Νέα

Σας την έχει πει ποτέ η μάνα σας για τη μπουρδελοζωή που κάνετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petercanali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. Από τότε, και για ολο το καλοκαίρι δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί. Μου'λεγε: πίνεις, καπνίζεις, πάς σε γυναίκες στα μπαρ, να δούμε τί άλλο θα δούμε από σένα'..... Έχετε ανάλογα περιστατικά να διηγηθήτε? Γιατί, η όλη συζήτηση μέχρι τώρα είχε να κάνει με το αν σας έχει πάρει πρέφα η σύζυγος... 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. . 
URL]]
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Γιατι τον αμφισβητεις ρε τυπε το συναγωνιστη?
 
OP
OP
P

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
αυτό πόνεσε πολύ  :'( :'(
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε σου εχει κανει εντυπωση οτι εχει καιρο να εμφανιστει πρωταρης?  :think:
ναι τυπε
αλλα εμφανιζεται πιο συχνα αυτος που εχει αποριες αν κολλησε σμν επειδη κατι εγινε πανω στο γαμησι :grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ναι τυπε
αλλα εμφανιζεται πιο συχνα αυτος που εχει αποριες αν κολλησε σμν επειδη κατι εγινε πανω στο γαμησι :grin:
τον αλλον που ελεγε οτι κολησε εκεινος σμν καποια ιεροδουλη τον πετυχες?  :sunglasses:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. Από τότε, και για ολο το καλοκαίρι δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί. Μου'λεγε: πίνεις, καπνίζεις, πάς σε γυναίκες στα μπαρ, να δούμε τί άλλο θα δούμε από σένα'..... Έχετε ανάλογα περιστατικά να διηγηθήτε? Γιατί, η όλη συζήτηση μέχρι τώρα είχε να κάνει με το αν σας έχει πάρει πρέφα η σύζυγος... 
αρχηγε καλο το παραμυθακι,αλλα το 17 επρεπε να το κανεις 27.
μεγαλε 17 χρονων τετοια μπαλα σε κολομπαρο ουτε ο μαραντονα επαιζε.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Πάλι πελάτες ψαρεύεις μωρή τρυπιοκώλα σκρόφα; :fuck2: :2funny:
μωρη κωλοκαταβοθρα, οταν ο δενδιας λεει για στρατοπεδα συγκεντρωσης πακηδων, την σουφρα σου εννοει? ολοι χωρανε εκει μεσα  :2on1:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. Από τότε, και για ολο το καλοκαίρι δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί. Μου'λεγε: πίνεις, καπνίζεις, πάς σε γυναίκες στα μπαρ, να δούμε τί άλλο θα δούμε από σένα'..... Έχετε ανάλογα περιστατικά να διηγηθήτε? Γιατί, η όλη συζήτηση μέχρι τώρα είχε να κάνει με το αν σας έχει πάρει πρέφα η σύζυγος... 

Α ναι νομιζω σε ειχα δει  :booty:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Κοίτα τί θυμήθηκα τώρα, όταν είμουν 17 χρονών, είμουν όλο μπουρδελότσαρκες, αλλά πιο πολύ πήγαινα σε κωλόμπαρα. Σε ένα απ'αυτά χαμουρεύτηκα έντονα με μια εκεί μέσα, ξεβρακώθηκα κανονικά, και με πήρε μάτι ένας γείτονας, και το'μαθε η μάνα μου. Από τότε, και για ολο το καλοκαίρι δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί. Μου'λεγε: πίνεις, καπνίζεις, πάς σε γυναίκες στα μπαρ, να δούμε τί άλλο θα δούμε από σένα'..... Έχετε ανάλογα περιστατικά να διηγηθήτε? Γιατί, η όλη συζήτηση μέχρι τώρα είχε να κάνει με το αν σας έχει πάρει πρέφα η σύζυγος...  

αρχηγε καλο το παραμυθακι,αλλα το 17 επρεπε να το κανεις 27.
μεγαλε 17 χρονων τετοια μπαλα σε κωλομπαρο ουτε ο μαραντονα επαιζε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom