Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε τότε θα προσπαθήσω να σε γνωρίσω πρώτα από δω αν και θα έχουμε όλο το 2009 δικό μας. θα προσπαθήσω να σου έρθω τρίτη μετά το απόγευμα.είδα τα μάτια σου και είναι υπέροχα.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ε τότε θα προσπαθήσω να σε γνωρίσω πρώτα από δω αν και θα έχουμε όλο το 2009 δικό μας. θα προσπαθήσω να σου έρθω τρίτη μετά το απόγευμα.είδα τα μάτια σου και είναι υπέροχα.
γάμησε τα φιλαράκι και που να δεις μέσα . :rockon: :rockon: :rockon:
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
ε τότε θα προσπαθήσω να σε γνωρίσω πρώτα από δω αν και θα έχουμε όλο το 2009 δικό μας. θα προσπαθήσω να σου έρθω τρίτη μετά το απόγευμα.είδα τα μάτια σου και είναι υπέροχα.
ευχαριστω μωρακι μου θα σε περιμενω αλλα πως τα ειδες δεν καταλαβαινω :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
περίμενε να ξαναβρώ την φώτο και θα σου πω λατρεία.έχω χάΛια ίντερνετ και καμιά φορά δεν αντέχεται.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
καλο βραδακι παιδια      εγω παω για νανι εχω πρωινο ξυπνιμα θα τα πουμε αυριο φιλακια
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
αντωνάκι μας δουλεύεις? εδώ υπάρχει φώτο . αν είναι αλήθεια ή ψέμα εσύ θα το κρίνεις.
δεν είναι αυτή η Σαμάνθα αγαπητέ είναι φτιαχτά του Babe, και δεν χρειάζεται να αγχώνεις την κοπέλα με βλακείες . ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
σαμανθούλα πριν κοιμηθείς το είδες? θα μου λύσεις την απόρια?
 

Επισκέπτης
τότε θα πρέπει να προσέχω. καλό είναι φίλε να μην βλέπουμε έτσι απλά. έτσι την έπαθα.
και προς σαμάνθα θα επιμείνω τουλάχιστον γνωρίζοντας την να βρω την αλήθεια.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
σαμανθούλα πριν κοιμηθείς το είδες? θα μου λύσεις την απόρια?
τότε θα πρέπει να προσέχω. καλό είναι φίλε να μην βλέπουμε έτσι απλά. έτσι την έπαθα.
και προς σαμάνθα θα επιμείνω τουλάχιστον γνωρίζοντας την να βρω την αλήθεια.
ρε φίλε είδες μια φώτο του Babe και νομίζεις ότι είναι η Σαμάνθα ? Δεν είναι αυτή ρε φίλε και πίστευε ότι θέλεις αλλά σε παρακαλώ μην βάζεις ταμπέλες και αγχώνεις την κοπέλα γιατί δεν ισχύει κάτι τέτοιο .
 

Επισκέπτης
ρε φίλε είδες μια φώτο του Babe και νομίζεις ότι είναι η Σαμάνθα ? Δεν είναι αυτή ρε φίλε και πίστευε ότι θέλεις αλλά σε παρακαλώ μην βάζεις ταμπέλες και αγχώνεις την κοπέλα γιατί δεν ισχύει κάτι τέτοιο .
το κατάλαβα φίλε. το εννόησα.δεν προσπάθησα να βάλω ταμπέλα.και όπως της έστειλα και συγνώμη αν έκανα λάθος.
έτσι κι αλλίως θα την επισκεφτω.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
το κατάλαβα φίλε. το εννόησα.δεν προσπάθησα να βάλω ταμπέλα.και όπως της έστειλα και συγνώμη αν έκανα λάθος.
έτσι κι αλλίως θα την επισκεφτω.
και πολύ καλά έκανες να πας και να μας γράψεις και κριτική . ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
μόλις γύρισα από φραντζή για σαμάνθα. πήγα για να την δω. δεν είναι τα μάτια της η ομορφια της μόνο. καλά από σώμα σκίζει αλλά αυτό που καρφώθηκα μόλις την(σε) είδα ήταν ένα αγγελικό πρόσωπο. μπορώ να πω οτι την έπαθα.τέτοια ομορφιά δεν υπάρχει.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
καλησπερα σαs απο υπηρεσιεs τι λεει η σαμανθα ειναι καλη στο απλο προγραμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom