Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Το τι μαλακιες έχουν γραφτει σε αυτό το νημα από ασχετους είτε δεξιους είτε αριστερούς δεν περιγράφεται. Απο νουδουτρολ μέχρι απλυτους ζαιους και δεν συμμαζεύεται. Ο καθένας γράφει τις πιπες του όπως τον συμφέρει και ότι θέλει να βλέπει και όχι το τι ακριβώς συμβαίνει και που οδήγησε την δυση η εισβολή της Ρωσίας στην Ουκρανία.

Πάρτε το χαμπάρι,ο κοντός θα σας πάει γαμιωντας.Με τα δεύτερα κατέβηκε και κάνει πλάκα. Που να εβαζε βασικούς και καινούργια εξοπλιστικά. Ούτε κυρώσεις τον πιάνουν ούτε τίποτα. Η Ρωσία είναι μια χωρα μαθημεμη στα δύσκολα και στην λιτότητα. Η ευρωπαϊκή ένωση από την άλλη όχι. Η Ευρώπη πάει για φούντο σε όλα τα επίπεδα. Από το ενεργειακό, επισιτιστική κρίση, ελλείψεις σε τρόφιμα, προσφυγικη κρίση, διασπαση εντός ευρωπαϊκή ένωσης μεταξύ κρατών Βιζεγκραντ και Αμερικανόδούλων αγγλο-σαξωνικων προτεκτορατων(Ελλάδα κλπ). Ακόμα και η Ισπανία που είναι φίλο-αμερικανική προσκυμενη χώρα παίζει την μπαλίτσα της μόνη χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν και παίρνει αποφάσεις για το καλό του λαού της. Σλοβακία, Ουγγαρία τα ίδια. Έρχεται άνοδος ακροδεξιών και ακροαριστερων κομμάτων πανευρωπαϊκά(γαλλικές εκλογές κλπ) που θα σημάνει το τέλος της νεοφιλελε νεοταξικης ελιτ η οποία μέσω του τραπεζικού τοκοφλυφικου συστήματος κόβει και ράβει στις οικονομίες των δυτικών κρατών.

Ο κοντός μαζί με Κίνα και τους υπόλοιπους Brics θα τελειώσει την νέα τάξη πραγμάτων. Έρχεται και ο Τραμπακουλας στις επόμενες προεδρικές εκλογές και τα νεοταξικα σιχαματα οι δημοκρατικοι γυρνάνε σπίτια τους.

Οσο για τους γκραικοπιθηκες ας κάτσουν με κουλη και νταούλιερη να τους γλεντάνε όλοι. Το 23 ο Ρελινγκ είπε επιστροφή σε πλεονάσματα, θα φάτε μνημόνια με το κουταλι λέμε. Όταν όλοι θα έχουν ανάπτυξη μετά το τέλος της πανδημιας και του πόλεμου(όπως και γίνεται πάντα) εσείς θα πληρώνετε τα γαμησιατικα σας. Μονο που αυτή την φορά ή πουτσα θα είναι ακόμα πιο μεγάλη σε συνδυασμό με ενεργειακή κρίση, πληθωρισμό και έλλειψη τροφίμων και υλικών πρώτης ύλης.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
Είναι σχεδόν βέβαιο ότι ο Πούτιν κρατάει καβάντζες σε αεροπορία πυραύλους και άλλα που ακόμα δεν είδαμε,γιατί υπολόγιζε και υπολογίζει μία πιθανή αλλά χλιαρή όπως φάνηκε ως τώρα αντίδραση από την Δύση…….με war by proxy αντί για μία άμεση στρατιωτική αντιπαράθεση

Μάλλον και οι στρατηγοί του δεν περίμεναν ότι ο Πούτιν θα έπαιρνε απόφαση για πόλεμο.Για αυτό είχαν και σε τέτοιο χάλι τον τακτικό στρατό και αναγκάστηκε ο Πούτιν να καταφύγει στα Ορκ από την Τσετσενία


Τελικά δεν ήταν καλό που στις ΗΠΑ είχε εκλεγεί ο προβλέψιμος και συστημικός κοιμώμενος Τζο αντί για τον:

Του ειπε ο Κιμ Γιονγκ "εχω ενα κοκκινο κουμπι στο γραφειο μου"
και απανταει ο Τραμπ..."και εγω εχω,και το δικο μου ειναι μεγαλυτερο και λειτουργει σιγουρα"....

κατα τα αλλα "δεν ξερει απο πολιτικη".....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:erection::erection::erection:
1331797740funny-american-flag-moon-gif.gif
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Είναι σχεδόν βέβαιο ότι ο Πούτιν κρατάει καβάντζες σε αεροπορία πυραύλους και άλλα που ακόμα δεν είδαμε,γιατί υπολόγιζε και υπολογίζει μία πιθανή αλλά χλιαρή όπως φάνηκε ως τώρα αντίδραση από την Δύση…….με war by proxy αντί για μία άμεση στρατιωτική αντιπαράθεση

Μάλλον και οι στρατηγοί του δεν περίμεναν ότι ο Πούτιν θα έπαιρνε απόφαση για πόλεμο.Για αυτό είχαν και σε τέτοιο χάλι τον τακτικό στρατό και αναγκάστηκε ο Πούτιν να καταφύγει στα Ορκ από την Τσετσενία


Τελικά δεν ήταν καλό που στις ΗΠΑ είχε εκλεγεί ο προβλέψιμος και συστημικός κοιμώμενος Τζο αντί για τον:

Aντε και να δεκτο οτι οι στρατηγοι δεν ηξερα και για αυτο ο στρατος διαιρεθηκε λαθεμενα σε 5 κομματια και ανοιξε 5 μετωπα....

Αυτο δεν αναιρει την λαθεμενη διαθρωση του ρωσικου στρατου, την ελλειψη επιμελητιας αλλα και υπαξιωματικων.....Ναι φιλε δεν υπαρχουν λοχιες, αρχιλοχιες... που λειτουργουν ως ενδιαμεσοι με τα φανταρακια....

Καμια φορα η αληθεια ειναι αυτη που βλεπουμε μπροστα στα ματια μας και οχι αυτο που θελουμε στο μυαλο μας

Ο πουτιν πηγε σε πολεμο με Τ72 της ΕΣΣΔ χωρις να εχουν αναβαθμιστει...... Σαν να πηγαιναμε να παρουμε εμεις την Πολη με τα ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ - ΜΠΕΝΖ......ΚΑΙ Μ1113 (που δεν τα εχουμε αποσυρει και μας βρωμανε τα Μ1117)

Διαβασε το αρθρο Πόσο βαθιά είναι η σήψη στον ρωσικό στρατό; - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
Oχι ειναι μαλλον πιο μαλακας, θεωρει οτι για να αναπτυχθει το εθνικιστικο κινημα στην Ελλαδα θα πρεπει να λεμε οτι μαλακια μας ερθει στο κεφαλι μηπως πεισουμε κανενα Νεοδημοκρατη να μας ακολουθησει. Περιμενω το billgor να με ρωτησει γιατι τον λεω τρολερ...... τον ειπα τρολερ για να εχει το περιθωριο να ανασκευασει.... για να δουμε εαν το συνεχισει..... :2funny::2funny::2funny:
τι να ανασκευάσω όλα είναι ξεκάθαρα, κίτρινο χρώμα=ικτερος
ρώτα και το δόκτορα να στο πει αμα δεν με πιστεύεις
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Το τι μαλακιες έχουν γραφτει σε αυτό το νημα από ασχετους είτε δεξιους είτε αριστερούς δεν περιγράφεται. Απο νουδουτρολ μέχρι απλυτους ζαιους και δεν συμμαζεύεται. Ο καθένας γράφει τις πιπες του όπως τον συμφέρει και ότι θέλει να βλέπει και όχι το τι ακριβώς συμβαίνει και που οδήγησε την δυση η εισβολή της Ρωσίας στην Ουκρανία.

Πάρτε το χαμπάρι,ο κοντός θα σας πάει γαμιωντας.Με τα δεύτερα κατέβηκε και κάνει πλάκα. Που να εβαζε βασικούς και καινούργια εξοπλιστικά. Ούτε κυρώσεις τον πιάνουν ούτε τίποτα. Η Ρωσία είναι μια χωρα μαθημεμη στα δύσκολα και στην λιτότητα. Η ευρωπαϊκή ένωση από την άλλη όχι. Η Ευρώπη πάει για φούντο σε όλα τα επίπεδα. Από το ενεργειακό, επισιτιστική κρίση, ελλείψεις σε τρόφιμα, προσφυγικη κρίση, διασπαση εντός ευρωπαϊκή ένωσης μεταξύ κρατών Βιζεγκραντ και Αμερικανόδούλων αγγλο-σαξωνικων προτεκτορατων(Ελλάδα κλπ). Ακόμα και η Ισπανία που είναι φίλο-αμερικανική προσκυμενη χώρα παίζει την μπαλίτσα της μόνη χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανέναν και παίρνει αποφάσεις για το καλό του λαού της. Σλοβακία, Ουγγαρία τα ίδια. Έρχεται άνοδος ακροδεξιών και ακροαριστερων κομμάτων πανευρωπαϊκά(γαλλικές εκλογές κλπ) που θα σημάνει το τέλος της νεοφιλελε νεοταξικης ελιτ η οποία μέσω του τραπεζικού τοκοφλυφικου συστήματος κόβει και ράβει στις οικονομίες των δυτικών κρατών.

Ο κοντός μαζί με Κίνα και τους υπόλοιπους Brics θα τελειώσει την νέα τάξη πραγμάτων. Έρχεται και ο Τραμπακουλας στις επόμενες προεδρικές εκλογές και τα νεοταξικα σιχαματα οι δημοκρατικοι γυρνάνε σπίτια τους.

Οσο για τους γκραικοπιθηκες ας κάτσουν με κουλη και νταούλιερη να τους γλεντάνε όλοι. Το 23 ο Ρελινγκ είπε επιστροφή σε πλεονάσματα, θα φάτε μνημόνια με το κουταλι λέμε. Όταν όλοι θα έχουν ανάπτυξη μετά το τέλος της πανδημιας και του πόλεμου(όπως και γίνεται πάντα) εσείς θα πληρώνετε τα γαμησιατικα σας. Μονο που αυτή την φορά ή πουτσα θα είναι ακόμα πιο μεγάλη σε συνδυασμό με ενεργειακή κρίση, πληθωρισμό και έλλειψη τροφίμων και υλικών πρώτης ύλης.
Δηλαδη εαν βγει ο Τραμπ-αρος θα τον βλεπουν σαν κολληταρι οι Κινεζοι ή σαν πουτανακι εαν εχει διαλυθει η Αμερικανικη Αυτοκρατορια? Εαν στο μυαλο σου ο εχθρος ειναι ΝΤΠ, ο μυαλο των κινεζων ειμαστε ολοι. Οι κινεζοι ειτε στην αφρικη ειτε στο καζακσταν το ιδιο σκεφτονται για ολους....

Εαν η Ρωσσια ειναι μαθημενη στα δυσκολα τοτε γιατι εχει ο Ρωσικος στρατος λυποτακτες? Εκτελεστικά αποσπάσματα από Ρώσους σκοτώνουν λιποτάκτες στρατιώτες στην Ουκρανία | ΤΑ ΝΕΑ

Η Ρωσσια εκοψε φυσικο αεριο απο Βουλγαρια & Σκοπια..... Ξερει απο που θα παιρνουν φυσικο αεριο? Απο την Αλεξανδρουπολη Η Βουλγαρία στρέφεται στην Ελλάδα για φυσικό αέριο - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr

Λες εσυ οτι ειμαστε αγγλοσαξωνικο προτεκτορατο? Να το δεκτο. Πιστευεις δηλαδη οτι θα μας αντιμετωπισει ως ισους ο Πουτιναρος. Εδω περσι εστελνε ευχες στο "αδελφικο εθνος της μακεδονιας"

 
Τελευταία τροποποίηση:

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
Mπιλ, το λεω και σε εσενα.... περα απο τα κινζαλ δεν εχουμε δει τιποτα...... μιλαμε για τεχνολογια των ρωσων..... η υποτιθεμενη ναυαρχιδα του η μοσκβα βυθιστηκε απο 3 πυραυλακια της σειρας..... περα απο 2-3 σου-57 που εχουν φτιαξει για διαφημιστηκους λογους ετσι ωστε να παρουν παραγγελιες εξοπλιστικες... δεν εχουν τιποτα αξιολογο σε μεγαλους αριθμους και πως να εχουν οταν το ΑΕΠ Ρωσσιας ειναι ισο με της Ιταλιας.

βλέπω και αρκετούς γνωστούς μου που είναι "φαν" της ρωσικής ανωτερότητας στα οπλικα ...
έχω την εντύπωση πως όλοι αυτοί είχαν φτιάξει μια εικονική πραγματικότητα στο μυαλό τους και τώρα που φαίνεται ο μύθος να καταρέει δυσκολεύονται στη χώνεψη.

στον μαζο έβαλα χθες ένα ποστ από λινκ του reddit να μου πει τη γνώμη του αλλά μάλλον δεν το είδε....
αν το διαβασες για πες τη γνώμη σου (σελ. 895)
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
τι να ανασκευάσω όλα είναι ξεκάθαρα, κίτρινο χρώμα=ικτερος
ρώτα και το δόκτορα να στο πει αμα δεν με πιστεύεις
Ok παμε τωρα.......

1. Πως μπορει ενα οχημα να ειναι σαπακη οταν εχει "θωρακιση ανωτερη απο Μ113 , VBL, αλλά υπό προυποθέσεις μέχρι και εκείνη του Leopard 1A5" που υπηρετουν ΤΩΡΑ στο ελληνικο στρατο? Η αλήθεια για τα M1117 του Ελληνικού Στρατού, και η παραπληροφόρηση έχει όρια - Πτήση & Διάστημα

2. Φυσικα εφοσον δεν εχουν ερπυστρια δεν μπορουν να αντικαταστησουν τα Μ113 ΑΛΛΑ "τα Μ1117 μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε αποστολές αναγνώρισης και επιτήρησης, για συνοδεία αλλά και ως οχήματα διοίκησης"
3. Ακομα και το "Χρυσαυγιτικο" defencenet.gr αναφερει "Το Μ1117 θα φέρει σημαντικές αλλαγές στο Δόγμα Επιχειρήσεων του ΕΣ. Οι Μονάδες Αναγνώρισης, θα αποκτήσουν ένα τροχοφόρο όχημα σε μεγάλους αριθμούς το οποίο θα τους προσδώσει νέες δυνατότητες."
ΤΕΛΟΣ ΒΑΖΩ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΠΛΗΝ ΛΕΟΠΑΡΝΤ) ΜΕ ΤΟ Μ117

 
Τελευταία τροποποίηση:

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
υπαρχει βιντεο με το SU 57.....και αν παγωσεις το βιντεο στην αρχη ειναι οντως SU 57.....ισως ηθελαν να δοκιμασουν τις αντι-ρανταρ δυνατοτητες που εχει....
στο reddit/combat footage παντως που μπαίνουν πολλά και διάφορα δεν έχει ανέβει. Δεν μπορω να έχω άποψη για την αυθεντικότητά του, αλλά είναι λίγο περίργο το ρίσκο που πήραν αν αληθεύει
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
αλήθεια συνεχίζεις να το πιστεύεις αυτό ? κόψτε τα ναρκωτικά μπα κ δείτε καλύτερα, ότι σερβίρουν το μασάτε
ρε εγώ θέλω να σε πιστέψω, (να φανταστείς έκατσα και το ξαναείδα χωρίς ναρκωτικά και πάλι ίδιο μου φαίνεται) αλλά γράψε μας το γιατι, μια μικρή ανάλυση να στηρίξεις τη βεβαιότητα με την οποία γράφεις.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.453
Like
1.451
Πόντοι
216
Σε μικρά νησιά θα στοχευσουν μην πω σε βραχονησίδες ακατοικητες.
συμφορουμιτη
εαν νομιζεις οτι οι ελληνες θα στειλουν τιποτα ραμπο, κομαντα, βατραχανθρωπους, λοκατζιδες, κτλ κτλ σε ακατοικητο νησι για να εξουδετερωσουν τους βαρβαρους κανεις μεγαλο λαθος.
οι βαρβαροι ξερουν πολυ καλα οτι εαν μπουκαρουν σε ακατοικητο νησι
οι Ελληνες θα το ισοπεδωσουν με βομβαρδισμο, υπαρχει περιπτωση να εξαφανιστει και απο τον χαρτη και να μετατραπει σε υφαλο,
γι αυτο σε ακατοικητο ουτε για αστειο δεν το σκεφτονται.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
θλιβερό επίπεδο ιατρού,
ανταρσύα ήταν;
τον πρώτο καιρό του κορώνα κάποια στιγμή εκθείαζε ένα γνωστό γιατρό (νευροχειρούργο νομίζω) που είναι ανταρσύα για κάποια δήλωση που είχε κάνει στα μέσα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
βλέπω και αρκετούς γνωστούς μου που είναι "φαν" της ρωσικής ανωτερότητας στα οπλικα ...
έχω την εντύπωση πως όλοι αυτοί είχαν φτιάξει μια εικονική πραγματικότητα στο μυαλό τους και τώρα που φαίνεται ο μύθος να καταρέει δυσκολεύονται στη χώνεψη.

στον μαζο έβαλα χθες ένα ποστ από λινκ του reddit να μου πει τη γνώμη του αλλά μάλλον δεν το είδε....
αν το διαβασες για πες τη γνώμη σου (σελ. 895)

Νέο πλήγμα στο ρωσικό ναυτικό; Βύθιση σκαφών του από Bayraktar; (vid.)​


Ποια εικονικη πραγματικοτητα? Περα απο τους κινζαλ, τι αλλο εχουμε δει?

Σου βαζω και μια σημερινη ειδηση
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
στο reddit/combat footage παντως που μπαίνουν πολλά και διάφορα δεν έχει ανέβει. Δεν μπορω να έχω άποψη για την αυθεντικότητά του, αλλά είναι λίγο περίργο το ρίσκο που πήραν αν αληθεύει
Ειχα δει περιγραφη του βιντεο.....αυτος που το τραβηξε ειπε οτι ολη μερα βομβαρδιζαν τα αεροπλανα,αλλα καποια στιγμη εμφανιστηκε ενα, που επειδη εκανε διαφορετικο θορυβο βγηκε απο το υπογειο να το τραβηξει....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.315
Like
35.136
Πόντοι
9.931
ρε εγώ θέλω να σε πιστέψω, (να φανταστείς έκατσα και το ξαναείδα χωρίς ναρκωτικά και πάλι ίδιο μου φαίνεται) αλλά γράψε μας το γιατι, μια μικρή ανάλυση να στηρίξεις τη βεβαιότητα με την οποία γράφεις.
Ρε τυπε χαρας το κουράγιο σου που μπαίνεις στην διαδικασία να συνομιλείς με τέτοια ατομα.

Δεν μπορει να σου αναλυση τίποτα, απλα ο εγκέφαλος του δεν μπορει να δεχθεί αυτο που βλεπει δηλαδη ρωσοι στρατιώτες να χαροπαλεύουν μετα απο χτύπημα με drone μιας και ο ιδιος εχει στο μυαλο του σαν εικόνα ενα ανίκητο και δυνατο Ρωσικο στρατο και το βιντεο του χαλάει το αφήγημα. Οποτε αυτόματα το απορρίπτει λέγοντας οτι ειναι videogame.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
Eλπιζω να μην εννοει να αγορασουμε κιτ επιβιωσης....

1651513023219.png

τώρα αυτό είναι κιτ επιβίωσης ; κονσέρβα με κάρυ ; μεγαλύτερη πιθανότητα έχει να γλυτώσεις σε ΡΒΧ χωρίς στολη παρά με τέτοιο γεύμα.....
(όχι δεν βάζω φατσούλες να αναρωτιέσαι αν είμαι τρόλλερ)
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ευχαριστω και ανταποδιδω τον χαρακτηρισμο σε σενα και τους ομοιους σου ,τωρα αν δεν καταλαβες οτι η συγκεκριμενη αναφορα ηταν για τους δημοκρατες του κωλου και την "ευαισθησια" τους τι να σου πω.

Που ειδες να χαιρομαι για την πιθανοτητα καταληψης της Οδησσου ,για δειξε μου το ποστ :confused:
σημειωτεον οτι προσωπικα εχω ξοδεψει ενα τριψηφιο νουμερο σε χιλιαδες ευρω για επενδυσεις,αγορες,διασκεδαση σε αυτες τις δυο χωρες(Μολδαβια-Ουκρανια) οποτε τον δηθεν πονο σας για αυτες πειτε τον σε κανενα αλλον.

Και φυσικα θεωρω τιμη μου που δεν δαιμονοποιω τους Ρωσους ,αυτο ελειπε βεβαια ...
Το ζητημα δεν ειναι οι ρωσσοι αλλα οι ελληνες που ειναι πιο ρωσσοι και απο τους ρωσσους.....:2funny::2funny:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.054
Πόντοι
4.895
Αααα ο χαζούλης, κατάλαβα.

Αυτός περιμένει να τελειώσει ο πόλεμος να μας χαρίζει το αφεντικό του όσα έμειναν στο πεδίο της μάχης. :confused:
ναι αλλά αυτά να τα πληρώσουμε και σε ρουμπλια μάλιστα, όχι σαν τα αλλα που μας πιάσαν κότσο οι αμερικανοι και μας τα έδωσαν δωρεάν
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Το ζητημα δεν ειναι οι ρωσσοι αλλα οι ελληνες που ειναι πιο ρωσσοι και απο τους ρωσσους.....:2funny::2funny:
Ρε συ το ζητημα δεν ειναι ουτε οι ουκρανοι αλλα οι ελληνες που ειναι πιο ουκρανοι και απο τους ουκρανους .
γεννημα θρεμα του Κιεβου ολοι τους :2funny:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ρε συ το ζητημα δεν ειναι ουτε οι ουκρανοι αλλα οι ελληνες που ειναι πιο ουκρανοι και απο τους ουκρανους .
γεννημα θρεμα του Κιεβου ολοι τους :2funny:
Ειναι και αυτο....:2funny: ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΠΟΥΤΙΝ: Χαρακτήρισε ο Πούτιν την άρχουσα τάξη του κόσμου ως ερπετοειδή ; - Κατοχικά Νεα

Παντα οι ελληνες της υπερβολης
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom