Νέα

Ροζ κύκλωμα: Οι 16χρονες, οι στρατολόγοι και ο «τιμοκατάλογος»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rokos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το παραμύθι και ο αγαπητικός
Οι κοπέλες είναι κυρίως Βουλγάρες, Ρουμάνες και Μολδαβές και κατά δεύτερο λόγο Ρωσίδες, Γεωργιανές και Ουκρανές, καθώς αυτές μπορούν να έρθουν πιο δύσκολα στην Ελλάδα λόγω της βίζας. Ο πιο συνηθισμένος τρόπος προσέγγισης είναι τα γραφεία ευρέσεως εργασίας, τα οποία υπόσχονται δουλειά ως μπέιμπι σίτερ, ως εσωτερική σε σπίτι ηλικιωμένων, ως σερβιτόρα σε καφετέρια, ή καθαρίστρια σε ξενοδοχείο. Όταν οι κοπέλες φτάνουν στην Ελλάδα, τις βάζουν σε ένα διαμέρισμα δυο-δυο ή τρεις-τρεις και από εκεί και μετά αρχίζει ο λεγόμενος «δεσμός χρέους». Λέει, δηλαδή, ένα μέλος της συμμορίας στην κοπέλα: «Πλήρωσα να έρθεις μέχρι εδώ, σου νοικιάζω σπίτι να μένεις, μου χρωστάς 7.000 ευρώ και θα πρέπει να δουλέψεις για να με ξεχρεώσεις». Και η δουλειά είναι το μπουρδέλο. Όταν μια κοπέλα δεν ξέρει ούτε αγγλικά, μπορεί να έχει βιαστεί και να έχει φάει ξύλο, όταν της λένε ότι όπου και να πάει θα τη βρουν και ότι ακόμα και στην αστυνομία αν καταφύγει κι εκεί θα τη βρουν γιατί το κύκλωμα συνεργάζεται με την αστυνομία, πολλές φορές θα το υπομείνει όλο αυτό. Ή θα προσπαθήσει να το σκάσει. Ακόμα και να πηδήξει σε κάποιο φωταγωγό και να σκοτωθεί, όπως έχει συμβεί.

Ένας άλλος τρόπος προσέγγισης είναι ο αγαπητικός (loverboy). Θύματα αυτών των περιπτώσεων είναι κυρίως πιο νεαρές κοπέλες, έως 20 ετών. Πίσω στην πατρίδα τους, συνήθως σε κάποια επαρχία, κάποιος εμφανίσιμος τύπος δηλώνει φουλ ερωτευμένος, ότι θέλει να την πάρει μακριά από τη μιζέρια και να ζήσουν μαζί, να κάνουν οικογένεια. Όταν, όμως, έρχονται στην Ελλάδα λεφτά δεν υπάρχουν κι εκείνη θα πρέπει να κάνει μια θυσία για το καλό και των δύο, για το μέλλον τους. Κι εδώ η θυσία είναι το μπουρδέλο. Ο αστυνομικός λέει ότι οι αγαπητικοί προσπαθούν να γίνουν όσο πιο πειστικοί μπορούν. Για παράδειγμα, «απαγορεύουν» στις κοπέλες να φιλάνε τους πελάτες στο στόμα γιατί, και καλά, δεν ανέχονται να τις φιλάει άλλος άνδρας – κι ας κάνουν ένα σωρό άλλα. Επίσης, κοπέλες διηγήθηκαν το πόσο καλοί ηθοποιοί ήταν κάποιοι αγαπητικοί, που μπορούσαν να κλαίνε για ώρες ολόκληρες, προκειμένου εκείνες να πειστούν για τα αισθήματά τους.

Μια άλλη κατηγορία είναι οι κοπέλες που ήρθαν με τη συναίνεσή τους για να δουλέψουν σε οίκο ανοχής.
Αυτά ήταν τη δεκαετία του '90.Τότε ήταν πάρα πολύ δύσκολο μιά κοπέλα να έρθει στην Ελλάδα,τότε το ιντερνετ δεν ηταν καθολου διαδεδομένο τώρα όλες ξέρουν τα πάντα.
  Οι Μολδαβές είναι μιλάμε εντελώς ζώα  :2funny:όχι βέβαια ότι και οι Ελεηνίδες είναι έξυπνες  :2funny:Σαν τον Οδησσέα του διαστήματος είναι :2funny:.Και τα ζώα οι Ελεηνίδες κοιτάχτε πως πήγαν στο αεροδρόμιο να τον γλύψουν  :2funny:
  Εγώ δεν της λυπάμαι γιατί είναι ζώα και αν κάποιος είναι αδύναμος τον καταστρέφουν  :headbang:.
 

Συνημμένα

  • can-fterotos-theos-1-768x509.jpg
    can-fterotos-theos-1-768x509.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 190923105153_69538990_130220458306993_8932626417264808812_n-e1569225135994-550x363.jpg
    190923105153_69538990_130220458306993_8932626417264808812_n-e1569225135994-550x363.jpg
    43 KB · Εμφανίσεις: 29

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Αυτά ήταν τη δεκαετία του '90.Τότε ήταν πάρα πολύ δύσκολο μιά κοπέλα να έρθει στην Ελλάδα,τότε το ιντερνετ δεν ηταν καθολου διαδεδομένο τώρα όλες ξέρουν τα πάντα.
  Οι Μολδαβές είναι μιλάμε εντελώς ζώα  :2funny:όχι βέβαια ότι και οι Ελεηνίδες είναι έξυπνες  :2funny:Σαν τον Οδησσέα του διαστήματος είναι :2funny:.Και τα ζώα οι Ελεηνίδες κοιτάχτε πως πήγαν στο αεροδρόμιο να τον γλύψουν  :2funny:
  Εγώ δεν της λυπάμαι γιατί είναι ζώα και αν κάποιος είναι αδύναμος τον καταστρέφουν  :headbang:.
Αυτές όλες ρίχνουν παντόφλα στους άντρες τους, τους σέρνουν από την μύτη, και τους έχουν φάει περιουσίες στα δικαστήρια, όλες σε αυτήν την φώτο, καμια δεν είναι παντρεμένη? Καταρχάς δεν είναι καμιά κάτω από 35 εδώ , στάνταρ έχουν παιδιά αρκετές, η Αντρές τους  τα παιδιά τους πως νοιώθουν που βλέπουν της μάνες τους να κάνουν σαν 15χρονες? Φυσικά θα ανεβάσουν την φώτο στα μέσα για να το παίξουν ανώτερες... Γιατί στην φώτο εγώ καμία δεν βλέπω κάτω από 30, μην πω 35 συν
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
Η Έλλη λέει ότι έγινε ιερόδουλη από επιλογή. Από τα 19 της. «Είχα τότε μία γνωστή που δούλευε σε ένα μπουρδέλο στο Μεταξουργείο και μια μέρα πήγα να τη δω. Η ερωτική ατμόσφαιρα, το χαμηλό φως, τα αρώματα, η αύρα που άφησαν οι καυλωμένοι άνδρες που πέρασαν, όλα αυτά με εκστασίασαν».

που εργαζεται η ΕΛΛΗ να παμε να την ξεπατωσουμε οεο  :happy: ?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Σαν τον Οδησσέα του διαστήματος είναι :2funny:.
Και τα ζώα οι Ελεηνίδες κοιτάχτε πως πήγαν στο αεροδρόμιο να τον γλύψουν  :2funny:
Πολύ εύστοχο.. Όντως σαν τον οδυσσέα του διαστήματος είναι ο μεμέτογλου  :2funny:
 
OP
OP
R

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Οι άνδρες πάνε στα αεροδρόμια για παιχταράδες και οι γυναίκες τους για τους γόηδες των σίριαλ !!!!

Αυτό το επίπεδο έχουμε .......
 

Επισκέπτης
Μήπως έμαθε κάποιος ποιά ήταν η πόρνη-νταβατζής και υπαρχηγός της εγκληματικής οργάνωσης από την λεγόμενη μοντελοαλυσίδα;
 

vh4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
239
Κριτικές
10
Like
780
Πόντοι
311
Πάντα  στην αρχή  οι καινούργιοι κάνουνε κσνα δυο ντου για να  δειξουν πως εδω ειμαστε και σας περιμένουμε.  Μολις φτασουν τα πρώτα  "λαλα" η ζωη συνεχίζεται  και οι business as usual.
Για τα δεκαεξαχρονα κτλ μια χαρα πουτανιδια  είναι. Παντου στην Αθήνα  κανουν πιατσα πιτσιρικες που ταχα μου κοιτάνε τα κινητα τους. Καλα στα κλαμπ δε λεω αστα. Μοναστήρια.  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μήπως έμαθε κάποιος ποιά ήταν η πόρνη-νταβατζής και υπαρχηγός της εγκληματικής οργάνωσης από την λεγόμενη μοντελοαλυσίδα;
Ποιά ήταν?λογικά κάποια από της παλιές είναι ύποπτες.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
350
Πόντοι
21
Συγγνώμη, αλλά ποια είναι αυτή η μοντελοαλυσίδα που λέτε και ξαναλέτε;
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.192
Πόντοι
726
Αυτά ήταν τη δεκαετία του '90.Τότε ήταν πάρα πολύ δύσκολο μιά κοπέλα να έρθει στην Ελλάδα,τότε το ιντερνετ δεν ηταν καθολου διαδεδομένο τώρα όλες ξέρουν τα πάντα.
 Οι Μολδαβές είναι μιλάμε εντελώς ζώα  :2funny:όχι βέβαια ότι και οι Ελεηνίδες είναι έξυπνες  :2funny:Σαν τον Οδησσέα του διαστήματος είναι :2funny:.Και τα ζώα οι Ελεηνίδες κοιτάχτε πως πήγαν στο αεροδρόμιο να τον γλύψουν  :2funny:
 Εγώ δεν της λυπάμαι γιατί είναι ζώα και αν κάποιος είναι αδύναμος τον καταστρέφουν  :headbang:.
Και σένα σε κατέστρεψαν σ έστειλαν να ζεις στο βόρειο πόλο
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
350
Πόντοι
21
Δεν ξέρω εσάς, αλλά εμένα και μόνο η ιδέα να έχω χρησιμοποιήσει άθελά μου "υπηρεσίες" θύματος εξαναγκασμού με φρικάρει. Κάποιες ερωτήσεις στις κοπέλες πριν ξεκινήσει η πράξη είναι απολύτως απαραίτητες. Ακόμα κι αν διστάσουν να σου πουν όπως είναι πολύ πιθανό, κάτι θα καταλάβεις από την αντίδρασή τους. Μπορεί να μην της σώσεις, τουλάχιστον δεν θα συνεργήσεις στον βιασμό τους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Και σένα σε κατέστρεψαν σ έστειλαν να ζεις στο βόρειο πόλο
Εμένα μου κλάσαν τ'αρχήδια  :2funny:μένω Αγία Πετρούπολη κ'εδώ οι Μολδαβές είναι σκουπίδια  :2funny:στην Ελλάδα κατι φουκαραδες σαν εσένα της θεοποιούνε  :2funny:.
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Αυτο για μερικους που λενε για φολες
Και αλλες μλκιες δεν ξερεις τι μπορει να ειναι πισω απο ενα ψευτικο χαμογελο πισω απο μια απροθυμία μιας κοπελας να κανει κατι που ζητας πισω απο τα νευρα και ψεσπασματα σε καποιον πελατη..το ξερω μαγκες σε κανεναν δεν περισευουν 20 ευρω που δινουμε αλλα στο τελος τα βαζεις κατω και βλεπεις τι ποναει περισσοτερο ενα πεταμενο 20ρικο η μια χαμενη ψυχη χωρις ελευθερια και πιονι απ ανθρωπους που πουλανε και την ιδια τους την μανα για λεφτα...
Σωστότατος τυπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom