Νέα

Ρεάλ Μαδρίτης,η βασίλισσα της Ευρώπης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cristiano Ronaldo VS Ronaldo Luís Nazário de Lima

  • Cr7

    Ψήφοι: 44 35,2%
  • R9

    Ψήφοι: 81 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το κομπλεξ και τα σχετικά τα θεωρώ και λίγο δεισιδαιμονίες...Η τεχνική στην πάσα, η τρομερή ταχύτητα σκέψης στην πίεση της μπάλλας, η φοβερή απαλλαγή από τον αντίπαλο με μιά απλή και γρήγορη αλλαγή κατεύθυνσης, η τρομερή "κατοχή" της μπάλλας από τον μέσι όταν επιτίθεται ανάμεσα σε 2 και 3 αντιπάλους είναι κάτι το εκπληκτικό..Εγώ ποτέ δεν είδα σε πίεση από τα χάφ και τους επιθετικούς της μπάρτσα στο κέντρο να μήν χάνει η ρεάλ την μπάλλα έυκολα πετάγοντάς την για χόρτα μπάς και αποφύγουν την γρήγορη αντεπίθεση των καταλανών..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το κομπλεξ και τα σχετικά τα θεωρώ και λίγο δεισιδαιμονίες...Η τεχνική στην πάσα, η τρομερή ταχύτητα σκέψης στην πίεση της μπάλλας, η φοβερή απαλλαγή από τον αντίπαλο με μιά απλή και γρήγορη αλλαγή κατεύθυνσης, η τρομερή "κατοχή" της μπάλλας από τον μέσι όταν επιτίθεται ανάμεσα σε 2 και 3 αντιπάλους είναι κάτι το εκπληκτικό..Εγώ ποτέ δεν είδα σε πίεση από τα χάφ και τους επιθετικούς της μπάρτσα στο κέντρο να μήν χάνει η ρεάλ την μπάλλα έυκολα πετάγοντάς την για χόρτα μπάς και αποφύγουν την γρήγορη αντεπίθεση των καταλανών..
μέχρι το 30 μάλλον είχες πάει για φραπέ στο κινκυ φαίνεται.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν ξέρω τι μου λες για αλκαντάρα δερμάτινα και δερματίνες, εγώ αυτό που κατάλαβα είναι πως για 30 λεπτά η μπάρτσα παρέπαιε.
άγιο είχαν.

μπορεί να κλονίστηκε από το γρήγορο δώρο που έκανε ο βαλντέζ(λίγο λογικό δεν είναι μέσα στο μπερναμπέου?),αλλά και πάλι αυτό που έβλεπες δεν ήταν κακό παρά του ότι η μπαρτσα ήταν λίγο έξω από τα νερά της...σκέψου δηλ την τεράστια διαφορά...η ρεάλ αμα έτρωγε τέτοιο γκολ στην αρχή ο κασίγιας θα μάζευε κανα 8-0 αμα θελανε..και δεν ειναι καθολου υπερβολη..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μπορεί να κλονίστηκε από το γρήγορο δώρο που έκανε ο βαλντέζ(λίγο λογικό δεν είναι μέσα στο μπερναμπέου?),αλλά και πάλι αυτό που έβλεπες δεν ήταν κακό παρά του ότι η μπαρτσα ήταν λίγο έξω από τα νερά της...σκέψου δηλ την τεράστια διαφορά...η ρεάλ αμα έτρωγε τέτοιο γκολ στην αρχή ο κασίγιας θα μάζευε κανα 8-0 αμα θελανε..και δεν ειναι καθολου υπερβολη..
καλά...
εγώ πάντως είδα στο πρώτο ημίχρονο ότι και ο κώστας μπράτσος του κόντρα...

Είκοσι ένα δευτερόλεπτα. Τόσα χρειάστηκαν για να καρποφορήσουν τα σχέδια του Ζοζέ Μουρίνιο. Μπορεί να μην φαίνεται μεγάλος χρόνος, αλλά το γκολ του Καρίμ Μπενζεμά ήταν απόρροια του τρόπου παιχνιδιού των Καστιγιάνων, που για πρώτη φορά επί Πορτογάλου τεχνικού αντιμετώπισαν την Μπαρτσελόνα πιέζοντας στα... 4/4 του γηπέδου, με όλους τους παίκτες (ακόμα και τους επιθετικούς πολυτελείας), αιφνιδιάζοντας τους Καταλανούς και εξωθώντας τον Βίκτορ Βαλδές σε τραγικό λάθος.



Η αποσβολωμένη πρωταθλήτρια Ευρώπης και Ισπανίας έβλεπε τους γηπεδούχους να παίζουν όπως... εκείνη τόσα χρόνια επί Πεπ Γκουαρδιόλα και ήταν ανήμπορη να αντιμετωπίσει τον καθρέφτη της. Το μόνο που κατάφερε να κάνει ήταν να μιμηθεί την περσινή... Ρεάλ του Μουρίνιο, παίζοντας πίσω και προσδοκώντας σε μία αντεπίθεση του Λιονέλ Μέσι. Όταν, δε, ο πειραματισμός του Γκουαρδιόλα κατέληξε σε σχηματισμό 3-4-3, ο κλοιός των γηπεδούχων έσφιξε κι άλλο.

Εις μάτην, όπως αποδείχθηκε, αφού το άστρο των Καταλανών βρισκόταν σε περίοπτη θέση πάνω από τον βροχερό ουρανό της Μαδρίτης. Ο Αλέξις Σάντσες στο 30' έγινε ο πρώτος Χιλιανός μετά τον Ιβάν Ζαμοράνο που σκοράρει σε clasico, προσφέροντας μία μίνι ψυχολογική ανάταση στους εγκλωβισμένους "μπλαουγκράνα".

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
το αντίστοιχο είχε και ο βάζελος με γάβρο όπως θυμάσαι.
είναι λογικό.
πάντως ο γκουαρδιόλα είναι και ολίγον γκαστόνε....
το γκολ που μπήκε ούτε με βουντού λέμεεεεεεεε

το ζήτημα είναι πως βλέποντας απο πέρσυ τα παίγνια εχθές έγινε σαφές ότι η ρεάλ ποδοσφαιρικά πλέον "την έχει" την μπάρτσα κάτι που δεν ίσχυε τα 3 προηγούμενα χρόνια.
είναι με απλά λόγια θέμα χρόνου το πότε θα τη νικήσει και μάλιστα κατά τη γνώμη μου άνετα.

το "άνετα" λίγο δύσκολο το βλέπω.
για τον παραλληλισμό με γαύρο και βάζελο, νομίζω ότι είναι αρκετά πετυχημένος. θυμήσου την προ παπουτσέλη εποχή που ο παο μπορούσε και κέρδιζε άνετα τον οσφπ, έστω κι αν δεν έβαζε πολλά γκολ. μετά, όλες οι νίκες με ιδρώτα και αίμα, ενώ ο γαύρος όποτε εύρισκε ευκαιρία μας έριχνε 3αρες και 4αρες
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
το κομπλεξ και τα σχετικά τα θεωρώ και λίγο δεισιδαιμονίες...Η τεχνική στην πάσα, η τρομερή ταχύτητα σκέψης στην πίεση της μπάλλας, η φοβερή απαλλαγή από τον αντίπαλο με μιά απλή και γρήγορη αλλαγή κατεύθυνσης, η τρομερή "κατοχή" της μπάλλας από τον μέσι όταν επιτίθεται ανάμεσα σε 2 και 3 αντιπάλους είναι κάτι το εκπληκτικό..Εγώ ποτέ δεν είδα σε πίεση από τα χάφ και τους επιθετικούς της μπάρτσα στο κέντρο να μήν χάνει η ρεάλ την μπάλλα έυκολα πετάγοντάς την για χόρτα μπάς και αποφύγουν την γρήγορη αντεπίθεση των καταλανών..

φίλε, για τον ιγκουαίν κάνεις λάθος. δεν έχει μόνο ταχύτητα, έχει και τεχνική. βάλε κανα βιντεάκι στο γιουτιουμπ να δεις.
για το μέσι, το παραδέχεται όλος ο πλανήτης: δεν υπάρχει όμοιός του αυτή τη στιγμή. το έγραψα και χθες: ο νειμάρ, αν όντως έχει κλείσει στη ρεάλ, είναι πολύ πιθανό να είναι ο αντι-μέσι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το "άνετα" λίγο δύσκολο το βλέπω.
για τον παραλληλισμό με γαύρο και βάζελο, νομίζω ότι είναι αρκετά πετυχημένος. θυμήσου την προ παπουτσέλη εποχή που ο παο μπορούσε και κέρδιζε άνετα τον οσφπ, έστω κι αν δεν έβαζε πολλά γκολ. μετά, όλες οι νίκες με ιδρώτα και αίμα, ενώ ο γαύρος όποτε εύρισκε ευκαιρία μας έριχνε 3αρες και 4αρες
αναλογικά ίδιο ψυχολογικό ζήτημα είναι.
μην ξεχνάς ότι πέρσυ έφαγε η ρεάλ 5 και μπορούσε να είναι και 7..........θυμάσαι πόσο καιρό πήρε το βάζελο να ξεπεράσει το 3-0 της ριζούπολης;
 
OP
OP
hitman21

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Η αποσβολωμένη πρωταθλήτρια Ευρώπης και Ισπανίας έβλεπε τους γηπεδούχους να παίζουν όπως... εκείνη τόσα χρόνια επί Πεπ Γκουαρδιόλα και ήταν ανήμπορη να αντιμετωπίσει τον καθρέφτη της. Το μόνο που κατάφερε να κάνει ήταν να μιμηθεί την περσινή... Ρεάλ του Μουρίνιο, παίζοντας πίσω και προσδοκώντας σε μία αντεπίθεση του Λιονέλ Μέσι
εκ του αποτελεσματος δικαιωνεται περιτρανα ο αλσατος που 4 μερες πριν ειχε πει:

Δείχνοντας λοιπόν μια μικρή προτίμηση στην Ρεάλ Μαδρίτης, ο 62χρονος τεχνικός συνέχισε δίνοντας συμβουλές στον Ζοσέ Μουρίνιο: «Το κλειδί είναι η πίεση. Πρέπει να αποφασίσεις αν θα πιέσεις ψηλά η χαμηλά. Επίσης πρέπει να επιτεθείς και να εκθέσεις την άμυνά τους. Σίγουρα η Ρεάλ έχει αυτή την δυνατότητα και είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρει. Στο ισπανικό Σούπερ Καπ η Ρεάλ αποφάσισε να πιέσει ψηλά και δημιούργησε πολλά προβλήματα στην Μπαρτσελόνα. Μπορεί όμως να πιέσεις έτσι την Μπαρτσελόνα για 90 λεπτά; Αν χάσεις την κατοχή, τότε ο Μέσι θα σε τιμωρήσει με τις κούρσες του».


ή θα παιξεις πιεση στα 4/4 και με το φοβο να σε τρυπησει καθετα ο μεσι ειτε κουβαλωντας ειτε πασαροντας,
ή θα περιμενεις στο 1/3 οπως περσυ με πεπε 6αρι,αλληλοκαλυψεις κ.ο.κ..λογικα επελεξε το πρωτο καθως η ομαδα ειναι σε εκπληκτικη κατασταση φετος,συν το οτι επαιζε εντος..


χθες ομως το ματσ στραβωσε τοσο(γκολ κοντρα στη ροη,τσαφια στο 1-2 κλπ) που φτασαμε να λεμε ευχαριστω δε φαγαμε και ταληρο στο τελος..οπως και να χει πιστευω πως το πρωταθλημα θα το παρουμε φετος..η μπαρτσελονα δε φαινεται το ιδιο σοβαρη οσο παλιοτερα στα ματσ με τους μικρους..
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
αναλογικά ίδιο ψυχολογικό ζήτημα είναι.
μην ξεχνάς ότι πέρσυ έφαγε η ρεάλ 5 και μπορούσε να είναι και 7..........θυμάσαι πόσο καιρό πήρε το βάζελο να ξεπεράσει το 3-0 της ριζούπολης;

αυτό λέω ρε μεγάλε. μην βάζεις θέμα ατυχίας λοιπόν για το χθεσινό. αν βάλεις τον κριστιάνο στη φάση που έριξε την μπάλα στα περιστέρια απέναντι σε 100 άλλες ομάδες, στις 90 θα το καρφώσει στο γάμα και στις άλλες 10 θα δώσει ασιστ στον παίχτη που περιμένει δεξιά του
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτό λέω ρε μεγάλε. μην βάζεις θέμα ατυχίας λοιπόν για το χθεσινό. αν βάλεις τον κριστιάνο στη φάση που έριξε την μπάλα στα περιστέρια απέναντι σε 100 άλλες ομάδες, στις 90 θα το καρφώσει στο γάμα και στις άλλες 10 θα δώσει ασιστ στον παίχτη που περιμένει δεξιά του
διαφωνώ....
η ρεάλ εχθές έπαθε ότι ο γάβρος σε κείνο το παίγνιο με το βάζελο και την τάπα του διαμαντίδη....
όλοι είχαν πιστέψει μέχρι και μεις οι βάζελοι ότι ήρθε η ωρα της ήττας απο μια καλύτερη ομάδα και πιο φορμαρισμένη.
η ρεάλ χθες έπεσε στην ίδια λούμπα του ώριμου φρούτου.
ήξερε τον εαυτό της ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση όλα της πήγαν πριμα απ την αρχή, ήξερε ότι ο αντίπαλος δεν ειναι σε καλή κατάσταση και προσπαθούσε να κάνει το κάτι παραπάνω όπως ο ρονάλντο.
σε κείνο το παίγνιο για παράδειγμα εάν ο αραπής δεν πήγαινε για κάρφωμα αλλα ροκάνιζε το χρόνο τώρα ο γάβρος θα ήταν πρωταθλητης.
το ίδιο έκανε και ο ρονάλντο εχθές. στην κάβλα του να γαμήσει σημάδεψε λάθος την τρύπα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
φίλε, για τον ιγκουαίν κάνεις λάθος. δεν έχει μόνο ταχύτητα, έχει και τεχνική. βάλε κανα βιντεάκι στο γιουτιουμπ να δεις.
για το μέσι, το παραδέχεται όλος ο πλανήτης: δεν υπάρχει όμοιός του αυτή τη στιγμή. το έγραψα και χθες: ο νειμάρ, αν όντως έχει κλείσει στη ρεάλ, είναι πολύ πιθανό να είναι ο αντι-μέσι

οταν αναφέρομαι σε σέντερ φόρ η τεχνική που πρέπει να έχει δεν είναι μόνο να ξέρω να κοντρολάρω μπροστά μου την μπάλλα και να τρέχω σωστά με αυτήν αλλά είναι η μέγα Ν Τ Ρ Ι Μ Π Λ Α !!!!!!!! ξέρει ο ιγκουαίν από τέτοια πράματα?θα γίνει ποτέ του τα 5/10 του ετό?του μέσι?του βίγια? ΠΟΤΕ ΤΟΥ γιατί δεν είναι η πάστα του μεγάλη..είναι για σημερινή ρεάλ,τρέχουμε τρομερά,εκμεταλλευόμαστε τα λάθη των αντιπάλων και μπρός τα καλά κατσίκια μπροστά στο τέρμα...βάλε μου τον ιγκουαίν να τρυπήσει κλειστή άμυνα με προσωπική ντρίπλα......ΠΟΤΕ ΤΟΥ!!!!! και δνε τον κατηγορώ φυσικά,απλά δεν το γνωρίζει αυτό το πράμα..σε όλα τα άλλα είναι πολυ οκ,αλλά όταν θές να είσαι ίσος ή και λίγο καλύτερος του πρώτου προσπαθείς να πάρεις κάποιον παίκτη σαν τον ετό και όχι σαν τον ιγκουαίν...θα μου πείς που να τον βρεί τον νέο ετό?λαγωνικά είναι....τα 3/4 των χρημάτων που έδωσαν για τον σάπακα τον πρώην μεγάλο Κακα θα τον είχαν βρεί σίγουρα...αλλά η ρεάλ πάεικαι πληρώνει δις κάτι σαπακια την ίδια ώρα που οι άλλοι σου έχουν τον μέσι,τον ινιεστα,τον τσαβι,τον πουγιολ τσαμπέ...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
διαφωνώ....
η ρεάλ εχθές έπαθε ότι ο γάβρος σε κείνο το παίγνιο με το βάζελο και την τάπα του διαμαντίδη....
όλοι είχαν πιστέψει μέχρι και μεις οι βάζελοι ότι ήρθε η ωρα της ήττας απο μια καλύτερη ομάδα και πιο φορμαρισμένη.
η ρεάλ χθες έπεσε στην ίδια λούμπα του ώριμου φρούτου.
ήξερε τον εαυτό της ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση όλα της πήγαν πριμα απ την αρχή, ήξερε ότι ο αντίπαλος δεν ειναι σε καλή κατάσταση και προσπαθούσε να κάνει το κάτι παραπάνω όπως ο ρονάλντο.
σε κείνο το παίγνιο για παράδειγμα εάν ο αραπής δεν πήγαινε για κάρφωμα αλλα ροκάνιζε το χρόνο τώρα ο γάβρος θα ήταν πρωταθλητης.
το ίδιο έκανε και ο ρονάλντο εχθές. στην κάβλα του να γαμήσει σημάδεψε λάθος την τρύπα....

αν ήταν μόνο αυτή φάση του κριστιάνο, μπορεί και να έλεγα ότι έχεις δίκιο. αλλά σε όλες τις προσπάθειές του ήταν τραγικός. κουτούλαγε στους αμυντικούς, έκανε λάθος πάσες, 2 εκτελέσεις φάουλ για τον πούτσο, χαμένη κεφαλιά ολομόναχος προς το τέλος
 
OP
OP
hitman21

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οταν αναφέρομαι σε σέντερ φόρ η τεχνική που πρέπει να έχει δεν είναι μόνο να ξέρω να κοντρολάρω μπροστά μου την μπάλλα και να τρέχω σωστά με αυτήν αλλά είναι η μέγα Ν Τ Ρ Ι Μ Π Λ Α !!!!!!!! ξέρει ο ιγκουαίν από τέτοια πράματα?θα γίνει ποτέ του τα 5/10 του ετό?του μέσι?του βίγια? ΠΟΤΕ ΤΟΥ γιατί δεν είναι η πάστα του μεγάλη..είναι για σημερινή ρεάλ,τρέχουμε τρομερά,εκμεταλλευόμαστε τα λάθη των αντιπάλων και μπρός τα καλά κατσίκια μπροστά στο τέρμα...βάλε μου τον ιγκουαίν να τρυπήσει κλειστή άμυνα με προσωπική ντρίπλα......ΠΟΤΕ ΤΟΥ!!!!!
ο ιγκουαιν ειναι αλλο ειδος φορ απο αυτο που περιγραφεις..ειναι περισσοτερο ραουλ,"ελαφρης"-μιας επαφης δηλαδη..
αυτο δε σημαινει οτι δεν ειναι ποιοτικος ομως..για κλειστες αμυνες εχει το μπενζεμα που ειναι πιο πληρης παιχτης..εχει και ντριμπλα,και κεφαλι,και δυναμη..

γενικα απο τη μεση και μπροστα καλα ειναι..στοπερ και μεσο θελει..
αν ήταν μόνο αυτή φάση του κριστιάνο, μπορεί και να έλεγα ότι έχεις δίκιο. αλλά σε όλες τις προσπάθειές του ήταν τραγικός. κουτούλαγε στους αμυντικούς, έκανε λάθος πάσες, 2 εκτελέσεις φάουλ για τον πούτσο, χαμένη κεφαλιά ολομόναχος προς το τέλος
συμφωνω..τραγωδια..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αν ήταν μόνο αυτή φάση του κριστιάνο, μπορεί και να έλεγα ότι έχεις δίκιο. αλλά σε όλες τις προσπάθειές του ήταν τραγικός. κουτούλαγε στους αμυντικούς, έκανε λάθος πάσες, 2 εκτελέσεις φάουλ για τον πούτσο, χαμένη κεφαλιά ολομόναχος προς το τέλος
το ματς το χασε η ρεάλ στο 21 δευτερόλεπτο.
εκεί που νόμιζε πολύ νωρίς ότι ήρθε η ώρα.
η μπάρτσα ανασυντάχθηκε πέρασε το τραγικό 30λεπτο αβρόχοις ποσί και τελικά ήρθε και η ισοφάριση..... όλη δλδ μετά το 21" πήγαν κατ ευχήν για την μπάρτσα και κατά διαολου για την ρεάλ.
εγώ εξακολουθώ να θεωρώ ότι αυτή την μπάρτσα αυτή η ρεάλ την έχει για πλάκα εάν δε στραβώσει το παίγνιο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
οταν αναφέρομαι σε σέντερ φόρ η τεχνική που πρέπει να έχει δεν είναι μόνο να ξέρω να κοντρολάρω μπροστά μου την μπάλλα και να τρέχω σωστά με αυτήν αλλά είναι η μέγα Ν Τ Ρ Ι Μ Π Λ Α !!!!!!!! ξέρει ο ιγκουαίν από τέτοια πράματα?θα γίνει ποτέ του τα 5/10 του ετό?του μέσι?του βίγια? ΠΟΤΕ ΤΟΥ γιατί δεν είναι η πάστα του μεγάλη..είναι για σημερινή ρεάλ,τρέχουμε τρομερά,εκμεταλλευόμαστε τα λάθη των αντιπάλων και μπρός τα καλά κατσίκια μπροστά στο τέρμα...βάλε μου τον ιγκουαίν να τρυπήσει κλειστή άμυνα με προσωπική ντρίπλα......ΠΟΤΕ ΤΟΥ!!!!! και δνε τον κατηγορώ φυσικά,απλά δεν το γνωρίζει αυτό το πράμα..σε όλα τα άλλα είναι πολυ οκ,αλλά όταν θές να είσαι ίσος ή και λίγο καλύτερος του πρώτου προσπαθείς να πάρεις κάποιον παίκτη σαν τον ετό και όχι σαν τον ιγκουαίν...θα μου πείς που να τον βρεί τον νέο ετό?λαγωνικά είναι....τα 3/4 των χρημάτων που έδωσαν για τον σάπακα τον πρώην μεγάλο Κακα θα τον είχαν βρεί σίγουρα...αλλά η ρεάλ πάεικαι πληρώνει δις κάτι σαπακια την ίδια ώρα που οι άλλοι σου έχουν τον μέσι,τον ινιεστα,τον τσαβι,τον πουγιολ τσαμπέ...

ο ετό κι ο βίγια έγιναν διάσημοι για την ικανότητά τους να τρυπάνε κλειστές άμυνες με προσωπικές ενέργειες;  :think: :think: :think:
για τσέκαρε λίγο το παρακάτω βίντεο. ειδικά βάλτο στο 4.03 και στο 4.50. σου φαίνεται άνθρωπος που να μην μπορεί να ντριπλάρει;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
λατρεια παραδιδεις μαθηματα ποδοσφαιρικης αντικειμενικοτητας αν και εισαι κολλημενος μπαρτσα φαν  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
λατρεια παραδιδεις μαθηματα ποδοσφαιρικης αντικειμενικοτητας αν και εισαι κολλημενος μπαρτσα φαν  :rockon:
αγορίνα πέραν της πλάκας που είναι θεμιτή όταν μιλάμε για μπάλλα πιστεύεις ότι στα ποδοσφαιρικά έχουν να δώσουν συνολικά κάτι παραπάνω οι χρηστίδιδες απ τους περσόνες;
όχι για αου αου και κολοκύθια.
για να μάθουν μερικοί μπαλλιτσα παραπάνω απο το "πέναλτυ μαρς δικό μας, κίτρινη για θέατρο στον αντίπαλο"
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οσον αφορα το νουμερο στο αποτελεσμα, μπηκε ενα γκολ απο αυτα που δε μπαινουν (2ο μπαρτσα) και χαθηκαν 2 γκολ απο τα αχαστα (ρεαλ). πολυ ανετα θα εγραφε 3-2 στον πινακα τελικο αποτελεσμα.
για τον αγωνα δε μπορω να σχολιασω δεν τον ειδα δυστυχως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom