Νέα

Sadist Fantasy Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bmidxb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Ειδα σε μια διαφημιση το μαγαζι αυτο (συγγρού 137) οπου στο site που διαθετει (sadist.gr) αναφερει soft and hardcore live sex και αλλα προγραμματα... ξερει κανεις τπτ σχετικα? εχει παει κανεις? εγω παντως πρωτη φορα το ακουω! αλλα με προκαλεσε να γραψω γι αυτο το γεγονως οτι αναφερει live sex!!? εχω παει σε αρκετα στιπτιτζαδικα αλλα δεν εχω ακουσει κατι αναλογο...
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φίλε Che Guevara,

το θέμα συγχωνεύτηκε ώστε η ανεύρεση πληροφοριών απο μέρους σου να είναι εύκολη και προς αποφυγή διασποράς πληροφοριών.


Καλή συνέχεια.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ειδα σε μια διαφημιση το μαγαζι αυτο (συγγρού 137) οπου στο site που διαθετει (sadist.gr) αναφερει soft and hardcore live sex και αλλα προγραμματα... ξερει κανεις τπτ σχετικα? εχει παει κανεις? εγω παντως πρωτη φορα το ακουω! αλλα με προκαλεσε να γραψω γι αυτο το γεγονως οτι αναφερει live sex!!? εχω παει σε αρκετα στιπτιτζαδικα αλλα δεν εχω ακουσει κατι αναλογο...

Απάτες του ιμπεριαλισμού σύντροφε... Μην τσιμπάς...
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
ακομα 20 ευρω εχει η εισοδος ? :birdman:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ειδα σε μια διαφημιση το μαγαζι αυτο (συγγρού 137) οπου στο site που διαθετει (sadist.gr) αναφερει soft and hardcore live sex και αλλα προγραμματα... ξερει κανεις τπτ σχετικα? εχει παει κανεις? εγω παντως πρωτη φορα το ακουω! αλλα με προκαλεσε να γραψω γι αυτο το γεγονως οτι αναφερει live sex!!? εχω παει σε αρκετα στιπτιτζαδικα αλλα δεν εχω ακουσει κατι αναλογο...
μια φορά πήγα αλλά δεν είδα κάτι διαφορετικό απ'το baby πειραιώς!
έναν τύπο με πλαστική τσουτσου να πηδάει δύο στην πίστα!
στην παρουσίαση είχε διαφορά! κατέβηκε μια οθόνη, έδειχνε καρτούν και καπάκι βγήκε η στριπτιζού ντυμένη κοκκινοσκουφίτσα και μας μοίραζε καραμέλες!
έξυπνο δε λέω αλλά και τα 20 στην είσοδο πάρα πολλά
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Να κλεισει χαλαει την πιατσα!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μου χει ζαλισει τα αρχιδια η αρραβωνιαστικια μου ...θελω να παω Sadistic(το παιζει απελευθερωμενη),σκεψου να παω και να με πετυχει καμια γνωστη...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχεις κάποια γνώση και νιαουρίζεις? :o
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Με το άλλο στη Μεταμόρφωση το Σταρ Φελίτσια, Αστα, Σαμανθα τα καλύτερα κορίτσια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom