Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
πηγανε να του την φερουνε κ αυτουνου.....μολις μιλησε λιγο κατα των Δημοκρατικων,μετα απο 12 ωρες βγηκε μια αεροσυνοδος κ ειπε οτι την παρενοχλησε....
Aν την παντρευοταν οπως ο Ανδρεας Παπανδρεου δεν θα ειχε προβλημα....

1653078624021.png
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
δυομιση χρόνια πραγματική φυλακή έφαγε το συγκρότημα Pussy Riot για ένα τραγούδι που παρακαλούσε την Παναγία να απαλλάξει την Ρωσία από τον Πούτιν χωρίς να αναφέρει το όνομα του στον στοίχο
Nταξει το παραξυλωσανε τα πουτανακια

1653078964951.png
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.618
Like
9.908
Πόντοι
2.306

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.618
Like
9.908
Πόντοι
2.306
Του @Rebirthed Sapiens Sapiens πρέπει να του λείπουν βίδες από το κεφάλι του αλλά οι μεγάλες όχι οι μικρές σιγά μην σαν κάνουμε την χάρη να μην μιλούμε άλλος ενας βλαξ πού νομίζει ότι τα ξέρει όλα - τι ζούμε θεέ μου
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Του @Rebirthed Sapiens Sapiens πρέπει να του λείπουν βίδες από το κεφάλι του αλλά οι μεγάλες όχι οι μικρές σιγά μην σαν κάνουμε την χάρη να μην μιλούμε άλλος ενας βλαξ πού νομίζει ότι τα ξέρει όλα - τι ζούμε θεέ μου
Υποτίθεται, συ είπας, θα ξανάμπαινες στην τρύπα σου.
Έλα βοήθα το νήμα...
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Του @Rebirthed Sapiens Sapiens πρέπει να του λείπουν βίδες από το κεφάλι του αλλά οι μεγάλες όχι οι μικρές σιγά μην σαν κάνουμε την χάρη να μην μιλούμε άλλος ενας βλαξ πού νομίζει ότι τα ξέρει όλα - τι ζούμε θεέ μου
Κλακαδωρος του Ηλια, εισαι εσυ?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.312
Κριτικές
8
Like
2.198
Πόντοι
506
Nταξει το παραξυλωσανε τα πουτανακια

1653078964951.png
Τι παραξήλωσαν ? Μια συναυλία έκαναν ,άλλοι εδώ καίνε, σπάνε ,καταστρέφουν και τίποτα. Στην Ρωσία μια μέρα φυλακής είναι μια μέρα πραγματική φυλακή δεν έχει πληρωμές , ανασταλτικές ποινές κτλ
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Για να ειμαστε δικαιοι υπαρχουν και βιντεο που δειχνουν Ουκρανους παραστρατιωτικους ( οχι Αζωφ) να σκοτωνουν με μαχαιρι η να πυροβολουν στα ποδια Ρωσσους αιχμαλωτους. Θα τα βρεις σε σελιδες με gore περιεχομενο.
Υποθετω κατι αναλογο θα συνεβαινε αν Ελληνες εθνοφυλακες επιαναν στα χερια τους Τουρκους στρατιωτες που ειχαν αποβιβαστει σε καποιο νησι.
μάλλον δεν κατάλαβες σε τι αναφέρομαι (ξαναδες τι έγραψα στη σελ.1064), προφανως στο νετ κυκλοφορουν πολλά και διάφορα τόσο από αυτόν τον πόλεμο όσο και από άλλες συγκρουσεις, αρκετά απo αυτά τα έχω δει στο reddit/combat footage.
Εγώ κατακρίνω τα μελη που ποστάρουν εδώ μέσα φωτο ή βίντεο με νεκρούς με μόνο σκοπό να το πανηγυρίσουν.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Λυπαμαι αλλα δεν μου λεει κατι το μακροσκελης ποστ σου.
ειμαι της ουσιας και οχι της εικονας ...
δεν περίμενα να σου πει κάτι.
Ακόμη και το βασικό, πως σε αυτή την περίπτωση η ουσία είναι η ίδια η εικόνα σου διέφυγε
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Τι παραξήλωσαν ? Μια συναυλία έκαναν ,άλλοι εδώ καίνε, σπάνε ,καταστρέφουν και τίποτα. Στην Ρωσία μια μέρα φυλακής είναι μια μέρα πραγματική φυλακή δεν έχει πληρωμές , ανασταλτικές ποινές κτλ
Διχνουμε σεβασμο στην Εκκλησια και σε τοπους με υψηλο συμβολισμο... Δεν γινομαστε ΚΚΕ

1653081190682.png
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Μπόκολε hiv test τάχιστα...
Και επανάληψη σε λίγες βδομάδες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α ναι, και δωσε μια λιστα με κοπελες που βλέπεις εδω...
τι να το κάνει το τεστ, μετά τις 100 μαυρούλες παίρνεις τον τίτλο του απέθαντου. :D:
+ αν δεν κάνω λάθος έχει γράψει πως έχει συνευρεθει με τις περισσότερες από τις ιεροδουλες τις οποίες είχε βγάλει στον τάκο ο Λοβέρδος
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Μην μπερδευεις το τεχνολογικο επιπεδο με τον πολιτισμο.......και οι Ινκας ειχαν τεχνογνωσια να χτισουν τις πυραμιδες τους,αλλα θυσιαζαν 500-600 ατομα πανω σε αυτες,μεχρι να γινουν κοκκινες απο το αιμα (ξεριζωνοντας την καρδια)....Ετσι για να εξευμενισουν τους θεους....δεν ειναι πολιτισμος αυτο...
είσαι σίγουρος πως οι Ινκας εκαναν τέτοιες θυσίες ; μπας και εννοείς Μάγια ή Αζτέκους ;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
είσαι σίγουρος πως οι Ινκας εκαναν τέτοιες θυσίες ; μπας και εννοείς Μάγια ή Αζτέκους ;
ολοι εκει η ιδια ρατσα ηταν.....ηταν φυλες οπως εχουμε εμεις Βλαχους,Ποντιους....αν και τωρα που το λες νομιζω οι Αζτεκοι ηταν που εκαναν τετοιες μαλακιες.....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.785
Πόντοι
2.406
τρεις μήνες τώρα χαμπάρι δεν έχεις πάρει ε;

έχεις ακούσει ότι γίνεται ένας πόλεμος λίγο πιο πάνω; ότι οι ρώσοι εισέβαλαν σε άλλη χώρα;

έχεις ακούσει τίποτα για βομβαρδισμό νοσοκομείων, σχολείων, σπιτιών, μαγαζιών κλπ κλπ

έχεις ακούσει τίποτα για δολοφονίες και βιασμούς αμάχων;

βαριέσαι να γυρίσεις λίγες σελίδες πίσω να διαβάσεις για τις πρώτες δίκες για εγκλήματα πολέμου στην Ουκρανία ε;

λογικά θα ήσουν απασχολημένος με πιο σημαντικά θέματα...

Σημερινό: Νέα στοιχεία για την σφαγή στην Μπούτσα

Καλά τους κάνανε κ εισέβαλαν. Αυτά τα μουνόπανα οι Ουκρανοί προκαλούσαν μεθοδευμένη την σύγκρουση
Τα περί μπούτσα ανήλικοι βομβαρδισμοί νοσοκομείων είναι Παπαρια μεντολες, τα νέα της δυτικής μπαρπυφολογιας γελοοας προπαγάνδας.
Οι ρωσσοι κάνοντας αυτόν τον συμβατικό απόλυτα δικαιολογημενο πόλεμο, έσωσαν την Ευρώπη από έναν μεταγενεστερο πυρηνικό πόλεμο.
Μεγαλύτερα μουνόπανα από. Τους ναζιστες της Ουκρανίας δεν υπάρχουνν στην Ευρώπη. Ψοφο κ στον τελευταίο. Ε οποίο τρόπο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.785
Πόντοι
2.406
Με βαση αυτο που λες, δεν μπορουμε να διασταυρωσουμε ουτε οτι οι Αζωφ εκαναν εγκληματα σε Ντονμπας και οδηγησαν στην εισβολη στις 24/2/22
ΝΑΙ αλλά είναι πασίγνωστη η ιστορία τους από τις αρχές του αιώνα. Αυτό οδηγεί σε συμπςρασματα
Για σας...
Για μένα τα ξέρω λαιβ κ τα έχω δει από το 2000 που επισκέπτομαι συχνά την Ουκρανία κ μένω αρκετό καιρό όταν πάω πάντα εκτός κιεβου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom