Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Δωσε πονο mr Μαζι τα φαγαμεεεεεε

Κυνική ομολογία Πάγκαλου: Το ΠΑΣΟΚ κοροϊδεύει τους πολίτες!

Σφοδρή επίθεση στο ΠΑΣΟΚ, στο οποίο και καταλόγησε απόπειρα εξαπάτησης του λαού με στόχο να παραμείνει στην εξουσία, εξαπέλυσε γι' ακόμα μια φορά ο Θόδωρος Πάγκαλος. Μιλώντας στο ραδιόφωνο του βήματος ο πρώην υπουργός και επί σειρά ετών βουλευτής του κόμματος, είπε ότι δεν πρόκειται να το ξαναψηφίσει και ότι θα καλέσει το λαό να κάνει το ίδιο, καθώς όπως σημείωσε δεν έβαλε μυαλό και κοροϊδεύει τον κόσμο.

«Λέω όχι στον εκβιασμό ότι θα πέσει η κυβέρνηση ή θα χαθεί η παράταξη ή ο ένας και ο άλλος. Γαία πυρί μειχθήτω, να φτιάξουμε κράτος και κοινωνία και οικονομία που λειτουργεί! Όποιος το φτιάξει, είναι άξιος και οι άλλοι όλοι ανάξιοι», δήλωσε ο Πάγκαλος και πρόσθεσε: «Δεν πρόκειται να τους ψηφίσω στις επόμενες εκλογές και θα καλέσω και το λαό να μην τους ψηφίσει γι' αυτό το λόγο, διότι δεν έβαλαν μυαλό και επανέρχονται στα ίδια και κοροϊδεύουν τους πολίτες και επιδιώκουν να έρθουν ξανά στην εξουσία για να κάνουν τα ίδια που έκαναν πάντα».

Για τον Άδωνι Γεωργιάδη

«Από άλλο χώρο προέρχομαι εγώ και από άλλο χώρο ο κ. Γεωργιάδης και δεν έχω καμία συγγένεια ιδεολογική. Με εξαίρεση τον μακαρίτη τον Κατσιφάρα, ο μόνος που μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν πραγματικά υπουργός Ναυτιλίας και μπορούσε να ανταποκριθεί στις δεσμεύσεις του, παρότι δεν μπορούσε να λύσει όλα τα αιτήματα, αλλά είχε έλεγχο (ήταν ο κ. Γεωργιάδης). Και το ίδιο νομίζω ότι έκανε στο χώρο της υγείας, όπου εκκρεμούσαν αποφάσεις για δεκαετίες μερικές από αυτές, εφαρμόστηκαν και υλοποιήθηκαν και έχει κάνει κολοσσιαίο έργο στο υπουργείο Υγείας και πρέπει να μείνει στην ιστορία.»

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Κοντευει ο αυγουστος τραμουπουστρακο....κ στο ειπα κ πριν ειδες δεν σε βριζω....για αυτο κανονισε την πορεια σου...

επαναλαμβάνω για να είμαι ξεκάθαρος ... την επόμενη φορά που θα βάλεις στο πληκτρολόγιο σου την οικογένεια μου να ετοιμαστείς για άσχημα ξεμπερδέματα... θες να το πάρεις σαν απειλή πάρτο και κάνε μου καταγγελία...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
επαναλαμβάνω για να είμαι ξεκάθαρος ... την επόμενη φορά που θα βάλεις στο πληκτρολόγιο σου την οικογένεια μου να ετοιμαστείς για άσχημα ξεμπερδέματα... θες να το πάρεις σαν απειλή πάρτο και κάνε μου καταγγελία...
Ειναι λιγο αργα.....για αυτο τυπε μου...! Στο ξανα λεω κ παρτο κ εσυ οπως θες δεν σε βριζω...για αυτο κανονισε την πορεια σου κ παρτο οπως θελεις...! Οσο για τον Λακη ειχε λογο που εφυγε...ποιος ειναι αυτος?????? Ισως κ να μαθεις
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
επαναλαμβάνω για να είμαι ξεκάθαρος ... την επόμενη φορά που θα βάλεις στο πληκτρολόγιο σου την οικογένεια μου να ετοιμαστείς για άσχημα ξεμπερδέματα... θες να το πάρεις σαν απειλή πάρτο και κάνε μου καταγγελία...

Το ποσοστό του αλκοόλ έχει ανεβει πολύ...

Τραμούλα ,μην οδηγήσεις σήμερα...

Μην πίνεις ,ο Παπαζόλης σε αγαπάει !  :2funny: :2funny:

Μην κλαις γι' αυτόν !
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ειναι λιγο αργα.....για αυτο τυπε μου...! Στο ξανα λεω κ παρτο κ εσυ οπως θες δεν σε βριζω...για αυτο κανονισε την πορεια σου κ παρτο οπως θελεις...! Οσο για τον Λακη ειχε λογο που εφυγε...ποιος ειναι αυτος?????? Ισως κ να μαθεις

στα αρχίδια μου για τον λάκη όπως και στα αρχίδια μου σε έχω γραμμένο και εσένα... και επαναλαμβάνω ακόμη μια φορά... μην ξανατολμήσεις να αναφερθείς στην οικογένεια μου εδώ μέσα θα έχεις πολύ άσχημα ξεμπερδέματα...

ελπίζω ο λίγος δείκτης νοημοσύνης που διαθέτεις να επιτρέπει να καταλάβεις...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Ειναι λιγο αργα.....για αυτο τυπε μου...! Στο ξανα λεω κ παρτο κ εσυ οπως θες δεν σε βριζω...για αυτο κανονισε την πορεια σου κ παρτο οπως θελεις...! Οσο για τον Λακη ειχε λογο που εφυγε...ποιος ειναι αυτος?????? Ισως κ να μαθεις

Ο Τραμούλης είναι ΤΥΦΛΑ στο μεθύσι  ο καημενούλης :S

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
στα αρχίδια μου για τον λάκη όπως και στα αρχίδια μου σε έχω γραμμένο και εσένα... και επαναλαμβάνω ακόμη μια φορά... μην ξανατολμήσεις να αναφερθείς στην οικογένεια μου εδώ μέσα θα έχεις πολύ άσχημα ξεμπερδέματα...

ελπίζω ο λίγος δείκτης νοημοσύνης που διαθέτεις να επιτρέπει να καταλάβεις...
χααχαχχαχαχα δοκιμασε με....Οσο για την IP μου λιγο δυσκολο να την βρεις...ααχαχαχα περνω απο cafe :P :P :P :P H ΝΔ δεν μου αφησε λεφτα για internet αααααααχχααχχα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :kissass: :kissass: :kissass: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
χααχαχχαχαχα δοκιμασε με....Οσο για την IP μου λιγο δυσκολο να την βρεις...ααχαχαχα περνω απο cafe :P :P :P :P

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βρες κανένα φίλο σου γκέϋ ,να γαμήσει την τραμούλα

διότι την έχει φάει η αγαμία !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
χααχαχχαχαχα δοκιμασε με....Οσο για την IP μου λιγο δυσκολο να την βρεις...ααχαχαχα περνω απο cafe :P :P :P :P H ΝΔ δεν μου αφησε λεφτα για internet αααααααχχααχχα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :kissass: :kissass: :kissass: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

καλά... τραγούδα.. όταν θα φτάσει εκείνη η στιγμή να μην παρακαλάς
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
καλά... τραγούδα.. όταν θα φτάσει εκείνη η στιγμή να μην παρακαλάς
ααχαχααχχα εαν προλαβεις...αλλα το ιδιο θα συμβουλευα κ σενα...!Με την μονη διαφορα οτι ξερω...στο περιπου πως εισαι...εσυ δεν εχεις ΙΔΕΑ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ααχαχααχχα εαν προλαβεις...αλλα το ιδιο θα συμβουλευα κ σενα...!Με την μονη διαφορα οτι ξερω...στο περιπου πως εισαι...εσυ δεν εχεις ΙΔΕΑ

αυτό δεν το ξέρεις...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αχχααχχαχαχα επειδη συνεχεια googlaris για πες googlares το nickname μου κ με βρηκες?ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ βαλε φωτο αλλιως τραβα σκασε

εγω μίλησα και ότι είχα να πω το είπα με το καλό... μετά μην αρχίσεις τα μα - μου και παρακάλια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom