Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μπετο στο πνευμα ρε. ψυχη ατρωτη. θα τον περασω σχολειο θα τον ατσαλωσω τον χασοδικη να σκορπαει νικ στο διαβα.
καλα καλα....κατσε μη σου κανει καμια καταθεση ψυχης στο πρωτο μαθημα  :uglystupid: το target group του μπολντισμου ειναι οτι πεταει στα αζητητα ο νωντισμος  :rockon: :rockon: απο τα σαπακια μας ψωνιζετε  :rockon: :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλα καλα....κατσε μη σου κανει καμια καταθεση ψυχης στο πρωτο μαθημα  :uglystupid: το target group του μπολντισμου ειναι οτι πεταει στα αζητητα ο νωντισμος  :rockon: :rockon: απο τα σαπακια μας ψωνιζετε  :rockon: :rockon:

εχω αιτησεις απο πρωτοκλασσατα στελεχη του κινηματος των φαντασματων σας. θα τα εμφανισω με την εναρξη της εκπαιδευτικης περιοδου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
απολυτε , μια σεμνη τελετη σε παρακαλω, ξερεις τη φτηνη που βιδωνεις τα χερουλια πανω στο πτωμα εχουμε κριση και δεν ειμαστε για πολυτελειες τωρα  :sunglasses:
χαρτοκουτο τυπε :rockon:

URL]]
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Πρόταση για σχηματισμό ισχυρής Κεντροδεξιάς
Καρατζαφέρης: Είμαι έτοιμος για συνεργασία με τη Νέα Δημοκρατία

Την επιθυμία του να συνεργαστεί με τη Νέα Δημοκρατία και τον Αντώνη Σαμαρά εξέφρασε ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ, Γιώργος Καρατζαφέρης.

Μιλώντας στον ΣΚΑΪ, ο κ. Καρατζαφέρης διευκρίνισε ότι "δεν συζητάμε για επιστροφή στη Νέα Δημοκρατία. Μιλάμε για συλλειτυργία αλλαγής πολιτικής. Ο ΣΥΡΙΖΑ δεν κερδίζει γιατί είναι καλός. Κερδίζει γιατί γίνονται αλλεπάλληλα λάθη πολιτική. Βοηθάω για να αλλάξουμε πολιτική. Εγώ δεν έχω ιδιοτέλεια. Είμαι ανοιχτός για συνεργασία στα πλαίσια αλλαγής πολιτικής. Είμαι εκεί που ήμουν το 2012 όταν αποχώρησα. Το ναι σε όλα έφερε την πολιτική εκεί που είναι".


χλα χλα χλα χλα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
πρεπει να εχει σοβαρα προβλήματα τυπε ο αποκης....πολύ σοβαρά προβλήματα....

ρε θα μας τρελανουν αυτοι..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
αυτος ελεγε οτι ο πατερας του 40χρονια μαγαζι ειχε...και τωρα κλαιγεται επειδη πληρωνει αρκετα  :2funny: :2funny: :2funny:
ο αλλος ο μεμοσεξ ελεγε οτι οι γονεις του ηταν στο δημοσιο 35χρονια  :grin: :grin: πεινα μεγαλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πολυ μεγαλη κριση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οπως θυμαμαι ακουγα συζητηση δυο αλβανων στην ελλαδα πριν κανα 2 χρονια πια κριση ρε μαθανε ολοι κριση εχουνε ολοι κανα 500χιλ και κλαιγονται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να ερθουν στην χωρα μας να δουν τι σημαινει κριση  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Τίποτα δεν έγινε. Αλλά κοίτα μη μείνει το κόμμα του Σιδερένιου εκτός βουλής και άσε τον Καρατζαβλάκα.

φτανει που θα ειναι η λαικη δεξια για να πετυχαινει τις χρεοκοπιες μας
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
φτανει που θα ειναι η λαικη δεξια για να πετυχαινει τις χρεοκοπιες μας
Αν δεν το έχεις καταλάβει ο Αντρέας δούλευε χρόνια για τη χρεωκοπία μας (25% του ΑΕΠ χρέος όταν παρέλαβε --> 90% όταν παρέδωσε στο Δρακουμέλ) και το παιντί την ολοκλήρωσε ("Λεφτά υπάρχουν" και μοίρασμα επιδόματος αλληλεγγύης με έλλειμα πάνω από 10%). Αλλά τι λέω. Ακόμα δεν έχεις καταλάβει...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Αν δεν το έχεις καταλάβει ο Αντρέας δούλευε χρόνια για τη χρεωκοπία μας (25% του ΑΕΠ χρέος όταν παρέλαβε --> 90% όταν παρέδωσε στο Δρακουμέλ) και το παιντί την ολοκλήρωσε ("Λεφτά υπάρχουν" και μοίρασμα επιδόματος αλληλεγγύης με έλλειμα πάνω από 10%). Αλλά τι λέω. Ακόμα δεν έχεις καταλάβει...

ναι ναι




 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
παιδια ο τζωνυ ειναι προβοκατορας της χρυσης αυγης για να αγανακτει τον κοσμο και να τους στελνει στους ναζι.
με εμενα το καταφερε.
ακομη να το καταλαβετε για ποιον πραγματικα δουλευει  :headbang:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.801
Πόντοι
6.515
τεκμαιρεται απο το γεγονος πως οι πιο ακριβες περιοχες που ειναι χτισμενες οι βιλλαρες των νεοπλουτων πασοκων (βλ.πολιτεια, εκαλη, κλπ) ΔΕΝ εχουν την υψηλοτερη τιμη ζωνης. Τεκμαιρεται απο το γεγονος πως στον υπολογισμο του φορου παιζουν ρολο διαφορες παπαριες οπως ο αριθμος προσοψεων (99% των αγροτικων οικιων εχουν 4, οι βιλες της εκαλης 1-2), το εμβαδον του οικοπεδου που ειναι χτισμενο το ακινητο κλπ.

αυτό που αναφέρεις τυπε είναι εντελως λαθος. Στις περιοχες Π.Ψυχικο, Εκαλη, Βουλιαγμενη οι αντικειμενικες είναι εξωπραγματικες 4.500 - 7.000 το τετραγωνικο. Αποτέλεσμα για ένα στρεμμα γης να βγαζει ΕΝΦΙΑ 15 - 30.000 ευρω /χρονο.
Καλο είναι να τα ψαχνει κανεις τα πραγματα παρα να λεει ότι του κατεβει  :S
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
παιδια ο τζωνυ ειναι προβοκατορας της χρυσης αυγης για να αγανακτει τον κοσμο και να τους στελνει στους ναζι.
με εμενα το καταφερε.
ακομη να το καταλαβετε για ποιον πραγματικα δουλευει  :headbang:

μήπως ήταν πάλι αυτός που σ'έκανε και άθεο μαν :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • nwntovivlos.jpg
    nwntovivlos.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 35

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Παμε λοιπον ξανα

1ον η ip ειναι απο καφε οποτε εχεις να καλυψεις μια αποσταση 600μετρα

2ον το e-mail εχω κανει login 1 φορα κ δεν το χρησιμοποιο ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΔΩ

Τακτικές ανταρτοπολεμου από τον apoc ....  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom