Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.534
Πόντοι
9.931

βλέπω μια υποχώρηση ...:think:
Δεν είναι υποχώρηση είναι πολιτική κατευνασμού. Σε 5-10 χρονια στήνει μια προβοκάτσια και παει τα σύνορα μεχρι εκει που θέλει.
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Δεν είναι υποχώρηση είναι πολιτική κατευνασμού. Σε 5-10 χρονια στήνει μια προβοκάτσια και παει τα σύνορα μεχρι εκει που θέλει.
Δεν υπάρχει περίπτωσή να φτάσει στη Μαριούπολη χωρίς γενικευμένο πόλεμο . Ύστερα θα πάει και στην Οδησσό και τέλος η Ουκρανία ...
 

insanetourist99

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα
508
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
1.510
στειλτε πισω την Αντζελα θα πω εγω..ειχε γυρισει πατριδα απο οσο γνωριζω
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
καλα....ραντεβου του χρονου νοεμβρη-δεκεμβρη...εδω εισαι και εδω ειμαι :confused: (τεσπα εκτος θέματος)
Λες να γίνει πόλεμος και να φοράμε μάσκες; Θα είναι ότι ποιο γελοίο υπάρχει:tooth:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Λες να γίνει πόλεμος και να φοράμε μάσκες; Θα είναι ότι ποιο γελοίο υπάρχει:tooth:
πόλεμος που να μας αφορα δεν νομίζω.Μασκες βεβαια δε βλεπω να φευγει ευκολα αυτο το μέτρο δυστυχως.
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Την βαζελίνη ξεχάσανε ..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
ο κουτσουμπας με ποιους ειναι? :think:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.534
Πόντοι
9.931

Ουκρανία: «Οι Ευρωπαίοι να ετοιμαστούν να πληρώνουν €2.000 για 1.000 κυβικά μέτρα αερίου»​

Θα μας πανε γαμιωντας οι Ρωσοι και καλα θα μας κανουν αφου μας βρήκαν με κατεβασμένα τα σώβρακα Θα παρουν εκδίκηση που τους γαμουσαν οι Ευρωπαίοι τις γυναίκες και τις κορες τους τα ΄'90.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
πόλεμος που να μας αφορα δεν νομίζω.Μασκες βεβαια δε βλεπω να φευγει ευκολα αυτο το μέτρο δυστυχως.
Φίλτατε το τι θα γίνει μόνο ο θεός το ξέρει, εγώ ξέρω το τι έγινε, ο Β παγκόσμιος ξεκίνησε με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Υπάρχει μια διαφορά μόνο, ότι τότε οι δήθεν σύμμαχοι είχαν πει ότι εάν επιτεθεις στην Πολωνία θα σου επιτεθούμε, ενώ τώρα λένε εάν επιτεθεις στην Ουκρανία θα σου επιβάλουμε κυρώσεις. Ο Πούτιν είπε: η ένταξη της Ουκρανίας στο ΝΑΤΟ σημαίνει πόλεμος. Το τι θα γίνει κανείς δε ξέρει.

Εδώ αξίζει να σημειώσουμε, που ήταν οι δήθεν βρωμεροι σύμμαχοι όταν η Τουρκία επιτέθηκε στην Κύπρο; Που ήταν αυτοί οι μασκαρεμένοι Εβραίοι να δείχνουν την αλληλεγγύη τους όπως δείχνουν ότι τάχα μου κόπτονται για την Ουκρανία η την Πολωνία; Όλα αυτά τα παραμύθια τα έχουμε σιχαθεί, ξέρουμε πολύ καλά ότι δεν κόπτονται για κανέναν, ξέρουμε πολύ καλά ότι ο στόχος δεν είναι η Ουκρανία, αλλά η Ρωσία που δεν υπηρετεί τον εκλεκτό λαό του κυρίου πλέον, έχει γίνει ανεξάρτητη και δυναμώνει.

Προσωπικά δεν έχω κανέναν λόγο να πολεμήσω για να εκπληρώσουν οι Εβραίοι τις προφητείες τους για παγκόσμια κυριαρχία, αντιθέτως θα πολεμούσα με μεγάλη χαρά με Ρωσική στολή πρώτη γραμμή στο μέτωπο με απώτερο σκοπό την απελευθέρωση της πατρίδας μου από τους δήθεν συμμάχους που στην ουσία είναι κατακτητές με όλη την σημασία της λέξεως.
 

poutsolis

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
466
Κριτικές
22
Like
1.107
Πόντοι
4.360

Ουκρανία: «Οι Ευρωπαίοι να ετοιμαστούν να πληρώνουν €2.000 για 1.000 κυβικά μέτρα αερίου»​

Θα μας πανε γαμιωντας οι Ρωσοι και καλα θα μας κανουν αφου μας βρήκαν με κατεβασμένα τα σώβρακα Θα παρουν εκδίκηση που τους γαμουσαν οι Ευρωπαίοι τις γυναίκες και τις κορες τους τα ΄'90.
Ο ορισμός του θα γυρίσει ο τροχός.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536
Φίλτατε το τι θα γίνει μόνο ο θεός το ξέρει, εγώ ξέρω το τι έγινε, ο Β παγκόσμιος ξεκίνησε με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Υπάρχει μια διαφορά μόνο, ότι τότε οι δήθεν σύμμαχοι είχαν πει ότι εάν επιτεθεις στην Πολωνία θα σου επιτεθούμε, ενώ τώρα λένε εάν επιτεθεις στην Ουκρανία θα σου επιβάλουμε κυρώσεις. Ο Πούτιν είπε: η ένταξη της Ουκρανίας στο ΝΑΤΟ σημαίνει πόλεμος. Το τι θα γίνει κανείς δε ξέρει.

Εδώ αξίζει να σημειώσουμε, που ήταν οι δήθεν βρωμεροι σύμμαχοι όταν η Τουρκία επιτέθηκε στην Κύπρο; Που ήταν αυτοί οι μασκαρεμένοι Εβραίοι να δείχνουν την αλληλεγγύη τους όπως δείχνουν ότι τάχα μου κόπτονται για την Ουκρανία η την Πολωνία; Όλα αυτά τα παραμύθια τα έχουμε σιχαθεί, ξέρουμε πολύ καλά ότι δεν κόπτονται για κανέναν, ξέρουμε πολύ καλά ότι ο στόχος δεν είναι η Ουκρανία, αλλά η Ρωσία που δεν υπηρετεί τον εκλεκτό λαό του κυρίου πλέον, έχει γίνει ανεξάρτητη και δυναμώνει.

Προσωπικά δεν έχω κανέναν λόγο να πολεμήσω για να εκπληρώσουν οι Εβραίοι τις προφητείες τους για παγκόσμια κυριαρχία, αντιθέτως θα πολεμούσα με μεγάλη χαρά με Ρωσική στολή πρώτη γραμμή στο μέτωπο με απώτερο σκοπό την απελευθέρωση της πατρίδας μου από τους δήθεν συμμάχους που στην ουσία είναι κατακτητές με όλη την σημασία της λέξεως.
Αν ήξερες πως σε βλέπουν οι Ρώσοι δεν θα έλεγες αυτή την παπαριά....
Μετα λες οι Εβραίοι αυτό,οι Εβραίοι εκείνο,μπλα μπλα μπλα....Ρε τι τραβάμε.... :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Φίλτατε το τι θα γίνει μόνο ο θεός το ξέρει, εγώ ξέρω το τι έγινε, ο Β παγκόσμιος ξεκίνησε με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Υπάρχει μια διαφορά μόνο, ότι τότε οι δήθεν σύμμαχοι είχαν πει ότι εάν επιτεθεις στην Πολωνία θα σου επιτεθούμε, ενώ τώρα λένε εάν επιτεθεις στην Ουκρανία θα σου επιβάλουμε κυρώσεις. Ο Πούτιν είπε: η ένταξη της Ουκρανίας στο ΝΑΤΟ σημαίνει πόλεμος. Το τι θα γίνει κανείς δε ξέρει.

Εδώ αξίζει να σημειώσουμε, που ήταν οι δήθεν βρωμεροι σύμμαχοι όταν η Τουρκία επιτέθηκε στην Κύπρο; Που ήταν αυτοί οι μασκαρεμένοι Εβραίοι να δείχνουν την αλληλεγγύη τους όπως δείχνουν ότι τάχα μου κόπτονται για την Ουκρανία η την Πολωνία; Όλα αυτά τα παραμύθια τα έχουμε σιχαθεί, ξέρουμε πολύ καλά ότι δεν κόπτονται για κανέναν, ξέρουμε πολύ καλά ότι ο στόχος δεν είναι η Ουκρανία, αλλά η Ρωσία που δεν υπηρετεί τον εκλεκτό λαό του κυρίου πλέον, έχει γίνει ανεξάρτητη και δυναμώνει.

Προσωπικά δεν έχω κανέναν λόγο να πολεμήσω για να εκπληρώσουν οι Εβραίοι τις προφητείες τους για παγκόσμια κυριαρχία, αντιθέτως θα πολεμούσα με μεγάλη χαρά με Ρωσική στολή πρώτη γραμμή στο μέτωπο με απώτερο σκοπό την απελευθέρωση της πατρίδας μου από τους δήθεν συμμάχους που στην ουσία είναι κατακτητές με όλη την σημασία της λέξεως.
για φαντάσου να πολεμήσεις και να φυγουν τα σκαγια σε κανα ουκρανικό κωλαράκι...θα σε βαραίνουν οι τυψεις μετα
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν υπάρχει περίπτωση να πεθάνει έστω και ένας Ευρωπαίος η Αμερικανός για την Ουκρανία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom