Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
με χεις πει μαλάκα, με έχεις πει ψυχάκια, με βρίζεις, με προσβάλεις και με ειρωνεύεσαι σε κάθε σου μήνυμα (επειδή σου αποδομώ τα fake χωρίς να σε προσβάλω, τουλάχιστον πριν αρχίσεις να με βρίζεις εσύ), χτυπάς συνέχεια ΄κάτω από την μέση', ξερνάς εμπάθεια και κόμπλεξ και σε ενόχλησε το φουκαράς....

κάνεις παράθεση δικού μου χθεσινού μηνύματος στο οποίο δεν έχει καμία αναφορά στο όνομά σου ή προσωπική επίθεση σε κανέναν για να ξεράσεις αποκλειστικά κόμπλεξ και προσωπικές επιθέσεις και σου φταίει ο άλλος μετά. χαλάρωσε.
ΥΓ: πραγματικά μου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να απαντάω σε ανθρώπους που δεν καταλαβαίνουν τι διαβάζουν, τι τους λες, τι τους απαντάς, τι σου απαντάνε κλπ και που συμπεριφέρονται σαν 12χρονα κωλόπαιδα που θέλουν να παίξουν ξύλο στο ίντερνετ. επίσης πολύ κουραστικό να δέχομαι τέτοια προσωπική επίθεση από τους ίδιους ξανά και ξανά, όταν τους αποδομώ τα παραμύθια και την προπαγάνδα τους, με χυδαίες αναφορές σε προσωπικό επίπεδο, αν δουλεύω, αν γαμάω, τι κάνω στη ζωή μου, πόσο χρονών είμαι, τι κριτικές έγραψα πριν 8 χρόνια ξέρω γω, υπονοούμενα για τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις ή την ψυχική μου υγεία κλπ. όλα αυτά είναι τουλάχιστον χυδαία και εντελώς 'πούστικα' ειδικά όταν έρχονται ως απάντηση σε πολιτική συζήτηση ξεκάθαρα λόγω ανυπαρξίας επιχειρημάτων ή στοιχείων.
δεν είναι μόνο αυτά που έχει γράψει σε σένα, είναι γενικότερο το θέμα του. Αμα ρίξεις μια ματιά στα μηνύματά του θα καταλάβεις. Παραθέτω εδώ μερικά μόνο από τα πιο πρόσφατα (θαρέθηκα να πάω πιο πίσω) χαρακτηριστικά του ύφους και του ήθους....

- απάντηση στον Kinks #135
"Εδώ είσαι πάλι μωρη λεκανατζου του Κούλη?
Βολεμενε ρουφιανε κομματοσκυλο του κερατα. Τσίπα δεν έχεις?
"

- στον Easy rider (αναφερόμενος στον Anemodoura) #192
"Συνδικαλίστρια - λεκανατζου"

-στον Leclerc #710
"Βλέπω χτυπάς υπερωρίες μωρη καργιολα λεκανατζου του Κούλη στο θρεντ.
Κομματοσκυλο το νου σου σε έχω στα υποψην για ξευτιλισμα και διαγραφη
"

- στον Alex71 #712
"Αι κρύψου και εσύ ρε ναυάγιο χασοδικη.Κομματοσκυλα του κερατά όλη ημερα διπλό βάρδια σε ένα μπουρδελοσαιτ να υπερασπίζεστε το τάδε και τον δείνα.
Και από ενημερώσεις κριτικές μηδέν.Τεράστια ναυάγια καταντια
"

- σε μένα #37.353
"Έχουμε εσένα ρε την οσφυοκαμπτρια μπαιντενοδουλη λεκανατζου και μας βγάζεις από τη δύσκολη θέση με τα νεροβραστα πρωταπριλιατικα αστεία της στρατοκαβλης Πτήσης με τα οποίο μάλλον μόνο εσύ γελάς και οι καμμενοι συντάκτες της χαχαχαχα"

όλους τους παραπάνω τους στόλισε χωρίς να τον έχουν βρίσει, ούτε καν του είχαν απευθύνει τον λόγο...

Η συμπεριφορά του βέβαια δεν προσβάλλει τόσο τα μέλη (γραμμένο τον έχουν) αλλά κυρίως αυτούς που του εμπιστεύτηκαν τη θέση που κατέχει στο φόρουμ.
Αν προσθέσεις πως είναι η κύρια πηγή fake news στο παρών νήμα όπως και τις δεκάδες φορές που βρίζει νεκρούς αποκαλώντας τους σκατά κουράδες κλπ...
είναι να απορείς, υπήρχε περίπτωση ένα απλό μέλος να τα κάνει όλα αυτά χωρίς καμία συνέπεια ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.128
Κριτικές
491
Like
37.431
Πόντοι
41.447
Κλαψ...Ένα δάκρυ κύλησε.....πολύ μελό έγινε το μπουρδελοφορουμ.
Άδικα κατατρεγμένοι της ζωής του συστήματος του ασπλσχνου Ζερο.
Αδικία και ψευτιά παντού....


Τουλάχιστον με αυτά και με αυτά ξεχάστηκε ο μπιλγκορ να ειρωνεύεται και να κοροϊδεύει καθημερινά τον κόσμο που ήταν κατά των εμβολίων στο φόρουμ και ξεκίνησε νέο task: να τηρεί αρχείο (!!)με τα ποστ μου όπως και να διαβάζει όλα μου τα ποστ(!!!) ευλαβικά όταν ο ίδιος δεν βάζει φωτό από νεκροταφεία Ρώσων στρατιωτών.
 

Συνημμένα

  • dramatic-cry.gif
    dramatic-cry.gif
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 32

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Τοση κλαψα παντως δεν θυμαμαι απο κανεναν αλλον στο φορουμ ... :cheesy:
Όταν όλη σου η ζωή είναι τα νυχτοκαματα κ μπόλικο γλείψιμο κωλων των κομμάτων τότε δεν έχει νόημα η ζωή σου και αναγκαστικά αποθηκεύεις παλαια μηνύματα πολλών μηνών πίσω !!

Αξία ανεκτίμητη η αποθήκευση μηνυματων σε μπουρδέλοφόρουμ
Εδώ εμείς φωτογραφίες από γκόμενες που έχουμε πηδήξει κ τις διαγράφουμε κ άλλοι κρατάνε τα μηνύματα του μπου :confused::confused:

Πάω να δω τσόντα ..
Γιωργαρε δώσε καμιά καλή τσόντα με προσφυγοπούλες ουκρανες μέσα σε φερραρικα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.128
Κριτικές
491
Like
37.431
Πόντοι
41.447
Τοση κλαψα παντως δεν θυμαμαι απο κανεναν αλλον στο φορουμ ... :cheesy:
Πέρα από την αντιπαράθεση μαζί του αναγνωρίζω πως έχει πολύ καλά στοιχεία. Έχει αυτό που λέμε αστική ευγένεια και παιδεία κατά κάποιο τρόπο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Πέρα από την αντιπαράθεση μαζί του αναγνωρίζω πως έχει πολύ καλά στοιχεία. Έχει αυτό που λέμε αστική ευγένεια και παιδεία κατά κάποιο τρόπο.
Μπορει, δεν γνωριζω ομως απο αστικη ταξη ... ημουν παντα ενας απλος λαικος αγωνιστης :grin:
pioneer.jpg
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.128
Κριτικές
491
Like
37.431
Πόντοι
41.447

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Υπομονη,μεχρι του χρονου πεφτει το μπαχμουτ,σε χιλια χρονια ο βλαδιμηρος θα παρει και το Κιεβο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356

ο Μέλνικ ζήτησε από τους συμμάχους να προσφέρουν στο Κίεβο στρατιωτική βοήθεια ισάξια με το 1% του ΑΕΠ της χώρας τους:2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.128
Κριτικές
491
Like
37.431
Πόντοι
41.447

ο Μέλνικ ζήτησε από τους συμμάχους να προσφέρουν στο Κίεβο στρατιωτική βοήθεια ισάξια με το 1% του ΑΕΠ της χώρας τους:2funny:
Μια ζωή ζητούλες είναι στο dna τους η ζητιανιά. Νομίζουν πως όλοι τους χρωστανε
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
9
Like
8.102
Πόντοι
2.036
Από τα 146 εκατομμύρια το 6,5 τοις εκατό είΝαι 18 εκατομμύρια;;;;

Religion in Russia - Wikipedia
Η ίδια σου πηγή εδώ λέει ότι είναι 9 εκατομμύρια

Επαναλαμβάνω η ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΠΗΓΗ
Κ τι θέλεις να πεις ότι η Ρωσίδα ει.αι φιλική χωρα προς τα μουσλιμοπακιστανια;; Αντιθέτως στις αμιγώς ρωσικές επαρχίας δεν βλέπεις κ ειδικά στις ευρωπαϊκές καθόλου μουσουλμάνους
Επίσης ακόμα κ τα 8-9 εκατομμύρια των μουσουλμάνων είναι παντελώς αδιάφοροι κ πολύ λίγο φανατισμένοι
Προφανώς δεν έχεις πάει Βιέννη Βρυξέλλες για να δεις τι μαύρο χάλι των μουσουλμάνων εκεί ;;

Επαναλαμβάνω η ίδια σου πηγή λέει από τα 146 εκατομμύρια των Ρώσων οι μουσουλμάνοι είναι το 6,5 % άρα 9 εκατομμύρια
Κ αυτή αδιάφοροι

Εγώ είχα γράψει 8-9 στο πιο πάνω ποστ χωρίς να έχω διαβάσει την πηγή σου .
Δώσε καμιά καλή τσόντα με μουσουλμάνες κ άσε τις θεωρίες τωρα
Μην κουράζεσαι και κυρίως μην τον κουράζεις. Πες του ότι εάν η Ρωσσία δει τα σκούρα με τα μουσλίμια, που αυτό δεν πρόκειται να γίνει ποτέ σε μια βαθύτατα θρησκευόμενη Ελληνο-ορθόδοξη χριστιανική κοινωνία, έχει την δυνατότητα να πάρει μέτρα σε ένα βράδυ. Ας ψάξει αυτός τώρα στα πάκια, να βρει κάνα γαμπρό για τα ανύπαντρα θηλυκά που έχει στο σόϊ του για να λύσει το δημογραφικό στην Ελλάδα, κατά πως του παράγγειλε ο αρχηγός του κι ας αφήσει κατά μέρος την Ρωσσία. Άλλωστε, κάθε χήρα τον καημό της κλαίει. Πάρτε το χαμπάρι, τα πάκια θα σας ξεμασχαλιάζουν τις κόρες σας και τις αδερφέ σας κι εσείς θα τους κάνετε και τεμενάδες που θα σας δώσουν εγγόνια και ανήψια. Αυτά πες του...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Μια ζωή ζητούλες είναι στο dna τους η ζητιανιά. Νομίζουν πως όλοι τους χρωστανε
Εγώ θα στείλω αρώματα khloe που τόσο πολύ αγαπούσαν οι ουκρανες :confused:
Μην κουράζεσαι και κυρίως μην τον κουράζεις. Πες του ότι εάν η Ρωσσία δει τα σκούρα με τα μουσλίμια, που αυτό δεν πρόκειται να γίνει ποτέ σε μια βαθύτατα θρησκευόμενη Ελληνο-ορθόδοξη χριστιανική κοινωνία, έχει την δυνατότητα να πάρει μέτρα σε ένα βράδυ. Ας ψάξει αυτός τώρα στα πάκια, να βρει κάνα γαμπρό για τα ανύπαντρα θηλυκά που έχει στο σόϊ του για να λύσει το δημογραφικό στην Ελλάδα, κατά πως του παράγγειλε ο αρχηγός του κι ας αφήσει κατά μέρος την Ρωσσία. Άλλωστε, κάθε χήρα τον καημό της κλαίει. Πάρτε το χαμπάρι, τα πάκια θα σας ξεμασχαλιάζουν τις κόρες σας και τις αδερφέ σας κι εσείς θα τους κάνετε και τεμενάδες που θα σας δώσουν εγγόνια και ανήψια. Αυτά πες του...
Χοντρό για τα μπαιτντενοσπερματα:confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.319
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Κανα δάκρυ για το Σουδάν θα ριξουν οι μπραβοκούληδες;

Δένδιας θα στειλει δυο μεταγωγικά, δεν πηρε χαμπαρι για τις διαθεσιμοτητες των C ο δελφίνος
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
οι Ρώσοι τον πίνουν κανονικότατα
από έναν περίπατο έχει γίνει πόλεμος φθοράς για αυτούς
αν μπουν στην εξίσωση τα δυτικά άρματα μάχης κι αν αποφασίσουν όχι για πολλά αλλά λίγα δυτικά αεροπλάνα game over Putin
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
δεν είναι μόνο αυτά που έχει γράψει σε σένα, είναι γενικότερο το θέμα του. Αμα ρίξεις μια ματιά στα μηνύματά του θα καταλάβεις. Παραθέτω εδώ μερικά μόνο από τα πιο πρόσφατα (θαρέθηκα να πάω πιο πίσω) χαρακτηριστικά του ύφους και του ήθους....

- απάντηση στον Kinks #135
"Εδώ είσαι πάλι μωρη λεκανατζου του Κούλη?
Βολεμενε ρουφιανε κομματοσκυλο του κερατα. Τσίπα δεν έχεις?
"

- στον Easy rider (αναφερόμενος στον Anemodoura) #192
"Συνδικαλίστρια - λεκανατζου"

-στον Leclerc #710
"Βλέπω χτυπάς υπερωρίες μωρη καργιολα λεκανατζου του Κούλη στο θρεντ.
Κομματοσκυλο το νου σου σε έχω στα υποψην για ξευτιλισμα και διαγραφη
"

- στον Alex71 #712
"Αι κρύψου και εσύ ρε ναυάγιο χασοδικη.Κομματοσκυλα του κερατά όλη ημερα διπλό βάρδια σε ένα μπουρδελοσαιτ να υπερασπίζεστε το τάδε και τον δείνα.
Και από ενημερώσεις κριτικές μηδέν.Τεράστια ναυάγια καταντια
"

- σε μένα #37.353
"Έχουμε εσένα ρε την οσφυοκαμπτρια μπαιντενοδουλη λεκανατζου και μας βγάζεις από τη δύσκολη θέση με τα νεροβραστα πρωταπριλιατικα αστεία της στρατοκαβλης Πτήσης με τα οποίο μάλλον μόνο εσύ γελάς και οι καμμενοι συντάκτες της χαχαχαχα"

όλους τους παραπάνω τους στόλισε χωρίς να τον έχουν βρίσει, ούτε καν του είχαν απευθύνει τον λόγο...

Η συμπεριφορά του βέβαια δεν προσβάλλει τόσο τα μέλη (γραμμένο τον έχουν) αλλά κυρίως αυτούς που του εμπιστεύτηκαν τη θέση που κατέχει στο φόρουμ.
Αν προσθέσεις πως είναι η κύρια πηγή fake news στο παρών νήμα όπως και τις δεκάδες φορές που βρίζει νεκρούς αποκαλώντας τους σκατά κουράδες κλπ...
είναι να απορείς, υπήρχε περίπτωση ένα απλό μέλος να τα κάνει όλα αυτά χωρίς καμία συνέπεια ;
Εμένα με έκανε banγια ένα μήνα, γιατι τον αποκάλεσα προμοτορα, ΑΦΟΥ με έβρισε χωρίς να του εθυνω τον λόγο. Συνέχισε μάλιστα να με βρίζει, ενώ δεν μπορούσα να απαντήσω. Έχει κάνει και χειρότερα βέβαια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.319
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Εδώ χάφτουν μαϊμού υποσχέσεις από τους δυτικούς,,,δε θα τρωγανε τις μαϊμού κολώνιες;!!:confused:
Πολύ λυπάμαι τους ρώσους που εχουν γονατίσει απ τις κυρώσεις της δύσης. Κρίμα ρε, κρϊμα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom