Νέα

Ρεάλ Μαδρίτης,η βασίλισσα της Ευρώπης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cristiano Ronaldo VS Ronaldo Luís Nazário de Lima

  • Cr7

    Ψήφοι: 44 35,2%
  • R9

    Ψήφοι: 81 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
αυτός ο Μέσι τεράστιος παίχτης, αλλά απαγορεύεται να φάει κόκκινη;
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Δεν ειμαι με καμια ομαδα απο τις 2,αλλα αυτος ο Μουρινιο πρεπει να βλεπει εφιαλτες με τη Μπαρτσελονα.Εχει γινει πλεον κακος δαιμονας  .. :grin:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
τυπε η πρωτη ηταν για διαμαρτυρια
σιγα μην τον βγαλει εξω για το τακλιν που εκανε

τύπε, χτυπάει παίχτη που προσπαθεί να φύγει στην αντεπίθεση. είναι κάρτα αυτό. πέρσι ο Πέπε (αν θυμάμαι καλά) έφαγε απευθείας κόκκινη για προβολή
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τυπε η πρωτη ηταν για διαμαρτυρια
σιγα μην τον βγαλει εξω για το τακλιν που εκανε

αμα εβγαζε τον Μεσσι,δηλαδη ο Πεπε επρεπε να την εχει παρει ηδη απο τα αποδυτηρια

δεν ειναι "βρωμικος" ο κοντοστουπης...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τύπε, χτυπάει παίχτη που προσπαθεί να φύγει στην αντεπίθεση. είναι κάρτα αυτό. πέρσι ο Πέπε (αν θυμάμαι καλά) έφαγε απευθείας κόκκινη για προβολή
αν δεν ειχε φαει την πρωτη για διαμαρτυρια θα του εβγαζε σιγουρα κιτρινη τυπε
αλλα ετσι που εγιναν τα πραγματα δεν τον βγαζεις τον αλλον
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Με 1-0 στο 1΄ και να χάνεις περίπατο 1-3 κύριε Μουρίνιο τις πταίει.Οι άλλοι σου κάνουν πλάκα,σου λένε σου δίνω ένα γκολ πλεονέκτημα και σε κερδίζω :referee:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
αμα εβγαζε τον Μεσσι,δηλαδη ο Πεπε επρεπε να την εχει παρει ηδη απο τα αποδυτηρια

δεν ειναι "βρωμικος" ο κοντοστουπης...

δεν είπε κανείς ότι είναι βρώμικος ο κοντός. αλλά το φάουλ που έκανε ήταν κάρτα. ο Πέπε τι έκανε κι έπρεπε να φάει κόκκινη;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
αν δεν ειχε φαει την πρωτη για διαμαρτυρια θα του εβγαζε σιγουρα κιτρινη τυπε
αλλα ετσι που εγιναν τα πραγματα δεν τον βγαζεις τον αλλον

η γενικότερη φιλοσοφία των διαιτητών αυτό που λες κι εσύ λέει. πρόσεξε όμως: όταν στο παρελθόν οι κόκκινες για τη ρεάλ έβγαιναν με ευκολία, ίσως το ίδιο θα έπρεπε να γίνει κι απόψε για να υπάρχει κάποιο είδος ισονομίας
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η γενικότερη φιλοσοφία των διαιτητών αυτό που λες κι εσύ λέει. πρόσεξε όμως: όταν στο παρελθόν οι κόκκινες για τη ρεάλ έβγαιναν με ευκολία, ίσως το ίδιο θα έπρεπε να γίνει κι απόψε για να υπάρχει κάποιο είδος ισονομίας
τυπε αν το εκανε αυτο ο διαιτητης σημερα
ο πεπε επρεπε να ειχε φαει 2-3 κοκκινες
ο ραμος αλλες τοσες για διαμαρτυρια
και παει λεγοντας :grin:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
τυπε αν το εκανε αυτο ο διαιτητης σημερα
ο πεπε επρεπε να ειχε φαει 2-3 κοκκινες
ο ραμος αλλες τοσες για διαμαρτυρια
και παει λεγοντας :grin:

τύπε, ο Πέπε νομίζω έφαγε μία κίτρινη, έτσι δεν είναι; δεν θυμάμαι, αλήθεια, τι άλλο έκανε για να φάει και 2η; δεν είναι όλα τα φάουλ κάρτες. κι ο ράμος 2-3 κόκκινες για διαμαρτυρίες;;; ειλικρινά, δεν τα θυμάμαι αυτά. θα δω το βίντεο, αν το βρω, και θα σου πω αν έχεις δίκιο
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Με 1-0 στο 1΄ και να χάνεις περίπατο 1-3 κύριε Μουρίνιο τις πταίει.Οι άλλοι σου κάνουν πλάκα,σου λένε σου δίνω ένα γκολ πλεονέκτημα και σε κερδίζω :referee:

όπως έγραψε και κάποιος άλλος, έχει βρει τον μπελά του με αυτήν την μπαρτσελόνα που είναι ικανή με 2 φάσεις να βάλει 4 γκολ. να την παίξει στα ίσα δεν μπορεί. αν παίξει ταμπούρι, θα πάρει πόδι σε χρόνο dt. μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή. με δεδομένη τη αδυναμία του Κακά να ξαναγίνει ο παιχταράς που ξέραμε, έχω την υποψία ότι μόνο ένας μπορεί να σώσει την κατάσταση:

URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τύπε, ο Πέπε νομίζω έφαγε μία κίτρινη, έτσι δεν είναι; δεν θυμάμαι, αλήθεια, τι άλλο έκανε για να φάει και 2η; δεν είναι όλα τα φάουλ κάρτες. κι ο ράμος 2-3 κόκκινες για διαμαρτυρίες;;; ειλικρινά, δεν τα θυμάμαι αυτά. θα δω το βίντεο, αν το βρω, και θα σου πω αν έχεις δίκιο
ο πεπε κλαδεψε 2-3 φορες,μπορουσε να φαει και αλλες κιτρινες
ο ραμος διαμαρτυροταν συνεχεια,με την λογικη οτι εφαγε ο μεσι γιατι να μην φαει και αυτος?
τυπε η διαιτησια ηταν καλη σημερα
δεν εχασε απο αυτην η ρεαλ
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Special one προπονηταρα Μοurinho που θεν να μοιασεις ωσαν του George Clooney .... αφου τα δοκιμασες ολα....πηγες να τους σπασεις τα ποδια...αφησες το χορτο 1 μετρο μηπως και σκονταξουν στην γραμμη ... προσπαθησες να επηρεασεις διαιτητες....προσπαθησες να τους χαλασεις το μυαλο.... εβαλες το πουλμαν μπροστα στο τερμα και παλι δεν γλυτωσες .... επαιξες με 4 σεντερ μπακ και 4 αμυντικα χαφ με τον πεπε δεκαρι ρε καραμητρο ...
Λοιπον εγω  εχω να σου προτεινω εγω αλλους δυο τροπους για να κερδισεις προπονηταρα μου....
Ο πρωτος ειναι να φυγεις εσυ γιατι οταν βλεπουν την στραβομουτσουναρα σου οι αλλοι σεληνιαζονται δεν το χεις καταλαβει ?
Kαι ο δευτερος ειναι να επαναφερεις τον ΦΡΑΝΚΟ να εκτελεσει τον προεδρο τους και 5-6 παικτες τους...
να αιχμαλωτισει τους υπολοιπους  να τους δειρει και να τους μαστιγωσει μπας και ξυπνησουν .....αν ρωτησεις κανεναν απο τους παλιοτερους στην ομαδα σου θα σου πουν τον τροπο κατι θα θυμουνται......

Για τον Πεπ γκουαρντιολα τι να πω... η νικη της μετριοφροσυνης ... της ταπεινοτητας ...της σεμνοτητας και της τεχνης απεναντι στην αλλαζονεια, την μισαλοδοξια και τον ακρατο εγωκεντρισμο και την φανφαρα.....


[size=30pt]barca mes que un club[/size]
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Special one προπονηταρα Μοurinho που θεν να μοιασεις ωσαν του George Clooney .... αφου τα δοκιμασες ολα....πηγες να τους σπασεις τα ποδια...αφησες το χορτο 1 μετρο μηπως και σκονταξουν στην γραμμη ... προσπαθησες να επηρεασεις διαιτητες....προσπαθησες να τους χαλασεις το μυαλο.... εβαλες το πουλμαν μπροστα στο τερμα και παλι δεν γλυτωσες .... επαιξες με 4 σεντερ μπακ και 4 αμυντικα χαφ με τον πεπε δεκαρι ρε καραμητρο ...
Λοιπον εγω  εχω να σου προτεινω εγω αλλους δυο τροπους για να κερδισεις προπονηταρα μου....
Ο πρωτος ειναι να φυγεις εσυ γιατι οταν βλεπουν την στραβομουτσουναρα σου οι αλλοι σεληνιαζονται δεν το χεις καταλαβει ?
Kαι ο δευτερος ειναι να επαναφερεις τον ΦΡΑΝΚΟ να εκτελεσει τον προεδρο τους και 5-6 παικτες τους...
να αιχμαλωτισει τους υπολοιπους  να τους δειρει και να τους μαστιγωσει μπας και ξυπνησουν .....αν ρωτησεις κανεναν απο τους παλιοτερους στην ομαδα σου θα σου πουν τον τροπο κατι θα θυμουνται......

Για τον Πεπ γκουαρντιολα τι να πω... η νικη της μετριοφροσυνης ... της ταπεινοτητας ...της σεμνοτητας και της τεχνης απεναντι στην αλλαζονεια, την μισαλοδοξια και τον ακρατο εγωκεντρισμο και την φανφαρα.....


[size=30pt]barca mes que un club[/size]

Απλά υποκλίνομαι φίλε...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ο πεπε κλαδεψε 2-3 φορες,μπορουσε να φαει και αλλες κιτρινες
ο ραμος διαμαρτυροταν συνεχεια,με την λογικη οτι εφαγε ο μεσι γιατι να μην φαει και αυτος?
τυπε η διαιτησια ηταν καλη σημερα
δεν εχασε απο αυτην η ρεαλ

κοίτα να δεις... μετά το 2-1 και το 3-1 έγιναν δυνατά μαρκαρίσματα γιατί είχαν εκνευριστεί οι μαδριλένοι. και να έβγαινε μια κόκκινη, άντε να γινόταν το 4-1. η φάση με το μέσι όμως ήταν στο α' ημίχρονο. τώρα, ξαναβλέποντας τη φάση, διαπιστώνω ότι η κάρτα θα ήταν υπερβολικά αυστηρή, οπότε καλώς δεν την έβγαλε. ξαναλέω όμως: ο πέπε πέρσι την είχε φάει με μεγάλη ευκολία.
πάντως, η ρεάλ είχε την ατυχία να έχει τον κριστιάνο σε τραγική μέρα. στο α' έστειλε την μπάλα στα περιστέρια σε πλασέ που ξέρω καμιά 10αριά παίχτες β' εθνικής ελλάδας που θα το έβαζαν. στο β' έχασε κεφαλιά ολομόναχος και τα 2 φάουλ που εκτέλεσε ήταν εντελώς για τον πούτσο. επιπλέον, σχεδόν σε όλες τις προσπάθειες που έκανε, ειδικά στο α', κουτούλησε πάνω σε αντίπαλους
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Παρ'ότι φανατικός οπαδός της Real έχω να πώ ότι με την Barcelona  σ'αυτά τα επίπεδα καί με τα μυαλά που κουβαλάνε Perez , Mourinho & σια , ελπίδα για ξαναδούν πρωτάθλημα στην Μαδρίτη θα  έχουν μόνο  άν αποσχιστεί ή Καταλωνία απο την Ισπανία καί δεν θα έχει την Barcelona στην Primera Division !!
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Για τον Πεπ γκουαρντιολα τι να πω... η νικη της μετριοφροσυνης ... της ταπεινοτητας ...της σεμνοτητας και της τεχνης απεναντι στην αλλαζονεια, την μισαλοδοξια και τον ακρατο εγωκεντρισμο και την φανφαρα.....
+1

:thumbsup: :cool2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παρ'ότι φανατικός οπαδός της Real έχω να πώ ότι με την Barcelona  σ'αυτά τα επίπεδα καί με τα μυαλά που κουβαλάνε Perez , Mourinho & σια , ελπίδα για ξαναδούν πρωτάθλημα στην Μαδρίτη θα  έχουν μόνο  άν αποσχιστεί ή Καταλωνία απο την Ισπανία καί δεν θα έχει την Barcelona στην Primera Division !!
χαλάρωσε.
το ελ κλάσικο πάλι 3 πόντοι είναι στο πρωτάθλημα.

η ρεάλ δε είναι ακόμα στο +3 απο μπάρτσα.

επίσης η μπάρτσα φέτος παραπατάει σε έδρες που η ρεάλ περνάει τρένο.
εχθές δεν κέρδισε η μπάρτσα αλλά έχασε απο ατυχία η ρεάλ.
ενδεχομένως ο γκουαρδιόλα να έχει το άστρο του ομπράντοβιτς.
ακόμα και με χειρότερη ή ντεφορμέ ομάδα παίρνει αυτό που θέλει στιγμιαία.
φέτος εξακολουθεί να είναι το πρωτο φαβορί για κούπα η ρεάλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom