Νέα

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάριδες?

  • Οχι βέβαια,... αυτό δεν είναι σχέση

  • Φυσικά. Οι ελλεινίδες δεν τα σηκώνουν αυτά

  • Οχι αλλά η σχέση μας δεν είναι η ίδια. Το γυαλί έχει ραγίσει

  • Με χώρισε αλλά μετά από λίγο τα ξαναφτιάξαμε. Δεν μπορούσε χωρίς εμένα

  • Έδειξε κατανόηση και βελτιώθηκε και στο σεξ. Πλέον μου δίνει και πίσω πόρτα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.944
Πόντοι
17.785
Κακό αυτό.Δικαιολογώ μόνο αυτές που έχουν παρενέργειες σοβαρές ή δεν τις πιάνουν τα χάπια
Ειδικα καποιες κοπέλες 35+ αν δουν καποιον της προκοπης, ξυπνάνε οι ορμόνες τους!

Δεν ξέρεις τι είναι να σου στελνει βιντεακι το υπερηχογραφημα απο το Λητω.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.523
Πόντοι
25.186
Eνταξει τα τηλέφωνα καπως τα καλύπτεις,το ΕΛΕΝΑ ή ΜΑΙΡΗ δεν λεει κατι.

Το θεμα ειναι αλλο,πέρα απο το γαμο
Οταν κανετε σχεση ή βρισκετε μια γκομενα τελος παντων,συνεχιζετε να μπαινετε στο site;
Να βλεπετε κριτικές αφιξεις κτλ;

Μια μου ειπε και μαλιστα αυστηρα "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα τα κοψεις αυτα,αν ειναι δυνατον να εχουμε σχεση και να μπαινεις σε τετοια"

Τι κανετε,σβηνετε ιστορικά περιηγησης και τετοια;

Γενικά παιζει σοβαρη σχεση και ενασχόληση με το αθλημα;(μηπως σημαινει οτι η σχεση δεν ειναι σοβαρη ή δεν σε ικανοποιεί η κοπέλα αυτη;)
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
735
Like
964
Πόντοι
86
οι περισσοτερες ανω του 95% αν μαθουν κατι τετοιο ξενερωσαν κι εφυγαν
Μονο λιγες εξαιρεσεις υπαρχουν συνηθως απο νυμφομανείς που την βρισκουν οταν ακουν τετοια για τον γκομενο τους!
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
735
Like
964
Πόντοι
86
Eνταξει τα τηλέφωνα καπως τα καλύπτεις,το ΕΛΕΝΑ ή ΜΑΙΡΗ δεν λεει κατι.

Το θεμα ειναι αλλο,πέρα απο το γαμο
Οταν κανετε σχεση ή βρισκετε μια γκομενα τελος παντων,συνεχιζετε να μπαινετε στο site;
Να βλεπετε κριτικές αφιξεις κτλ;

Μια μου ειπε και μαλιστα αυστηρα "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα τα κοψεις αυτα,αν ειναι δυνατον να εχουμε σχεση και να μπαινεις σε τετοια"

Τι κανετε,σβηνετε ιστορικά περιηγησης και τετοια;

Γενικά παιζει σοβαρη σχεση και ενασχόληση με το αθλημα;(μηπως σημαινει οτι η σχεση δεν ειναι σοβαρη ή δεν σε ικανοποιεί η κοπέλα αυτη;)
εγω δεν θα την ακουγα.Θα της ελεγα οτι το Site Αυτό εχει μια μεγαλη ιστορία και ειμαι περηφανο μέλος του.Και οτι πρεπει να δειξει κατανόηση αν δεν θελει να με χασει οριστικα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Τώρα τις ξέρετε τις γυναίκες..... με το που θα αφήσετε το κινητό πάνω στο τραπέζι θα πάνε να το ψάξουν να δουν τι και πως και γιατί. Ανακαλύπτουν το τηλ της Αντριάννας της Μπέλας, της Αννούλας, της Μαρίνας, της Κατερίνας κλπ.... κλπ και η λίστα δεν έχει τελειωμό. Αγάπη μου πάς με πουτάνες.... σε ρωτάει!! Χωρίζουμε τώρα.... Το έχει πει ή το κατάπιε και κάνει την κότα?
οχι ποτε και ουτε εμαθε καποια οτι παω
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Όλα αυτά είναι για γκόμενες κόκκινο πανί. Κάποτε είχα πει σε μια τύπισσα κάτι του στυλ "πριν σε γνωρίσω είχα πάει στριπτιζάδικο με φίλους για το χαβαλέ, για να γελάσουμε, αλλά με αυτά που είδα σιχάθηκα, ούτε καν το χέρι μου δεν ακούμπησα και έφυγα" και η τύπισσα σπουπίδι με ανέβαζε κατακάθι της κοινωνίας με κατέβαζε... Που να είχαμε σχέση και να είχα πάει σε πουτάνες....

Ξέρω ζευγάρια που ο ένας ξενοπηδάει με την ανοχή του άλλου, αλλά όχι σε επαγγελματίες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Αυτος ειχε παει για ενα ξεμπουκωμα μια φορα ο δυσμοιρος και το πλήρωσε.
Μαλεας ειναι που ψαρωσε. Επρεπε να της πει οτι ειναι ψεμματα και επειδη η φιλη ειναι φιδι ηθελε να τους χωρισει γιατι ζηλευε και εμπνευστηκε αυτη την μυθοπλασια. Δηλαδη να μην παραδεχοταν τιποτε μεχρι να σβησει ο ηλιος. Ετσι δεν κανουν κι αυτες; που δεν παραδεχονται το παραμικρο, ακομη και καβαλα να τις πιασεις θα σου πουν ενα σκασμο δικαιολογιες και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζεις.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Όλα αυτά είναι για γκόμενες κόκκινο πανί. Κάποτε είχα πει σε μια τύπισσα κάτι του στυλ "πριν σε γνωρίσω είχα πάει στριπτιζάδικο με φίλους για το χαβαλέ, για να γελάσουμε, αλλά με αυτά που είδα σιχάθηκα, ούτε καν το χέρι μου δεν ακούμπησα και έφυγα" και η τύπισσα σπουπίδι με ανέβαζε κατακάθι της κοινωνίας με κατέβαζε... Που να είχαμε σχέση και να είχα πάει σε πουτάνες....

Ξέρω ζευγάρια που ο ένας ξενοπηδάει με την ανοχή του άλλου, αλλά όχι σε επαγγελματίες.
σε στριπτιτζαδικο εχω πει οτι εχω παει,δεν ειδα κατι αρνητικο..το ειχα ξεκαθαρισει και εξ αρχης οτι εχω φιλους που πηγαινουν συχνα εκει οποτε αν με πετυχεις η με παρεις θα στο πω δε θα το κρυψω...αλλα για μπουρδελα ποτε
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
735
Like
964
Πόντοι
86
εγω ειχα μια πρωην που οταν χωρίσαμε και ειχε τελειωσει το πραγμα εντελως της ειπα αν μπορει να μου κανει την χαρη να καθεται να την πηδαω οποτε εχω καυλες γιατι κι αυτη σαν πουτάνα την βλεπω αλλα και για τον λόγο να μην χαλαω τα χρηματα μου στα μπουρδελα.Δεν μου απαντησε ποτέ αν και ξερω οτι καταβαθος το ηθελε...
Της ειχα πει κι αλλα οτι δεν μπορω να την παρω στα σοβαρά γιατι μολις βλεπω την φατσα της αντι να μου ερθει να την φιλήσω,μου ερχοταν να αδειασω τα αρχιδια μου πανω στην μάπα της!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.697
Πόντοι
3.346
Τώρα τις ξέρετε τις γυναίκες..... με το που θα αφήσετε το κινητό πάνω στο τραπέζι θα πάνε να το ψάξουν να δουν τι και πως και γιατί. Ανακαλύπτουν το τηλ της Αντριάννας της Μπέλας, της Αννούλας, της Μαρίνας, της Κατερίνας κλπ.... κλπ και η λίστα δεν έχει τελειωμό. Αγάπη μου πάς με πουτάνες.... σε ρωτάει!! Χωρίζουμε τώρα.... Το έχει πει ή το κατάπιε και κάνει την κότα?
Εγω δεν εχω τετοια εμπειρια προσεχω αρκετα.
Εχω πετυχει ομως γνωστο μ. παντρεμενο με παιδια..ειχε χωρισει μια φορα και ειχα ακουσει οτι ειχε γκομενα,, πριν τον πετυχω σε ρδελο το πιστευα..τωρα οχι, μαλλον ειναι μπουρδελιαρης ο τυπος και τον ειχε παρει χαμπαρι η πρωτη γυναικα του και χωρισαν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.004
Πόντοι
3.656
έχω ακούσει για έναν που τον χώρισε η γκόμενα του επειδή τον έπιασε να πηγαίνει στα μπουρδέλα


δεν μπορούσε να την βγάλει τρελή γιατί τον είδε με τα μάτια της όταν μπήκε στο δωμάτιο για τον επόμενο πελάτη :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
Έχετε χτίσει ΣΠΙΤΙΑ μαζί.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
έχω ακούσει για έναν που τον χώρισε η γκόμενα του επειδή τον έπιασε να πηγαίνει στα μπουρδέλα


δεν μπορούσε να την βγάλει τρελή γιατί τον είδε με τα μάτια της όταν μπήκε στο δωμάτιο για τον επόμενο πελάτη :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
σκεψου τα ειχα με μια γκομενα καποτε που εμενε αχαρνων.Εχω χωρισει εδω και καιρο αλλα ακομα προσεχω. (και μαλιστα αχαρνων κοντα φωκαιας)..οταν τα ειχαμε πηγαινα μονο οταν ηξερα οτι ειχε δουλεια η ξημερωματα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.526
Κριτικές
62
Like
45.232
Πόντοι
9.297
ε αμα είναι έτσι να την ενημερώνεις κάθε φορά ώστε όταν γυρίζεις να σου χει έτοιμο το φαι και τον θερμοσίφωνα
Μα εννοείται ότι γίνεται αυτό.
Έχει ελευθέρας αφού και είναι εντάξει στις υποχρεώσεις του.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.526
Κριτικές
62
Like
45.232
Πόντοι
9.297
Eνταξει τα τηλέφωνα καπως τα καλύπτεις,το ΕΛΕΝΑ ή ΜΑΙΡΗ δεν λεει κατι.

Το θεμα ειναι αλλο,πέρα απο το γαμο
Οταν κανετε σχεση ή βρισκετε μια γκομενα τελος παντων,συνεχιζετε να μπαινετε στο site;
Να βλεπετε κριτικές αφιξεις κτλ;

Μια μου ειπε και μαλιστα αυστηρα "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα τα κοψεις αυτα,αν ειναι δυνατον να εχουμε σχεση και να μπαινεις σε τετοια"

Τι κανετε,σβηνετε ιστορικά περιηγησης και τετοια;

Γενικά παιζει σοβαρη σχεση και ενασχόληση με το αθλημα;(μηπως σημαινει οτι η σχεση δεν ειναι σοβαρη ή δεν σε ικανοποιεί η κοπέλα αυτη;)
Παντρεμένος συναγωνιστής έμπαινε στα κρυφά...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Γιατί να μας αποκαλούνε σκουπίδια ;
Επειδή γαμαμε κάποιες η οποίες στο φιναλε… γαμας , και στις άλλες αν και όποτε ;

Εγώ και στις 3 γυναίκες που παντρεύτηκα… πάντα έλεγα…

Κοιτά να μου είσαι μπιμπελό και να τα κανείς όλα στο γαμησι… γιατί έχει πολλές πουτανες έξω… και όπως χώρισα την 1η έτσι πάει και σένα.

Και μόνο σε καλό μου βγήκε…

Έτσι παίζω μπάλα και τώρα… τι δεν θες γαμησι… δεν πειράζει καβαλάω την μηχανή και γαμαω στα μπουρδελα ή παίρνω ένα μπιμπελό και μου έρχεται στο σπίτι

Τώρα για τις φεμινίστριες, αγαμητες ή παντρεύτηκα και έγινα λαστιχάκι της Michelin, και θα γαμας όποτε θέλω εγώ…

Δεν !

Θα γαμαμε μέχρι να μην μας σηκώνεται και να σβήσει ο ήλιος.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.077
Πόντοι
2.256
Γιατί να μας αποκαλούνε σκουπίδια ;
Επειδή γαμαμε κάποιες η οποίες στο φιναλε… γαμας , και στις άλλες αν και όποτε ;

Εγώ και στις 3 γυναίκες που παντρεύτηκα… πάντα έλεγα…

Κοιτά να μου είσαι μπιμπελό και να τα κανείς όλα στο γαμησι… γιατί έχει πολλές πουτανες έξω… και όπως χώρισα την 1η έτσι πάει και σένα.

Και μόνο σε καλό μου βγήκε…

Έτσι παίζω μπάλα και τώρα… τι δεν θες γαμησι… δεν πειράζει καβαλάω την μηχανή και γαμαω στα μπουρδελα ή παίρνω ένα μπιμπελό και μου έρχεται στο σπίτι

Τώρα για τις φεμινίστριες, αγαμητες ή παντρεύτηκα και έγινα λαστιχάκι της Michelin, και θα γαμας όποτε θέλω εγώ…

Δεν !

Θα γαμαμε μέχρι να μην μας σηκώνεται και να σβήσει ο ήλιος.
Κάπως έτσι!!!
Εγώ δεν το φωνάζω φόρα παρτίδα αλλά τηρώ τον κανόνα!!! Όσο μας σηκώνεται γαμάμε!!!!
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
686
Κριτικές
3
Like
885
Πόντοι
366
Εγω δεν εχω γυναικα ειμαι σχετικα μικρος αλλα εχει τυχει να πετυχω συμμαθητρια απο το σχολειο σε γνωστο μασαζερι που δουλευε ως καθαριστρια εκει και με εχει κανει τσιμπουκι σε ολο το σχολειο και τωρα στα reunion δεν με φωναζουν γιατι λενε μην τους κολλησω τιποτα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.077
Πόντοι
2.256
Εγω δεν εχω γυναικα ειμαι σχετικα μικρος αλλα εχει τυχει να πετυχω συμμαθητρια απο το σχολειο σε γνωστο μασαζερι που δουλευε ως καθαριστρια εκει και με εχει κανει τσιμπουκι σε ολο το σχολειο και τωρα στα reunion δεν με φωναζουν γιατι λενε μην τους κολλησω τιποτα
Τώρα που είπες reunion εγώ τις περνάω ένα κωλόχερο - βυζόχερο σχεδόν όλες κάθε χρόνο, για να δω αν κρατιούνται σε φόρμα!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
Να δεις πώς κακαρίζουν!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom