Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
νομίζω οι μαγυάροι ήρθαν κάπου από τα ουράλια
Κάπου από εκεί ήρθαν όντως, γενικά όμως υπάρχει και μια διχογνωμία, δώσε βάση και στην τελευταία παράγραφο...

Screenshot_20220428-201732_Samsung Internet.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
ναι αλλα τοτε δεν θα υπηρχε συνεχεια των παραβιασεων. Μας εχουν ζαλισει με το θεμα αυτο, απλα τα πραγματα, συμφερει τους ελληνες πολιτικους
Σοβαρα πιστευεις οτι αν ριχναμε ενα αεροπλανο τουρκικο, αυτο που θα συνεβαινε θα ηταν απλως η ληξη των παραβιασεων?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Υποθετω εννοει οτι τα περι λατινικης αμερικης ειναι παραμυθια, και παραμενω πιστος στις παχουλές ελλεεινιδες
Λατίνα δεν έχω κουτουπώσει, είναι το απωθημένο μου. Συνάδελφος που έχει κάνει Καπετάνιος μου είχε πει ότι οι Λατίνες δεν είναι Γυναίκες, είναι θεές. Πρώτα από όλα είναι εξωπλισμένες με μεγάλα βυζιά και κώλους, λεπτές μέσες. Αυτό είναι το λιγότερο. Επειδή χορεύουν Σάμπα από βρέφη, έχουν τέλεια γυμνασμένους τους μόνους μύες που έχουν σημασία για εμάς, τους ηβοκοκκυγικούς. Η Λατίνα θα χορέψει Σάμπα πάνω στο καβλί σου, θα έρθει σε πραγματικό οργασμό, όχι προσποιητό και θα είναι φλογερή, το αντίθετο από τις γυναίκες της χώρας μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι να γαμήσεις ρε ελλεινό ανθρωπάριο, που όλη μέρα είσαι με την ψωλή του Πούτιν στο στόμα.
λέγε κι άλλα, τι άλλο φαντασιώνεσαι με μένα;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Κάπου από εκεί ήρθαν όντως, γενικά όμως υπάρχει και μια διχογνωμία, δώσε βάση και στην τελευταία παράγραφο...

Screenshot_20220428-201732_Samsung Internet.jpg
όντως πολλοί βούλγαροι έχουν τέτοια χαρακτηριστικά...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Λατίνα δεν έχω κουτουπώσει, είναι το απωθημένο μου. Συνάδελφος που έχει κάνει Καπετάνιος μου είχε πει ότι οι Λατίνες δεν είναι Γυναίκες, είναι θεές. Πρώτα από όλα είναι εξωπλισμένες με μεγάλα βυζιά και κώλους, λεπτές μέσες. Αυτό είναι το λιγότερο. Επειδή χορεύουν Σάμπα από βρέφη, έχουν τέλεια γυμνασμένους τους μόνους μύες που έχουν σημασία για εμάς, τους ηβοκοκκυγικούς. Η Λατίνα θα χορέψει Σάμπα πάνω στο καβλί σου, θα έρθει σε πραγματικό οργασμό, όχι προσποιητό και θα είναι φλογερή, το αντίθετο από τις γυναίκες της χώρας μας
Ειναι καταπληκτικο κοριτσι η συγκεκριμενη, της αποκαλυψα οτι ειμαι παντρεμενος για να μην την κοροιδευω αλλά δεν μασησε, λεει δεν πειραζει, προσφατως μου ανεφερε οτι σκεφτεται μηπως να ερθει Ελλαδα για καποιες μερες για να δοκιμασουμε να κανουμε ενα παιδι
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Ειναι καταπληκτικο κοριτσι η συγκεκριμενη, της αποκαλυψα οτι ειμαι παντρεμενος για να μην την κοροιδευω αλλά δεν μασησε, λεει δεν πειραζει, προσφατως μου ανεφερε οτι σκεφτεται μηπως να ερθει Ελλαδα για καποιες μερες για να δοκιμασουμε να κανουμε ενα παιδι
μόλις πήρα πμ από μπόκολο να μεσολαβήσω να γίνει νονός
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Ειναι καταπληκτικο κοριτσι η συγκεκριμενη, της αποκαλυψα οτι ειμαι παντρεμενος για να μην την κοροιδευω αλλά δεν μασησε, λεει δεν πειραζει, προσφατως μου ανεφερε οτι σκεφτεται μηπως να ερθει Ελλαδα για καποιες μερες για να δοκιμασουμε να κανουμε ενα παιδι
μην το γελάς. Κάτι παρόμοιο είχε συμβεί σε φίλο, ο οποίος ταξιδεύει συνεχώς. Στη Βραζιλία τον πήρε από χέρι ένας σκούρος παππούς και τον παρακάλεσε να έρθει να γκαστρώσει τις κόρες του, ώστε τα εγγόνια του να έχουν πλεονέκτημα στη Χώρα, λόγω της λευκότερης επιδερμίδας. Θα το δεχτείς όμως; πως το σκέπτεσαι;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Ειναι καταπληκτικο κοριτσι η συγκεκριμενη, της αποκαλυψα οτι ειμαι παντρεμενος για να μην την κοροιδευω αλλά δεν μασησε, λεει δεν πειραζει, προσφατως μου ανεφερε οτι σκεφτεται μηπως να ερθει Ελλαδα για καποιες μερες για να δοκιμασουμε να κανουμε ενα παιδι
Τύπε, με εκτίμηση θα στο πω.
Μην κάθεσαι και δίνεις βάση σε τίποτα περίεργες social εφαρμογές, οι Λατίνες έχουν στήσει καλό κόλπο μέσω αυτών.
Ενός γνωστού μου, καλή ώρα σα και σενα 50άρη παντρεμένου, τον ξεμυάλησε, τι δωράκια της έστελνε αεροπορικώς, τι κασέρια, γενικά ξέφυγε ο άνθρωπος.

Μην δινεις μεγάλη βάση, καλά είναι να καυλαντίζεις για κάνα μισάωρο μαζί τους.
Υπάρχουν και Λατινες σε διάφορα στούντιο με 50άρικο θα κάνεις το κέφι σου.
Μην σε πιάνουν κότσο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
μην το γελάς. Κάτι παρόμοιο είχε συμβεί σε φίλο, ο οποίος ταξιδεύει συνεχώς. Στη Βραζιλία τον πήρε από χέρι ένας σκούρος παππούς και τον παρακάλεσε να έρθει να γκαστρώσει τις κόρες του, ώστε τα εγγόνια του να έχουν πλεονέκτημα στη Χώρα, λόγω της λευκότερης επιδερμίδας. Θα το δεχτείς όμως; πως το σκέπτεσαι;
Ειναι τεραστια συζητηση. Το θεμα ξεκινησε ελαφρια αλλά εχει σοβαρεψει αρκετα, θα ανοιξω νημα καποια στιγμη για να αναλυθει εκτενως. Ναι παντως, το σκεφτομαι. Οικονομικα δεν θα με επιβαρυνει ετσι κι αλλιως, εχει τρια μαγαζια με ρουχα και σουβενιρ και ειναι και ταξιδιωτικη πρακτορας, την εχω βρει στο Linkedin. Πιο πολλα απο μενα βγαζει.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
Η νομικη εννοια, υπακουει σε μια κοινωνικη λογικη. Νομιζω κανενας δεν μπορει να πει οτι η εννοια της αμυνας, οπως την εθεσα, δεν ειναι σωστη. Το οτι ειναι φυσικα και νομικη εννοια, ειναι δευτερογενης συνεπεια.
ναι καλα το ειπες.....αλλα στον πολεμο,οταν κανεις αμυνα,καποια στιγμη αντεπιτιθεσαι......και εκεινο παλι αμυνα ειναι.....
ενω στον νομο περι αυτοαμυνας,αν αντεπιτεθεις την εβαψες....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Τύπε, με εκτίμηση θα στο πω.
Μην κάθεσαι και δίνεις βάση σε τίποτα περίεργες social εφαρμογές, οι Λατίνες έχουν στήσει καλό κόλπο μέσω αυτών.
Ενός γνωστού μου, καλή ώρα σα και σενα 50άρη παντρεμένου, τον ξεμυάλησε, τι δωράκια της έστελνε αεροπορικώς, τι κασέρια, γενικά ξέφυγε ο άνθρωπος.

Μην δινεις μεγάλη βάση, καλά είναι να καυλαντίζεις για κάνα μισάωρο μαζί τους.
Υπάρχουν και Λατινες σε διάφορα στούντιο με 50άρικο θα κάνεις το κέφι σου.
Μην σε πιάνουν κότσο.
Aυτα παλικαρι μου τα σκεφτομουν κι εγω τον πρωτο μηνα. Προφανως μεσολαβησαν καποια πραγματα που αναβαθμισαν την κατασταση
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Aυτα παλικαρι μου τα σκεφτομουν κι εγω τον πρωτο μηνα. Προφανως μεσολαβησαν καποια πραγματα που αναβαθμισαν την κατασταση
Μωρ μακαρι να'ναι έτσι, αλλά οι τύπισσες για τα λεφτά στήνουν ωραίο εργάκι.

Θυμάσαι κάτι μεξικάνικα/λατινικά σιριαλ που έπαιζαν στην ελληνική TV?
E, οι τύποι το έχουν πολύ στο παραμύθι, την ροή της ιστορίας και στην φαντασία.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.879
Πόντοι
1.686
Σαν αυτην τυπε :think: :confused: :confused: :confused:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:




Ενημερώνω τους συναγωνιστές του μπου.κομ , ότι
η πιο πάνω Ουκρανή πρόσφυγας ,
εργάζεται σε στριπ κλαμπ στη Λεωφόρο Συγγρού.

Την έχει εντοπίσει συναγωνιστής.
Όσοι θέλετε να βοηθήσετε έμπρακτα μια προσφυγοπούλα
από την Ουκρανία, πρέπει να πάτε να την κεράσετε ποτό,
να κάνετε χορό και ενδεχομένως και πριβέ.

Οι λούγκρες του σάϊτ που σκούζουν δεν θα πάνε
βεβαίως , οι λοιποί συναγωνιστές πρέπει
να βοηθήσουν οικονομικά την προφυγοπούλα
από την Ουκρανία

:rockon: :rockon: :rockon:

Σημασία για τη βοήθεια έχει η πράξη,
όχι η θεωρία.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
εγω σαν αμαμητος και με το λιγοστο μυαλο που εχω θα σχολιασω οτι οι ηπα ρεαλιστικα παντα,πρεπει να ξεμπερδεψουν το συντομοτερο με την ρωσια για να μπορεσουν να ασχοληθουν με την κινα πρωτου τους καβαλησει.
ο πολεμος θα ειναι περισσοτερο οικονομικος. τωρα αν σφαχτουν μογγολια με ελληνες και αλλα τετοια θα θεωρουνται μικρης σημασιας συμβαντα
οι αμερικλανοι και οι αγγλοι εχουν ξεμπερδεψει ηδη με την υποθεση ρωσια....εχουν αφησει τους υπολοιπους ευρωπαιους να τα βγαλουν περα με τον ρωσο μπαμπουλά....εδω και αρκετο καιρο ολη η προσοχη τους ειναι στραμμενη στην νοτιονατολικη πλευρα της κινας...ενα παραπατημα αφορμη ψαχνουν για να τους γαμησουν τωρα που ακομα μπορουν ...και θα το κανουν βεβαια.....δεν υπαρχει καμια περιπτωση να ανεχτουν νο1 υπερδυναμη τον κινεζο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom