Νέα

Ράνια Τζίμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kkostas611
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 544
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Iσως μόνο με έναν τέτοιον θα μπορούσε να χαίρεται και γυναίκες.
Αν παντρευόταν Νεοδημοκρατη θα ήταν κάπως δυσκολότερο αυτό.
Ναι εκει ξεχειλίζει το αντριλίκι οντως....Κώστας Καραμανλής...Αχιλλέας ο ανηψιός του...Κωστης Χατζιδάκης...την δουλευουν την σούφρα ποικιλοτροπως!!!!Εβρισκε κι εκει...ευκολα!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
63
Like
45.768
Πόντοι
9.297
Ναι εκει ξεχειλίζει το αντριλίκι οντως....Κώστας Καραμανλής...Αχιλλέας ο ανηψιός του...Κωστης Χατζιδάκης...την δουλευουν την σούφρα ποικιλοτροπως!!!!Εβρισκε κι εκει...ευκολα!!!!
Τα χαμηλόβαθμα στελέχη είναι πιο αρρενωπα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Τα χαμηλόβαθμα στελέχη είναι πιο αρρενωπα.
Ναι αυτο φταίει...το αξίωμα και η θέση που έχει ο καθένας...ελα φιλος να σοβαρευτούμε λιγο...α!!!!Μπορει στον Συριζα να εχουν χάσει την μπαλα απο καιρο αλλα και η αλλη πλευρά...εχει τα δικά της...αλλο πως φαινεται προς τα έξω...απο βιτρινα καλά πανε...αλλα μεχρι εκει!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
63
Like
45.768
Πόντοι
9.297
Ναι αυτο φταίει...το αξίωμα και η θέση που έχει ο καθένας...ελα φιλος να σοβαρευτούμε λιγο...α!!!!Μπορει στον Συριζα να εχουν χάσει την μπαλα απο καιρο αλλα και η αλλη πλευρά...εχει τα δικά της...αλλο πως φαινεται προς τα έξω...απο βιτρινα καλά πανε...αλλα μεχρι εκει!!!
Μπορώ να το δεχθώ..όμως και αυτή δεν παντρεύτηκε ούτε κάποιον Κουκουε ούτε κάποιον σκληρό πατριώτη η έστω Πασοκο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
224
Κριτικές
29
Like
1.994
Πόντοι
2.411
Το μωρο ειναι καυλα αυτο εχω να πω μόνο
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
394
Like
1.359
Πόντοι
201
Παρασκευη σημερα,δεν ειχε το μωρο δελτιο,ειναι το αλλο πατομουνο με το πιο ωραιο κοντραστ μεσουλας και κωλαρας η παναγοπουλου,αλλα πηραμε 'δοση' ρανιας το πρωι στη μπετονιερα τη δαναη μπαρκα...Εφυγε και πρωινη παχια για τη ρανια,μη βαραμε μονο βραδυ για τη μουναρα και την προσωπαρα της στο δελτιο...Εν τω μεταξυ την απολαυσε ο κοσμος το πρωι,οχι οπως στις ειδησεις που αντε να τη δειχνει σε παραθυρο και μεχρι 5-6 λεπτα,λογω της συνεντευξης που της επαιρνε η χοντρη και η αλλη η λουγκρα,ηταν σχεδον μονιμως καρφωμενη η καμερα για κανα μισαωρο κοντα στη φατσαρα της που συνδυαζει αυστηροτητα,κυριλα και γλυκητητα,συν τα τελεια χαρακτηριστικα προσωπου που εχει.Το γεμισα φλοκια το μωρο,θα της τα πεταξαν παρα πολλοι που την πετυχαν σιγουρα.Τωρα τελευταια εχει καταλαβει το γκελ που κανει στο κοσμο και εχει γινει viral,την καλουνε συχνα σε διαφορες σαχλοεκπομπες lifestyle και την απολαμβανουμε και της τα αμολαμε με ανεση
:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::2on1::2on1:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Μπορώ να το δεχθώ..όμως και αυτή δεν παντρεύτηκε ούτε κάποιον Κουκουε ούτε κάποιον σκληρό πατριώτη η έστω Πασοκο .
Συριζαία και αυτη προφανώς...και???Δεν εχω θέμα με το τι κόμμα ειναι...μου αρκει που ειναι κομματος,μιλφάκι καλό και προφανως ανωμαλιάρα!!!Εχει και τα καλά του...αν της πεις να φέρει και την φίλη της μαζι...εύκολα θα αδειάσεις απο φλώκια χωρις τον κίνδυνο παντόφλας!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
63
Like
45.768
Πόντοι
9.297
Αυτά ΔΕΝ εκπροσωπούνται από την Ν.Δ.Οποιος πιστεύει σε αυτά δεν ψηφίζει Ν.Δ παρά μόνο έχοντας αντανακλαστικά από το παρελθόν και έλλειψη ενημέρωσης για νέα κόμματα η για να γίνει η οποια δουλεια/ εξυπηρέτηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συριζαία και αυτη προφανώς...και???Δεν εχω θέμα με το τι κόμμα ειναι...μου αρκει που ειναι κομματος,μιλφάκι καλό και προφανως ανωμαλιάρα!!!Εχει και τα καλά του...αν της πεις να φέρει και την φίλη της μαζι...εύκολα θα αδειάσεις απο φλώκια χωρις τον κίνδυνο παντόφλας!!!!!
Μόνο εντός πολύ κλειστού κύκλου θα γίνονται αυτά...
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Αυτά ΔΕΝ εκπροσωπούνται από την Ν.Δ.Οποιος πιστεύει σε αυτά δεν ψηφίζει Ν.Δ παρά μόνο έχοντας αντανακλαστικά από το παρελθόν και έλλειψη ενημέρωσης για νέα κόμματα η για να γίνει η οποια δουλεια/ εξυπηρέτηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μόνο εντός πολύ κλειστού κύκλου θα γίνονται αυτά...
Ναιιιιι φίλε μου...και η γη ειναι στρογγυλή...μην ξεχνιόμαστε!!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Δεν αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σας...
Το εχω καταλάβει απο ώρα...δεν πειράζει ομως δεν χαλιομαστε,....για την Τζιμα ειναι το θέμα οχι μαθήματα πολιτικής ιστορίας σε οσους τα χρειάζονται!!!Μην μπλεκουμε τα μπουτια μας...εχουμε και τριχα για την ζέστη!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.077
Like
29.424
Πόντοι
5.006
Ναι εκει ξεχειλίζει το αντριλίκι οντως....Κώστας Καραμανλής...Αχιλλέας ο ανηψιός του...Κωστης Χατζιδάκης...την δουλευουν την σούφρα ποικιλοτροπως!!!!Εβρισκε κι εκει...ευκολα!!!!
Τυπε για τη Σακελλαρίδου λες :effemine::tooth:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.077
Like
29.424
Πόντοι
5.006
Ναι σαφως....ψωνησε απο σβέρκο η Ράνια!!!!!
Την έχω δει ήμουν στο μεντια μαρκ και πέρασε δίπλα μου να πάει στο καναλι στο μεγκα,κολάν καφεδάκι στο χέρι ωραίο μουνι κωλαράκι ζορικο
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Την έχω δει ήμουν στο μεντια μαρκ και πέρασε δίπλα μου να πάει στο καναλι στο μεγκα,κολάν καφεδάκι στο χέρι ωραίο μουνι κωλαράκι ζορικο
Λιγο ξερακιανή για τα δικά μου γούστα που πάνε στο πιο μπαμπάτσικο σωματοτυπο...αλλα οκ...EΜΠ1 με φόρα για την καβλόφατσα της πιο πολύ!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.077
Like
29.424
Πόντοι
5.006
Λιγο ξερακιανή για τα δικά μου γούστα που πάνε στο πιο μπαμπάτσικο σωματοτυπο...αλλα οκ...EΜΠ1 με φόρα για την καβλόφατσα της πιο πολύ!!!
Ναι άλλο αυτο,και εγώ τα δικά σου γούστα αλλά το ωραίο να λέγεται
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
Ναι άλλο αυτο,και εγώ τα δικά σου γούστα αλλά το ωραίο να λέγεται
Γενικώς εκει στο νεο Mega ο χοντρος εχει φτιάξει μουνολίβαδο...απο παρουσιαστριες ειδήσεων,ρεπορτερ,εκπομπών κλπ...τιναφτορε???Να "καγκελώνεις" με το που πιάνεις το 4 στο δέκτη...στα τεσσερα...ολες!!!!
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
394
Like
1.359
Πόντοι
201
Την έχω δει ήμουν στο μεντια μαρκ και πέρασε δίπλα μου να πάει στο καναλι στο μεγκα,κολάν καφεδάκι στο χέρι ωραίο μουνι κωλαράκι ζορικο
τι υψος εχει;σε ποιο media markt την ειδες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom