Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Στην Κόκκινη πλατεία για κρεμάλα....:alivedick::alivedick::alivedick:

 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
334
Like
935
Πόντοι
81
δεν θα πω πολλα για το θεμα.....
μου αρεσουν αρκετα τα λαζανια και τρωω συχνα (ολικης αλεσης) σε μεγαλη αλυσιδα super market (δεν την αναφερω σκοπιμα) τον χειμωνα που μας περασε ειχε το πακετο τα λαζανια 0,70€-0,75€ (σε προσφορα παντα) σημερα (σε προσφορα παντα) τα λαζανια τα ειχε 1,58€ αυξηση 100% μεσα σε μερικους μηνες
η φρατζολα το ψωμι πανω απο 1€ σταθερα και το σουβλακι (τυλιχτο) κοντα στα 3€ (ακομα) γιατι προβλεπω και εκει ραγδαια αυξηση εντος του καλοκαιριου
η πεινα ειναι ηδη εδω και μας κανει παρεα........ :cry:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
δεν θα πω πολλα για το θεμα.....
μου αρεσουν αρκετα τα λαζανια και τρωω συχνα (ολικης αλεσης) σε μεγαλη αλυσιδα super market (δεν την αναφερω σκοπιμα) τον χειμωνα που μας περασε ειχε το πακετο τα λαζανια 0,70€-0,75€ (σε προσφορα παντα) σημερα (σε προσφορα παντα) τα λαζανια τα ειχε 1,58€ αυξηση 100% μεσα σε μερικους μηνες
η φρατζολα το ψωμι πανω απο 1€ σταθερα και το σουβλακι (τυλιχτο) κοντα στα 3€ (ακομα) γιατι προβλεπω και εκει ραγδαια αυξηση εντος του καλοκαιριου
η πεινα ειναι ηδη εδω και μας κανει παρεα........ :cry:
Φακες φίλε. Σταθερη αξία...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
δεν θα πω πολλα για το θεμα.....
μου αρεσουν αρκετα τα λαζανια και τρωω συχνα (ολικης αλεσης) σε μεγαλη αλυσιδα super market (δεν την αναφερω σκοπιμα) τον χειμωνα που μας περασε ειχε το πακετο τα λαζανια 0,70€-0,75€ (σε προσφορα παντα) σημερα (σε προσφορα παντα) τα λαζανια τα ειχε 1,58€ αυξηση 100% μεσα σε μερικους μηνες
η φρατζολα το ψωμι πανω απο 1€ σταθερα και το σουβλακι (τυλιχτο) κοντα στα 3€ (ακομα) γιατι προβλεπω και εκει ραγδαια αυξηση εντος του καλοκαιριου
η πεινα ειναι ηδη εδω και μας κανει παρεα........ :cry:
Σαχλαμάρες....
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
334
Like
935
Πόντοι
81
Φακες φίλε. Σταθερη αξία...
φιλε μου το ξερω εχω βρει ανεξαρτητο παραγωγο και εδω και 3 χρονια (προ cov) καθε χρονο παιρνω σε αρκετα καλες τιμες και φασολια και ρεβιθια και φακες γυρω στα 2,5€ το κιλο αρκετα κιλα για να βγαλω τον χειμωνα ομως θελεις και κατι αλλο εκτος απο οσπρια τα οποια ειναι πολυ θρεπτικα και με πρωτεινες αρκετες
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
τα ειχε ηδη κατεβασει στον γερο μπαιτεν ο προεδρος τους
Ο Μπαιντεν δεν ειναι Αγησιλαος αλλα ο Αγησιλαος ηταν 80 ετων οταν εκστρατευσε εναντια στους περσες.

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Έμπαινες στην Τζίλ εσυ;
Η τζιλ για την ηλικια της ειναι γκομεναραααα....

Αλλα να ειμαστε ειλικρινεις.... Η Τζιλ ειναι η γυναικα που ο καθενας θα ηθελε να εχει διπλα του λογω της δυναμης της Καρδιας της...

 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εγώ είμαι Άθεος και Μαχητικός. Δεν έχω αφεντικά.


Έννοια σου ΜΠΟΚΟΛΗ και σε κατάλαβα.

Στην αρχή νόμιζα ότι γράφεις μεθυσμένος κι έκανα τα στραβά μάτια. Κάποια στιγμή η κατάστασή σου χειροτέρεψε, οπότε σε προειδοποίησα ό,τι θα κάνω το πρώτο βήμα… όπως κι έγινε λίγο αργότερα.


Screenshot_2.jpg



Εν τω μεταξύ έλαβα και πληροφορίες για το παρελθόν παράνοιας που έχεις επιδείξει στο forum. :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
τον χειμωνα που μας περασε ειχε το πακετο τα λαζανια 0,70€-0,75€ (σε προσφορα παντα) σημερα (σε προσφορα παντα) τα λαζανια τα ειχε 1,58€ αυξηση 100% μεσα σε μερικους μηνες
η φρατζολα το ψωμι πανω απο 1€ σταθερα και το σουβλακι (τυλιχτο) κοντα στα 3€ (ακομα) γιατι προβλεπω και εκει ραγδαια αυξηση εντος του καλοκαιριου
η πεινα ειναι ηδη εδω και μας κανει παρεα........ :cry:

τυπε ριξτο στη ζητιανια οπως εγω,ειναι το επαγγελμα του μελλοντος :wanker: :wanker: :wanker:
αμα θες μπορω να σου πω καλα σημεια να την στησεις,που εχουν καλο μεροκαματο :hi::hi::hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.515
Κριτικές
1
Like
35.711
Πόντοι
6.256
Εχουμε μεγαλη συμμετοχή κλωνομπραβοκούληδων πλέον.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ο διαρκως "Γκρινιαρης" αλλα ενας απο τους καλους Γεωπολιτικους αναλυτες της Χωρας ειναι Ο Γιωργος Φιλης.....


Γιώργος Φίλης, Πολύ σημαντική η δημόσια δήλωση Μητσοτάκη ότι η Ελλάδα θα απαντήσει με ωμό τρόπο​

 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
334
Like
935
Πόντοι
81
τυπε ριξτο στη ζητιανια οπως εγω,ειναι το επαγγελμα του μελλοντος :wanker: :wanker: :wanker:
αμα θες μπορω να σου πω καλα σημεια να την στησεις,που εχουν καλο μεροκαματο :hi::hi::hi:
ποσο παει το ζητιανηλικι εσυ που ξερεις? για πες χρεωσεις?να ξερουμε και εμεις πριν επενδυσουμε σε αυτο το επαγγελμα :cheesy:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.639
Πόντοι
3.656
ποσο παει το ζητιανηλικι εσυ που ξερεις? για πες χρεωσεις?να ξερουμε και εμεις πριν επενδυσουμε σε αυτο το επαγγελμα :cheesy:

τυπε ειναι και γαμω τα επαγγελματα.0 αρχικη επενδυση.παιρνεις μια ψαθα να απλωσεις κατω για να κατσεις,και ενα κυπελλο για τα λεφτα,και την πρωτη μερα εχεις κανει ηδη αποσβεση :wanker: :wanker: :wanker:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.592
Like
51.939
Πόντοι
12.756
τυπε ειναι και γαμω τα επαγγελματα.0 αρχικη επενδυση.παιρνεις μια ψαθα να απλωσεις κατω για να κατσεις,και ενα κυπελλο για τα λεφτα,και την πρωτη μερα εχεις κανει ηδη αποσβεση :wanker: :wanker: :wanker:
ενδιαφερομαι να αγορασω το σωστο σημειο:sunglasses:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
δεν θα πω πολλα για το θεμα.....
μου αρεσουν αρκετα τα λαζανια και τρωω συχνα (ολικης αλεσης) σε μεγαλη αλυσιδα super market (δεν την αναφερω σκοπιμα) τον χειμωνα που μας περασε ειχε το πακετο τα λαζανια 0,70€-0,75€ (σε προσφορα παντα) σημερα (σε προσφορα παντα) τα λαζανια τα ειχε 1,58€ αυξηση 100% μεσα σε μερικους μηνες
η φρατζολα το ψωμι πανω απο 1€ σταθερα και το σουβλακι (τυλιχτο) κοντα στα 3€ (ακομα) γιατι προβλεπω και εκει ραγδαια αυξηση εντος του καλοκαιριου
η πεινα ειναι ηδη εδω και μας κανει παρεα........ :cry:
Ρε μεγαλε φακες, κουκια, φασολια δεν τρως? Πολυ σουβλακι και λαζανια..... στο μετωπο οταν πολιορκει ο ελληνικος στρατος της Κωνσταντινουπολη δεν θα εχουμε αυτες τις πολυτελειες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.124
Κριτικές
63
Like
46.114
Πόντοι
9.297
φιλε μου το ξερω εχω βρει ανεξαρτητο παραγωγο και εδω και 3 χρονια (προ cov) καθε χρονο παιρνω σε αρκετα καλες τιμες και φασολια και ρεβιθια και φακες γυρω στα 2,5€ το κιλο αρκετα κιλα για να βγαλω τον χειμωνα ομως θελεις και κατι αλλο εκτος απο οσπρια τα οποια ειναι πολυ θρεπτικα και με πρωτεινες αρκετες
Κυκλοφορεί και αναμεικτη οσπριαδα με καμμία δεκαριά όσπρια ...Κρητικής προελεύσεως.Πολυ καλή.Απο σούπερ μάρκετ .
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ότι έχουν σχεδιάσει οι ρωσοι να πάρουν θα το πάρουν ανεξάρτητα το κόστος.....το θέμα ήταν να μην ξεκίναγε καθόλου και να μην τρώγαμε τις συνέπειες στη μούρη.....ελπίζω τα αμερικανα να δώσουν μια διέξοδο στο Ρώσο και να σταματήσει....
Κατι ψηνεται....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom