Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
S

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλημέρα γλυκό μου κορίτσι. που είσαι βρε κουκλί μου........................ :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ξεκουραζεται.

Μην ανησυχεις ,
ο Αι βαλεντινος θα κανει το θαυμα του και θα ξαναγυρισει γρηγορα η κουκλαρα.
 
OP
OP
S

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μην μου τον θυμίζεις ρε φιλαράκι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Σε νοιωθω.
Ηταν πραγματικο σοκ η απουσια της  αυτες τις Αγιες Μερες.

Μου ειχε κανει παραπονα ομως, οτι ειχε αρχισει  να πονα η μεση της εξ' αιτια σου.
Και ετσι προληπτικα ειπε να απεχει,
για να αποφυγει τις ενθουσιωδεις εκδηλωσεις αγαπης :knockinb:
 

Επισκέπτης
Μου ειχε κανει παραπονα ομως, οτι ειχε αρχισει  να πονα η μεση της εξ' αιτια σου.

εγώ το κουκλί μου έχω μέρες βρε συ να το αγγίξω. έσεις το χαίρεστε περισσότερο. :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

Και ετσι προληπτικα ειπε να απεχει,
για να αποφυγει τις ενθουσιωδεις εκδηλωσεις αγαπης :knockinb:
απο τους θαυμαστες..

δεν μου άρεσε αυτό  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: μην με βάζεις σε σκέψεις πανάθεμα σε.
 
OP
OP
S

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
xanthiforever ,
  εφαγα ολα  τα σοκολατακια απο τον καημο μου .
 

Επισκέπτης
Την βλεπω αυριο πρωι στο προγραμμα της Φραντζη ρε σεις. :rockon: :rockon: :rockon:

αγαπητέ μου φίλε κομάντο σήμερα όλο σε μαλώνω. είναι δυνατόν εγώ και ο samy να μην βλέπουμε τα μπάννερ? μόνο όταν σε ζητάω τότε δεν ξέρω και ευχαριστώ που βοηθάς :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

απλά επειδή δεν μπαίνει πολύ εδώ ίσως δεν το δει και ο φίλος μου ελπίζω να της δώσει τα χαιρετίσματα. ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Αρχισες αποτοξινωση;

Εγω δεν αντεχω μακρυα της.

ούτε εγώ φιλαράκι αλλά δεν το καταλαβαίνει :'( :'( :'( :'( και λέω να απέχω αυτόν τον μήνα. :headbang: :headbang: :headbang: αν μπορέσω βέβαια.  το αγαπάω το κοριτσάκι αλλά....................................
 

Επισκέπτης
καλημέρα ομορφιά μου. σε πεθύμησα μωρέ το μωρό μου.  :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten:

37.gif
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα σου ομορφια!!!σημερα εισαι κανονικα απογευμα στο 57?μπορει να περασω για τρελλιτσες εαν τα καταφερω.
 

Επισκέπτης
ούτε φιλάκια σήμερα?  :-* :-* :-* πλάκα κάνω. πως είσαι σήμερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom