Νέα

SaMeplace Dungeon - Ξέρει κανείς τι παίζει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Αν πω οτι δεν το περιμενα θα πω ψεμματα......
Οταν ακουγονται αληθειες το σειμ απουσιαζει ως συνηθως.
Ευτυχως Κυριες οπως η Λολα,η Αφροδιτη,η Ηλεκτρα και αλλες εδωσαν συνεντευξη μιας και δεν φοβουνται τις αληθειες ουτε εκλεψαν ποτε δουλειες αλλων ;)
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Φίλε, δυστυχώς είναι άφαντη, δεν κατάφερα τίποτα, όσο και αν την έψαξα. Σκέφτομαι Αλεξάνδρα που εσχάτως έχει αποκτήσει και χώρο, οπότε θα δούμε τι γίνεται και από εκεί..
Θεανω απιστευτη!!!!! Εχω περασει τελεια! Μουναρα δεν συναντας στην ηλικια της τετοιες γυναικες!
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Έμαθα από πρώτο χέρι πως η Κυρία Εύα δεν θα δώσει συνέντευξη στο Kinky fantasies. Όπως μου είπε η ίδια οι ερωτήσεις που της έκανε  o male tsouli, ήταν προσβλητικές γι αυτήν, για τον χώρο της και τα όσα πρεσβεύει. Σχεδόν την κάλεσε σε απολογία για πολλά ανυπόστατα. Τον έχει ενημερώσει με κάποιο mail και του εξήγησε και τους  λογούς που δεν θα δώσει καμία συνέντευξη σε αυτόν. Επίσης έχει ενημερώσει για το ερωτηματολόγιο και άλλες γνωστές Κυρίες φίλες της, που όταν τα διάβασαν φρίκαραν και εκείνες με το θράσος και την κακία που βγάζει ο συγκεκριμένος στο πρόσωπο της και το Same Place. Βασικά ζήτησα να μου στείλει τις ερωτήσεις που την έθιξαν, αλλά το αρνήθηκε. Για την ακρίβεια μου είπε «ντρέπομαι και να τα διαβάσεις». Όπως το φανταζόμουν έγινε λοιπόν και λυπάμαι που δεν έπεσα έξω, για την προκατάληψη του male tsoyli. :S

H Κυρία Εύα έδωσε μια όμορφη και ανθρώπινη συνέντευξη σε άλλο site:

Εύα το να μιλάς για τον εαυτό σου στο 3ο πρόσωπο είναι το λιγότερο απολαυστικό, keep walking ή μάλλον posting!
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Αυτά είναι !!!!


Για όσους συνάδελφους ενδιαφέρονται, την Παρασκευή 08/01/2016 στις 23.00 οι Αφέντρες Anastasia Kiritsi και Aida Karali θα είναι Live στο studio του Extrakavantza Web TV. Για να δούμε τι θα δούμε



:humpleg: :lheel:
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Έμαθα από πρώτο χέρι πως η Κυρία Εύα δεν θα δώσει συνέντευξη στο Kinky fantasies. Όπως μου είπε η ίδια οι ερωτήσεις που της έκανε  o male tsouli, ήταν προσβλητικές γι αυτήν, για τον χώρο της και τα όσα πρεσβεύει. Σχεδόν την κάλεσε σε απολογία για πολλά ανυπόστατα. Τον έχει ενημερώσει με κάποιο mail και του εξήγησε και τους  λογούς που δεν θα δώσει καμία συνέντευξη σε αυτόν. Επίσης έχει ενημερώσει για το ερωτηματολόγιο και άλλες γνωστές Κυρίες φίλες της, που όταν τα διάβασαν φρίκαραν και εκείνες με το θράσος και την κακία που βγάζει ο συγκεκριμένος στο πρόσωπο της και το Same Place. Βασικά ζήτησα να μου στείλει τις ερωτήσεις που την έθιξαν, αλλά το αρνήθηκε. Για την ακρίβεια μου είπε «ντρέπομαι και να τα διαβάσεις». Όπως το φανταζόμουν έγινε λοιπόν και λυπάμαι που δεν έπεσα έξω, για την προκατάληψη του male tsoyli. :S

H Κυρία Εύα έδωσε μια όμορφη και ανθρώπινη συνέντευξη σε άλλο site:

Για όσους ενδιαφέρονται για την αλήθεια !
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Να προσθέσω και εγω τις εμπειρίες μου, στο Same η Dark Secrets εχω παει. Ωραίος χώρος με καλό εξοπλισμό αν και θα τον ηθελα λίγο πιο καθαρό οι Κυρίες αν και νεες σχετικά σε ηλικία αρκετά καλές το είδος τους. Ομως αν δεν σας ενδιαφέρει να επισκεφθείτε ένα εξοπλισμένο studio και σας κάνει και ξενοδοχείο ....τοτε Θεανω δαγκωτό ! Ισως η πιο όμορφη Ελληνίδα Αφέντρα που κυκλοφορεί αυτη τη στιγμη. Τελειο σωμα και εκπληκτικό πρόσωπο. Αλλά το σημαντικότερο κατεχει και το αθλημα και δεν εννοω μόνο τα ποδολαγνικά. Εκείνο που με ενθουσιασε ήταν ότι μιλήσαμε 5 λεπτά πριν ξεκινήσει το πρόγραμμα και μετα ηταν  λες και ειχε μπει μεσα στο μυαλό μου. Διαθέτει και καλό εξοπλισμό αλλά τα ντυσίματα της είναι το κάτι άλλο.
 

sotsl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
114
Like
2
Πόντοι
1
Που τη βρισκουμε ρε παιδια τη Θεανω που λετε ; Εχουμε καμια αγγελια η κανα λινκ ;
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ωραία η Αφροδίτη για σκλάβα μια χαρά είναι :vomit: και πάντα Κυρίαρχη έχει δηλώσει στο KINKY στις φωτογραφίες άλλα βλέπουμε.
 

Συνημμένα

  • 11061309_1445517862406129_4614682824720220898_n.jpg
    11061309_1445517862406129_4614682824720220898_n.jpg
    17,1 KB · Εμφανίσεις: 106

gatos57

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
18
Like
27
Πόντοι
0
Το καλύτερο dungeon της Ελλαδας και με διαφορά

Βασικα παρολο που ειμαι πολυ παλιο μελος στο site γραφω παρα πολυ σπανια.
Αυτη τη φορα θα γραψω γιατι βαρεθηκα να διαβαζω υπερβολες.
Οταν λες οτι το sameplace ειναι το καλυτερο dungeon στην Ελλαδα με διαφορα τοτε ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις δει το underground .
Τεραστιο με παρα πολλους διαφορετικους χωρους κυριολεκτικα πληρως εξοπλισμενους.
Σημαντικα στοιχεια (για εμενα προσωπικα) η καθαριοτητα του και η δυνατοτητα να εχω prive ολο το χωρο προς χαρη της εχεμυθειας και της διακριτικοτητας για την ιδιαιτεροτητα μου και ολα αυτα σε παρα πολυ λογικη τιμη.Για τους ανωτερω λογους λοιπον σε συνδιασμο με τις ικανοτητες που διαθετει η κυρια Αλεξανδρα πιστευω οτι το underground ειναι το καλυτερο πραγματικο dungeon στην Ελλαδα.
Επισης πληροφοριακα dungeon  ηταν σκοτεινα υπογεια  στην Αγγλια που γινοντουσαν βασανιστηρια οποτε  δεν κολλαει σε οροφο
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
όταν το έγραψα δεν ξέρω αν είχε ανοίξει αυτό το νέο dungeon προχθές το είδα εντυπωσιακό αλλά δεν έχω πάει.όταν θα πάω θα γράψω,μην ξεχνάμε ότι είναι Χρόνια το same και έχει αλλάξει όνομα τώρα και καθαρό το βρίσκω και κοπέλες μια χαρά και πιο καλές τιμές.Εσύ γιατί νευρίασες την γνώμη μας λέμε και εδώ και σε άλλες ομάδες.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Βασικα παρολο που ειμαι πολυ παλιο μελος στο site γραφω παρα πολυ σπανια.
Αυτη τη φορα θα γραψω γιατι βαρεθηκα να διαβαζω υπερβολες.
Οταν λες οτι το sameplace ειναι το καλυτερο dungeon στην Ελλαδα με διαφορα τοτε ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις δει το underground .
Τεραστιο με παρα πολλους διαφορετικους χωρους κυριολεκτικα πληρως εξοπλισμενους.
Σημαντικα στοιχεια (για εμενα προσωπικα) η καθαριοτητα του και η δυνατοτητα να εχω prive ολο το χωρο προς χαρη της εχεμυθειας και της διακριτικοτητας για την ιδιαιτεροτητα μου και ολα αυτα σε παρα πολυ λογικη τιμη.Για τους ανωτερω λογους λοιπον σε συνδιασμο με τις ικανοτητες που διαθετει η κυρια Αλεξανδρα πιστευω οτι το underground ειναι το καλυτερο πραγματικο dungeon στην Ελλαδα.
Επισης πληροφοριακα dungeon  ηταν σκοτεινα υπογεια  στην Αγγλια που γινοντουσαν βασανιστηρια οποτε  δεν κολλαει σε οροφο
Φίλε gatos το same place έχει γράψει ιστορία. Εχουν εκπαιδευετεί και έχουν περάσει απο εκεί οι καλύτερες αφέντρες της Ελλάδας. Το underground άνοιξε προχθές. Δεν αμφισβητώ πως μπορεί να είναι ένας ωραίος χώρος, το βλεπω και στις φωτογαφίες, αλλά δεν ξέρουμε ακόμα τι παίζει εκεί μέσα. Ας πάρει τον χρόνο του και θα κριθεί. Μόνο ο χρόνος θα δείξει αν αντεξει και τι θα παρέχει. Οσο για το αν ένα bdsm dungeon είναι σε όροφο ή όχι, δεν έχει καμιά σημασία. Προσωπικά έχω πάει στο εξωτερικό σε κάποια που είναι αε πολύ ψηλούς ορόφους. Δεν τα λέμε dungeon επειδή είναι στα υπόγεια. Αν κυριολεκτήσουμε με την λέξη κανένα δεν είναι κανονικό dungeon.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Φίλε gatos το same place έχει γράψει ιστορία. Εχουν εκπαιδευετεί και έχουν περάσει απο εκεί οι καλύτερες αφέντρες της Ελλάδας. Το underground άνοιξε προχθές. Δεν αμφισβητώ πως μπορεί να είναι ένας ωραίος χώρος, το βλεπω και στις φωτογαφίες, αλλά δεν ξέρουμε ακόμα τι παίζει εκεί μέσα. Ας πάρει τον χρόνο του και θα κριθεί. Μόνο ο χρόνος θα δείξει αν αντεξει και τι θα παρέχει. Οσο για το αν ένα bdsm dungeon είναι σε όροφο ή όχι, δεν έχει καμιά σημασία. Προσωπικά έχω πάει στο εξωτερικό σε κάποια που είναι αε πολύ ψηλούς ορόφους. Δεν τα λέμε dungeon επειδή είναι στα υπόγεια. Αν κυριολεκτήσουμε με την λέξη κανένα δεν είναι κανονικό dungeon.
Συμφωνώ ο χρόνος θα δείξει,αν και σαν χώρος που το είδα σε βίντεο είναι ωραίος.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Να προσθέσω και εγω τις εμπειρίες μου, στο Same η Dark Secrets εχω παει. Ωραίος χώρος με καλό εξοπλισμό αν και θα τον ηθελα λίγο πιο καθαρό οι Κυρίες αν και νεες σχετικά σε ηλικία αρκετά καλές το είδος τους. Ομως αν δεν σας ενδιαφέρει να επισκεφθείτε ένα εξοπλισμένο studio και σας κάνει και ξενοδοχείο ....τοτε Θεανω δαγκωτό ! Ισως η πιο όμορφη Ελληνίδα Αφέντρα που κυκλοφορεί αυτη τη στιγμη. Τελειο σωμα και εκπληκτικό πρόσωπο. Αλλά το σημαντικότερο κατεχει και το αθλημα και δεν εννοω μόνο τα ποδολαγνικά. Εκείνο που με ενθουσιασε ήταν ότι μιλήσαμε 5 λεπτά πριν ξεκινήσει το πρόγραμμα και μετα ηταν  λες και ειχε μπει μεσα στο μυαλό μου. Διαθέτει και καλό εξοπλισμό αλλά τα ντυσίματα της είναι το κάτι άλλο.
Εγώ έκανα session με την Έρικα στο διαμερισμά της,και σώμα άπαιχτο και πρόσωπο αλλά πάνω απο όλα έμπειρη,πέρασα εξαιρετικά,έχει τα πάντα από αξεσουάρ  και δύο ντουλάπες με φετιχιστικά ρούχα,για εμένα που είμαι φετιχιστής και ποδολάγνος ότι καλύτερο,αν και μου έκανε και άλλα κόλπα πιο προχωρημένα.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Βρρήκα αυτό που αφορά το same place και νομίζω πως θα ενδιαφέρει κάποιους φίλους
Εγώ τουλάχιστον το βρήκα πολύ ενδιαφέρον  :hi:

[URL unfurl="true"]http://sameplacedungeon.blogspot.gr/2016/02/h-same-place.html[/url]

Επίσης είδα πως η Κυρία Εύα έχει απαντήσει με e mail στον male tsoyli γιατί δεν του έδωσε συνεύντευξη για το kinky fantasies
και μάλιστα γράφει δημόσια τους λόγους σε αυτή την σελίδα:

[URL unfurl="true"]http://sameplacedungeon.blogspot.gr/2016/02/kinkyfantasiesonline.html[/url]

Είπα και γω!!!     :think:
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Βρρήκα αυτό που αφορά το same place και νομίζω πως θα ενδιαφέρει κάποιους φίλους
Εγώ τουλάχιστον το βρήκα πολύ ενδιαφέρον  :hi:

[URL unfurl="true"]http://sameplacedungeon.blogspot.gr/2016/02/h-same-place.html[/url]

Επίσης είδα πως η Κυρία Εύα έχει απαντήσει με e mail στον male tsoyli γιατί δεν του έδωσε συνεύντευξη για το kinky fantasies
και μάλιστα γράφει δημόσια τους λόγους σε αυτή την σελίδα:

[URL unfurl="true"]http://sameplacedungeon.blogspot.gr/2016/02/kinkyfantasiesonline.html[/url]

Είπα και γω!!!     :think:
Ευχαριστώ θα το έκανα εγώ. Με έβγαλες απο τον κόπο  ;)
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι πως όλα γυρνάνε γύρω απ' το πως ο καθένας θα οχυρώσει καλύτερα το στρατόπεδό του εναντίον του άλλου. Αυτό πέρα από κατινίστικο, γυναικουλίστικο και άκρως εξευτιλιστικό για τις περσόνες του bdsm (Δέσποινα-Εύα) αλλά και των υπολοίπων κυριών που τις συντροφεύουν είναι και κουραστικό πλέον για εμάς που θέλουμε να μάθουμε πράγματα κι αντί αυτού να βλέπουμε το φόρουμ να γεμίζει με κατινιές θυμίζοντας τόλμη και γοητεία. Τα μαύρα χάλια....
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Πιο μαύρα και από το κατράμι, επίπεδο μηδέν ένθεν κακείθεν, μεσημεριανάδικο κανονικά..
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Ασχοληθείτε λίγο ρε admins, απ΄τη μία η ώρα το 'στειλε ο άλλος το μήνυμα, πότε θα το εγκρίνετε να το διαβάσουμε και 'μεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom