Νέα

Σας σηκώνεται αυθαίρετα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

σας σηκωνεται αυθαιρετα(πληρης στυση)??

  • ναι

    Ψήφοι: 27 60,0%
  • οχι μονο ημισκληρος αντε να μ γινει

    Ψήφοι: 6 13,3%
  • σπανια

    Ψήφοι: 3 6,7%
  • εδω δε μου σηκωνεται ουτε με πιπα

    Ψήφοι: 4 8,9%
  • δε μου πεφτει ποτε/ειμαι πριαπος

    Ψήφοι: 5 11,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τι εννοω...

σας σηκωνεται το μοριο σας χωρις να το πειραξετε εσεις η καποια γυναικα η καποιος αντρας( :S ) ενδεχομενως??

δηλαδη μπορει ενω ειστε στο δρομο στο τρενο, στο γραφειο ξερω γω και εχετε καυλες να σας σηκωθει ??

μιλαω για πληρη στυση...οχι να ψιλοερεθιστει

μου δημιουργηθηκε αυτος ο προβληματισμος αυτες τις μερες οταν αλλοι χυστες μελη του φορουμ μου εξομολογηθηκαν οτι τους συμβαινει...και επειδη εμενα δε μου συμβαινει σκεφτομαι μηπως εχω καποιο προβλημα :helpplea:

Όχι... :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι εννοω...

σας σηκωνεται το μοριο σας χωρις να το πειραξετε εσεις η καποια γυναικα η καποιος αντρας( :S ) ενδεχομενως??

δηλαδη μπορει ενω ειστε στο δρομο στο τρενο, στο γραφειο ξερω γω και εχετε καυλες να σας σηκωθει ??

μιλαω για πληρη στυση...οχι να ψιλοερεθιστει

μου δημιουργηθηκε αυτος ο προβληματισμος αυτες τις μερες οταν αλλοι χυστες μελη του φορουμ μου εξομολογηθηκαν οτι τους συμβαινει...και επειδη εμενα δε μου συμβαινει σκεφτομαι μηπως εχω καποιο προβλημα :helpplea:
ουτε αυθαιρετα ουτε γενικως δεν μας σηκωνεται μαν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
νωντας
λακυ στραικ
λαγουδακης
θεσσαλος

αυτα ειναι θρεντ :rockon:
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
αυτο συμβαινει αλλα ειναι φυσιολογικο νομιζω.εγω εαν εχω να εκσπερματωσω πανω απο 3-4 μερεσ μεχρι κ ονειρωξη πα8αινω :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • nwntas anastash 3laloun.jpg
    nwntas anastash 3laloun.jpg
    255,2 KB · Εμφανίσεις: 66

Επισκέπτης
εμενα μου σηκωνεται που και που αυθαιρετα αλλα για να μη φανω  οταν υπαρχει κοσμος προσπαθω να σκεφτω κατι αρνητικο π.χ τη συγχωρεμενη τη θεια μου κι ετσι μου πεφτει με τη μια
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Λαγουδακης αποκατεστησε τον καλο του και εξαφανιστηκε απο το σαιτ. Τωρα προσπαθουν να κανουν παιδι στο εξωτερικο.
 :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λαγουδακης αποκατεστησε τον καλο του και εξαφανιστηκε απο το σαιτ. Τωρα προσπαθουν να κανουν παιδι στο εξωτερικο.
 :grin:
τυπε ειναι εντος ελλαδας
στο αγρινιο εχουν ανοιξει κομμωτηριο
παλιοτερα ειχαν βουλκανιζατερ αλλα λογω κρισης δεν τραβηξε :S
ο σοφιας προσπαθει με εξωσωματικες να κανει παιδι :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
τυπε ειναι εντος ελλαδας
στο αγρινιο εχουν ανοιξει κομμωτηριο
παλιοτερα ειχαν βουλκανιζατερ αλλα λογω κρισης δεν τραβηξε :S
ο σοφιας προσπαθει με εξωσωματικες να κανει παιδι :rockon:
Μακαρι να στεφτει με παιδι η αγαπη τους.
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
Στο λύκειο, μου σηκωνόταν στο μάθημα, ιδιαίτερα όταν έκανα μάτι τη δασκάλα φιλόλογο που φόραγε φούστα, ήταν κοντούλα, γεματούλα, πόντια, μελαχροινή. Μετά, όταν έβλεπα τις συμμαθήτριες, έμενε όρθιος μέχρι που σχολούσα. Όμως τρύπα δεν έβρισκα πουθενά, σε τσάρκα πήδηξα πρώτη φορά λίγο πριν τελειώσω το λύκειο.

Μετά στο πανεπηστήμιο, μου σηκωνόταν, όταν έβλεπα κάτι ψιλομπάζα συμφοιτήτριες. Δεν είχα γούστο, ούτε διάρκεια, όπως στο σχολείο.

Ύστερα το έριξα στο αλκοόλ με βαριά κατάχρηση για κάποια χρόνια, και σε συνδυασμό με τα άγχη, τη στενοχώρια και τις στερήσεις/κακουχίες, δεν μου σηκωνόταν ούτε γάμαγα.

Μετά το στρατό, έτζασα, βαρέθηκα το πιοτό, έχασα 25 κιλά, ήρθα στα ίσια μου, άρχισα τσαγάκια με βότανα και φυσική διατροφή, άσκηση/γυμναστήριο/superfoods, και πλέον λειτουργώ κανονικά.

Μου σηκώνεται χωρίς πείραγμα, όταν χουφτώνω κωλάρες, μπουτάρες ή μουνάκια, ενώ είμαι κίνηση. Μάλιστα, όταν χουφτώνω κορίτσαρους και γκομενάρες ελληνίδες θεάρες και φοιτητριάρες, όχι μόνο μου σηκώνεται χωρίς να ανταποδίδεται πάντα η χειρονομία μου (κάποιες μου τον πιάνουν κιόλας), αλλά κάποιες φορές ψευτοχύνω κιόλας πάνω μου, στα όρθια. Όμως πάντα αργώ να τελειώσω, και για να πάρει μπροστά, θέλει πίπα χάδια και παιχνίδια. Είμαι ο χειρότερος πιθανός πελάτης ενός μπουρδέλου ή μιας τάνας. Και πολλές γκόμενες δεν μου ενθουσιάστηκαν, κι ας λένε πως θέλουν διάρκεια και παιχνίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom