Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Τωρα το ειδα ρε,δεν τους προλαβαινεις τελικα,παντως με αυτες τις ζωντανες συνδεσεις και τα σοσιαλ εχει δεχθει πληγμα ολο το πολιτικο συστημα.Τρεχουν να μπαλωσουν τις παπαριες που πεταει ο καθενας:coffee::confused::confused::confused:
Τυπε δεν σε εκανα login για να μας ζαλισεις τα μεζεα με πολιτικες αναλυσεις αλλα για να βγαλεις και εσυ το κομπλεξ σου στον Αλεξ.... :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν ξερω, εσεις θα μου πειτε.

Εγω εχω την εξηγηση οτι απλως ειστε κομπλεξικοι μαζι μου και σας νοιαζει κατι μονο αν το λεω εγω, ανεξαρτητως αν το ειπαν και αλλοι.

Δωσε εσυ αλλη εξηγηση.
Τώρα είσαι άδικος. Παρά το τρολάρισμα που πέφτει είναι δεδομένο απολαμβάνεις σεβασμού.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.126
Πόντοι
18.565

Συνημμένα

  • 1647208725961.jpeg
    1647208725961.jpeg
    5 KB · Εμφανίσεις: 13
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
γαμημενος βαζελος...δεν κοιταει τα χαλια της ομαδας του, ο πολεμος τον μαρανε...
Τραβα στην ατάλαντα κ κλάψε
Ταναπου της ΕΥΡΩΠΗΣ,
Εξαρχεια 13

ΥΓ. Άχρηστο υλικό ραπουπού
Σε εβαλε ο αλεξ666, δικηγόρο του κ πετάχτηκες σα κλανια ;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ααα του Σταθάκη; Επιτελούς πήραμε απάντηση μετά από 2 ώρες.

Αφού λοιπόν το φάγατε το αγγούρι και δεν κάνατε κιχ τότε που εν μια νυκτί ανέβηκαν οι τιμές των καυσίμων χωρίς να συντρέχουν λόγοι ενεργειακής κρίσης, βγάλτε τον σκασμό τώρα γιατί το πρόβλημα είναι παγκόσμιο.

Να επαναλάβουμε λοιπόν πως αυτή η κυβέρνηση είναι η μόνη μεταπολιτευτικά που δεν αύξησε ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ φόρο.

Μόνο μειώνει, και προφανώς αυτό γίνεται έτσι ώστε να βγαίνει και ο προϋπολογισμός του κράτους. Οπότε μην ζητάτε μείωση του ΕΦΚ εδώ και τώρα, χωρίς να υπάρχουν ισοδύναμα έσοδα. Με μια τέτοια απόφαση θα εκτοξευτούν τα spreads και θα ανέβει το κόστος δανεισμού.

Οπότε λίγη υπομονή 20 χρόνια να αναλάβει ο Αλέξης που έχει και το νταούλι να χορέψει τις αγορές κι όλα θα στρώσουν.
Για ποιες μειώσεις φόρων βρε βλαμμένο μιλάς,με δύο χρόνια κορονοϊο,με δέκα μήνες κλειστά καταστήματα και χαίρεσαι που δεν αυξήθηκαν οι φόροι,κομματοσκυλο.

Θέλεις να λέγεσαι Ευρώπη βλάκα; Ξέρεις τι έκανε η Ευρώπη αυτά τα δύο χρόνια όπου εσύ καμαρώνεις πως δεν αυξήθηκαν οι φόροι; Κάναν επιστροφές φόρων για να δώσουν κίνητρα στις επιχειρήσεις και εσύ θεωρείς επίτευγμα που η Κουλοκυβερνηση σου δεν αύξησε τους φόρους.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.415
Κριτικές
512
Like
69.419
Πόντοι
41.129
Ήρθε η ωρα να κάνει οικόπεδο και το Λβιβ ο τσάρος.
Πολλά πυρομαχικά ειχανε μαζέψει εκει οι ναζι Ουκρανοί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Για ποιες μειώσεις φόρων βρε βλαμμένο μιλάς,με δύο χρόνια κορονοϊο,με δέκα μήνες κλειστά καταστήματα και χαίρεσαι που δεν αυξήθηκαν οι φόροι,κομματοσκυλο.

Θέλεις να λέγεσαι Ευρώπη βλάκα; Ξέρεις τι έκανε η Ευρώπη αυτά τα δύο χρόνια όπου εσύ καμαρώνεις πως δεν αυξήθηκαν οι φόροι; Κάναν επιστροφές φόρων για να δώσουν κίνητρα στις επιχειρήσεις και εσύ θεωρείς επίτευγμα που η Κουλοκυβερνηση σου δεν αύξησε τους φόρους.
Δεν θελω να σε σοκαρω τύπε αλλά εχουν μειωθει οι φοροι

Επιπλεον, την οικονομικη στηριξη που εδωσε η Ελλαδα κατα την πανδημια δεν την εχει δωσει κανενας

Ελεος δηλαδη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.661
Πόντοι
12.756
Δεν θελω να σε σοκαρω τύπε αλλά εχουν μειωθει οι φοροι

Επιπλεον, την οικονομικη στηριξη που εδωσε η Ελλαδα κατα την πανδημια δεν την εχει δωσει κανενας

Ελεος δηλαδη
αηδίες

παμε παρακατω
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.573
Like
21.928
Πόντοι
5.006
Για ποιες μειώσεις φόρων βρε βλαμμένο μιλάς,με δύο χρόνια κορονοϊο,με δέκα μήνες κλειστά καταστήματα και χαίρεσαι που δεν αυξήθηκαν οι φόροι,κομματοσκυλο.

Θέλεις να λέγεσαι Ευρώπη βλάκα; Ξέρεις τι έκανε η Ευρώπη αυτά τα δύο χρόνια όπου εσύ καμαρώνεις πως δεν αυξήθηκαν οι φόροι; Κάναν επιστροφές φόρων για να δώσουν κίνητρα στις επιχειρήσεις και εσύ θεωρείς επίτευγμα που η Κουλοκυβερνηση σου δεν αύξησε τους φόρους.
ακομα να ψωφησεις απο κορωνα ρε ανεμβολιαστε???? :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Παιδια μπορειτε να βγαλετε ολοι σας το κομπλεξ στον Αλεξ στην επομενη μιση ωρα να παμε για υπνο;Ευχαριστω...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Η αληθεια ειναι οτι αν οχι ολοι, οι περισσοτεροι την πεφτουνε στον Αλεξ, λες και ειναι κυβερνητικος εκπροσωπος.
αφου ψοφαει για προσοχη τυπε,ειναι σελεμπριτυ ατενσιον χορ,οτι θρεντ να καταληγει να περιστρεφεται γυρω απ αυτον θελει

AVvXsEiPD2h3f5Z9wQHUQ0JwxjEzf5DaFIG5trUOpfDhhWQMQ3vkjJ1ph8wchY7W6VWEf9g617n8DrCRBE2POLumZVo_uVVlc88ks9Njt4VdYM6i7d2pCosq7BdAQ3SHrqXVQ_euuJCSyxorAMJJDrPKLxs9klGt_P8XWQ3CuyNyvUNaPlFWWpiIOK2_-gLu=w443-h345



στο θεμα του θρεντ τωρα

ο βλαντι λέει ζητησε οπλα απο τον Σι γιατι -και καλα-του τελειωσαν τα δικα του,τι θα κανουν τωρα οι κολομποραδες δημοκρατικοι?
θα φτιαξουν βιντεακι να βομβαρδιζεται το πεκινο,θα βαλουν κυρωσεις στη κινα ?θα πουν στη Κουλα να διωξει τη Κοσκο :tooth:

Πόλεμος στην Ουκρανία: Η Ρωσία ζήτησε από την Κίνα στρατιωτικό εξοπλισμό, γράφουν οι Financial Times
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Φίλε Στοκαδούρα, όπως βλέπεις το να είσαι ορθολογιστής στην Ελλάδα, σε κάνει και αντιδημοφιλή. Τζάμπα παλεύεις να βρεις το δίκιο σου. Εδώ έχουν γραφεί απόψεις που δεν τις λένε ούτε 5χρονα, και η πιο ευγενής προσφώνηση είναι γαμώ το σπίτι σου και σας πείραξε ένας άνθρωπος που προσπαθεί να μοιραστεί μαζί σας την ορθολογική του σκέψη.
Και έχουμε αυτό το αθάνατο καφενειακό επιχείρημα "ναι ρε μαλάκα κάντα εσύ καλύτερα". Δηλαδή για να δω τον τελικό του CL πρέπει να έχω σηκώσει την κούπα; Για να έχω άποψη για τη διακυβέρνηση της χώρας πρέπει να έχω κυβερνήσει;
Αν είναι έτσι δε δικαιούμαι να έχω ούτε θετική άποψη για την κυβέρνηση αφού δεν έχω κυβερνήσει εγώ ο ίδιος. Θα έπρεπε κανείς να μην έχει άποψη για τίποτα.
Να είσαι καλά αλλά είναι η κλασσική καφενειακή κουλτούρα. Διαχωριστικές γραμμές. Και οχύρωση πίσω από αυτές. Πέραν αυτών ουδέν. Ή μαζί μας ή με τους απέναντι.
Πιο χαρακτηριστικό παράδειγμα από του Τοκάκη δεν υπάρχει. Υπογραφω γιατί είναι κρίμα για μία ψήφο να μην είναι υποψήφιος, όμως δεν τον στηρίζω γιατί διαφωνώ με τις πολιτικές του θέσεις. Κι αυτός άμα έγραφε εδώ, καλή του ώρα εκεί που είναι, και εξέφραζε την αντίθεσή του στις ηλιθιότητες του Άδωνη, τα ίδια θα άκουγε.
Έτσι είναι τα φόρουμ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Να είσαι καλά αλλά είναι η κλασσική καφενειακή κουλτούρα. Διαχωριστικές γραμμές. Και οχύρωση πίσω από αυτές. Πέραν αυτών ουδέν. Ή μαζί μας ή με τους απέναντι.
Πιο χαρακτηριστικό παράδειγμα από του Τοκάκη δεν υπάρχει. Υπογραφω γιατί είναι κρίμα για μία ψήφο να μην είναι υποψήφιος, όμως δεν τον στηρίζω γιατί διαφωνώ με τις πολιτικές του θέσεις. Κι αυτός άμα έγραφε εδώ, καλή του ώρα εκεί που είναι, και εξέφραζε την αντίθεσή του στις ηλιθιότητες του Άδωνη, τα ίδια θα άκουγε.
Έτσι είναι τα φόρουμ.
Σκασε σκουπιδι!!! :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom