Νέα

Sadist Fantasy Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bmidxb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
πολεμικη ανταποκριση απο χτες βραδυ
λοιπον να πω 2 πραγματα παραπανω γιατι ολοι λεμε αλα ολοι με αποριες εχουνε μεινει
πολυ καλος καθαρος χωρος.μαλακια η διαταξη των τραπεζιων.α ν γεμισουν τα μπροστινα οι παραπισω δεν βλεπουν τιποτα.ωραι ο stage.καθαρ α ποτα.σχετικα αλλά οχι καιπολυ προθυμα γκαρσονια.οχι οτι αλλου ειναι καλυτερα.(και αυτα θενε λαδωμα αραγε?)
τα σοου που κανει πολυ καλα.χτες ειχε ωραιοτατο λεσβιακο.πο λυ καλο.μετα γαμησι και μπουκιτσι απο ενα ζευγαρι.κατ ι αλλα με μπιλιαρδα και στεκεσ που βαζαν στα μουνια τους.μετα ειχε και κατι ευτραπελα με γκολφω και τασο.ειχε και σοου με ντραγκ κουιν.αρκετ ο γελιο.
στο πιο ψητα
φραπες γιοκ μαγκες.απλο σ χουρος 10 ευροσ.η εισοδος 20 ευρο.
ποτο 20 το σφηνακι
απο χουρους σχετικα καλους.πηρα αουριτα καλη αλλα λιγο αγαρμπη, μου χτυπαγε πολυ ταρχιδια με τον κωλο της, η χριστινα καλη στην κινηση αλλα θελη σακουλα στη μαπα της.η αγκνες σκατα κινηση αλα εχει νωχελκικη και πιανι ρωγες πελατη που εμενα με υπερκαβλωνε ι.πηρα και καμελια που ο χουρος της ηταν ιδιος με χουρου της μαρτας στο γκολντ.ηταν και μια με περιεγο ονομα ξανθια, καπως αγγελιανα που επεφτε με ολη της τη δυναμη στο πουτσο μου και καταφερε να μξε ξεκαβλωσει. ...δηλαδη απο απλους χουρους σχετικα καλα.σχετικα ομως.
λεονορο ησουν χτες μεσα ρε?δεν πιστευω να σουν στη παρεα με το μπατσελορ παρτυ...?ειχαν παρει ολες τις ομορφες απο ενα σημειο και μετα και δεν ειχαν μεινει για τους αλλους..στο διαολο...
αφτα μαγγες!

στις υπηρεσιες σας κυριε μοντερειτορ¨ΠΠΠΠ
 

agapinoraki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
εκανα γκαφα.τα γραψα σε greeklish.τεσπα.βαριεμαι να τα ξαναγραφω.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..κατσε να τα χωσω και για αυτο το μαγαζι.η πρωτη κρυαδα ηρθε μολις μου ειπε 20 ευρω στην εισοδο,για μερικα δευτερ σαστισα και νομιζα οτι τα 20ε ειναι και για τα δυο ατομα.οχι μου λεει 40 και οι δυο,της εκανα παρατηρηση για την λιγο (τι λιγο δηλαδη)τσιμπημενη τιμη.εεεε λεω νεο μαγαζιειναι,θα κατι διαφορετικο μεσα απο τα αλλα που εχουμε φαει στην μαπα,ασε που ηταν και ο πρωην ναος του στριπτηζαδικων.
πραγματι αγνωριστο το μαγαζι,ωραιο καλοφτιαγμενο(να τα λεμε οπως εχει),με τα τραπεζακια του και δεξια αριστερα τα καναπεδακια.πολυ καλη ακουστικη,καλος εξαερισμος,καλη και η θεση του ντιτζει και γενικα καλος και ο φωτισμος.το μονο ασχημο οι λιγες γκομενες και νεες φατσες ρε παιδι μου.καμια δεν μου θυμιζε κατι απο τις γνωστες.
και κατι που παρατηρησα καμια δεν ηξερε πολυ καλα ελληνικα-προτιμουσαν να μιλανε αγγλικα.
οι χοροι γινονται στο πισω μερος του μαγαζιου(10 ευρω και σε ρωτανε να συνεχισω??),μονο ποτο ξεχαστετο....μονο των 20 ευρω υπαρχουν.
και κατι τελευταιο....πολλες ρωσικες φατσες ειδα να τριγυριζουν...μηπως ειναι ρωσων επιχειρηματιων?.........δικια μου αποψη παντα.
και κειιιιι που παω να παρω την μηχανη.........μου φαγανε και το κρανος που το χα κρεμασμενο στο τιμονι(αξιας μηδαμινης αξιας).
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πηγαινωντας στο Baby Gold το Σαββατο βραδυ,περασα εξω απο το Sadist αλλα ειχε κλεισει το δρομο μπροστα απο το μαγαζι ενα περιπολικο,μαλλον ειχαν εφοδο......
 

Επισκέπτης
πηγαινωντας στο Baby Gold το Σαββατο βραδυ,περασα εξω απο το Sadist αλλα ειχε κλεισει το δρομο μπροστα απο το μαγαζι ενα περιπολικο,μαλλον ειχαν εφοδο......
ειδες μπατσους να μπαινουν ή να ειναι μεσα σ'αυτο το μαγαζι? τι ωρα ηταν περιπου ?

Υ/Γ--->χαλασαν κ οι μπατσοι....σε λαθος μαγαζια την πεφτουν....:P :P :P :P :P :P
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ειδα το περιπολικο σταματημενο ακριβως εξω απο το μαγαζι,και ο ενας ηταν εξω απο το περιπολικο και φαινοταν σαν να περιμενε τον συναδελφο απο μεσα....ωρα 03:30
 

Επισκέπτης
γενικα θα γινουν πολλοι εφοδοι σε μαγαζια και διαφορες περιοχες!!η αστυνομια τα πηρε στην κρανα κοινως μετα το περιστατικο με τον τραυματισμο του αστυνομικου στο ελληνικο!
 

Επισκέπτης
γενικα θα γινουν πολλοι εφοδοι σε μαγαζια και διαφορες περιοχες!!η αστυνομια τα πηρε στην κρανα κοινως μετα το περιστατικο με τον τραυματισμο του αστυνομικου στο ελληνικο!
γενικα εχει γινει της πουτανας με τα στρουμφακια φετος....απ'τις πορειες κ τα ματ μεχρι σημερα με το τμημα της ομονοιας κ τα βιντεο κ τον τραυματισμο του μπατσου στο αεροδρομιο...αλλα στην τελευταια περιπτωση παλι αλλοι που δν φταινε θα την πληρωσουν κ ειναι κριμα...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ανταποκριση πολεμικη που ειναι ζεστη.πριν λιγο περασα γυρνώντας απο ανατολη απο το σαντιστ.ειχα σκοπο να μπω και η πορτα ηταν κλειδωμενη .ομως ηταν φωτισμενο και λειτουργουσαν τα ερ κοντισιον.παρολαυτα τιποτες....
γυρνωντας λοιπον απο αντατολη αν και πριν που ηθελα να μπω το βρηκα κλειδωμενο ειδα καποιον να βγαινει με μια μουναρα απο το μαγαζι και να μπαινουνε μαζι σταμαξι.
ειμαι πεπεισμενος πως εκει μεσα παιζει και καλο ντιλινγκ με τα κοριτσια, χωρις ναχω αποδειξεις..
 

Επισκέπτης
ανταποκριση πολεμικη που ειναι ζεστη.πριν λιγο περασα γυρνώντας απο ανατολη απο το σαντιστ.ειχα σκοπο να μπω και η πορτα ηταν κλειδωμενη .ομως ηταν φωτισμενο και λειτουργουσαν τα ερ κοντισιον.παρολαυτα τιποτες....
γυρνωντας λοιπον απο αντατολη αν και πριν που ηθελα να μπω το βρηκα κλειδωμενο ειδα καποιον να βγαινει με μια μουναρα απο το μαγαζι και να μπαινουνε μαζι σταμαξι.
ειμαι πεπεισμενος πως εκει μεσα παιζει και καλο ντιλινγκ με τα κοριτσια, χωρις ναχω αποδειξεις..

Προς leonoro--->....διαβασε καλα αυτο που λεει ο φιλος septic(ισχυει)....θυμησου τι κ για ποια απ'το sadist μιλαγαμε σε pm...κ παρε παραδειγμα γιατι ο mc δν κανει λαθος....:):):):):)!!!!!
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ειδα το περιπολικο σταματημενο ακριβως εξω απο το μαγαζι,και ο ενας ηταν εξω απο το περιπολικο και φαινοταν σαν να περιμενε τον συναδελφο απο μεσα....ωρα 03:30

Μαζεψανε πολυ κόσμο απο 2 μαγαζια ομοσταυλα εκεινο το βραδυ. :-
Και ΟΧΙ δεν παιζει το οτι τα εχουν παρει στο κρανιο για το τραυματισμο κλπ.
Συνηθως αλλα παιζουν σε αυτες τις καταστασεις.  :think:

 

Επισκέπτης
Το θεμα ---> Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα εμπορίας ανθρώπων...το διαβασατε ????????

Για διαβαστε το κ θα καταλαβετε γιατι ηταν κλειστο το μαγαζι....κ μια πληροφορια,αν ο πραγματικος ιδιοκτητης το εχει ολο στο ονομα του...τοτε δν το βλεπω ν'ανοιγει για καιροοοοο....(μαλλον δν θ'ανοιξει για καιρο απ'οτι εχω μαθει...γιατι της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους μαγκες ή τους λεβεντες ή μηπως για τους μαλακες???... :rockon: :rockon: :rockon:)....

Εξαρθωθηκε λεεεεεμεεεεεεεεεεεεε............ ;) ;) ;) ;)


Υ/Γ-->οποιος θυμαται για το διαμμερισμα στα Πατησια.....που ηταν ολες οι γκομενες του sadist μαζεμενες......(το ειχε αναφερει νομιζω ο λεονορο)...εεε,δν υπαρχει πια... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


 

Επισκέπτης
Mclein..Επιχειρηση "βιτρινα" ?? :think: :think:

Aκουσα στις ειδησεις οτι το μεγαλο "κεφαλι" εχει αλυσιδα φουρνων.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Προς leonoro--->....διαβασε καλα αυτο που λεει ο φιλος septic(ισχυει)....θυμησου τι κ για ποια απ'το sadist μιλαγαμε σε pm...κ παρε παραδειγμα γιατι ο mc δν κανει λαθος....:):):):):)!!!!!

Το θεμα ---> Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα εμπορίας ανθρώπων...το διαβασατε ????????

Για διαβαστε το κ θα καταλαβετε γιατι ηταν κλειστο το μαγαζι....κ μια πληροφορια,αν ο πραγματικος ιδιοκτητης το εχει ολο στο ονομα του...τοτε δν το βλεπω ν'ανοιγει για καιροοοοο....(μαλλον δν θ'ανοιξει για καιρο απ'οτι εχω μαθει...γιατι της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους μαγκες ή τους λεβεντες ή μηπως για τους μαλακες???... :rockon: :rockon: :rockon:)....

Εξαρθωθηκε λεεεεεμεεεεεεεεεεεεε............ ;) ;) ;) ;)


Υ/Γ-->οποιος θυμαται για το διαμμερισμα στα Πατησια.....που ηταν ολες οι γκομενες του sadist μαζεμενες......(το ειχε αναφερει νομιζω ο λεονορο)...εεε,δν υπαρχει πια... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αχ :-*
Είχα γνωρίσει αρκετά...  :2funny: κορίτσια . Στεναχωρήθηκα :huh: κρίμα

Τη συγκεκριμένη χαλαρά
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Επίσης, το live sex επί σκηνής που ανέφερε στην ανταπόκρισή του ο συνάδελφος, απαγορεύεται ρητώς και δια ροπάλου στην τριτοκοσμική μπανανία!
 

Επισκέπτης
Αχ :-*
Είχα γνωρίσει αρκετά...  :2funny: κορίτσια . Στεναχωρήθηκα :huh: κρίμα

Τη συγκεκριμένη χαλαρά

επειδη οταν σου ειπα οτι ειναι βιζιτα η συγκεκριμενη για την οποια μιλαγαμε μου ειπες:''μπα,δυσκολο να ειναι κ καταλαβα διαφορετικα οταν μιλησα μαζι της...''....τελικα μαλλον εγω καταλαβα καλυτερα....:):):):):):):)....

Mclein..Επιχειρηση "βιτρινα" ?? :think: :think:

Aκουσα στις ειδησεις οτι το μεγαλο "κεφαλι" εχει αλυσιδα φουρνων.

μονο βιτρινα...???? που να μαθεις κ τα αλλα που εχει πισω του ο τυπας....

καποιος ξεφυγε απ'το κολπο ή τον αφησαν εκτος απ'την τελευταια μεγαλη μπιζνα...κ να τα....στο δρομο τα ''κοριτσα'' απο ''Σταρ'',''Σαδιστ'' κλπ κλπ κλπ......:P :P :P :P....
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, το live sex επί σκηνής που ανέφερε στην ανταπόκρισή του ο συνάδελφος, απαγορεύεται ρητώς και δια ροπάλου στην τριτοκοσμική μπανανία!

Δεν ειναι ακριβως ετσι Τελευταια εχει αλλαξει Αλλα επιφυλλασομαι να ψαξω να βρω το νομο (καπου τον ειχα δει σε ενα δελτιο ειδησεων internetiko)  :think: οπου επιτρεπεται στη πιστα επανω το live αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τι περιθωρια αφηνε Εαν το βρω θα σας ενημερωσω.
Με μεγαλη επιφυλαξη νομιζω οτι ελεγε οτι επιτρεπεται το γυμνο και η αναπαρασταση του sex αλλα χωρις να γινεται επαφη (Παντα με μεγαλη επιφυλαξη το ξαναλεω)
 

spyrazf1

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
sadist ειναι ανοιχτο πηγα κυριακη βραδυ απογοητευση σκετη ασε που πληρωνεις και 20Ε μονο για το ποτο
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλα 20ευρο εισοδο και χωρις χουφτωμα ...για λαλακες ψαχνουν......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom