Νέα

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάριδες?

  • Οχι βέβαια,... αυτό δεν είναι σχέση

  • Φυσικά. Οι ελλεινίδες δεν τα σηκώνουν αυτά

  • Οχι αλλά η σχέση μας δεν είναι η ίδια. Το γυαλί έχει ραγίσει

  • Με χώρισε αλλά μετά από λίγο τα ξαναφτιάξαμε. Δεν μπορούσε χωρίς εμένα

  • Έδειξε κατανόηση και βελτιώθηκε και στο σεξ. Πλέον μου δίνει και πίσω πόρτα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.129
Πόντοι
206
Άμα η γυναίκα σου ψάχνει το κινητό και την έχεις ακόμα… ή δεν της έχεις σπάσει το κεφάλι
κάτι δεν πάει καλά !
Φιλε σε κοβω ψαγμένο
Ποιες ειναι οι κοκκινες κάρτες για μια γυναίκα ως συμπεριφορά?
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Φιλε σε κοβω ψαγμένο
Ποιες ειναι οι κοκκινες κάρτες για μια γυναίκα ως συμπεριφορά?
Από την στιγμή που θα σου ξεκινήσει

Δεν μπορώ για σεξ…

Τα παιδιά μου …

και πάσης αρχή ζηλοτυπίας

Πόδι και χαμένος δεν θα βγεις…
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
ΕΣΥ πρέπει να έχεις πολύ βαθιά δεξιά τσέπη…
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.129
Πόντοι
206
Από την στιγμή που θα σου ξεκινήσει

Δεν μπορώ για σεξ…

Τα παιδιά μου …

και πάσης αρχή ζηλοτυπίας

Πόδι και χαμένος δεν θα βγεις…
Μια τυπισσα παλια εκανε το εξης μου επαιρνε δωρο αφου της ειχα παρει,η έπρεπε οτιδηποτε να κανω εγω πρωτακαι μετα αυτη?
Καλα εκανα και την εδιωξα?
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Μια τυπισσα παλια εκανε το εξης μου επαιρνε δωρο αφου της ειχα παρει,η έπρεπε οτιδηποτε να κανω εγω πρωτακαι μετα αυτη?
Καλα εκανα και την εδιωξα?
Δηλαδή βγάζατε χάρακα στην σχέση ;
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Αυτη το εκανε κοιταγε τι θα εκανα?.π.χ αν εκανα δώρο 25 ευρω θα εκανε αντίστοιχης αξιας
Αν και είναι εκτός θέματος οι ερωτήσεις σου
η απάντηση είναι δεν έκοβε φλέβες για πάρτη σου…
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.944
Πόντοι
17.785
ΕΣΥ πρέπει να έχεις πολύ βαθιά δεξιά τσέπη…
Εγω αρχισα στα 17 στα μπουρδελα στα 3000δρχ, στα 21 βιζιτα στα 15χιλιαρικα, πάντα είχα γκόμενα μετα συζυγο κλπ.

Τωρα κανω το διδακτορικο μου στο ακα κρεμπιε. Τσεπη ψιλοβαθεια πλεον , Συριζαικου τύπου ομως. Εδω μέσα πιστεψε με υπάρχουν πολυ βαθυτερες απο την δική μου.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536
Μια τυπισσα παλια εκανε το εξης μου επαιρνε δωρο αφου της ειχα παρει,η έπρεπε οτιδηποτε να κανω εγω πρωτακαι μετα αυτη?
Καλα εκανα και την εδιωξα?
Που τις βρίσκετε αυτές ρε τύποι.
Είναι για πέταμα στα πιράνχας οι συγκεκριμένες καριόλες και να απολαμβάνεις το θέαμα.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Εγω αρχισα στα 17 στα μπουρδελα στα 3000δρχ, στα 21 βιζιτα στα 15χιλιαρικα, πάντα είχα γκόμενα μετα συζυγο κλπ.

Τωρα κανω το διδακτορικο μου στο ακα κρεμπιε. Τσεπη ψιλοβαθεια πλεον , Συριζαικου τύπου ομως. Εδω μέσα πιστεψε με υπάρχουν πολυ βαθυτερες απο την δική μου.
Έλα δικός μου είσαι
3.000δρχ , 10.000-15.000 βίζιτα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Εγω αρχισα στα 17 στα μπουρδελα στα 3000δρχ, στα 21 βιζιτα στα 15χιλιαρικα, πάντα είχα γκόμενα μετα συζυγο κλπ.

Τωρα κανω το διδακτορικο μου στο ακα κρεμπιε. Τσεπη ψιλοβαθεια πλεον , Συριζαικου τύπου ομως. Εδω μέσα πιστεψε με υπάρχουν πολυ βαθυτερες απο την δική μου.
Extreme sport το ακά κρεμπιέ με βίζιτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
ΕΣΥ πρέπει να έχεις πολύ βαθιά δεξιά τσέπη…

Δεν ξέρω για τον συγκεκριμένο συναγωνιστή, αλλά ισχύει πως αμα είσαι πολύ φραγκατος, μπορείς να γαμας όσες θες, και η γυναίκα σου θα κάνει τα στραβά μάτια, και θα λέει "άντρας είναι, ας πάει και με καμία άλλη"….αμα είσαι κανένας μπατίρης, θα σου κάνει και μήνυση όπως ανέφερε ο έτερος συναγωνιστής πιο πριν….Οι γυναίκες προτιμούν να μοιράζονται έναν άντρα με υψηλή αξία και στάτους, παρά να έχουν αποκλειστικότητα με έναν πλεμπαιο
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Φαίνεται απίστευτο και θα νομίζετε ότι σας το λέω για να κάνω φιγούρα, αλλά κάποια που είχε μάθει κάποτε ότι κυκλοφορώ στην πιάτσα, μου κόλλαγε περισσότερο. Δεν είχαμε σχέση τότε. Μάλιστα εγώ την απέφευγα, διότι δεν γούσταρα σχέσεις και δεσμεύσεις. Αυτή εκεί με έχει ζαλίσει στα τηλεφωνήματα. Αφού αναρωτιόμουν μήπως ήταν καμιά κρυφό βίζιτα. ή απλώς ήθελε να μου φάει λεφτά, αφού αυτός σου λέει πηγαίνει και τα τρώει στις τάνες, να του τα φάω εγώ θα σκέφτηκε.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.944
Πόντοι
17.785

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Δεν ξέρω για τον συγκεκριμένο συναγωνιστή, αλλά ισχύει πως αμα είσαι πολύ φραγκατος, μπορείς να γαμας όσες θες, και η γυναίκα σου θα κάνει τα στραβά μάτια, και θα λέει "άντρας είναι, ας πάει και με καμία άλλη"….αμα είσαι κανένας μπατίρης, θα σου κάνει και μήνυση όπως ανέφερε ο έτερος συναγωνιστής πιο πριν….Οι γυναίκες προτιμούν να μοιράζονται έναν άντρα με υψηλή αξία και στάτους, παρά να έχουν αποκλειστικότητα με έναν πλεμπαιο
Μην είσαι απόλυτος.Οι γυναίκες που είναι ανεξάρτητες οικονομικά και με τη διατροφή που θα πάρουν,μια χαρά μπορούν να χωρίσουν
Φαίνεται απίστευτο και θα νομίζετε ότι σας το λέω για να κάνω φιγούρα, αλλά κάποια που είχε μάθει κάποτε ότι κυκλοφορώ στην πιάτσα, μου κόλλαγε περισσότερο. Δεν είχαμε σχέση τότε. Μάλιστα εγώ την απέφευγα, διότι δεν γούσταρα σχέσεις και δεσμεύσεις. Αυτή εκεί με έχει ζαλίσει στα τηλεφωνήματα. Αφού αναρωτιόμουν μήπως ήταν καμιά κρυφό βίζιτα. ή απλώς ήθελε να μου φάει λεφτά, αφού αυτός σου λέει πηγαίνει και τα τρώει στις τάνες, να του τα φάω εγώ θα σκέφτηκε.
Ήθελε να σου τα φάει.Καμία γυναίκα δεν θα εκτιμήσει κάποιον που πληρώνει για σεξ,ακόμα και αυτές που δεν θα δε απαξιώσουν τελείως
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Πραγματι αλλα οχι για αυτο που νομίζεις! Ολα τα κοριτσια είναι μαλλωμενα με την αντισυλληψη
Κακό αυτό.Δικαιολογώ μόνο αυτές που έχουν παρενέργειες σοβαρές ή δεν τις πιάνουν τα χάπια
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Ήθελε να σου τα φάει.Καμία γυναίκα δεν θα εκτιμήσει κάποιον που πληρώνει για σεξ,ακόμα και αυτές που δεν θα δε απαξιώσουν τελείως
Σωστός. Ούτε οι τάνες που τρώνε από μας δεν μας εκτιμούν.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Σωστός. Ούτε οι τάνες που τρώνε από μας δεν μας εκτιμούν.
Έτσι είναι.Μπορεί να σε συμπαθήσουν ως άνθρωπο,αλλά θα προτιμήσουν να παντρευτούν κάποιον άσχετο με τη φάση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom