Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν ειναι και πρωτη φορα οσιε που ερχετε ο xanthi ξερει αυτος...


πόσα τριαντάφυλλα θες καρδούλα μου ?πάλι θα μου πάρεις την καρδιά? εσύ να είσαι καλά............πάντα :grouphug: :grouphug: :grouphug:

ας το φάω από τα χεράκια σου και δεν θέλω τίποτα άλλο.........................
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
πόσα τριαντάφυλλα θες καρδούλα μου ?πάλι θα μου πάρεις την καρδιά? εσύ να είσαι καλά............πάντα :grouphug: :grouphug: :grouphug:

ας το φάω από τα χεράκια σου και δεν θέλω τίποτα άλλο.........................

κυρια μου, ειναι φανερο οτι σας εχει μια ιδιαιτερη εκτιμηση και θα προτεινα να τον επιβραβευσετε γι αυτο
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
κυρια μου, ειναι φανερο οτι σας εχει μια ιδιαιτερη εκτιμηση και θα προτεινα να τον επιβραβευσετε γι αυτο
το ξερω πολυ καλα αυτο οσιε ειναι πραγματι πολυ καλο παιδι και το βραβειο μου το εχει παρει εδω και καιρο ;) ;)
 
OP
OP
S

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Γεια σου κουκλαρα.  :-*
 

Επισκέπτης
το ξερω πολυ καλα αυτο οσιε ειναι πραγματι πολυ καλο παιδι και το βραβειο μου το εχει παρει εδω και καιρο ;) ;)

τώρα τι θα σου πω. σε ευχαριστώ μου είμαστε τέλεια μεταξύ μας. ναι αλλά μου λείπει θέλω να το ξαναπάρω  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Την σπανακόπιπα

την  φτιαχνει στο Μαρουλια   :grin:

σε ξέχασα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε. τα σέβη μου στο φιλαράκι-samyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. και στον osie βέβαια-σήμερα <συνάσελφε> περιστοιχίζομαι και εδώ από ξάνθη.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
το ξερω πολυ καλα αυτο οσιε ειναι πραγματι πολυ καλο παιδι και το βραβειο μου το εχει παρει εδω και καιρο ;) ;)
σε ευχαριστω πολυ. και θα ηθελα να σου ζητησω σαν χαρη να τον προσεχεις και στο μελλον γιατι ειναι  αυθεντικο και ανιδιοτελες παλληκαρι και πιστεψε με, η παρεα του σε καθε επιπεδο θα δεις οτι θα σου ειναι πολυ-πολυ ευχαριστη γιατι εχει ενα αξιοαγαπητο χαρακτηρα.
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
σε ευχαριστω πολυ. και θα ηθελα να σου ζητησω σαν χαρη να τον προσεχεις και στο μελλον γιατι ειναι  αυθεντικο και ανιδιοτελες παλληκαρι και πιστεψε με, η παρεα του σε καθε επιπεδο θα δεις οτι θα σου ειναι πολυ-πολυ ευχαριστη γιατι εχει ενα αξιοαγαπητο χαρακτηρα.
και στο μελλον :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
ξερεις τι πρεπει να κανεις γ'αυτο.....

πρόσεχε θα με παγιδεύσεις πάλι  :-* :-* :-* :-* ξέρω ξέρω , αφού δεν θα με χάσεις με τίποτα, το ξέρεις.

αυτό που μου τη σπάει δεν έχει λουλούδια εδώ............... τα αληθινά πάντα ξέρεις...............
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
πρόσεχε θα με παγιδεύσεις πάλι  :-* :-* :-* :-* ξέρω ξέρω , αφού δεν θα με χάσεις με τίποτα, το ξέρεις.

αυτό που μου τη σπάει δεν έχει λουλούδια εδώ............... τα αληθινά πάντα ξέρεις...............
οχι ρε εσυ δεν παγιδευω κανενα απο μενα ελευθερος  :grin: :grin: :grin:τα αληθινα ειναι αληθινα πως να το κανουμε
 

Επισκέπτης
οχι ρε εσυ δεν παγιδευω κανενα απο μενα ελευθερος  :grin: :grin: :grin:τα αληθινα ειναι αληθινα πως να το κανουμε

pic61.gif
 

Επισκέπτης
κούκλα μου εγώ την κάνω. καλή δουλίτσα να έχεις, καλό σκ και θα τα πούμε. :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημέρα Σαμάνθα. Κρίμα που δεν μπορώ να έρθω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom