Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.813
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Ρε Γιαννη δεν γραφεις και την λεξη "Μποκολος" πανω στο παπαρι σου??? :2funny::2funny::2funny::2funny:
Δεν μπορώ να σου χαλάσω χατίρι, δες και το παπάρι μου σε εμπράγματη εργασία, επί του οθωμανικού Δικαίου
 

Συνημμένα

  • WANI2.jpg
    WANI2.jpg
    172,6 KB · Εμφανίσεις: 20

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Άρα καλώς μας ήρθες αφού το παραδέχτηκες
Εμείς θέλουμε τον yrretνα απασφαλισει
Φιλος μου εχουν λειψει οι παλιες εποχες που εβριζα τον πιξι.... αλλα πλεον και αυτος στηριζει το Μεγαλο τιμονιερη της Ελλαδος τον Κυριακο Μητσοτακη.... το επονομοαζομενο και ως "κουπονατο"

Ερωτηση εαν σου δωσει ο κυριακος κουπονι για να γαμησεις θα πεις οχι?

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Άντε λοιπόν κάποιος άξιος να τα καταφέρει....αλλά αν δεν μπορεί ο Κυριάκουλας τότε ποιος;
Ρε τροβαδουρε το συζηταμε? Εαν δεν υπηρχε ο κυριακος θα επρεπε να τον ειχαμε εφευρει.....

Kαι στο Μεταξυ ο Μπαντιδης το χαβα του..... Oi watchers δηλαδη 201 ελοχιμ / Αγγελοι που ξελογιασαν τις κορες των ανθρωπων και γεννηθηκαν οι Νεφελημ..... συμφωνα με πληροφοριες του Μπαντιδη οπου να ναι θα αποκαλυφθουν στην ανθρωποτητα....


Αυτος οντως ξεπερναει το Βολκανο σε παραλογισμο....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.110
Κριτικές
184
Like
44.837
Πόντοι
22.266
Φιλος μου εχουν λειψει οι παλιες εποχες που εβριζα τον πιξι.... αλλα πλεον και αυτος στηριζει το Μεγαλο τιμονιερη της Ελλαδος τον Κυριακο Μητσοτακη.... το επονομοαζομενο και ως "κουπονατο"

Ερωτηση εαν σου δωσει ο κυριακος κουπονι για να γαμησεις θα πεις οχι?

Άσε τις γλυκές κ απασφαλισε.

Μητσοτάκη μπινε που με την ανθελληνική πολιτική σου κατάντησες τον Έλληνα κουπονατο
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Δεν μπορώ να σου χαλάσω χατίρι, δες και το παπάρι μου σε εμπράγματη εργασία, επί του οθωμανικού Δικαίου
Η κοπελα δεν πιστευω να αντιμετωπιζει πλεον ζητηματα δυσκοιλιοτητας.... αμφιβαλω εαν πρεπει να σφιγγετε οταν πηγαινει τουαλετα...
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
αυτο το μαλακισμενο ειναι σιγουρα,γραφει ακριβως τα ιδια ,με τον ιδιο τονο και ρυθμο στην εκτοξευση χαρακτηρισμων "λιγουρης" "φτωχομπινες" κ.α,ενω αν και 100% νουδου λιγο στα εθνικα δειχνει συννεφιασμενος εξαιτιας της χαλαρης στασης (δηλαδη που δεν τους εκτελουν σε πλατειες)θα ηθελε το πουστοκωμα λιγακι πιο αυταρχικο με τους "σκουρους" και τους "διαφορετικους".....
Aγαπητε Κλοσερ, θελω την γνωμη σου σε ενα θεμα......

Εαν ο πατερας ο δικος μου δεν πληρωνει 2 χιλιαδες σε εφορια για να μου γραψει 1-2 διαμεριματα αλλα κλαιγετε για 500 ευρω βενζινη, πως τον λες? Τσιγγουνη, σπαγγο? Εγω προσωπικα τον λεω λιγουρη, φτωχομπινε, συριζαιο ή ηλιθιο...

Σε παρακαλω δωσε τα φωτα σου....
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.679
Κριτικές
3
Like
11.285
Πόντοι
3.936
Ρε. Μπαγασα προδοθηκες ..

Θέλω τον καλό σου εαυτό .....απασφαλισε κ. Βρισε ...
Θέλουμε τον μπαρμπαπηδουλα που όλη αγαπήσαμε........



Καλώς μας ήρθες κ να ξέρεις ότι όταν βριζομασταν ήμουν κατά του μπαναρισματος σου ...
Άσε τα γλυκολογα κ ξεκινά......



Μητσοτάκη γαμιεσαι μοιμε που κατάντησες τον Έλληνα κουπονατζη ......
Πόσα 24ωρα λες να αντέξει?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.679
Κριτικές
3
Like
11.285
Πόντοι
3.936
Aγαπητε Κλοσερ, θελω την γνωμη σου σε ενα θεμα......

Εαν ο πατερας ο δικος μου δεν πληρωνει 2 χιλιαδες σε εφορια για να μου γραψει 1-2 διαμεριματα αλλα κλαιγετε για 500 ευρω βενζινη, πως τον λες? Τσιγγουνη, σπαγγο? Εγω προσωπικα τον λεω λιγουρη, φτωχομπινε, συριζαιο ή ηλιθιο...

Σε παρακαλω δωσε τα φωτα σου....
Άσε τον πατέρα σου και πες μας ζητάς ακόμα διατροφή από την γυναίκα σου? Πληρώνεις τις υποχρεώσεις σου στα παιδιά σου?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.110
Κριτικές
184
Like
44.837
Πόντοι
22.266
Άσε τον πατέρα σου και πες μας ζητάς ακόμα διατροφή από την γυναίκα σου? Πληρώνεις τις υποχρεώσεις σου στα παιδιά σου?
Πατεράδες κ τέτοια μόνο ο Θεός μπαρμπαπηδουλας τα ελεγε
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.679
Κριτικές
3
Like
11.285
Πόντοι
3.936
Πατεράδες κ τέτοια μόνο ο Θεός μπαρμπαπηδουλας τα ελεγε
Φίλε εάν δεν ακούσω καντήλια και δεν δω gif και την ατάκα αυτό σου αξίζει (πως το ελεγε?) Δεν πείθομαι ότι επανήλθε.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.679
Κριτικές
3
Like
11.285
Πόντοι
3.936
Φίλε εάν δεν ακούσω καντήλια και δεν δω gif και την ατάκα αυτό σου αξίζει (πως το ελεγε?) Δεν πείθομαι ότι επανήλθε.
Μέχρι τώρα μόνο βίντεο από την νδ ανεβάζει. Θέλω τα xtream που έκανε...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.893
Πόντοι
1.686
Ναι ακόμα ζώ, γράφω ελεύθερα τη γνώμη μου και γαμώ αβέρτα

wp_20190523_014-jpg.829231


Δυο - δυο
τα δάχτυλα δυο- δυο :2funny:
:2funny: :2funny:

Δώσε πόνο στα κρυφά γέρικα ΛΟΑΤΚΙ ! :rockon:

Με βάση τα νύχια,. η γυναίκα ΔΕΝ φαίνεται
να είναι ούτε Ρωσίδα , αλλά και ούτε Ουκρανέζα.

Αυτό είναι το πολύ άσχημο γεγονός
του πολέμου.
Το ότι οι πανέμορφες Ουκρανέζες και
οι Ρωσιδες, που είναι οι πιο
ερωτικές γυναίκες ,
ταλαιπωρούνται.
Ας ελπίσουμε να γίνει σύντομα ΕΙΡΗΝΗ.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
735
Κριτικές
1
Like
1.386
Πόντοι
206
Είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι κατέλαβαν με μια κίνηση το μισό Ντονμπάς. Οι Ρώσοι φημίζονται για τις πάρα πολύ βαριές πυραυλικές επιθέσεις τους και έπειτα προελαύνουν για να σαρώσουν ό,τι έχει απομείνει. Κατά τ' άλλα τα έχουν σκατώσει στο πεδίο της μάχης... Μα μήπως υποτιμούν το νοητικό πηλίκο μας ή μου φαίνεται;
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
αυτο το μαλακισμενο ειναι σιγουρα,γραφει ακριβως τα ιδια ,με τον ιδιο τονο και ρυθμο στην εκτοξευση χαρακτηρισμων "λιγουρης" "φτωχομπινες" κ.α,ενω αν και 100% νουδου λιγο στα εθνικα δειχνει συννεφιασμενος εξαιτιας της χαλαρης στασης (δηλαδη που δεν τους εκτελουν σε πλατειες)θα ηθελε το πουστοκωμα λιγακι πιο αυταρχικο με τους "σκουρους" και τους "διαφορετικους".....
Aγαπητε Κλοσερ, θελω την γνωμη σου σε ενα θεμα......

Εαν ο πατερας ο δικος μου δεν πληρωνει 2 χιλιαδες σε εφορια για να μου γραψει 1-2 διαμεριματα αλλα κλαιγετε για 500 ευρω βενζινη, πως τον λες? Τσιγγουνη, σπαγγο? Εγω προσωπικα τον λεω λιγουρη, φτωχομπινε, συριζαιο ή ηλιθιο...

Σε παρακαλω δωσε τα φωτα σου....
Άσε τον πατέρα σου και πες μας ζητάς ακόμα διατροφή από την γυναίκα σου? Πληρώνεις τις υποχρεώσεις σου στα παιδιά σου?
Τυπε, εαν δεν πληρωνω καποια στιγμη και διατροφη τοτε ειναι που θα βαλω την φωτογραφια του Κυριακου με καντιλακι διπλα στο δωματιο μου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.526
Κριτικές
1
Like
35.728
Πόντοι
6.256
Ρε. Μπαγασα προδοθηκες ..

Θέλω τον καλό σου εαυτό .....απασφαλισε κ. Βρισε ...
Θέλουμε τον μπαρμπαπηδουλα που όλη αγαπήσαμε........



Καλώς μας ήρθες κ να ξέρεις ότι όταν βριζομασταν ήμουν κατά του μπαναρισματος σου ...
Άσε τα γλυκολογα κ ξεκινά......



Μητσοτάκη γαμιεσαι μοιμε που κατάντησες τον Έλληνα κουπονατζη ......
Σου λείπει η πραγματικη ξεφτιλα του μπαρμπαπήδουλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom