Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Καθημερινή εκπομπή στη ΝΕΡΙΤ πήρε ο Ρένος Χαραλαμπίδης

09.07.2014 13:09

Ο γνωστός ηθοποιός Ρένος Χαραλαμπίδης -στενός φίλος του πρωθυπουργού, υποψήφιος βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας- θα παρουσιάζει από τη Δευτέρα και κάθε βράδυ ένα τηλεπαιχνίδι στη δημόσια τηλεόραση.

Από τη Δευτέρα 14 Ιουλίου και κάθε βράδυ στις 21.00, ένα νέο τηλεπαιχνίδι με τίτλο «ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ» έρχεται στη ΝΕΡΙΤ για να μας αποκαλύψει όπως υποστηρίζει το δελτίο τύπου όσα ξέρουμε – ή δεν ξέρουμε – για την χώρα που ζούμε.



Πηγή: Καθημερινή εκπομπή στη ΝΕΡΙΤ πήρε ο Ρένος Χαραλαμπίδης | Ειδήσεις και νέα με άποψη
..μω την αξιοκρατια μεσα  :jerking: :jerking: :jerking:



Φαντάσου να ξερε και τις ερωτήσεις...
Δεν τον είχα για τόσο μαλάκα να σου πω την αλήθεια... απο τη στιγμή βέβαια που βάζει υποψηφιότητα με ΝΔ είναι μαλάκας με βούλα.

Σιχαμένοι δεξιοί...
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Για να σου πω οτι η ΝΔ διοριζει απ΄ολα, αλλά εσυ κολλας στον Χαραλαμπιδη. Απλο.

Ρε παπαράκο χαζοδίκη... δε χρειάζεται να σε τρώμε στη μάπα για κάθε μαλακία που κάνει η ΝΔ... εκτός κι αν πληρώνεσαι για να τα λες αυτά.

Τουλάχιστο στα πολύ χοντρά, μη σχολιάζεις... δε χρειάζεται να δικαιολογείς τα πάντα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Φαντάσου να ξερε και τις ερωτήσεις...
Δεν τον είχα για τόσο μαλάκα να σου πω την αλήθεια... απο τη στιγμή βέβαια που βάζει υποψηφιότητα με ΝΔ είναι μαλάκας με βούλα.

Σιχαμένοι δεξιοί...

Ξεφτιλισμένο υποκείμενο...παλιά το έπαιζε underground κιόλας... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Hρθε επιτελους η αναπτυξη παιδια.200 ευρω το ρευμα,+ 180 "ρυθμιζομενες χρεωσεις" ρε πουστρακια ειδικος ηλεκτρομαγνητης απο εδω και περα.
Γαμω τον πουστη τον Σαμαρα και οσους μαλακες τον ψηφισαν.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Hρθε επιτελους η αναπτυξη παιδια.200 ευρω το ρευμα,+ 180 "ρυθμιζομενες χρεωσεις" ρε πουστρακια ειδικος ηλεκτρομαγνητης απο εδω και περα.
Γαμω τον πουστη τον Σαμαρα και οσους μαλακες τον ψηφισαν.

πληρωνε και σωπα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κοπρόσκυλα Πασόκια και Ν.Δ....που είχατε μπει με "μέσον" για δουλειά,στα Ναυπηγεία....φάτε ανάπτυξη!  :sunglasses:


Καταγγελία: Απλήρωτοι και... κομπάρσοι διαφημίσεων οι εργαζόμενοι των ναυπηγείων Ελευσίνας
Και η κυβέρνηση ποιεί την νήσσαν...

Αδιανόητες καταγγελίες εργαζόμενου στα ναυπηγεία Ελευσίνας, που μέσω επιστολής που έστειλε στο planet-greece προχωράει σε συγκλονιστικές αποκαλύψεις...




Αναλύτικά η επιστολή:

Το blog σας έχει ασχοληθεί πάρα πολλές φορές με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε οι Εργαζόμενοι στα Ναυπηγεία Ελευσίνας . Πήρα λοιπών και εγώ το θάρρος και σας γράφω και πιστεύω να για άλλη μία φορά να μας βοηθήσετε να δούνε όλοι τι τραβάμε .

Αυτό όμως που έγινε σήμερα στα Ναυπηγεία ξεπερνάει τα όρια κάθε φαντασίας ,

Δεν φτάνει που μας χρωστάνε χρήματα και δεν μπορούμε να ζήσουμε , έχουνε και το θράσος να θέλουν να γυρίσουν διαφήμιση μέσα στα Ναυπηγεία γνωστής μάρκας αυτοκινήτου . Για να την γυρίσουν θέλουν να μας βάλουν με το ζόρι να αδειάσουμε συγκεκριμένους χώρους μέσα στο Ναυπηγείο που είναι γεμάτοι εργαλεία να καθαρίσουμε και να βάψουμε δρόμους , όταν την ίδια στιγμή ούτε αυτήν την εβδομάδα δεν θα πάρουμε ούτε ευρώ ….

Με φωνάξανε τώρα να με απειλήσουν ότι εάν δεν μπώ την Κυριακή στο Ναυπηγείο να παίξω στο διαφημιστικό θα με απολύσουν !!!! Δεν αντέξω δεν αντέχουμε άλλο .

Ήμαρτον έλεος που το πάτε επιτέλους θέλετε να μας ωθήσετε στα άκρα , τι θα πω αύριο στο παιδί μου , γιε μου δεν πήρα για άλλη μία φορά ούτε ευρώ αλλά θα πάω την Κυριακή στην δουλειά να παίξω σε διαφήμιση για να έχει ο Ταβουλάρης και ο γιός του καλό όνομα στην πιάτσα .


Ντροπή και αίσχος

Κάνατε το Ναυπηγείο studio διαφήμισης !!!!! ξυπνάτε το μόνο που θα γυρίσουμε είναι τσόντα με πρωταγωνιστές εσάς !!!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.436
Πόντοι
566
Κοπρόσκυλα Πασόκια και Ν.Δ....που είχατε μπει με "μέσον" για δουλειά,στα Ναυπηγεία....φάτε ανάπτυξη!  :sunglasses:


Καταγγελία: Απλήρωτοι και... κομπάρσοι διαφημίσεων οι εργαζόμενοι των ναυπηγείων Ελευσίνας
Και η κυβέρνηση ποιεί την νήσσαν...

Αδιανόητες καταγγελίες εργαζόμενου στα ναυπηγεία Ελευσίνας, που μέσω επιστολής που έστειλε στο planet-greece προχωράει σε συγκλονιστικές αποκαλύψεις...




Αναλύτικά η επιστολή:

Το blog σας έχει ασχοληθεί πάρα πολλές φορές με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε οι Εργαζόμενοι στα Ναυπηγεία Ελευσίνας . Πήρα λοιπών και εγώ το θάρρος και σας γράφω και πιστεύω να για άλλη μία φορά να μας βοηθήσετε να δούνε όλοι τι τραβάμε .

Αυτό όμως που έγινε σήμερα στα Ναυπηγεία ξεπερνάει τα όρια κάθε φαντασίας ,

Δεν φτάνει που μας χρωστάνε χρήματα και δεν μπορούμε να ζήσουμε , έχουνε και το θράσος να θέλουν να γυρίσουν διαφήμιση μέσα στα Ναυπηγεία γνωστής μάρκας αυτοκινήτου . Για να την γυρίσουν θέλουν να μας βάλουν με το ζόρι να αδειάσουμε συγκεκριμένους χώρους μέσα στο Ναυπηγείο που είναι γεμάτοι εργαλεία να καθαρίσουμε και να βάψουμε δρόμους , όταν την ίδια στιγμή ούτε αυτήν την εβδομάδα δεν θα πάρουμε ούτε ευρώ ….

Με φωνάξανε τώρα να με απειλήσουν ότι εάν δεν μπώ την Κυριακή στο Ναυπηγείο να παίξω στο διαφημιστικό θα με απολύσουν !!!! Δεν αντέξω δεν αντέχουμε άλλο .

Ήμαρτον έλεος που το πάτε επιτέλους θέλετε να μας ωθήσετε στα άκρα , τι θα πω αύριο στο παιδί μου , γιε μου δεν πήρα για άλλη μία φορά ούτε ευρώ αλλά θα πάω την Κυριακή στην δουλειά να παίξω σε διαφήμιση για να έχει ο Ταβουλάρης και ο γιός του καλό όνομα στην πιάτσα .


Ντροπή και αίσχος

Κάνατε το Ναυπηγείο studio διαφήμισης !!!!! ξυπνάτε το μόνο που θα γυρίσουμε είναι τσόντα με πρωταγωνιστές εσάς !!!

Ας βρει τα χρήματα ο Ταβουλάρης και ο γιός και ας πληρώσουν τις υποχρεώσεις έστω και αν το Ναυπηγείο γίνει studio διαφήμισης, μου είναι αδιάφορο.

Το Δημόσιο δεν μπορει να πληρώσει τα δεδουλευμένα στους εργαζομένους, εκτός και αν γίνουν ξανα κρατική επιχειρηση που θα παράγει χρέη για όλους τους έλληνες. 

Εδω θα μπορούσε να μπει ένα ωραίο δημοψήφισμα:

Να γίνουν κρατικά τα Ναυπηγεία με κρατικές ενισχύσεις?



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ας βρει τα χρήματα ο Ταβουλάρης και ο γιός και ας πληρώσουν τις υποχρεώσεις έστω και αν το Ναυπηγείο γίνει studio διαφήμισης, μου είναι αδιάφορο.

Το Δημόσιο δεν μπορει να πληρώσει τα δεδουλευμένα στους εργαζομένους, εκτός και αν γίνουν ξανα κρατική επιχειρηση που θα παράγει χρέη για όλους τους έλληνες. 

Εδω θα μπορούσε να μπει ένα ωραίο δημοψήφισμα:

Να γίνουν κρατικά τα Ναυπηγεία με κρατικές ενισχύσεις?

Και εμένα στο καυλί μου που θα βρει χρήματα,να πληρώσει και την ΔΕΗ... ;)
Πάνε οι εποχές που για να μπεις στα Ναυπηγία,έπρεπε να είσαι στην Κλαδική............. :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ας βρει τα χρήματα ο Ταβουλάρης και ο γιός και ας πληρώσουν τις υποχρεώσεις έστω και αν το Ναυπηγείο γίνει studio διαφήμισης, μου είναι αδιάφορο.

Το Δημόσιο δεν μπορει να πληρώσει τα δεδουλευμένα στους εργαζομένους, εκτός και αν γίνουν ξανα κρατική επιχειρηση που θα παράγει χρέη για όλους τους έλληνες. 

Εδω θα μπορούσε να μπει ένα ωραίο δημοψήφισμα:

Να γίνουν κρατικά τα Ναυπηγεία με κρατικές ενισχύσεις?

γιατι να μη γινουν?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.436
Πόντοι
566
Και εμένα στο καυλί μου που θα βρει χρήματα,να πληρώσει και την ΔΕΗ... ;)
Πάνε οι εποχές που για να μπεις στα Ναυπηγία,έπρεπε να είσαι στην Κλαδική............. :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Ασφαλώς και να πληρώσει τους πάντες!

Τώρα αν δεν μπορεί να τα δουλέψει, ας πουληθούν σε καποιον που έχει όρεξη και πλανο να τα ζωντανέψει σαν Ναυπηγεία και όχι σαν φωλιά βολεμένων κρατικοδίαιτων συνδικαλιστών.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ασφαλώς και να πληρώσει τους πάντες!

Τώρα αν δεν μπορεί να τα δουλέψει, ας πουληθούν σε καποιον που έχει όρεξη και πλανο να τα ζωντανέψει σαν Ναυπηγεία και όχι σαν φωλιά βολεμένων κρατικοδίαιτων συνδικαλιστών.

Η περιοχή είναι για φούντο.....Ναυπηγία...Χαληβουργική-Χαλυβουργεία κτλ... Μόνο τα ΕΛΠΕ είναι ΟΚ...άσχετα αν τουλάχιστον 10 φιλαράκια μου εργάζονται ως "Πυρασφάλεια"... Να δω πόσοι ακόμα θα μπουν "φυτευτοί" σε διάφορες ειδικότητες,χωρίς να προσφέρουν τίποτα...και πόσο θα αντέξουν και οι ίδιοι να απορροφούν....την σαβούρα της περιοχής... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom