Νέα

Ρεάλ Μαδρίτης,η βασίλισσα της Ευρώπης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cristiano Ronaldo VS Ronaldo Luís Nazário de Lima

  • Cr7

    Ψήφοι: 44 35,2%
  • R9

    Ψήφοι: 81 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Ήταν δύο μέσα στην περιοχή, με Τσάβι και Βίγια όχι όμως κάτι το εξωφρενικό και τρεις εκτός περιοχής
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τρεις φάσεις οι οποίες πέρασαν σχεδόν απαρατήρητες

 αμα θα "γραφανε" θα σου ελεγα εγω τι απαρατηρητες θα ηταν
 αλλα ο καθενας βλεπει αυτα που θελει

 "Υπαρχει ή δεν υπαρχει επαφη;"
 "Κανει θεατρο ή δεν κανει ο Αλβες"

 το γεγονος οτι παει με τις ταπες για να τον "τελειωσει" περνα απαρατηρητο κατ'εσας...

 Οχι ρε,δεν περνα απαρατηρητο!!!!
 Πηρε κοκκινη και καταστρεψε και την ομαδα του,με τις εντολες για σκληρα μαρκαρισματα
 που πηρε απο τον μαλακα σας

 Με Μπενζεμα,Κακα και Ινγκουαιν (νταξ,ερχεται απο τραυματισμο...) στον παγκο,αλλα με τον
 τρισμεγιστο μπαλλαδορο των δασων (ανωτατη ξυλοκοπτικη τελειοφοιτος..)Πεπε να παιζει
 τον Ροναλντινιο ( ή τον Ζιζου..)και το υπερεκτιμημενο χαφακι Οζιλ σαν σεντερ

 μετα σας φταει η Μπαρτσα και η Ουεφα και ολος ο κοσμος

 δεν γαμιεστε ρε;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ας καταθεσω κι εγω την αποψη μου.
Η Μπαρτσελονα ειναι ενα συνολο που παιζει ισως το πιο απωθητικο ποδοσφαιρο που εχω δει ποτέ.
Ενα εκατομμυριο πασες, και ξαφνικα μια καθετη πασα και γκολ.
Σαν εκεινο το αντιπαθεστατο συνολο της Αρσεναλ του Βενγκερ, που ειχε γρουσουζια να κανει ενα σουτ εξω απο την περιοχη και αλλαζε πασες συνεχεια, ακομη και στην μικρη περιοχη.
[size=18pt]Καμια φαντασια, καμια τριπλα, καμια διεισδυση, καμια πρωτοβουλια, κανενα τσαλιμι[/size].
Ρομποτακια ενος συγκεκριμενου συστηματος.
Σαν το 15χρονο που παιζει πλειστεισον και εχει μαθει να βαζει ενα μονο γκολ, και κανει 30 νικες στις 30 με 5-0.
Πασες, πασες, πασες, πασες!!!!!!!!!!
Ελεος! Υπνος ατελειωτος. Μηχανακια λεει, εργατες. Τρίχες. Ποδοσφαιρο ειναι αυτο?
Ελπιζω φετος να ειναι η τελευταια χρονια που βλεπουμε να κυριαρχει αυτη η ντροπη του ποδοσφαιρου.
Υ.Γ. Ο Μουρινιο ειναι οντως αντιπαθεστατος και δεν τον χωνευω καθολου.
Η αποβολη του Πεπε ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΗ. Δηλαδη επειδη το καλαμι του αλλου αντεξε και δεν εσπασε, ειναι αδικη η αποβολη? Αν κοβοταν στη μεση, τι θα λεγαμε τωρα?

 εεχμ.....

  γκουχου γκουχου












  ααααααααααααααααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχ

  οχι ρε πουστη μου,δεν κρατηθηκα!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Η Ρεάλ έκανε άμυνα.
Και έκανε 10 σουτ.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Η Ρεάλ έκανε άμυνα.

  Aντε μπραβο,ερχεσαι στα λογια μας
  Καλα τα ελεγε ο Ντι Στεφανο τοτες!!!!!!!

  Δεν το καταλαβαινετε οτι σας κανει ξεφτιλα αυτος ο τυπος;
  Δεν το καταλαβαινετε οτι ειναι μικρος για σας;

  Ο Μουρινιο ειναι για ειδικες αποστολες,να ερθει σε κανα βαζελοκαι να τον παει στα
  ευρωπαικα σαλονια σε κανα δυο χρονια ( χαχαχαχαχαχχαχαχααχχα    )

  Δεν κανει για τα μεγαλα τζακια
  Και η Ρεαλ ειναι μεγαλο τζακι,μαγαζι γωνια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  αμα θα "γραφανε" θα σου ελεγα εγω τι απαρατηρητες θα ηταν
  αλλα ο καθενας βλεπει αυτα που θελει

  "Υπαρχει ή δεν υπαρχει επαφη;"
  "Κανει θεατρο ή δεν κανει ο Αλβες"

  το γεγονος οτι παει με τις ταπες για να τον "τελειωσει" περνα απαρατηρητο κατ'εσας...


  δεν γαμιεστε ρε;


γαμιούνται.
αυτό είναι που πονάει...

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 Aντε μπραβο,ερχεσαι στα λογια μας
 Καλα τα ελεγε ο Ντι Στεφανο τοτες!!!!!!!

 Δεν το καταλαβαινετε οτι σας κανει ξεφτιλα αυτος ο τυπος;
 Δεν το καταλαβαινετε οτι ειναι μικρος για σας;

 Ο Μουρινιο ειναι για ειδικες αποστολες,να ερθει σε κανα βαζελοκαι να τον παει στα
 ευρωπαικα σαλονια σε κανα δυο χρονια ( χαχαχαχαχαχχαχαχααχχα    )

 Δεν κανει για τα μεγαλα τζακια
 Και η Ρεαλ ειναι μεγαλο τζακι,μαγαζι γωνια

μα αφού εχει συνωμοτησει η Ουέφα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το αστείο είναι οτι μια ολάκερη ομάδα που στοιχίζει μισό δις διαμαρτύρεται 2 μερόνυχτα για την ευνοια της μπάρτσα και μια καραμπινάτη κόκκινη ορισμο της συγκεκριμένης περίπτωσης.
δε φαντάζομαι τι θα έκανε ο τσιρκίνιο και οι συν αυτώ εάν είχε διαιτησία όπως ο βάζελας στο καραισκάκη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166

 πωωωωωπω!!!
 Ενταξει,εμεις το ειδαμε παρειτσα το ματς και καταλαβαμε τι ειδαμε
 Αλλα πες οτι ειμαστε πορωμενοι με την Μπαρτσα και μας λειπει η αντικειμενικοτητα

 Αυτος που εκανε το μαγειρεμα με το σβησμενο frame του βιντεο,και μεθαυριο το βρουν
 οι αθλητικοι εισαγγελεις εκει στην Ισπανια που το ψαχνουν το θεμα,θα υπαρχει μεγαλυτερο
 ξεφτιλικι για τον Μουρινιο;

 Αν αποδειχτει οτι περα απο την προθεση του ξυλοκοπου,υπαρχει και επαφη ,θα βγει ο
 κολοτρυπας να κανει μια δηλωση;

 Τελικα,τα εχει αναγκη αυτα ενας συλλογος σαν την Ρεαλ;

 Κριμα ρε μαλακα,περασε και ο Ζιζου (και οχι μονο..)απο εκει....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
η μπαρτσα ειναι η καλυτερη ομαδα στον πλανητη.ο μονος τροπος για να την κερδισεις ειναι αυτος με τον οποιο την κατεβαζει ο μουρινιο.ξερω γω μπορει να ειμαι και λαθος.αν ξερει κανεις αλλο τροπο ας μας το πει.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το τραγικότερο δε όλων είναι οτι όχι μόνο έχει πρόθεση.... αλλά ότι σκοπός εξ αρχής είναι το καλάμι. δες την προέκταση στις τάπες που κάνει τη στιγμή της επαφής.

προφανώς ο στάρκ που ήταν 1 μέτρο αποσταση είναι και αυτός πωρωμένος μπάρτσα.
μιλάμε για τους απόλυτους μαλάκες.
ο βάζελος ορθώς διαμαρτύρεται για το οφσάιντ που δε δινόταν ούτε σε φυλακισμένους εναντίον δεσμοφυλάκων.
τα σαβούρια διαμαρτύρονται για κόκκινη κάρτα ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΠΙ ΦΡΑΝΚΟ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΟΤΑΝ.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
η μπαρτσα ειναι η καλυτερη ομαδα στον πλανητη.ο μονος τροπος για να την κερδισεις ειναι αυτος με τον οποιο την κατεβαζει ο μουρινιο.ξερω γω μπορει να ειμαι και λαθος.αν ξερει κανεις αλλο τροπο ας μας το πει.

Ο προχθεσινός τρόπος δεν ήταν τρόπος για να κερδίσεις.

Ηταν τρόπος για να φας αναπόφευκτες κάρτες και να πραγματοποιηθεί το self fulfilling profecy που είχες κάνει προ ημερών ότι δηλαδή δε θα σε "αφήσουν" να παίξεις τη μπάρτσα 11 προς 11.

Τρόπος για να μη φανεί ξεφτίλας στα μάτια κάποιων που θα έτρωγαν την ιστορία και τίποτα άλλο.

Άμα μου κανονίσεις εμένα αγώνα πυγμαχίας με τον τύπο που έχεις άβαταρ, μπορώ να βγω να κάνω δήλωση και να πω ότι τον έχω για πλάκα αρκεί να μην πάρει το μέρος του η διαιτησία. Με το που ξεκινήσει το παιχνίδι του τραβάω γονατιά στα'αρχίδια και τονε ξαπλώνω χάμω και χάνω το ματς λόγω αντικανονικού χτυπήματος. Για κάποιους (λίγους ευτυχώς) αληθινός βγήκα....
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ο προχθεσινός τρόπος δεν ήταν τρόπος για να κερδίσεις.

Ηταν τρόπος για να φας αναπόφευκτες κάρτες και να πραγματοποιηθεί το self fulfilling profecy που είχες κάνει προ ημερών ότι δηλαδή δε θα σε "αφήσουν" να παίξεις τη μπάρτσα 11 προς 11.

Τρόπος για να μη φανεί ξεφτίλας στα μάτια κάποιων που θα έτρωγαν την ιστορία και τίποτα άλλο.

Άμα μου κανονίσεις εμένα αγώνα πυγμαχίας με τον τύπο που έχεις άβαταρ, μπορώ να βγω να κάνω δήλωση και να πω ότι τον έχω για πλάκα αρκεί να μην πάρει το μέρος του η διαιτησία. Με το που ξεκινήσει το παιχνίδι του τραβάω γονατιά στα'αρχίδια και τονε ξαπλώνω χάμω και χάνω το ματς λόγω αντικανονικού χτυπήματος. Για κάποιους (λίγους ευτυχώς) αληθινός βγήκα....


  αααααααααααααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχ


  ti malaka einai

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom