Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γιαννη δεν με πειθουν αυτά. Αφου το ρολόι ηταν σε άλλο ονομα, πώς να ενταχθεί η γυναικα στην κατηγορια αυτή?

ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΚΟΥΔΟΥΝΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΕ??????????????????

γιατί απαγορεύεται από τον κανονισμό .. και οι λόγοι απλοί

(1) να μην έχουμε δράματα και θεατρινισμούς
(2) να μην υπάρχει δυνατότητα δωροδοκίας/δωροληψίας

και δεν είναι απαραίτητο να είναι το ρολόι στο όνομα της γυναίκας για να ενταχθεί στην κατηγορία αυτή.. αρκεί το μισθωτήριο και οι σχετικές βεβαιώσεις για να ενταχθεί η συγκεκριμένη παροχή στις προβλέψεις περί ευπαθών ομάδων...
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
προσωπικα ζητάω πάντα απόδειξη κ εαν πάρω delivery κ δεν φέρουν τα περνούν πίσω κ ας κλαίνε ότι την ξέχασαν κτλπ... Αλλα πόσοι το κάνουν;; Άσε που εχω πρόβλημα με έχουν φακελωσει κ δεν σηκώνουν τηλέφωνο οταν παίρνω τηλέφωνο Χαχα. Και καταγγελία εχω κάνει αλλα συνεχίζουν το ιδιο...  Οπότε Άσε τον αλεξ να λέει μαλακιες..! Οταν κραζουμε το κράτος ο πολίτης ειναι ο κακός οταν το κράτος γαμαει τον πολίτη τοτε το κράτος ειναι καλο...! Αλεξ είσαι ο χειρότερος ελληναρας
Πάρε με απόκρυψη!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ειπαμε φταιει το κρατος φταινε οι δρομοι φταιει η δεη και ετσι ο καθενας βγαινει καθαρος

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.614
Like
21.972
Πόντοι
5.006
Πού διαφωνεις? Δεν γνωρίζεις ότι προ κρισης, το 60% των ελληνων δεν πληρωνε ένα ευρω φορο?

Υ.Γ. Και όχι αγαπητε μου, κάνεις λαθος. ΧΑΡΗ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ, ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ.
μολις βρηκαμε τον πρωτο δικηγορο στην ελλαδα που δεν φοροδιαφευγει/ φοροδιεφευγε.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
γιατι δεν απολύουν καθηγητές;;;Άσε να δούμε πρώτα μην βιαζεσαι πάντως απο την βουλή δεν νομίζω να φύγει ούτε ένας

εσυ γιατι δν κλεινεις το κωλομαγαζο σου να τελειωνουμε με σενα  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Αρα ηδη εξαιρεσες το 10% των ΔΥ.
Οι καθηγητές και οι δάσκαλοι των σχολειων? Οι γιατροι στα νοσοκομεια? Μαλλον μικραινει ο αριθμος...

ολοι να απολυθουνε πρεπει συμφωνα με τον αποκ..ο πατερας του 37χρονια ελευθ.επαγγελματιας δν εκλεψε τιποτα  :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ολοι να απολυθουνε πρεπει συμφωνα με τον αποκ..ο πατερας του 37χρονια ελευθ.επαγγελματιας δν εκλεψε τιποτα  :2funny:
Εγω ειπα να απολυθουν ολοι? Ο παπαρας ο χρυσοχοιδης τα λεει...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Eσυ μαζι με τον τραμου αλεξ κ γιαννακη γιατι δεν αυτοκτονητε να ησυχαση ο τοπος???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σορρυ αλλα εχω φιλη καθηγητρια και ειναι οι πρωτοι π υπεστησαν τις περικοπες ενω μπηκε με ασεπ...λες μαλακιες γιαυτο σ απαντησα ετσι
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σορρυ αλλα εχω φιλη καθηγητρια και ειναι οι πρωτοι π υπεστησαν τις περικοπες ενω μπηκε με ασεπ...λες μαλακιες γιαυτο σ απαντησα ετσι
Γιατι δεν μπηκαν οι καθηγητες σε διαθεσιμοτητα? Το 90% του δημοσιου ειναι βυσματικο κ απο το παραθυρο....Απλα δεν τους εχω μπεσα οτι θα υπαρχει σωστη αξιολογιση...θα χασουν τα ψηφαλακια τυπε. Οσοι στην ΕΡΤ ειχαν μπει με ΑΣΕΠ δεν πηραν τον μπουλο κ ελεγαν θα τους παρουν αργοτερα?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γιατι δεν μπηκαν οι καθηγητες σε διαθεσιμοτητα? Το 90% του δημοσιου ειναι βυσματικο κ απο το παραθυρο....Απλα δεν τους εχω μπεσα οτι θα υπαρχει σωστη αξιολογιση...θα χασουν τα ψηφαλακια τυπε. Οσοι στην ΕΡΤ ειχαν μπει με ΑΣΕΠ δεν πηραν τον μπουλο κ ελεγαν θα τους παρουν αργοτερα?

οι καθηγητές πρώτα έμπαιναν με επετηρίδα (σειρά αποφοίτησης) και μετά με εξετάσεις του ΑΣΕΠ ... παίζει να είναι οι μόνοι (τουλάχιστον για τα κανονικά γυμνάσια και λύκεια γιατί για τα επαγγελματικά δεν ξέρω) που έχουν διοριστεί χωρίς βύσμα....
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
οι καθηγητές πρώτα έμπαιναν με επετηρίδα (σειρά αποφοίτησης) και μετά με εξετάσεις του ΑΣΕΠ ... παίζει να είναι οι μόνοι (τουλάχιστον για τα κανονικά γυμνάσια και λύκεια γιατί για τα επαγγελματικά δεν ξέρω) που έχουν διοριστεί χωρίς βύσμα....
χαιρομαι που αναγνωριζεις τον αξιοκρατικο τροπο διορισμου μου, ο αλλος ο τρελος ο τζωννυ64 πηγε να σκουξει για να με λασπωσει το μηδενικο
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
οι καθηγητές πρώτα έμπαιναν με επετηρίδα (σειρά αποφοίτησης) και μετά με εξετάσεις του ΑΣΕΠ ... παίζει να είναι οι μόνοι (τουλάχιστον για τα κανονικά γυμνάσια και λύκεια γιατί για τα επαγγελματικά δεν ξέρω) που έχουν διοριστεί χωρίς βύσμα....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: και δασκαλοι επισης ,στρατιωτικοι,αστυνομικοι κτλ με πανελληνιες μπαινουν τα τελευταια χρονια
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
χαιρομαι που αναγνωριζεις τον αξιοκρατικο τροπο διορισμου μου, ο αλλος ο τρελος ο τζωννυ64 πηγε να σκουξει για να με λασπωσει το μηδενικο

αρα το πασοκ με νομο δικο του σε διορισε αξιοκρατικα

τοτε τι σκουζεις;
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
αρα το πασοκ με νομο δικο του σε διορισε αξιοκρατικα

τοτε τι σκουζεις;
για τις μιζες και τα σκανδαλα σκουζω και οσο δεν μπαινουν φυλακη οι ενοχοι θα συνεχιζω να σκουζω υπερασπιστη απατεωνων
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
απορω τι πεταγεται ο τζωννυ αφου ολο ταπες τρωει  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom