους , σχέσεις , οικογένειες κτλ κτλ., και πιστεύουν ότι ο γιός τους είναι μάλλον ένας αθώος άβγαλτος παρθένος επειδή δεν έχει φτάσει σ'αυτό το top επίπεδο αντρικής ολοκλήρωσης.

μ'αυτά τα δεδομένα είναι κάπως δύσκολη η θέση μου , είναι δύσκολο να δίνω πολλές λεπτομέρειες στο περιβάλλον μου, εξάλλου είμαι της άποψης ότι : η προσωπική μας ζωή, πρέπει να αφορά μόνο εμάς και κανένα άλλο , ούτε αδέρφια , ούτε γονείς , ούτε συγγενείς
ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει ότι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον άλλο
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Ενδιαφέρον θέμα,

οι δικοί μου γονείς είναι πολύ "αθώοι" , πιστεύουν ότι ο μόνος τρόπος για να κάνει κάποιος σέξ
είναι μόνο μέσω μιας συναισθηματικής σχέσης αγάπης , είναι αυτής της ρομαντικής σχολής, ονειρεύονται γάμους , σχέσεις , οικογένειες κτλ κτλ., και πιστεύουν ότι ο γιός τους είναι μάλλον ένας αθώος άβγαλτος παρθένος επειδή δεν έχει φτάσει σ'αυτό το top επίπεδο αντρικής ολοκλήρωσης.

μ'αυτά τα δεδομένα είναι κάπως δύσκολη η θέση μου , είναι δύσκολο να δίνω πολλές λεπτομέρειες στο περιβάλλον μου, εξάλλου είμαι της άποψης ότι : η προσωπική μας ζωή, πρέπει να αφορά μόνο εμάς και κανένα άλλο , ούτε αδέρφια , ούτε γονείς , ούτε συγγενείς
ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει ότι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον άλλο


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
είμαι της άποψης ότι : η προσωπική μας ζωή, πρέπει να αφορά μόνο εμάς και κανένα άλλο , ούτε αδέρφια , ούτε γονείς , ούτε συγγενείς
ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει ότι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον άλλο

:thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
μ'αυτά τα δεδομένα είναι κάπως δύσκολη η θέση μου , είναι δύσκολο να δίνω πολλές λεπτομέρειες στο περιβάλλον μου, εξάλλου είμαι της άποψης ότι : η προσωπική μας ζωή, πρέπει να αφορά μόνο εμάς και κανένα άλλο , ούτε αδέρφια , ούτε γονείς , ούτε συγγενείς
ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει ότι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον άλλο

+1000  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
εμενα η μανουλα μου μου ειπε οτι αν μεινω ανεργος θα μου δινει αυτη λεφτα να πηγαινω στις πουτανεσ και να μην τολμησω να φερω καμια ελληνιδα για νυφη γιατι θα μου κοψει την καλημερα
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Αν λεει η δεν λεει ψεματα ο τυπος λιγο με νοιαζει. Αλλα μια χαρα μπαλα παιζουνε σε κωλομπαρα και χαμετυπια και 17 και 15 μην σου πω αν εχεις το μαρουλι.  αλλα κατι πατο-φλωροι σαν και εσενα arcans ειναι 27 και δεν εχουνε περασει ουτε απεξω καπιοι αλλοι στα 27 εχουνε χτυσει ηδη καριερα! φεριπιν εγω! αντε σκατοφλωρε,κλασε μας τα αρχιδια και κουμποσε την οπισθεν και ελα με φοραααα... :fuck1: :fuck2:
σου εχω και αλλη φορα ρε σκουπιδι εσενα οτι εισαι μισογυνης-φτυσμενος-μαλακας.
ολο στα μπουρδελα γαμας και συνεχεια στις πουτανες εισαι,αλλα μια κριτικη δεν εχει γραψεις ρε μαλακα.
αντε γαμησου ρε μαλακα φτωχομπινε.
μεχρι και η μανα σου φτυσμενο σε εχει βλακα.
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Εγω παντως το εχω δηλωσει στους δικους μου οτι ειμαι ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΤΗΣ  και τα εχουμε ξεκαθαρισει τα πραγματα....  :fuck2:
 

Επισκέπτης
σου εχω και αλλη φορα ρε σκουπιδι εσενα οτι εισαι μισογυνης-φτυσμενος-μαλακας.
ολο στα μπουρδελα γαμας και συνεχεια στις πουτανες εισαι,αλλα μια κριτικη δεν εχει γραψεις ρε μαλακα.
αντε γαμησου ρε μαλακα φτωχομπινε.
μεχρι και η μανα σου φτυσμενο σε εχει βλακα.

παλιο μαλακα εγω δεν βριζω γυναικες ουτε μισω γυνης ειμαι.. ειμαι μισω ελλεηνιδιστης καταλαβες?? τις γυναικες τις λατρεβω εκτος απο τις ελεηνιδες και τις φεμηνιστριες που θελουνε το τελος του αντρα (ΞΕΦΤΥΛΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ) και αυτη την κατηγορια γυναικων θα την πολεμαω μεχρι να τις δω να κεγονται η να απελαυνονται απο την χωρα η να πνηγοντε απο μονες τους στην θαλασσα.. μην ξανα πιασεις καποιο μελος απο την οικογενεια μου στο στομα σου γιατι θα σε ξανα βαλω σε αυτη την τρυπα απο την οποια βγηκες και αντικρησες για πρωτη φορα αυτο το ματαιο κοσμο  πουστρακι... ασχολησου με τον κλονο που εχεις φτιαξει στην ενοτητα "οσα θελετε να μαθεται για τις ουκρανιδες μουναρες" και αστα αυτα εδω ειναι πολυ hardcore για εσενα.. και σου ξανα λεω μην ασχολησε μαζι και ειδικα με την οικογενεια μοτ γιατι θα επιστρεψεις πισω στην τρυπα που βγηκες.

ΟΙ ΦΕΜΗΝΙΣΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΞΥΛΟ, ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ,ΒΑΣΑΝΙΣΤΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΣΧΑΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΓΕΝΙΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΤΕΙ !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
παλιο μαλακα εγω δεν βριζω γυναικες ουτε μισω γυνης ειμαι.. ειμαι μισω ελλεηνιδιστης καταλαβες?? τις γυναικες τις λατρεβω εκτος απο τις ελεηνιδες και τις φεμηνιστριες που θελουνε το τελος του αντρα (ΞΕΦΤΥΛΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ) και αυτη την κατηγορια γυναικων θα την πολεμαω μεχρι να τις δω να κεγονται η να απελαυνονται απο την χωρα η να πνηγοντε απο μονες τους στην θαλασσα.. μην ξανα πιασεις καποιο μελος απο την οικογενεια μου στο στομα σου γιατι θα σε ξανα βαλω σε αυτη την τρυπα απο την οποια βγηκες και αντικρησες για πρωτη φορα αυτο το ματαιο κοσμο  πουστρακι... ασχολησου με τον κλονο που εχεις φτιαξει στην ενοτητα "οσα θελετε να μαθεται για τις ουκρανιδες μουναρες" και αστα αυτα εδω ειναι πολυ hardcore για εσενα.. και σου ξανα λεω μην ασχολησε μαζι και ειδικα με την οικογενεια μοτ γιατι θα επιστρεψεις πισω στην τρυπα που βγηκες.

ΟΙ ΦΕΜΗΝΙΣΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΞΥΛΟ, ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ,ΒΑΣΑΝΙΣΤΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΣΧΑΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΓΕΝΙΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΤΕΙ !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
οσα εγραψες τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου και εσενα μαζι.
οσο για τις απειλες σου,τις εχω γραμμενες στα αρχιδια μου και αυτες.
παλιοπουστα φτυσμενη απο ολο τον κοσμο.
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
παηρώ μια βαθύτατη αγάπη μεταξύ των arcans82 και koronakis, όπως κι ένα υψηλό επίπεδο στη συζήτηση τους!  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom