Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Relax Time", Φραντζή 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 940
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
oi τελευταίες κριτικές για την Ελενα, με εξιτάρουν... θα κινηθώ προς τα εκει και αν καταφέρω να συνευρεθώ, θα ανεβάσω τη κριτική μου!!
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Βικτώρια και Αλίσα τέλος από εδώ. Πλέον εμφανίζονται κλασσικά μετά τις 13:30 στην Δάφνη στην Άννα Εθνάρχου Μακαρίου....
για εμας τους νέους..το new diamonds ειναι αυτο?? :huh: :huh:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Πέρασμα σήμερα από εδώ...
Παρότι Κυριακή και Αύγουστος το κουδούνι χτύπαγε αρκετά....!
Επιλογή  η Έλενα η ξανθιά όμορφη νέα παρουσία του ιδρύματος...!Πολύ καλή στο πρόγραμμα,Λεπτομέρειες στην κριτική! :rockon:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Πέρασμα σήμερα από εδώ...
Παρότι Κυριακή και Αύγουστος το κουδούνι χτύπαγε αρκετά....!
Επιλογή  η Έλενα η ξανθιά όμορφη νέα παρουσία του ιδρύματος...!Πολύ καλή στο πρόγραμμα,Λεπτομέρειες στην κριτική! :rockon:
στο προγραμμα της 1 ωρας ισχύουν δυο εκτονώσεις??
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Οποιος έχει ''απωθημένο'' την Τατιάνα απο Κρίτωνος την Κυριακή δούλευε στην Φραντζή ,προφανώς πλέον φουλ!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
24
Like
3.794
Πόντοι
2.846
Οποιος έχει ''απωθημένο'' την Τατιάνα απο Κρίτωνος την Κυριακή δούλευε στην Φραντζή ,προφανώς πλέον φουλ!
 Και  το Σαββατο  αλλα  και την Κυριακη εκει  ηταν  η Τατιανα , πολυ  ωραια μιλφαρα  αλλα  πηρα την Ελενα για  testdrive ,  καποια  στιγμη  θα  δοκιμαστει κι  αυτη απ τον  Chico  ;) ;) :s&m_2: :s&m_2:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.115
Κριτικές
491
Like
37.350
Πόντοι
41.447
σημερινο περασμα

παρουσες:

- Ελενη, η μιλφαρα ελληνιδα με το ομορφο σωμα, το σεξυ προσωπο. Σιλικονατο στηθος, ξανθια
- Βικυ, η ρωσιδα καζακα 30+ αρα με τα ωραια ματια, το κοντο καστανο μαλλι και το φουλ προγραμμα.
- Τατιάνα, Ρωσιδα ομορφη ψιλη και καλλιγραμη με μακρυ μαλλι , ηλικιας περιπου 30, με προυπηρεσια στο Φραντζη 7
- Δαναη, νεαρη ομορφουλα και καλλιγραμμη καστανη κοπελα. σχετικα ψιλη. Νεα παρουσια στο καταστημα

 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
Επίσκεψη σημερα μαζί με τον ξάδερφο μου ,η ευγενική υπηρεσία μας πέρα σε στο σαλόνι και μας έστειλε τις κοπέλες, Νίκη κοντή μιλφ με κοντά μαλλιά αδιάφορη παρουσία, Ελένη ξανθιά μιλφ σχετικά ψηλή με εντυπωσιακό κόκκινο φόρεμα ενδιαφέρουσα περίπτωση αν και αρκετά αμήχανη και τα τακούνια την περπατούσαν. ..Τατιάνα καστανοξανθη μετρίου αναστήματος κάπως μυτερό βυζι μεσαίου μεγέθους και τέλος μια κοπέλα η πιο ωραία από τις τέσσερις άλλα με καθόλου διάθεση δεν είπε ούτε το όνομα της έκανε μπαμ ότι θα προτιμούσε να είναι οπουδήποτε αλλού εκτός από εδώ. Μιλήσαμε με τον μεγάλο ξάδερφο μου ,έχει δοκιμάσει τις 3 από τις 4 κοπέλες, εκτός δηλαδή της τελευταίας και Μουείπε να πάρω με κλειστά τα μάτια την Τατιάνα και για μια ακόμη φορά είχε δίκιο.
Η Τατιάνα παρουσιάζεται ως Ρωσίδα μιλαει Καλά ελληνικά μιας και είναι 5 χρόνια στην Ελλάδα, μασάζ παρά πολύ καλό χαλαρωτικό για περίπου μισή ώρα, στην συνέχεια με σκούπισε με οινόπνευμα και μου είπε να γυρίσω, αρκετά προκαταρκτικά μέχρι τελικά να πάρει το πέος μου στο στόμα της,πολύ καλό στοματικό για αρκετή ώρα, σκουφάκι 3 στάσεις και τελείωμα με στοματικό στο στοματάκι της.

αν έχει κανείς καμία πληροφορία για την Τετάρτη κοπέλα ας μας ανοίξει τα μάτια, είναι ωραίο κορμί.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
24
Like
3.794
Πόντοι
2.846
 Αυτη  η  τεταρτη  κοπελα που λες ,  λογικα ειναι η  Δαναη ...  για  κανε μια περιγραφη αν θες ,   χρωμα  μαλλιων ,  σωματοτυπο ,  αδυνατη ηταν ?? η κανονικο το σωμα της ???
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μήπως απλά αλλάξαν όνομα την Αλεξάνδρα σε Δανάη...
Για να σβήσουν την κακιά αύρα...
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Βικτώρια και Αλίσα τέλος από εδώ. Πλέον εμφανίζονται κλασσικά μετά τις 13:30 στην Δάφνη στην Άννα Εθνάρχου Μακαρίου....

Δεν υπαρχει πουθενα θέμα με αυτο? Εχουν να γράψουν εκεί και εγώ δεν ξέρω απο πότε.. Ξέρουμε τιμές ωράρια κλπ?
 

Asrogath

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Για μοιράσου λίγες λεπτομέριες ακόμα.. που τις βρίσκουμε;
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Αλλη η Δαναη και αλλη η Αλεξανδρα..
Η Δαναη ειναι μια ψηλη καλλιγραμμη μαλλον Ελληνικης καταγωγης 30ρα, που εχει περασει απο διαφορα στουντιο..και αυτη η προυπηρεσια δυστυχως φενεται..πιπα με λαστιχο, κατι ψευτοστησιματα με κλεψιμο, χωρις καμια διαθεση..και γενικα πολυ μετρια πραγματα..εμενα δε μου βγαλε τπτ..ισως δε ταιριαξε η χημεια, ισως ηταν κουρασμενη..ποιος ξερει..
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
απο ποσα ξεκιναει το προγραμμα και τι περιλαμβανει? στοματικο χωρις?
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Αλεξανδρα αν θυμαμαι σωστα το ονομα, καθως περασαν 4...ξανθος αγγελος απο τις πιο ομορφες παρουσιες στον χωρο...πραγματικα ομορφο προσωπο και καλλιγραμο σωμα...απο μασαζ δεν κατεχει αλλα ειναι ευγενικη και προσχαρη...ηλικια απροσδιοριστη,σιγουρα θα μικροδειχνει...πρ. 60 για μιση ωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom