Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.142
Like
11.367
Πόντοι
2.606
Βασικά δεν ξεχωρίζω τους ναζί απ τους γερμανους , μια χαρα γουσταρε ο γερμανικος λαος τη μεγαλη γερμανια τις προσαρτησεις τις νίκες κλπ
Οταν αρχισαν οι ήττες τοτε το πήραν αλλιως.
Οι γερμανοι δεν αλλαζουν, η γερμανική ευρώπη ειναι δημιουργημά τους, κερδισμενοι θα βγουν και απ το ουκρανικό οπως και σε κάθε κρίση,
Μερικοί ξυπνησαν και ειδαν μια εισβολη, γερμανική δουλεια ειναι ολο αυτό,
Η γερμανοι ειναι γερμανοί, δεν αλλάζουν
τυπε σαν να μου φαινεται οτι εμβολιαστηκες τελικα και εισαι ζαλισμενος......Ο μεγαλυτερος χαμενος της υποθεσης ουκρανια(πλην των ιδιων των ουκρανων βεβαιως) ειναι η Γερμανια και το διαχρονικο ονειρο της να κατακτησει με καθε τροπο την ευρωπη ......αυτος ο κλοουν ο τραμπ ξεκινησε με δασμους και ορισμενες κυρωσεις το νταβαντουρι και τωρα εφτασε η φαση να ξεμεινει ολη η ευρωπη -δηλαδη η γερμανια-απο ενεργεια και να φτασουμε ολοι να αγοραζουμε πολυ ακριβοτερα απο τους καουμποις!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.360
Κριτικές
167
Like
27.709
Πόντοι
34.538

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.142
Like
11.367
Πόντοι
2.606
Τι φαση;Ο κορονας που πηγε;

Πως θα μπω εγω με αλλους ανθρωπους στο ιδιο αμαξι για δουλεια,οταν το κρατος εβγαλε κορονονομο οχι πανω απο τρεις συναδελφοι στο ιδιο οχημα και για τον τεταρτο ζηταγε ξεχωριστο οχημα να μην κολλησει τους αλλους τρεις :confused:
τυπε οπως ανεφερε και ο εννιαδακτυλος ,για την πανδημια και το δραματικα υψηλο ποσοστο νεκρων ,φταινε οι πολιτες και η ελλειψη ατομικης ευθυνης που χρονια τωρα ειναι εμπεδωμενη στην πλεμπα....οποτε σκασε και μπες στο αμαξι με αλλους δεκατρεις ,αλλα να εχεις εμπεδωσει πρωτα την εννοια "ατομικη ευθυνη".....
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Τι φαση;Ο κορονας που πηγε;

Πως θα μπω εγω με αλλους ανθρωπους στο ιδιο αμαξι για δουλεια,οταν το κρατος εβγαλε κορονονομο οχι πανω απο τρεις συναδελφοι στο ιδιο οχημα και για τον τεταρτο ζηταγε ξεχωριστο οχημα να μην κολλησει τους αλλους τρεις :confused:
Ετσι ..... εγω θελω να μου πουν τα προβατα του Κουλη τι εγιναν εκεινα τα ψυγεια των -70
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ετσι ..... εγω θελω να μου πουν τα προβατα του Κουλη τι εγιναν εκεινα τα ψυγεια των -70
Πέρυσι το καλοκαίρι με 50 βαθμούς εξωτερικη θερμοκρασία, για να φτάσουν αυτά στο -70 κάψανε την Άρτα και τα Γιάννενα ...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
Ετσι ..... εγω θελω να μου πουν τα προβατα του Κουλη τι εγιναν εκεινα τα ψυγεια των -70
Τα χρησιμοποιούμε για υγροποίηση στερεοποίηση του φυσικού αερίου που αγοράζουν για χρυσό από ΗΠΑ:confused:
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
όποιος παρακολούθησε Σάββα Καλεντερίδη έστω και σε μια δήλωση απ την αρχή του πολέμου, αντιλαμβάνεσαι ό,τι μόνο αντικειμενικός δεν είναι.
Για την ωρα σας τον χώνει βαθιά ο κοντός και οτι θες λεγε
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.953
Κριτικές
16
Like
14.894
Πόντοι
6.515
Ο βουλευτης του ΜΕΡΑ25 Κλεων Γρηγοριαδης σε ομιλια του στη Βουλη ειπε <Τα μεγαλα καναλια των ολιγαρχων μας λενε συνεχεια Πουτινακια!! Ειναι οι ιδιοι καναλαρχες ομως οι οποιοι ως επιχειρηματιες εφοπλιστες διαθετουν πλοια τα οποια μαθαμε οτι μεταφερουν το 50% του ρωσικου πετρελαιου.>

Μπραβο στο επιχειρηματικο δαιμονιο των Ελληνων. Φερνουν χρηματα στην Ελλαδα. Και γνωριζω οτι κανουν και αγαθοεργιες προσφερουν στην τοπικη κοινωνια.

Αυτα τα βλεπουν οι χαζοβιοληδες που μιλανε παθιασμενα για Πουτινακια;
Παρέλειψε να πει ο κλεωνας ότι οι εφοπλιστές - καναλάρχες είναι και χορηγοί των μεγάλων κομμάτων (βλέπε 1 εκατ Τσουκάτου)
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
1652198480013.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
Να σου δώσω ένα τάληρο ρε ρωσόδουλο σαμιαμίδι να πας να φας κάνα σουβλάκι μπας και σταματήσεις τις μαλακίες;
Που είσαι μωρη τραβελο;; Σήμερα δε βριστηκσμε:confused: κ ένιωθα τύψεις στο αεροπλάνο...
Τι μου κάνεις ο γεννιτσαρος του αμερικανικού στόλου;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.708
Πόντοι
1.756
μερικές ερωτήσεις, αν θες απαντάς χωρίς ειρωνείες ή με τα μπεεε σου.

σε μια χώρα 40.000.000 όπου οι ναζί σε εκλογές δεν πήραν ούτε το 2% και δεν μπήκαν καν στη βουλή, γιατί θεωρείς σημαντικό να απομονώνεις τους ναζιστές, να επικεντρώνεσαι μόνο σε αυτούς και να βγάζεις συμπεράσματα για έναν ολόκληρο στρατό και λαό;

θα σου άρεσε κάποια στιγμή κάποιοι να λένε όλη την Ελλάδα ναζί και όλον τον λαό και στρατό της ναζιστικό επειδή κάποτε η ΧΑ πήρε 7% και ήταν τρίτο κόμμα; Αν κάποιος κάποτε έκανε επίθεση στην Ελλάδα με το επιχείρημα της απόναζιστικοποίησή της και έψαχνε φωτογραφίες με νεκρούς φαντάρους με χρυσαυγίτικα τατού ως απόδειξη της αλήθειας του, υποθέτω θα συμφωνούσες και θα ήσουν με το μέρος του ε;

επίσης πες ότι μια χώρα είναι γεμάτη ναζί (που δεν είναι), πες έστω ότι είναι το5% (που πάλι δεν είναι). Πες όμως ότι έτσι έχουν τα πράγματα. Νομιμοποιείται οποιαδήποτε ξένη χώρα να εισβάλει για να πατάξει τον ναζισμό (ειδικά όταν δεν έχει πατάξει τον δικό της); Θεωρείς την εισβολή της Ρωσίας δικαιολογημένη;
Δηλαδη Αμερικη-Ρωσια που εισεβαλαν στην Γερμανια για να ριξουν τον Χιτλερ δεν επρεπε? Επρεπε να σταματησουν στα συνορα??? Δεν εισεβαλαν για να παταξουν τον Ναζισμο???
Οι πατριωτες Ουκρανοι που αναφερεις(στο αλλο ποστ),καλως κανουν και πολεμανε υπερ της πατριδος τους,ομως αυτο δεν ξεπλενει τους Ναζι...
Το προβλημα ειναι ο υφερπων Ναζισμος που κρυβεται στην κυβερνηση.... Ειχα ενα λινκ με ονοματα "ηρωων" απο δρομους στο Κιεβο,Ουκρανοι Ναζι ολοι που συνεργαστηκαν με Γερμανους....(το κρατουσα να το ποσταρω αλλα το εσβησα,αν θες θα το ξαναβρω)...
Θα σου αρεσε εσενα να δεις στην Αθηνα "οδος Τσολακογλου" ??????
Στα γραμματοσημα τα κρατη βαζουν τους ηρωες ή τους εθνικους ευεργετες....
Αυτον τον ξερεις?? Γτ κοβουν γρα/σημα με αυτον...???? Μηπως τα τυπωσαν οι Αζοφ???
 

Συνημμένα

  • FSMS4T2XMAEPSLk.jpg
    FSMS4T2XMAEPSLk.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 20

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.342
Like
35.276
Πόντοι
9.931
Ο αλλος απο πανω συγκρίνει τον Ζελένσκι με το Χίτλερ!! :idiot: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: Καμια ελπίδα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.156
Κριτικές
491
Like
37.597
Πόντοι
41.447
όποιος παρακολούθησε Σάββα Καλεντερίδη έστω και σε μια δήλωση απ την αρχή του πολέμου, αντιλαμβάνεσαι ό,τι μόνο αντικειμενικός δεν είναι.
έκατσες να δεις καθόλου το
όποιος παρακολούθησε Σάββα Καλεντερίδη έστω και σε μια δήλωση απ την αρχή του πολέμου, αντιλαμβάνεσαι ό,τι μόνο αντικειμενικός δεν είναι.
είσαι τόσο προκατελειμενος που δεν έκατσες καν να δεις το βίντεο....
ο Καλντεριδης δεν μιλά καθόλου στο βίντεο απλά το αναμεταδωσε στο κανάλι του.
κάτσε δες το αν έχεις χρόνο .
στα υπόλοιπα θα σου απαντήσω αργοτερα
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Για τα εγκληματα των ρώσων στο βππ δεν τιμωρηθηκε κανείς,
Και εκαναν πολλά
Δυστυχως οι νικητες (της Δρεσδης) γραφουν την Ιστορια. Η ισχυς των οπλων μεγαλο πραγμα....
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
έκατσες να δεις καθόλου το
είσαι τόσο προκατελειμενος που δεν έκατσες καν να δεις το βίντεο....
ο Καλντεριδης δεν μιλά καθόλου στο βίντεο απλά το αναμεταδωσε στο κανάλι του.
κάτσε δες το αν έχεις χρόνο .
στα υπόλοιπα θα σου απαντήσω αργοτερα
Νταξει ρε Ζερο, Ολοι μας εχουμε καποιες αγαπες.... Και ο Καλεντριδης εχει τον Αντωνη Σαμαρα. Αποψη μου ο Καλεντριδης ως τουρκοφωνος οταν μιλαει για την τουρκια ειναι κορυφη..... οταν παει να παιξει το Γεωπολιτικος Αναλυτης κατανταει Θεοδωρακιδης....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Το Ισραήλ γιόρτασε επίσης την Ημέρα της Νίκης.
Δεν θα το δεις ποτε στα ΜΜΕ γιατι σε θελουν προβατο.......
Προφανως οι εβραιοι της Ρωσσιας που ηθελε να τους κανει Σαπουνι (και τωρα ζουν στο ισραηλ) ο Χιτλερ χαιρονται για την νικη των ρωσσων....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom